Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.06.17. 21:18:47
jóvanmár 66os szintűek vagytok...azmár egy teljesen más szitu...

de pl ha megnézitek már 40es szint környékén is vannak 600-700 szakikkal rohangáló karik meg még nagyobbak is...nekem 550 körüli a szakértelmem és ami érdeklne az az volna hogy kb mi lehet az optimális mennyiség az az alap minimál mennyiség amivel életképesebb már egy kari...merazé abban asszem megegyzehetünk hogy vannak elsődleges szakértelmek meg másodlagosok plussz van a luxuskategoria is...

tehát azt mondja meg nekm valaki hogy olyan 40-50 szint között mekkora a kb ideélis szaki mennyiség...
Dátum: 2009.06.17. 13:39:34
azé milyen szomorú hogy a kvízolimpia is azoké lett akik eléggé jólinformáltak és gátlástalanok nahmeg az esetleges csalástól sem riadnak vissza(igaz ők ezt furfangosságnak hívják) merazé átlagjátékos nemhiszem hogy csak úgy megtalálja a helyes válaszokat...másrészről mondjuk az is igaz hogy tegye a kezét mindenki őszintén a szivére...ki az aki nem keresgélt a googleban miközben kvízolimpiázott?

aztánmeg a Bajnoki torna is eléggé levan sántítva a túlzott szintintervallumos kategoriák miatt...

sejhajj...szomorú vagyok =(

mind1 remélem sikerül valami megoldát találni a problémára mert ha nem akkor bizony aztkell hogy mondjam...ez van...ezt köll szeretni...
Dátum: 2009.06.17. 09:54:10
tényleg nem rossz kari =)

kár lenne érte...szal nyomassad az IQdat meg a Taut...hidd el hosszútávón meghálálja magát mind a két stat...és sok kellemetlenségtől fogod megkímélni magadat is...

bár kicsit a szakértelmeknél is combosíthatnád magadat mer az is eléggé soványka még
Dátum: 2009.06.17. 09:46:57
esetleg megmondhatod a nevét vagy a világot ahol jáccol de ki is másolhatod a statjait meg a szintjét =) mostmár kiváncsi vagyok

semmi lenéző nem volt ebben amugy...eccerű tény volt...a játékban elengedhetetlen a varázslat fejlesztése...slussz passz kész

jómagam is a harcosok útját járom és egy időben nagyobb prioritást kaptak a közelharci statok...támadás erős védekezés...ám el kellett fogadnom hogy bizony ha sikeres akarok lenni akkor nem csak a testem de az elmém erejét is folyamatosan fejlesztenem kell...
Dátum: 2009.06.17. 09:35:58
Skubi ne aggódj...ha nem kezdesz el varázslatra gyurni a karidat még bőven a küldetés elött kettéfogják törni...így nem kell kattognod hogy hogy csinálod meg hisz nagy valószinüséggel el se jutsz odáig =)

egyébként ez a 600as sebzés még a könnyebb küldetések között van hidd el vannak ettöl bőven szivatósabbak...
Dátum: 2009.06.16. 15:03:52
srácok asszem meggyőztetek xD

de azért én biztos nyugodtabb volnék ha lenne a karimon 5 milla rabolt léé merazé nahh...az a póók aki hülyére szívja magát léével aztán amikor eljön a pillanat már felvan készülve a vadászidényre és egész eddigi munkássága alatt is már rákészült a dolgokra...szóval az nyilegyenesen mehet előre...és felrúgja még a jövőhetet is

azmeg hogy lennének akikkel partiban volna az legalább kihívást is adna az egésznek...

Szóval Crimson az a helyzet hogy te lehetsz az aki ezt megmutatja...utad hosszú lessz viszontagságos és ezer vesélyt rejtő...de ne félj ne torpanj csak menj haladj előre...bizony...
Dátum: 2009.06.16. 14:47:04
azé az elég felborító lesz amikor felnőnek azok a pókok akik már most egymagukban annyi zsákmányolt léével bírnak mint a top25 jelnleg összesen...

mertugyebár amig a jelnlegi topot egy ügyes játékos ha nagyon ráfeszül megfoghatja addig azonban 5-6 millió léét igen nehéz kompenzálni és ha ezek a pókok eccer bejutnak a csúcsra akkor csúnya mészárlás veszi kezdetét...

én ha lenne 5 milla rabol léém fognám azt maxolnám a szingulárist nahmeg elflejteném a visszafogottat...azt úgymennék előre mint a mérgezett...ha meg felértem majd eldöntöm ki az aki élhet és ki az aki nem...
Dátum: 2009.06.16. 14:40:32
van egy Pierre Cardin alsógatyám majd berúnáztatom...zokni nem kéne?
Dátum: 2009.06.16. 14:37:01
hát ha választani kéne hogy Kaland vagy Csizma...én inkább kalandoznék...

nembaj az ha lenne csizma de áhhh játéktechnikai szempontból a küldetések izgalmasabbak lennének mint egy új stuff...

megaztán mér pont csizma? ménem kesztyű? vagy pajzs? esetleg sisak? noh mind1...én aztatmondom hogy engem nemzavarnának az új tárgyak de áhhh...há hogy kerül a csizma az asztalra?
Dátum: 2009.06.16. 12:47:36
még a leghosszabb legenda története is végetér eccer...

egyébként kitérdekel a legenda? mer engem nem...amig leeht jáccani a játékkal addig jáccok és akkro is jáccanék ha nem lett volna egyátalán legenda...nem a legenda a lényeg...

és egyetértek Winnievel(tudom most leszek szarrá pontozva) de sorsközösséget vállalok vele mer rajtam msot is Winnie a Zisten polo van...ő a kis hang lelkünk legméllyén amit hallunk hallunk de csak igen ritkán hallgatunk rá...

aztán meg a topnak egy kis idézet..."Most már ti lennétek mi...mi nem lennénk ti" márha értitek hogyértem...

öhö...egyébkéntmeg nemtom...szeretnék leszögezni valamit...számok vagyunk és az ha kitörlődünk az a kutyát nem fogja izgatni max csak a haverjainkat tehát a mártirkodós majd én felgyujtom magam ha nem úgy lesz ahogy akarom féle hozzászólásokat nemkéne eröltetni...

én is tudnám napestig sorolni hogy szerintem hol a gubanc...az baj hogy mindnekinek máshol van és ha a Vezetőség mindenkinek a kedvére akrna tenni azzal csak a maguk dolgát nehezítenék...
Dátum: 2009.06.16. 11:17:35
a játék maga már végtelenítve van...portyáézhatsz vadászhatsz azt kész...ezt az örök időkig csinálhatod...

más lapra tartozik hogy a portya szart se ér magas szinten a vadászat meg eléggé egysikú dolog...

én továbbra is aztmondom hogy föölös izgulni a dolgokon meg ilyen oylan szakértelmeket mondogatva várni azt a bizonyos sültgalambot...

a játék fejlesztése továbbra is egy meghatározott sinen fut és mivel jön hamrosan a külföldi bemutatkozás gondolom Miklósék szeretnékmár befjezni a dolgokat hogy a nemzetközileg is fogyasztható legyen a Végzetúr...és mivel azt azért megállapíthatjuk hogy bár sok az elégedetlenkedés meg az iylen oylan változásokra az igény...igencsak jónagy mézesbödön ez a végzetúr és dől belőle a pénz...

és hogy fög dölni ha kikerül külfödlre...hajaj...a többszörösét fogja behozni...mi meg elvégzetük a tesztelését...sok hiba és egyébb korrigálás volt...de szerintem Belholderék már úgyvannak vele hogy had hőbörögjön 20-30 ember meg fenygetőzzön a törléssel amig másik 4000 eljáccik vele addig nicns ok az aggodalomra...

2-3 hónap múlva jön a kristálypont...most az lesz majd az ami majd talán fog egy kis flesset okozni...
Dátum: 2009.06.15. 21:48:43
szerintem ez a 20 000 küldi úgy fos ahogy van...én ma oldottam meg de áhhh az eddig elbukott léém 25%kát kellett újra elbuknom...azt azé hey az oké hoyg egy küldi szivatós vagy nhzebben teljesíthető nahde hogy nyiltan így szopasson az nemtúljó...és bár én már túlvagyok rajta nemvisítoznék ha kivennék a repertoárból és mindenkinek aki már megcsinálta visszadnák azt az elvesztett 20 000 léét...tudom tudom ne ábrándozzak mer bilibe lóg a kezem nahde azé elmondtam mer nekm ez nyomta a kis szivem =)
Dátum: 2009.06.15. 21:10:10
tárgyakat úgy tudsz venni hogy összeszeded a hozzájuk szükséges lélekenergiát...majd a lélekufárnál megvásárolod...
Dátum: 2009.06.15. 19:23:01
a Hot Dog az egy iylen közösségi portál ahol profil oldalt csinálhatnak az emberkék és mindenféle egyébb lehetőségük van rá hogy elüssék ott az időt...forumozhatnak chatelhetnek ismerkedhetnek jácchatnak satöbbi satöbbi...

ez az én profilom...ha valakit érdekel...

http://www.hotdog.hu/user_prof.hot?user_id=109442

vannak különböző kitűzők amiket akkor kapsz ha megcsinálod azt ami az előfeltétele...bár mostanábanmár mindenért adnak régebben komolyabb dolgokat kellett értük teljesíteni...

de egyébként ez a jelvényesdi jóütlet szerintem mer motiválja az emberkéket =)
Barátaim az Úrban...

nagy kéréssel fordulok most mindannyiótokhoz kik a világ1en jáccanak és 37. illetve 44. szint környékén helyezkednek el valamint nem gyémánthordások...

imhol újfent nekikezdtem a Döntetlenes küldetésnek...mert vagy ezt csinálom vagy elbukok 20 000 léét...tudom tudom elég szar helyzet...ám mielött kiadásba vágnám magam úúgydöntöttem nekiugrok a döntetlennek...

ezérthát arra kérnélek titeket kedves felebarátaim hogy ha úgyadódik áldozzatok rám egy ppt és kopogtassatok be hozzám bátran döntetlenes hacukában...

nemszeretem ezt a küldetést...mer tételneségre kárhoztat de megpróbálom letudni eccer és mindenkorra...nahde ha segíteni akarsz akkor Keressed Sharab Shaktort...Világ1 43. szint Gyémánt...

edit.:...áhhh már meg is untam...döntetlen lefújva...
Dátum: 2009.06.15. 11:35:54
Zokni préda leszel...van még pár szép szinted amikor aztmondod magadnak(nagy vállonveregetések közepette) "Bajnok vagyok" aztán majd olyan 30-40es szint tájékán(vagy mégelőbb) kijönnek az első gubancok és bizony hamarosan megfogod tapasztalni hogy aki a spektrálisra nem kezd el időben költeni az húzhatja lefele szépen a rolot...ennyi a sztori ezt vagy elhiszed vagy nem de akkor is ígyvan...ígyvolt már tegnap is tegnap elött is...meg az idők kezdetén is...

szóval kalkulációs számítások helyett kezdjél el veszettül pakolni a SMre és meg se állj 50esig aztán ha azt turbózod egy 60as turbóval akkro 80anas lessz...azzal már feltudod venni a lépést...de ezen legyél túl minnél elöbb különben kalap kabát jóéjszakát...
mondjuk ki bátran nyiltan...a mostani újdonsáégok igen erősen súrolják a nesze semmi fogd meg jól kategoriát...

az epikusos poén vicc...lehet vele dugig tömni magad kincspontal(ennyi)...ez a vadászat spekulációs hátezmeg lol...előre a középszerűségbe...nem lesz nagyon kicsi nem lesz nagyonsok...kapod az egykaptafásakat majd

tegnapmég pozitívabban álltam hozzá...csak az a baj basszus hogy ettöl a frissítéstől nekm átlagjátékosnak az élete nem lett jobb...uyganúgy seggberúgnak a nagyok...csak mostmár mégtöbbmindenre szórhatom el azt a kevés léét amit kitudok bogarászni a játékból...
dehakkor ha így megy a dolog...akkor mondmár meg nekm Miklós de őszintén becsülettel...mért nem daraboltátok föl a Bajnoki viadal kategoriáit?(ez csak egy kiragadott példa sok hasonlót lehetne mondnai)

szal nem látom az értelmét hogy minek kellett kezdeni valamit a gyaktérrel meg a védőfallal...esetlegesen talán a kristályhorda ellen van valami haszna jelenleg...háde ezé?

ittvan pl ez a kombásdi láthatatlnsági látósdi..ez tökjódolog majnem akkora nagyfless mint a fejléces térkapu csp ppturbó mutató...és az ilyen dolgok megvalósítása pikpakk mehetne nemaz hogy nahvégre van ez is...a Viadalt is megcsináltátok csak épp a kategoriákhoz nem nyultatok pedig 10 ből 8 emberke felszólalt mellette...mesteri épitést meg nemnagyon igényeltek seholse

há hogyvanez?
örülök én is...csak kicsit szőrszálhasogattam =)

de azé összességében nem felállva tapsolom az ujjitásbokrétát amivel itt megleptek minket áldott jó Belholderék...a mesteri épités annyira kellett kb mint egy púp a púpos hátára...szerintem...

ám a két meglepetés szaki még lehet hogy fincsi lessz...
igen igen jó hogy láccódik a sajátod...csak érted ha én lentállok a házatok elött akkor még nem látom hogy te épp a budin trónolsz...max ha kiszólsz a kisablakon...hogy épp szarsz...tehát aki kintvan az nemtudja mivan bent xD

bár valóban jókis dolog és hasznos hogy beveztték ellentétben a mesteri kubikossággal...nahde ezvan...már csak a két új szakira lennék kiváncsi