Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

igen igen...ez a mesteri épités nekm se nyelte el a teccésem(a nagyszövik jobban bepelnkázhatják a seggüket a kicsik meg mégjobban eltávolodnak a lépéstartástól)...plussz aszittem hogy csak a saját szövetségem kombás és láthatatlanodott játékosait látom...azé ezmár belső infó...nem hiszem hogy illendő látni hogy a másik szövetség hogy kombáztatja a tagjait...bár megnéztem a Tyrantot kiváncsiságból...dúúrvás =)
Dátum: 2009.06.10. 10:07:40
a kristályhordás háború presztizs értékű...

és minden háború presztizs ami nagy nyilvánosságot kap és mindkét félnek adott a lehetősége a győzelmre...szerintem...valamint a klánok között személyes konfliktus feszül...
Dátum: 2009.06.10. 09:56:23
hehe....nohigen ez is igaz...viszont nemtom szal eredetileg is számíthatott volna a krono már a kémkedésnél...bár lehet neked van igazad és a vezérkar nem véletlen nem kötötte össze a kémkedést a kronoval...nah nembaj...más meglátásom egyelőre nicns nincs =)
Dátum: 2009.06.10. 09:40:55
a háború csarnoka az ezt adja?(ohh igazából oylan kacifántosan van ott leírva a épület képessége hogy nemis értem...de ha eztadja akkor jó)

hanem viszont a kémkedős dologban mit kifogásolsz? szerintem az jókis móka lenne...és hasznos is...
Dátum: 2009.06.10. 09:26:11
kronokompenzáció csökekntse a kémkedés idejét...

háborúkkor az 1 hetes résznél leygen elég 50 győzelem is...ne kelljen 100...

ez a kettő jutott nekm eszembe egy kicsit mind a kettő gyorsítaná a dolgokat és túlnagy varázslás egyikhez söm köll hogy bevezessék =)
Dátum: 2009.06.09. 23:22:56
ahoz azé igen nagy aktívság és előkészület kell hogy 20-30 ember eccerre elvonuljon a kombába...tehát mindenképp igen komoly taktikai húzás =)

aztánmeg nemtom...ha már semmi esély és nyűglődés az egész akkor benyomtok egy gyors kapitulációt...vártok pár napot és akkor lerohanjátok őket amikor előmásznak...

nem kell ezen problémázni...
Dátum: 2009.06.09. 21:07:11
a katakomba nem a háborúhoz lett bevzetve az egy lehetőség amolyan hibernálás vagy tudomisén mi hogyha kivan a tököd a dolgokkal akkor becsaphasd magad mögött az ajtót...

egyébkéntmeg aki tisztességes háborút akar az hadüzenet elött egyztesse a feltételekt a célpontal aztán beszéljék meg...ellenkező esetben minden lehetőség engedéylezett...jómagam katakomba párti vagyok...mer az a szövetség a nyerő aki a kombát és láthatatlanságot segítőkezet védelmiatalát a legjobban használja ki magának...ennyi...

mit kell már megint cikornyázni...bujjatok el ti is...vagy kapituláljatok ha úgyérzitek a Tyrant megfogott a kombával..aztán két nap mulva támadjatok vissza...mer neflejktsük el katakomba csak 2 hetente eccer leehtséges egy karinak...
Dátum: 2009.06.09. 14:26:18
tudom közhelyesen fog hangzani ez Butch de élettöltő ital avagy láthatatlanság...az segít...nahmeg a komba...mer ottvan a jó gomba...öhö =)
Dátum: 2009.06.09. 14:15:52
ha több a léé nagyobb az érdek is =)

egyébként pedig legyen érdekük mer addig bizony ezek a mocskok szívják majd igen durván sok játékos vérét...szal érdek nemérdek néha megkell cselekedni amit megkövetel a haza...

citadellarács vóót...legyen egy amolyan kristálypaktum is...hogyha aktív a horda akkor nem ütik egymást a népek ottan odafönt...
Dátum: 2009.06.09. 14:07:27
áhhh Morroch hidd el szeretnék én már csatározásba botlani kristályékkal...és biztos ki lesz a tököm a 15% alatti ütéssel de vígasztal majd a tudat hogy ezt elöttem már sokan végigélték...aztán meg mi ketten köröbelül azonos időben botlunk beléjük...majd sírhatunk egymás vállán =)

nahdeakkor újra megy a tánc dübörögjenek a dobok szóljanak a harsonák =) (pár nap alatt kifogják őket fingatni megint)...igazából szerintem a nyerhető léét kéne mégfentebb kalibrálni...bár akkro is rálehet fogni hoyg ez megint pár karinak fog kedvezni...de talán ha nagyobb a jutalom akkor annak jobban fognak azok is örülni akik ritkábban nyernek ellenük
Dátum: 2009.06.09. 13:58:00
höhö...éhhh...áhhh...ide írom mer itt semmi keresnivalója annak amit írok...de én unatkozok...semmi szaftos fless semmi uj történés rágjuk a régi csontot...kristályhorda há lol...szétvertétek 3 nap alatt és ha nem lett volna 15% alá ütés mindenki aztírná hogy hát ez aprósüti vót meg csak toptápolás...

nah mind1...az a lényeg hogy unatkozok...ennyit szerettem volna mondani...

egyébként amig most kuksolnak kristályék addig kéne gyúródni...az meg hogy kit üt ki a játékban és mért hát sajnos engem is ütnek és a legrosszabb oylanok is vannak akik napiszinten ütnek és leszarják a lelkibékémet másokkal meg lehet beszélni és van hogy békénhagynak utána...

mégis kapcsolódott valamelyest a témához...há ilyet...nah mind1 én akkro is unatkozom...néha asszem valmi kockaklubba vagyok amikor néha elszabadulnak a matkosok azt írják a képleteiket meg mondják is hozzá a kommentet...unalmas...

magánvéleményként pedig a játék mindig is a legnagyobbak kegyét kereste illetve ha nem is kereste de sokesetben kedvezett nekik...ez egy iylen játék itt vagy legnagyobbnak éri meg lenni vagy valmi turbópóknak...mer aki középszerű az jónagyokat tud szopni bizonyos helyzetekben...még akkor is ha amugy flesőkategoriás és jobb a tényleges átlagtól
Dátum: 2009.06.08. 17:02:43
spektrálist is prioritásba teheted nyugodtan...meg szerintem ez 1 hónapnál azé több idő lesz de sok sikert hozzá =) a sajtolást elég ha csak 30ig viszed meg a Transzpalntot is 25ig elég
Dátum: 2009.06.08. 15:13:16
Cave ez így eléggé közhelyes lesz de nyomassad a szerencsédet meg a spektrálist és ha elküldöd hosszúvadászatra lépjé ki a játékból...ha nem görcsölsz elötte midnen egyes vadászatnál hamarabb összejön...talán...nekem így lett eccer 100 perc alatt 3 is...
Dátum: 2009.06.08. 15:08:57
én csak most olvastam a módosított első postot de az ott leírtak alapján jódolog lesz ez a kristálypont báár szeptember még nem msot lesz de addig is legalább lehet készülnimár előre a mókára =)

höhöh...bár ha tényleg így kalandosítják a végzetúrt akkor már valóban elférne valami kis forumalapú központi játéktér is szerepjáccani =)
Dátum: 2009.06.07. 11:18:10
nahigen a küldetések azokhoz valóban jól fog jönni hát akkor asszem megveszem...úgyis közkedvelt kis motyó..de a kinetikust kihagyom...ha majd állatot kell nyúzni jó lesz a szikraeső is(remélem)
Dátum: 2009.06.07. 11:07:13
hajaj...nehéz a döntés...ottvannak a csontpálci után az adamantitcuccok...azok elég szépen rászórnak a támadás védekezésre bár áhhh...lehet bevállalom az IQ meg a Tau miatt csak azé 30 őskő az 30 őskő...

bár nemtom az a baj hogy a fegyver alapsebzése se túl nagy mondjuk alegendás tőrnél nagyobb az tény...
Dátum: 2009.06.07. 10:40:26
kinetikus Detonáció plusz Gramgan Csontpálcája...megérik az esetleges befektetést? a Kinetikusra nemnagyon akarok kidobni követ de a Gramagan cuccán erősen gondolkodok csak áhhh nemtom...nemnagyon szertem az iylen varázslás tápoló cuccokat(pedig tudom hoyg az a buli) de inkább közelharc párti vagyok és sajnálnám kidobni a Legendás tőrömet(jó az a 21 támadás)

szóval erröl érdeklődnék én itten...ha esetleg valki felsorakoztatna pár érvet pro és kontra a témában azzal lehet az én döntésem is eccerűbb volna...köszönöm köszönöm
amig veszik az őskövet addig tökmind1 mivan...ha úgyalakulna apu anyu a nagyi sőőt még a macska is jácchatna egy szövetségben csak dőljön a lóvé azt akkor semmi gubanc nem lesz...

nem mondom hogy ez így rendjén van de sajnos ezmá csak iylen...illetve így működik
Dátum: 2009.06.01. 21:56:56
nemtom mennyire hiba bár negem eléggé flehúzott most...szal a 30 kvízkérdéses küldit csinálom...ma már egésznap szivatott de most oylan volt hoyg legutobb volt 5 helyes válaszom...elküldtem egy órára vadászni a karim...azé ugye 12 kérdés jár...mind a 12t helyesen megválaszoltam és most néztem hogy 17 helyes válasz helyett van 7...tehát 10 eltünt...ez engem kicsit(nahjó nagyon) zavar...

Edit:

Közben rájöttem...én hibáztam...csak a nagykapkodásban már a rossz válaszaimat is jónak hiszem...sorry...hehe
én arra próbáltam célozni hogy ahoz képest amekkora izéség ez a 15% alatti támadás szerintem egész ügyesen elkalapáltátok őket...igen én cska ennyit vettem észre...meg azt hogy amennyi ideig készült ahoz képets egész gyorsan kifújt...

aztánmegmit mondjak? jahigen..láthatatlanban nemtámadnak...pont ezé könnyen kiszámíthatók és legyőzhetők mer adott pályán mozognak és ha tudod a megoldást könnyen megúszhatod a velü való találkozást...asszem