Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Miklós már 3szor is szavzott xD heheh...jóvan ez...némi finomhangolás még azt jómóka lesz majd ez a kristályosdi...addig meg há végülis csaklegyőztétek őket...pedig 15%alatt is támadtak...úgyhogy nem voltak oylan vészesek...igen gyorsan rommácsapkodták őket az erősebb szövik
csírájábnan kell az ilyen megmozdulást megállitani...és mivel végzetúr végzetúr farkasa itten...így szerintem a kiszintű portyakarik nem nézik jólszemmel ezt a kis feltörekvő ambiciózus brigádot...azt majd beindulnak az ütlegek...talán
Dátum: 2009.05.30. 11:46:54
Fubu itt mindig tájékozódhatsz a legutobbi hírekről frissítésekről és változásokról amik a játékban történnek...

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.0

egyébként nekm is teccik a Végzetúr...a portyarendszere kicsit ugyan gyps háde a többi dolog egész kellemetes =)
Dátum: 2009.05.28. 22:51:42
pár nap mulva tuti hogy megkezdődnek a tárgyalások az érintett szövetségek között hogy hogyan is kéne itten orvosolni ezt a kristályproblémát(vagy ha nem akkor türhetitek tovább a betolakodókat...szerintem amekkora lángal most ég ez a tűz hamarosan szépen felemészti magát aztán megint nem marad más csak korom hamu és por...nahmeg unalom...

tuti hogy nem oylan vész ez az egész...meg láthatatlanság még továbbra is ottvan mint lehetőség =)
Dátum: 2009.05.28. 22:42:55
a célt azt neked kell megtalálni Zacc...de amugy 7 szintel vagy nagyobb tőlem de bennem most tombol a végzetúr láz...pedig áhhh ma kaptam 5 támadást 6-7szintről 1et nyertem 2t meg utána visszabosszultam...és ez egy jobb nap volt...van néha amikor piszok szar...1-2 napja is durva dolgok voltak mostmár kezdenek azok is rendeződni ez új reményt és kedvet ad...holnap is jövök...amikor meg televan a tököm mindennel akkor elmegyek gombázni a kombákba és pár napig csak figyelek...

de az biztos hogy aki abbahagyja törli magát vagy legatyásítja a kariját az pár hónap mulva már csak egy emlékfoszlány pár játékos fejében akik ittmaradtak hogy emlékezzenek azokra akikmár nincsenek...márha érted hogyértem...

az épités amugy nemes és önzetlen hosszútávú minimális taktikázással is elvégezhető küldetés és vagy szent elhivatás...mert bizony mondom aztat is hogy nagy lélek az ki sokat épített...nekem is elkéne már kezdenem...

és basszus látod...forumozó lettél he há most dobod be a kulcsot? nah mind1...eccer még tán majd én is az leszek...

amugymeg sok Sikert minden távozónak a továbbiakban...itt jegyeznm meg hogy Mási testvér is a távozás útjára lépett...neve s hitvallása velünk és bennünk él...holnap tolok 10et az egésségemen =)
Dátum: 2009.05.28. 22:15:54
az oroszlán bajúszát nemjódolog húzogatni de ha mégis megteszed necsodálkozz ha letépi a fejedet...amugy láthatatlanság...lehet akkor is mennek de szerintem akkor nem...ígylettek megalkotva...

de basszus ez itt most nem iylen kis csipcsup kláncsatácska hanem valódi eposzi háború...inzáziós végzetúr hadosztály érkezett az őshazából...nektek kell megállitani őket...vagy pattanjatok meg és akkor majd az eljövendő nemzedék elvégzi a piszkos munkát =)
Dátum: 2009.05.28. 22:09:42
nekem apám kiskoromban mindig aztmondta...Fiam az a vesztes aki feladja...

eztudom elmondani itt is...foggal körömmel ha kell kúszva mászva tövig süppedve a vérbe és sárba de mindig csak előre mert ha feladod elbuktál és minden addigi tetted csak egy hiábavaló magányos halkan elpukkanó kis fing volt csupán...vagy valmi iylesmi...

aztánmeg az is elgondolkodtató hoygha valki feladja az ellenség nyomására a harcot akkor több mint valószinű hogy az ellenség fog nyerni...(én ezé forumozok még mindig xD)

nahde nem bölcselkedek mára többet...
Dátum: 2009.05.28. 21:40:36
majd én megmondom mivan... az új idők az új ellenségek új háborús taktikákat és új harcibeállitásokat igényelnek...

lehet láthatatlanodni is akár...esetleg lehet olyat is hogy veszettül rágyúrsz statokra mer én ahogy megfiygeltem az utobbi időkben mindneki szakizott mindehol és a statok kicsit háttérbe szorultak...

aztán ha valki nagyon nembírja már a starpát és kivan a töke azzal én szivesen cserélem a karimat...pl Morti a tiedé odadnám az enyémet...heheh =) de gondolom neked ez nem biznic...szóval szorítsd össze a fogadat és küzdjéá harcoljá...nemvéletlenül van ott nekd az a bajnoki érem(asszem neked van)

ami meg ezt a +-1szintes dolgot illeti...egy idő után az ember úrrá lesz a programozott gép felett és akkor meg azvolna a baj hoyg van ez a kristályhorda de túlsok vizet nemzavar a napi portya rutinban hisz nemsokat leeht támadni őket...

és már 1-2 nappal bevezetés után jöttek az első bizakodó hírek hoyg az állataik már hullanak és hamrosan már nem lesznek ellenfelek...nah mind1...az biztos kicsit írigykedve fiygelem a top50et uyganakkor átérzem a problémájukat is...jajde kis empatikus vagyok xD
Dátum: 2009.05.28. 15:28:15
ha már ennyire az ötleteknél vagyunk én annyit szeretnék hogy pl a kronokompenzáció gyorsíthatná a kémgömbözést és akár az epkis ütést is...

nekem ma ez jutott az eszembe...

ha megcsináltad a célod akkor tűzz ki magadelé ujjakat...ha nem megy akkor meg dőlj hátra és élvezd kicsit a dolgokat vagy hagyd abba..
Dátum: 2009.05.26. 21:16:04
mindennap boldogság a népnek amikor nem kell fizetni az adót meg a sarcot a rajtuk élősködő uraknak...megaztán földesurakból már lassan dunát lehetne rekeszteni de a kérgesre cserzett ekefogó kéz mi megműveli a földeket és begyüjti a termést egyre kevesebb van...

és ezmég csak a kezdet az ujhullámos uracskáknak egyrenagyobb a hatalmuk észnélkül ölnek lopnak harácsolnak csak a vagyont nézve hogy az mégnagyobb lehessen...

a háborúk névtelen hősei is azok a parsztok akik átkoplalják a telet étlen szomjan mert azt a keveset mit megtakarítottak évközben most a katonák élelmezésére kell fordítani...és mégis tavasszal ujra kimennek a földekre hogy megművelhessék...

bizony mondom ezért tehát nektek becsüljétek meg jól azokat akik nap napután vendégül látnak titeket s lélekenrgiájukat adják hogy ti mégerősebbek lehessetek...
Dátum: 2009.05.26. 21:05:22
jujjdejizgi már le van állva a szerver...
jóvan jóvan ne szívd mellre...
Dátum: 2009.05.26. 17:43:09
lol Freez pont ezatakrtam én is kérdezni hogy hány ember számára lessz használható a kristályhorda xD

de aztán mégse kérdeztem meg mer mire Miklós válaszol addigra lemegy a nap és holnap már úgyis kdierül =)

nahde mondjuk abbol kindulva hogy ez a top szövetségeknek készül lehet hogy ez minden korosztály mókája lesz aki jólfejlesztett szövetségben lézeng...mindestre én 41es szintű vok és örülnék ha ezmár megütné a mércét
azt a szövetséged nem tud megvédeni? inkább nekik írjá...

sose néztem sokra azokat akik egyből rohannak a főnökséghez hogy kibannoltassanak valkit...ez olyan aljas húzás...legalább anynira aljas mint ahogy ő beszélt veled...nahde msot akkor mivel vagy jobb tőle?

mind1...nem az én dolgom ezt eldöntetni...
Dátum: 2009.05.26. 14:46:09
Kocos Fésülködj meg...már megint sok a duma...

mondod mondod a semmit...bezzeg ha privátban kérdez valamit tőled az ember akkor se kép se hang...

a középmezőnynek se a pókoknak de még tán a nagyszintűeknek sincs szüksége a te támogatásodra...meg vállonveregetésedre...pihenj le...osztogasd a Bezzeg Béci emlékéremidet =)
Dátum: 2009.05.26. 12:36:46
mindig a végleteket nézzük...

a pókok kis szinten élnek mint marci hevesen...van zsákmány dögivel...a nagyszintűek meg kapják mindig a játékfrissitést a seggük alá és pepcselhetnek velük...

nahde kérdemén és mivan a középmezőnnyel...akik póknak már túl nagyok nagynak megmég túl kicsik...jelenleg ők vannak alegtöbben...és náluk van az hogy a portyából nincs léé illetve hogy ők nem részesülnek abbol a sokjóból amiből a fentiek igen...

szoritkozzunk az ő igényeik totális kielégítésére...és necsináljunk mindenből Pók Vs Hatalmas témát...
Dátum: 2009.05.26. 11:18:52
ez mostcsak úgy beugrott a fejembe...nem gondoltam át nem tudom mennyire megvalósítható de oylat nem leehtne hogy ha pl 0 zsákmányos csatád volt akkor ne kapj tpt...vagy ha már mégmohóbb akarnék lenni a 0 zsákmányos csatánál ne fogyjon a ppd...

de olyat is lehetne hogy mittomén lennének szinteként minimum rablások...10es szinten 100 léé 20ason 200 és ígytovább...erre jönne még a tagnál nálalévő léé...azt ennyivel ennyi...(az alapzsákmányt nem módosítaná a kreatív(báár módosíthatja is))

nem gondoltam át cska úgy hirtelen ez jutott az eszembe...
Dátum: 2009.05.26. 10:31:48
pláne ha a kristályhorda is 15% alatt fog vadászni aztán nulla léén csücsülve figyelnekk egésznap...háború esetén pedig katakombába mennek xD sőőőt ha túl erős szövetség fogja támadni őket jönnek panaszkodni a forumra...hehe...
Dátum: 2009.05.26. 10:07:40
Drága testvéreim kedves felebarátaim ti áldott jó atayafiak...

álljunk meg egy pillanatra...álljunk meg és kardjainkat dugjuk hüvelyükbe...emlékezzünk egy pár perces néma tiszteletadással mindazokra kik életküet áldozták a háborúkban...

ma elvesztettem az egyik legnagyobb támogatómat...ő volt az kihez mindig mehettem egy kis támogatásért egy kis segítségért mert mindig jókeresztényhez méltón megszánt és adott lélekenergiájából...volt hogy sokat volt hogy keveset de némán és rendületlenül egyetlen egy szitokszó nélkül támogatta fejlődésemet még úgy is hogy ez végül az életébe került...

nem beszéltünk sokat sőőt mondhatnám hogy semmit de a kapocs mi vadászt és vadat összeköt van oylan erős és szilárd mint a legszorosabb családi kötelék...

ám sajnos már soha többé nem tapsztalhatom meg azt a sok jót és szépet miben álltala részem volt...és ez most nekm fáj elvtársak...bizony mondom hogy fáj...önző hitvány mohóságomban és dölyfömben nem vettem észre mit is művelek és mit is művelünk nap napután hétről hétre hónapról hónapra másokkal akik nem voltak kárunkra se ártalmunkra...eccerűen csak gyengébbek voltak...tán ez volt egyetlen bűnük...gyengébbek voltak egy kegyetlen világban...Hány halál kell még elvtársak? hány halál kell még hogy észrevegyük a mi sikerünk hatalmunk mások lassú sorvadásából és halálából fakad?

Égjenek hát a gyertyák mindazokért kik eme végetnemérő háború névtelen áldozataivá váltak...nevüket senki nefledje...őrizzétek szivetekben mindazokat kikhez a sors nem volt oly kegyes mint hozzátok...mert rájuk már nem virrad új hajnal...

(basszus törölt egy jólfizető áldozatom és gondoltam megér a dolog egy kis szösszentet egy kis mementót)
Dátum: 2009.05.25. 14:20:38
ez a végetérő világ egész érdekes elképzelés...

bár fenn áll a veszély hogy akkor addig menne a tolakodás míg az a bizonyos 10 ember el nem éri a célt és utána befullad a dolog...bááár...a versengés sosem árt...főleg ha célja eredménye és tétje van...

a másik dolog amit szeretnék megkérdezni hogy a Fertőzés azt jóvolna ha mondjuk megnyugtatásképp beírnád Miklós hogy azokkal is történni fog valmi akik nem győzik le a fertőzést...tehát igen szar lenne arra ébredni hogy elérem a 100as fertőzést és akkor kapok valmi igen durva lehúzást...

merugye elvileg a fertőzés nem a tested rágja hanem az elmédet a tudatodat...az ellenség átka mi a túlélőket sújtja...perzse azt is megértem hogy akik legyőzik a fertőzést jobbat többet kapjanak mint aki nem de hey...mind a két dolog eléréséhez azé kell egy jóadag átjáccott szint óra és hónap tehát remélem a készítők gondolkodnak azon is hogy mit kapnak majd azok akik nem győzik le a fertőzést...és most nem egy jókora lóófaszra gondolok =) illetve rmeélem hogy nem azt...