Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Probléma az idomított állatokkal
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
201. hozzászólás - 2009.03.08. 11:17:08
Az álltaodnak két féle szintje van. Van egy alap szintje, ami adott, mikor elfogod. Onnan tudod, hogy az idomítás költsége az állat minden szintje után 300 LE, azaz 3-as alap szintűnek 900, 5-ösnek 1500, stb...
Amikor beidomítottad, akkor 1. szintűvé válik az állat. Az állat tulajdonságaiban pedig egyszer számít az alap szintje, egyszer nem, ez máshol le van írva, ha más nem, akkor a wikidoton keresd.
Pontszám: 5
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
202. hozzászólás - 2009.03.11. 22:35:06
A mai napon az állatom 59-es szintről visszaminősült 39-esre. Azzal egy időben, hogy az elnyelés szintje megjelent. A másik világban is kijelzi az elnyelést, de megmaradt az állatom szintje. Ha ez valami szerkesztői hiba, kérem korrigáljátok! Milorium
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
203. hozzászólás - 2009.03.11. 22:43:04 (Válasz Haltintop #202 hozzászólására.)
Olvass bele az állatreform topikba. Nem hiba. 20 alatt nem változott az állatok szintje.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
204. hozzászólás - 2009.03.12. 06:20:04
Ha ezt így visszamenőleg meg lehet csinálni, akkor visszamenőleg adjátok vissza a LE-t, amit az intelligens kedvenc szakértelembe öltem bele. Ha az volt a cél, hogy a legerősebbek még erősebbek legyenek, az sikerült. A napokban támadott meg egy bajnok két állattal. Az egyik 90, a másik 20-as szintű volt. Most lett neki egy 20-as, meg egy 60-as állata. Tehát ő csak 35%-ot veszített, és nem 50%-ot. Van mégegy erősségem, a védekezés, amibe rengeteg LE-t költöttem. Megköszönném, ha azt is feleznétek, legalább könnyebben válnék meg a játéktól.
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
205. hozzászólás - 2009.03.12. 06:30:44 (Válasz Haltintop #204 hozzászólására.)
Ezt a kört már végigfutották egyszer a másik topiban, olvasd át és utána mérgelődj. Igazából az intelligens kedvenc nem veszített az értékéből, sőt mostantól még jobban kell, mivel több TP kell egy szintlépéshez.
Igazából, aki veszi a fáradságot, és néha-néha bele olvasgat a nagy fórumba, azt nem éri semmi meglepetés, mivel minden fejlesztés előtt van egy "átbeszélő" topic, ahol a fejlesztők és a játékosok kivesézik a fejlesztést, így lehet rá már előre készülni.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
206. hozzászólás - 2009.03.12. 07:52:58
Nekem is "visszament" 34-ről 28-ra,de mivel hírekben "állatreform" volt írva,nem lepődtem meg rajta.Meg tetszik hogy kiírja az elnyelést
Pontszám: 5
közellenségZsopapaFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
207. hozzászólás - 2009.03.15. 12:20:53
Nem tudom jó helyre írok-e de alkalmasabb topickot nem találtam a problémámnak: Befogtam tegnap egy állatot, elkezdtem az idomítását, aztán........
A mai napon is idomítottam tovább, egyszer csak az történt, hogy ott voltam az idomítás lapon aztán rányomtam a portyázás gombra, és a gomboik közül eltűnt az "allatok" gomb, és azt irja hogy nincs állatod amit idomíthatnál. Biztos hogy nem engedtem szabadon!!!!!!!!
Ha valaki tudna segíteni ebben megköszönném!!!!!
V1-TheGodofWar

Nem szeretem az olyan embereket, akik nem olyanok, mint más ember. Más ember is elég undorító. Hát még az, aki nem olyan...
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
208. hozzászólás - 2009.03.15. 12:23:32 (Válasz Zsopapa #207 hozzászólására.)
Írj privát üzenetet a fórumon Baraty-nak, ő az egyik fórumadmin és programozó, más nem nagyon fog tudni segíteni. De arra számíts, hogy lehet hogy csak hétfőn lesz belőle valami reakció, neki is hétvége van.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
209. hozzászólás - 2009.03.22. 12:15:29
Na most nem tudom, hogy ez is csak a szerencsén múlik-e, de amikor 5. szinten lett egy befogott állatom (már nem is emlékszem, hogy mi volt az), és azután, hogy szabadon engedtem (habár nem tudom, hogy miért), talán legközelebb a 6. szint vége felé jött ismét egy állat.

Kicsit sok idő ez, NEM? Most az, hogy meggondolatlanságból elengedtem azt a szerencsétlen állatot az 5. szinten (), még nem befolyásolja a következő állat érkezését... UGYE??

Azt hiszem, hogy az utána érkező állat viszont egy káoszkígyó volt, ami most is megvan. De mind1...
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.04. 11:08:20-kor
Pontszám: 5.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
210. hozzászólás - 2009.03.22. 14:51:48 (Válasz Destroyer96 #209 hozzászólására.)
Nem befolyásolja, kizárólag a csapdakészítés befolyásolja. Magasabb csapdakészítéssel nagyobb az esélyes, hogy befogj egyet. 30-asnál 10 % (ha jól emlékszem).
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
211. hozzászólás - 2009.03.22. 14:58:05
Pontosítok:8%
Amúgy meg én 6.szinten fogtam az elsőt.Van egy szövitársam aki 7.-en fogott először.Nincs ebben semmi különös,még szerencsés is voltál.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
212. hozzászólás - 2009.03.22. 15:09:15 (Válasz Destroyer96 #209 hozzászólására.)
kb 75 vadászatból sikerült kettőt fognom 12-es csapdával
random...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
213. hozzászólás - 2009.03.22. 15:30:39 (Válasz D4vid #211 hozzászólására.)
10-nél 5 %, 20-nál 8 %, 30-nál 10 %, véleményem szerint a wiki hibás, de most nincs kedvem Miklós hozzászólását megkeresni.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.03.22. 15:32:06-kor
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
214. hozzászólás - 2009.03.22. 15:34:24 (Válasz Craslorg #213 hozzászólására.)
Szaki leírás:
csapdakészítés:

Vadászat során esélyed lesz, hogy a talált lényt nem leölöd, hanem foglyul ejted. Minél nagyobb a szakértelmed, annál nagyobb a siker esélye. 1-es szinten fél százalék, 10-es szinten 5%, 20-asnál 7%, 30-asnál 8% az esély. A szakértelem maximális szintje 30.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
215. hozzászólás - 2009.03.22. 16:18:08 (Válasz D4vid #214 hozzászólására.)
Mea culpa. (Te jó ég, ezen a héten már másodszor ) Mondjuk a leírását nem néztem csak...
Pontszám: 5
kedvelt tagNizijozsefFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
216. hozzászólás - 2009.04.11. 18:45:07
Hogyan vagy mivel tudom meggyógyitani az állatomat? Gyógyítás szakértelmem nincs még, ha ez kell hozzá. vagy áll más is a rendelkezésemre, hogy meggyógyítsam? Ha igen, akkor mi lenne az?
Segítsetek. Előre is köszönöm.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
217. hozzászólás - 2009.04.11. 18:49:57 (Válasz Nizijozsef #216 hozzászólására.)
Kell hozzá a szakértelem sajnos, más lehetőség nincs.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
218. hozzászólás - 2009.04.26. 19:56:03
Teljesen kész vagyok. Muszáj az idomitás a preseles gombot olyan kozel tenni egymashoz???
K*ra oda kell figyelni, hogy veletlen nehogy azt nyomjam, amit eddig rutinbol nyomtam.
9000 let vesztettem ezzel a sz*rral meg 13 ora-t. Jo lenne, ha tennel valamit Miklos!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
219. hozzászólás - 2009.04.26. 19:58:51 (Válasz Csuhi #218 hozzászólására.)
Nem véletlenül van ott a felugró kérdés, hogy biztosan csinálni akarod-e, amire rányomtál. Oda kéne figyelni, hogy mit csinálsz, ha meg olvasás nélkül kattintgatsz, nem a játékot kell szarozni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
220. hozzászólás - 2009.04.26. 19:59:42
nincs az a két gomb annyira közel egymáshoz...plusz ha emlékezetem nem csal ha préselsz és ha idomitasz is felugrik egy kis ablak ami rákérdez hogy biztos aztakarode amit...szal te voltál szerintem figyelmetlen =) nahde ilyen mindenkivel előfordulhat szal ne legyél ideges...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!