Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.05.20. 14:28:53
az ötlet valóban jó...szükségessége azonban már más tészta...valamint nem ez az első ötlet ami jó...ahogy én veszem észre a játék egy megadott sinen fut...célirányosan arra amerre azt a készítők kitalálták és nemnagyon térnek le az útról...kissebb módosítások meg satöbbik beleférnek ám nem egy ötletet láthattunkmár amit üdvrialgással fogadott a nép mégse lett belőle semmi...

bár az biztos hogy Miklós aszondta piac vagy valmi ahos hasonló épület nem lesz a játékban amivel a népek egymsát tápolnák(célzok itt a életöltő meg egyébb biszbaszok adogatására)

de lehet valóban nem volan hüyleség egy iylen kis aranytartalék cucc bedobása...mondjuk az is igaz ha mindenki 1 nap csak egy őskövet dobhatna be és egy tag eccerre csak 10et kaphtna akkor mondjuk van egy 30 tagú szövetség az 3 nap alatt fejenként 3 kövecskével kitermelhetnének 3 emberkének egy 30 köves motyót...leegalábbis az őskő költségét...
Dátum: 2009.05.19. 15:26:30
ez valóban ígyvan...szerintem amikor Miklósék kitalálták a játékot úgyvoltak vele hogy ők Smaragdhrdások akartak lenni(sőőt tallán még most is azok is) és akkor volt egy fejlesztő aki azóta már nicns velük ő volt egyedül gyémánt párti...

mindent erre tudok visszavezetni xD

a varázslatok meg tényleg durvásak egy ideig kissebb szinteken még bevált a támadásra megyke rá és megpróbálom behozni a hátrányt a közelharci fordulók alatt amit a varázslat okozott ám mivel tényleg sok a mellé ütés az elnyelés nahmeg az állatok is ottvannak így igazából aki nem varázslózik az megdöglik...
Dátum: 2009.05.19. 13:00:36
jóvanmár Anababa hát ez miféle meglátás?

mind1...látva a lepontozásomat meg a nagy ujjongásotokat és tapsolásotokat nem savanyúskodom de ez akkorse oylan fejlesztés amire oylan húúúúúdeégetőő szükség volt...

én aztmondom ez az ujjitás tipikus szúrjuk ki a szemüket egy kis semmivel addig se pampognak...
Dátum: 2009.05.19. 12:38:33
a vadászat azmeg továbbra is szokásosan beragad...

és akkor vannak iylen kóborhírek amik szerint iylenkor nem is mindig adja hozzá az aktuális levadászott léét...
Dátum: 2009.05.19. 12:30:15
adtak a szarnak ezzel egy pofont...fasza...mija rákos istennyilát kezdjen szerncsétlen kissebb szintű hogy kap valemnnyi tpt az állata miközben az állatot szarrá sebzik? he?

nagyszerű fejlesztés ez Miklós bár semmire nem jó...de azé köszi...

arrol meg nem fejtem ki a véleményem hogy enynire mentek a nemzetközi szintű sikerre...mer most túl ingerült vagyok...

Lééé kell a játékba...nahmeg ha már az állatokkal akartok vacakolni akkor volt az hogy az állat felfog bizonyos menyniséget a varázslatokból is...

áhhh...mind1...de ez msot egy nagy kula...az utobbi időkben megint megzuhant a hitem az egész rendszerben...
Dátum: 2009.05.18. 12:02:50
Kristályhorda a láthatáromon...szal valszeg a titetekn is...meséljetek róla...én hülye átváltottam 15 ppre még a múlthéten(jólkiszurtam magammal) azt támadni nemtudom de a portyázási ablakban ottvan mitn lehetséges hordára való szükítés...cska nemdob be semmit...
Dátum: 2009.05.17. 22:18:36
nahazé ezmár igen durva lenne...az első 6 meg ilyne egyedi medálfélék...elég az ha az első kap medált...ami esetleg móka lehetne az az volna ha az első kapna a medálja mellé 15 követ a második 10et a 3dik pedig 5t...ez nem nagy cucc de fokuszkristályhoz ideális...ha már így fantáziálunk...

ám nefelejtsük kedves felebarátaim a legfontosabb most a viadalok kategoriáinak összébb kategorizálása...márha értitek hogyértem...
Dátum: 2009.05.17. 15:53:18
lehet hogy az erősebbnek több lenne(így több minusz is jönne rá) viszont más játékosok is esélyt kapnának...nekm ez lenne a célom...
Dátum: 2009.05.17. 15:42:30
nem is az hogy unalmas...mert nyerjen ha jó és über mer fullfejlesztett...de ne fedhessen le annyi szintet lassan már az lesz hogy 10 szintes hatósugárban majd Meszy és Crimson fogja hozni foylmatosan a viadalok után a dolgokat...10 szint...az kb két kategoria de lazán elférne 10 szinten belül 4 is vagy akár 5...és ettöl aki valóban full rideg az uyganúgy hozhatná a éremit...

nemértem mér kell ezen ennyit vitatkozni...ez egy tök eccerű dolog amire mindenkinek egyformán kéne rábólintania és aztmondani..."Miklós bizony mondjuk tenéked daraboljad azokat a kategoriákat mer ez így már nem járja" ennyi lenne és mindenki örülhetne...lehet hogy több érem lenne kb ha kivetítjük az egész Világra akkor egy 20al több karinak jutna így érem...de nemhiszem hogy ettöl a Bajnoki Medál ázsiója vagy státusza komolyabban csorbát szenvedne...
Dátum: 2009.05.17. 15:19:21
nahjóvan de ettöl függetlenül nem oldódna meg a Gubanc...mer most akkor hogy lesz ha így lesz? 2 dolog lehetséges vagy akinek van 5 az uccsót dobja aukcióba és indul ugyanúgy vagy ha meg van neki az 5 és nem dobja aukcióba akkor is elindul és valszeg megnyeri a kategoriáját...és akkor nem kap semmit? vagy akkor a második kapja a medált? hmm nemtom én eztet...csak azt hogy a kategoriák darabolásával többen jutnának esélyhez...ha én most kiakrnék kerülni Meszy hatósugarából akkor vagy nagyon rákell gyúrnom a tpre és rohanni mint a mérgezett előre bele a halálba vagy behúzom a kéziféket és várok(ám 4-5 szintet átvárakozni igen bonyolult és mondom Crimson is már robog fölfele) az esélyekkel van bajom nem azzal hogy nekm nincs nekik meg van medáljuk...
Dátum: 2009.05.17. 14:52:22
bár annyit számítana az a pár minusz...megjegyzem szerintem téged -10 minden tulajdonságodból se vágna földhöz...

én nem sajnálom tőled a Viadal nyerését csak azt hogy 5 szinten belül rajtad kívül más nem nyerhetne és akik ottvannak azok nagyeséllyel félév múlva is még a te szinteden lesznek...de nem csak veled van ez hanem van még pár iylne kiugróan erős játékos...akiknek elhiszem hogy jóérzés ha nyernek csakhogy közben oly mértékben leárnyékolják mások eséyleit amik nemfeltélen tesznek jót a viadaloknak...

aki erős az nyerjen...de emelett azé maradjonmár esély arra hogy mások is sanszosak legynek...meglehet nézni alacsoynabb szinten mennyi emberkének van a viadalokból érme...ha ott is ez a 4-5 szintesen menne a dolog lenne kb 4-5 játékos akiknek van a többinek meg nincs elvétve itt ott 1-2t...
Dátum: 2009.05.17. 14:43:06
ohh hidd el az én Karakterem még az eséylesek között van...amiatt ne fájjon a fejed...itt nem arrol van szó msot hogy xy karaktere szar és akkor nem lehet véleménye a viadlról...tehát nekeverd a szezont a fazonnal =)

nekem nagyon is pöpec karakterem van és kissebb szintintervallumos kategoriákkal egész jól lavírozhatnék és nemaz lenne hogy úgyis tökmind1 kit verek le vagy kit nem mer a végén tied a trófea...
Dátum: 2009.05.17. 14:36:32
itt nem arrol van szó hogy legyen olyan a viadal hogy én is nyerjek...hanem arrol hogy legyen több esélye az embereknek...elhiszem hogy neked ez így kényelmes Meszy mer erős a karid de igazából nemtom téged mé zavarna ha jobban darbolnák a kategoriákat te így is úgyis sanszos lennél...nekm meg lenne egy kicsit több flessem illetve lehetőségem...ahogy másoknak is...

mer mint mondottam volt vala...anno azé lettek itt 39es szintkörnyékén annyira szétrántva a kategoriák mer akkoriban ezen szinteken volt a top és kevés volt az ellenfél...ám azóta már eltelt jópár hónap...változtak a dolgok...több játékos van itt a kategoriák mégis úgyvannak belőve mintha még mindig csak összevisz 20 karakter lenne 38-42 között...

arrol nem is beszélve hogy ha kissebbek lennének a kategoriák többször lenne oylan hogy eséyles játékosok más más helyekn indulnának és nemaz lenne hogy mostantól jóformán az idők végezetéig egykategoriában induljak veled...majd ez még a Crimsonos generációnál is kifog jönni...amikor Crimson sorra fogja nyerni a 4-5 szintintervallumos kategoriákat és folymatosan jóformán hónapról hónapra uyganazon karakterek fognak indulni ugyanazon kategoriákban...
Dátum: 2009.05.17. 12:56:57
ohh én már azzal is elégedett lennék ha egyet nyernék...nem vagyok nagyigényű...

itt azzal van a baj hogy van aki egyet se nyer más meg 10et is és mivel 4-5 szintet fognak át a kategoriák így eléggé egysikú lesz a móka...te ott kisszinten ahol vagy még kényelemsen eléldegélhetsz...
Dátum: 2009.05.17. 12:37:04
bőven jobbak volnának a kilátásaim ha kissebb szintintervallumban oszlanának el a kategoriák...mer amig 2 szinten belül mondjuk van 6 erős kari addig 5 szinten belül van 14...és ugye a nagyszámok törvénye alapján ha kevesebb a potenciális rivális nagyobb az esély is...
Dátum: 2009.05.17. 12:26:23
hagyukmár ezt a Pókosdi dolgot...Pókok 30as szint alatt vannak egyelőre...azon felül már nicsenek póókok mer aki uyganazt a taktikát alklmazza magasabb szinten amivel alacsonyan megtudta magát szedni az nem pók lesz hanem halott...

fentebb már vadász mindenki leginkább...néminemű pók beütéssel és vagy lappangó génnel...

a baj továbbra is az hogy a Kategoriák iylen mértékű széthúzása miatt mindig ugyanazok fognak nyerni...illetve jóideig...pl had hozzam megint magmat példának én most olyan 4-5 viadalon keresztül még Meszyvel fogok indulni(vagy több) ha meg lemaradok akkor Crimsonnal...nincsen turbó táp karakterem dejazé nahh nem is vagyok gyenge...engem az zavar hogy míg régebben hetekig mütyürésztem azzal hogy edzek a bajnokira addig az utobbi 1-2 viadal már csak ilyen plam plam cucc volt...merhát minek vásároljak be jobbnál jobb cuccokból minek verjem el a léémet statokra amikor úgyis kettéfognak törni...

nah mind1...majd végülis ennek akkor lesznek látható nyomai amikor 4-5 karaktermár a 10edik érmét is zsebeli befele mások megmajd lesnek ki a fejükből...akkor majd tényleg szűkitik a kategoriákat ám akkor azmár engem nem fog vígasztalni mer addig legalább lemegy még 4-5 viadal...

nekem nem érem kell(nem csak) hanem az hogy eséllyel kalkulálhassak hogy elhiggyem megéri keccölgetni a karimmal mer ha nem is nagy de egy minimális esélyem van...maga az érzés kell...mer oké jódolog az esélytelenek nyugalma is dehát nahh egy idő után az eléggé egysikú hozzállás

a Random meg az oylan hogy egy Gyenge kari nem fog magas szinten kiütni egy erőset(kicsin talán igen) erős karaktert csak egy másik szintén az erősebbek közül való kari randomolhat ki(de arra nem lehet építeni hoyg majd talán a random segít)
Dátum: 2009.05.17. 11:47:19
nálam is bugzik a vadászat beragadt a számláló és nem nagyon számolja hozzá a dolgkat iylenkor...vagy nem is tudom de pl Kissebb lényes küldit csinálom tegnap volt 11 ma jött most az elöbb 1 és még mindig 11 kissebb lényt ír ki...bár lehet hogy benéztem valmit de ahogy nézem már mások is írták...ez most valmi tized a vezetőségnek? vagy valmi vadászatadó? =)
Dátum: 2009.05.17. 11:35:57
azé az igaz hogy a kategoriákat jobban Darabolhatnák...én 39es vok...ezen a szinten már az összes kategoria 4-5 szinteket ölel át...Meszy most 40es Crimson 35s...tehát igazából ha valki most kitalálja azt hogy megpróbál lemaradni Meszytől egy kategoriányit az nagyeséllyel Crimsonba fut majd bele a következőn...és az azutánin nahmeg majd az azutánin is...tehát innentől kezdve nem nagy fless az egész viadal...

az a baj hogy akkor lett belőve itt 30-40es szinten ez a 4-5 szint/kategoria amikor itt voltak a legnagyobbak tehát a játékban ez volt akkoriban a csúcs szint ám azóta már eltelt pár hónap és mostmár nem ez a csúcsrészleg mégis a szinthatárok megmaradtak mintha még mindig ez lenne és fentebb is uyganilyne 4-5 szintet ölelnek át a kategoriák...

1-2 szint bőven jobb volna...lehet több volna a bajnok de biztos vagyok benne hogy olyan bajnokok volnának azok is akiknek a karilapján elférne a medál és jól is mutatatna mer erősek azok a karik is...
Dátum: 2009.05.16. 19:50:36
megvan...rájöttem...külön fül fless...elsőre nem tünt fel =)
Dátum: 2009.05.16. 19:47:54
nemtok sjatolni...eddig ahol ottvolt hogy sajtolás meg szabadonengedés ott most cska az idomitás opció láccik...ez msot hiba vagy ígylesz és ha ígylesz akkor hoyg tudok sajtolni?