Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.05.04. 15:59:35
ha lenne az hogy a támadások után a támadott kari 1 órára védve lenne(mindenki mástól is) már nem lenne gond...
Dátum: 2009.05.04. 15:17:10
de akkor mi célja van a portyának ha nem lehet belőle profitálni?

pont azé van ennyire bekaptafásodva a játék mer nicns lehetőség a kiugrásra...aki nagyot vagy maradandót alkotott portyával az magasabb szinten is szépen besimul a tömegbe mer azon opcióval amivel ő megerősödött a későbbiekben már szinte semmit nem ér...

a legtöbb iylen harcorientált játéknak maga a harcrésze a lényeg...a növényevők rágcsálják csak a fák leveleit...de áhhh a ragadozóknak is meg kell élniük valamiből...mer ha nem akkor felborul az egyensúly és bekövetkezik az hogy már pusztán cska a Random az úr...vagy a cuccok esetleg a védelem itala nahmeg a láthatatlanság...

lehet a portyára egy totális mindentátfogó radikális változás kéne...mer így tényleg max csak arra jó hogy kapargasd az aprót nahmeg a falat amikor véletlenül pont egy oylantól esel seggre akinél még léé is lenne...

azé az elkeserítő tud lenni amikor mittomén egy napi 8 órányi játékkal ami óránként mondjuk 4 csata tehát összesen 32 bejön 5000 lééé...há az mijaz? az semmi az nulla a fiszfasz...persze van hogy néha összejön uyganennyi támadásból 20 000 körüli összeg is de a statisztikák alapján a szintek előrehaladtával ennek az eséylei nemhogy nőnek de igen csúnyán csökkennek...pedig magasabb szinten több péznek kéne lennie...
Dátum: 2009.05.04. 14:53:19
pedig higgyétek el ha itt úgymenne minden dolog ahogy Dr Faktor mondja akkor minden sokkal szebb és jobb volna...bizony...természetesen csak miután megkapnám a kis boritékaimat...

én látok ebben a 15%ban fantáziát...valami kell ami kizökkenti a besatnyult portyát...ha nem az akkor más...de ha nem ez akkor mi?

mindenki eljáccadozgat 15% alatt felmarkolja eccerre a nagylóvét azt kész...utána lógatja a lábát és azon kesereg hogy leverik az életét...merazé a portyázás így sem szünt meg csak éppen semmi haszna nincs...márpedig itt a lényeg a Lééé...illetve ponthogy annak hiánya...
Dátum: 2009.05.04. 14:16:22
még annyit hogy ez ne választás okán legyen...mert akkor sokan maradnának inkább a régivágásban...mittomén ha ez be lesz veztve akkor 40edik szintől ez lép érvénybe...vagy elöbb...

nelegynemár ez hogy választhatják...a portyázásnak is ez lett alegnagyobb szopókája hogy 15 vagy 30as pps...aztán perzse hogy a játékosok 75% 15ben nyomja mer a gyengéket könnyű agyonverni...meg a kicsiket...

vagy legyen úgy hogy aki 30as ppben tolja arra nem vonatkozik a 15% és beüthet oylan karikat is akik 15%alatt vannak...

nahmeg ha már alternatívákról van szó...kérek alternatívát a döntetlenes küldetéshez...esküszöm még azt is bevaállanám hogy vegyke 30 őskövet csak ne kelljen vele vacakolnom...
Legyen a Célod hogy te légy a leghatalmasabb Végzetúr =)
a Thrillion nagyon jó játék volt...ám ott a játék igazi része maga a játéktér volt...nem pedig a cspzgetés...én élveztem pláne hogy ha elérted az 5ik generációt saját egyedi karakterleírást készithettél a karakterednek =)

és azé küzdhetnél meg kéccer mer másodjára sokkal jobban tutdod mit hogyan...harmadjára meg mégjobban...de nem kell aggódni mivel a végzetúr egy fizetős játék így valóban kicseszés volna ha a genrációváltások lennének merugye akkor a befizetett pénzed is elúszna...
tehát amolyan generáció váltás?

lenne a karaktereknek egy fix életidejük mittomén 180 nap amikro letelik ez a 180 nap a karakter szépen elpusztul de ujjá is születik 1el magasabb generációban(ami némi pluszt jelentene neki) minnél magasabb generációjú egy karakter annál több és erősebb lenne a kezdeteken...

és lenne egy új opció amivel lehetne az ősödtől(a generáció váltás előtti karidtől kérni támogatást) léét fegyvert vagy akármit...

ezzel esetlegesen az volna abaj hogy igen durva összegeket fizettek ki a játékosok azé hoyg erősek legynek ám ha generációt váltanak akkor jóformán minden befiztett pézük kidobott lóvé volan az ablakon...
Dátum: 2009.05.04. 13:54:34
áhhhh ha már ígyvan hoyg ez a 4es világon lenne akkor elve kula az egész...nem akarok vitatkozni én a vezetőséggel de szerintem egyátalán nem annyira orbitális a játékosállomány ami indokoltá tenné a 4es világot...

viszont ha a többi világban is volna(3as kivételével) akkor ez egy nagyon jó ötlet volna mert visszahozná a portyázás lehetőségét és hasznát a béka segge alol =)

de ez a Világozás hüyleség...és igen pofátlanul nyereségorientált...most regeljek azé egy portya karit a 4esre mer az 1esen ez nem lesz? akkor minek keccöltem és pénzeltem szegény karakteremt ha msot sorsárahagyva ellavírozok egy új világba?

én már a 2es világot is fölösnek tartottam a 3ast megértettem hogy kell a sok növéynevőnek háde áhhh nem akarok új világot...
Hozzámszólt xD

vannak ötletek én aztat látom hogy vannak ötletek sőőt sokesetben magamban verdesem az ötletelők vállát mer tényleg van köztük jó csak az a baj szerintem hogy a készítőknek van egy saját kis elképzelésük amolyna ütemtervük amihez igencsak ragaszkodnak megaztán valljukbe őszintáén a legtöbb ujjitás mindig csak azoknak kedvez akik fentvannak az élbojban...

az hogy most beszúrnak még 56 küldetést attol a játék alapstrukturjáa nem fog változni márpedig itt ahogy látom sokaknak pont azzal van baja hogy bármit is adnak újat a népnek azt a fanatik playerek 1-2 hét max 1-2 hónap alatt kipörgetik és néznek továbbra is ki a fejükből és várnak...

olyan ujjitás kell ami hosszútávú nem totálisan kipörgethető játékélményt sikerélményt ad és ösztönzi a játékosokat...ilyen pl a portya és a vadászat...milyenkár hogy a kettőből 1 szinte használhattalnná silányult a problémás(magasabb) szinteken

vagy pedig én továbbra is aztvallom hogy kell egy játéktér a játékban ahol lehet szerepjáccani...ez azé volna jó mert egyrészt szórakoztató másrészt végtelenített az egész hisz amig vannak játékosok akik írkálnak ott a dolgok is pörögnek történnek...igazából egy szerepjátékokra és Fantasy dolgokra specializálódott cégtől mint a Belholder ez volna a minimum amit elvárnék...

jómagam is aktív játékos vagyok de szeretek írkálni is...szerettem ifjúkoromban szerepjáccani a haverokkal és sok időt töltöttem a Thrillion Kincsei játékban is...gondolom sokan vannak még ezzel így akiknek szivéhez közel áll a szerepjáték...vagy csak azafajta világ amit ez képvisel...

Jahmegmég annyit hogy bár lehet a fejlesztők is sokjódolgot látnak a javslatokban azé az is kérdéses iylenkor hogy ez mennyire vág össze az ő terveikkel illetve az hogy miylen fokon lassitja ez a játékot...bevallom engem sokszor az idegbaj kerülget amikor toplstában nézelődök...sokat tölt nagyon...most ez lehet a gépem hibája vagy lehet a játék leterheltsége...

az epikus kipörgetése meg valóban vicces...lemészároltátok a bolygó leghatalmasabb Entitánsait...de lehet ha anno nem gyengítették volna le őket még most is vértizzadva hadakoznátok néhánnyal =)

nahmajd tényleg za NPC horda lesz a vízválasztó és az hogy mit terveznek a Fertőzéssel...addig viszont amiket írogatunk mind csak konspiráció...
hát igen igen...kifutottatok a játék alol...az a baj igazából hogy a végzetúrban aránylag rövid időtávon belül kilehet meglehet fellehet véghez lehet vinni csinálni mindent utána meg marad a vadászat és a portya(már ha van kivel)

de ezeket a dolgokat már előre lehetett látni...

bevallom őszintén és ezt csak suttogva mondom...hallottam hogy a végzetúr készülődik külföldi országokba játékosokhoz is eljutni...ám én ezt addig nem nagyon javasolnám amig nicnsnek hosszútávú folyamtosan lehetőségeket és kihívásokat adó dolgok...

van egy cég a GameForge ő is iylen böngésző alapú játékokban utazik az ő játékaik lényegesen eccerűbbek már már silányabbak mint a Végzetúr mégis sokkal több időt beleht ölni valahogy azok a játékok jobban kilettek végtelenítve...bár ez lehet az eccerűségük okán volt megvalósítható...

mindestre ezvan...ezt magatoknak főztétek...mostmár egyétek...a kereskedelm lemaxolásával nicns semmi gond...nem szakértelmekre meg egyébb iylen dolgokra kell építeni egy hosszútávú játékot hanem oylan opciiókra amik az idő előrehaladtával úgyanúgy megmarad használható marad lehetőségeket és foyltonos iskerélményeket biztosít...
Dátum: 2009.05.04. 12:46:06
ha valaki Döntetlenezik(vagy csak szívesen segítene nekm) és világ1en van valamint nem gyémánthordás az keresse Sharab Shaktort...38as szintű vok...sajnos csak velem egyenlőket és nagyobbakat tudok ütni de bárkitől szívesen veszem ha kissebb szintről benéz hozzám döntetlenes hacukában =)
miután hónapok óta többször is történtek olyna változások korrigálások és javítások amik a túlzottan nagy külömbségek kicst összébbszorítását szorgalmazták és a gyengébbek eséylét növelték(természetesen úgy hogy azé az erősek is jóljárjank)...nemcsoda hogy idővel a túlélők elkezdenek egykaptafásodni...

egy bizonyos szint után a játék totálisan elveszti azon lehetőségét hogy megfékezhessék a játékosok egymást...

nem leeht léét rabolni...sok kiskütyű kompnezálja a gyengéket(és az erőseket is)(láthattalanság védelem itala satöbbi) szóval az a baj hogy túlságosan is elkanyarodtak magasabb szinten az emberközpontúságfelé...mindneki uyganabbol tud megélni mindneki szakértelmezik(felhuzzák maxra a lééadó képességeket) aztán csak idő kérdése hogy mindneki belőhesse magát egy oylan szintre amivel már versenyképes maradhat aki pedig versenyképes azt nemtámadják(lásd mindenki 15 ppn tolja) a gynegéket ezzel kirostálják és akik maradnak szintén már oylan kaliberűek akikkel nemfeltélen jó kekeckedni...

ezt ti főztétek magatoknak...pl ittvagyok én lassan másfélmillió rabolt léével mégis igencsak fel kell kötnöm a gatyámat ha nemakarok seggreesni...kevesebb rablású emberkék is már versenyképesek velem...eccerűen egy szintután a pókok elvesztik azon előnyüket amivel alacsoynabb szinten még jóltudtak érvényesülni...

zanzásítva kockásít a játék...akik maradnak azok vagy beállnak a sorba vagy törlik magukat...

engem ez nemzavar túlzottan mer számomra az a cél hogy jó nagyra nőhessek...amennyi léét már zsákmányoltam és csatát megvívtam az 120as szinten is fogja bizonyítani hogy Shaktor ereiben is az ősi harcosok vére folyik...igaz ez akkormár lószartse fog érni hisz egy keményebb építész is közel azonos harcikapacitással fog bírni...

persze hozzáteszem hogy ezen dolgok leginkább az élbolyt fogják sújtani...nincs utánpótlás odafentre mer mindneki írtózik a tptől aki pedig mégse azokat 5-6 szintről seccpercalatt lepofozzák ezzel is levéve a kedvüket a dolgoktól...lehet nem pont erre voltál kiváncsi Morti mindetsre kedvem volt ezeket leírni...
Dátum: 2009.05.04. 11:42:42
nahjóvan de akkor most az mi lesz végül ez a kristályhorda hogy NPC és mégis választnható?

szerintem...a fejelsztők már biztos tudják mi lesz ez az egész...szal valóban fölös itten tézisezni meg teoriázni inkább az volna a jó ha valki odafentről ideszolna hogy hogy is lesz ez voltaképp =)

bakker döntetlenezek...Sharab Shaktor V1 Gyémánt 38as szint(de csak szintfőlé tudok ütni) de ha vannak oylan áldott jó lelkek akik ezt olvassák azok jöjjenek már be hozzám egy jópofa pofonra...
Dátum: 2009.05.04. 10:53:37
nemhiszem hogy oylan npcnek hoznák be a kristályhordát amivé át is lehet változni...(szerintem abbol sok kavarodás lenne)

a kristálypont sokkal inkább vagy a kristályhorda felett aratott győzelmek után kapható dolog lesz vagy pedig ezen kristálypontokkal lesz lehetőséged hadbavonulni a kristályhorda ellen...

és ha már szóbakerült a fertőzés...azért azt remélem hogyha mégis valmi ilyesmit találtak ki a készitők hogy a fertőzés lejárásával esetlegesen egy új fajta horda születhetne a betgséget leküzdő karikból akkor azoknak is lesz egy hordájuk akik nem győzték le...pl ők lehetnének az obszidián hordások...(persze ez csak iylen fikció a részmről és ha nem így lesz az se baj)
én is Döntetlenezek ill Döntetleneznék

V1...Sharab Shaktor...Gyémánt...38as szint
Dátum: 2009.05.03. 12:16:11
ez egy jó és jáárható útnak néz ki ha kicsit tényleg lenne néminemű előnye annak aki 30as ppn van...tehát érje meg fentre támadni már csak a nagyobb kihívás okán is...valóban a szintstopperség miatt van za hogy mindneki még azok is akik amugy lazán tudnának zúzni a nagyobbak között is inkább 15 ppn vannak mer írtóznak a Tptől...merhogyaz áhhh brrrr meg satöbbi...

aztkéne csinálni hogy aki 30as portyán van az mittomén mégolcsóbban vehet életöltőt...mittomén 15%al ez a nagyobb szinteken palota meg midnen egyébbo kán már nem oylan durvaság kissebb szinteken(és még ott is ahol én vok) csábító lehetne...talán...vagy ha nemis így de valmi kis extra jöhetne a 30as ppre...esetleg ha több lenne a győzz le magasabb szintű végzeturakat féle küldetés...akkro is gyakrabban lennének kénytelenk az emberek váltani...

szóval el lehet jáccani a dologgal és ez életképesnek is láccik...tehát érje meg jobb 30 pp tolni a játékot...
és ebben mi a nagy cucc?

hamár csatajelentéseket tesztek be a végére vagy az elejére igazán odaírhatnátok hogy milyen apropóból is kerül ide a csatajelentés...
Dátum: 2009.05.02. 11:03:33
gratulálok mindnekinek aki eredményt ért el és azoknak is akik jáccottak...jómagam sajnos végül inkább az alkohol csábításának engedtem így nem tudtam résztvenni eme versenyen...

de nagyon örülnék én is ha a későbbiekben lenne még iylen lehetőség...szerintem kevesebb dijjjazássla is megérné valamint aképp is vélem hogy az esetleges neves ünnepnapokon vagy eseményeknél is lehetne ilyenket rendzeni(azthiszem ezt többen dijjaznéák mint a húsvéti flesset(bár nekm az is teccett))

nahde a lényeg hogy kicst bizony mondom hogy sajnálom hogy lemaradtam...
Dátum: 2009.05.02. 10:09:44
-Ohhh decsodás ajtó...az ajtók arra valók hogy belépjünk rajta...különösen ha iylen csodásak...baaaammm csatt
*rúgja be hősünk az egykor volt épület kapuit melyek hangos döndüléssel valamint néminemű reccsenéssel engednek is az erőszaknak és szépen kitárulnak*
-ezt nevezem lábmunkának...
*verdesi meg hősünk önnmaga vállát amint betoppan a helységbe...köszönni nem köszön...egyrészt mer nincs hozzá kedve másrészt meg bunkó...nagyon bunkó...
-Kosztot és Kvártélyt...Pénzt vagy Életet...Szolgálunk és Védünk...
*miután elmondta eme formális kis kijelentéseit hanyag eleganciával lépked egy asztalhoz és jól körülnéz...*
-Lakájos kis putri annyi szent...
*húúzzaa kegyetlen mosolyra száját aztán iszákját előkapva jót kortyol annak tartalmából...lábát egy székre teszi és mivel azthiszi egyedül van így nem túl hangosan de emígyen szól*
-Ez itt mától az Enyém...
*pillanatig elgondolkozik majd helyesbítva újramondja*
-Ez is mától az Enyém...
Dátum: 2009.04.30. 20:31:11
nyugodtan mond el milyen magyar kifejezést tudnál rájuk alkalmazni...
pl hogy mondanád magyarosabban a spektrális manipulációt? vagy a transzcendentális projekciót?

vannak szavak amiket így kell megértenünk...hipermarket ,szupermarkert, shop ,szolárium,hybrid auto,televízió,parabolaantenna

szóval vannak iylen szavak már a hétköznapokban is...nekem kifjezetten jobban teccik hogy pl a kreatív affinitás az kreatív affinitás és nem portyaérzék vagy a kontiniumszűkítés nem időnyerés...