Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.08.03. 21:16:35
negatív csapás az jóvolna de áhh ahoz nem elég nagy a kereskedelmem...de lehet takarékoskodni fogok és egyelőre nem nagyon veszek új cuccot...az abaj hogy haladni akarok szintben...azt a cuccok gyorsan értéktelenednek a Thraxot is már elöb meg kellett volna venni...

nahde akkor egyelőre nem költekezek jó lesz ez a hidegtűz nekm bár már eléggé kezd hatástalan lenni remélem még azé eldöcögök vele egy pár szintet...pedig teccik a halálcsapás mint varázs de tény hogy nemtünik oylan kiugróan tápnak...sejhajj nehéz dolog ez bizonymondom...

Szent ősi kardot is fontolóra vettem de végül aztmondták hogyha vajákoskodni akarok akkor jobb lesz nekem továbbra is a Gramgan csontpálca így fegyvervásárlási terveimet is feladtam...

nohde köszönöm az észrevételeket mindenkitől =)
Dátum: 2009.08.03. 15:02:23
az állatsebzős küldit is a másik őskőmentes állatsebzős varázzsal oldottam meg...lehet túl emberséges vok de engem nagyon tud zavarni amikor az állataimat öldösik...nem őket kell kinyírni a győzelemért hanem engem...így én eképpen is állok a dolgokhoz...tehát nemvagyok egy állatgyilkos...és kerülöm is az oylan varázsokat

meg nemtom a Thraxban pont az teccik hogy Fix a minimum és max sebzése a és az azé jókora meg jól is néz ki és jól is hangzik...Thrax Halálcsapás...csak vannak már utána 1-2 szintel is olyan varázslatok amik ha a minimálon nem is a maximum sebzésükben már túllövik a halálcsapást és ugye azok még őskőbe se kerülnek...

jaaaj ez visz engem amugy mindig a sírba ez a cuccvásárolgatás számomra az ilyen dolog tiszta tortura...volt hogy órákig nézegttem a lélekufárt és töprengtem...
Dátum: 2009.08.03. 14:42:06
Thrax Halálcsapás(varázslat) észrevételeket kérnék pro és kontra...megérie beruházni rá vagy ha nem akkor ménem? Hideg tüzem van most(47ik szinten) dejazmár eléggé elavult szegénykém...azt lassan megvan a 200as IQm gondoltam a Thraxal tudnék pörkölgetni jónagyokat...de áhhh az ára meg az őskö költsége vacilálásra adott okot így itt érdeklődök...
Dátum: 2009.08.03. 11:40:48
szerintem is nyugodtan békén lehet hagyni azt a visszafogottat ott ahol van...vagy esetleg akkor tegyünk be egy fokozott fejlődés szakértelmet is és a népek kapják meg mindkettőt aztán döntsön mindenki a maga igényei szerint...

én a fokozottat választanám...mert nemtom engem tptől és a szintlépéstől nem ver ki a víz...inkább attol szokott hogy vannak akik nem így jáccanak és még a végén divat lesz a nem lépünk szintet játékstilusból aztán meg megdöglök csak azé mert én nemszarok be pár tptől...nahde mind1...

szerintem meddő vitát folytattok de az biztos hogy hagyni kéne azt a visszafogottat ott ahol van...

a játék egyre furibb ez tény...de korántsem hiszem hogy pont ez oldaná meg a gondokat sőőt szerintem csak mégtöbb gubancot okozna...az optimalizátorok után a szakértelmek kurják szét legjobban a játékot...sok szaki van amit babrálni módosítani kellett és még jópár így is van amihez nem nyúltak mégis tudnak jónagy kavarodásokat okozni...
Dátum: 2009.08.03. 10:54:25
a mindenkori top mittomén 18 szintet leehtne 5-6 szintet átivelő kategoriába tenni a többinél elegendő volna a 2-3 szint is egy kategoriába...szerintem ez így jóvolna...és aki aztmondja hogy így elértéktelendik a bajnoki medál annak aztudom mondani hogy eléggé elvan ittmár értéktelenedve sokminden és igazán fölösleges ragaszkodni ehez a sokszintes kategoriákhoz...
Dátum: 2009.08.03. 10:50:58
izzó zafír

Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: gyűrű, nyaklánc
Szint: 45
Varázslat elnyelés: +5

ez teccetős azé...bár lehet sima elnyelésesnél jobban örvendeznék dejez a cuccos határozottan nem rossz =)
Dátum: 2009.07.30. 14:41:34
igen igen azt a másfélmillát még én is keresem xD nemtom bakker...de egy része szerintem életöltőkre ment...a másikgmeghát valóban lövésem sincs...amikor erre gondolok mindig megállapítom hogy valamit nagyon elkurtam...de aztán ránézek a karira és az összkép viszont pozitív...

szerintem azvan hogy jópármillát lazán letudnak kompenzálni azok akik nem portyáztak de jóütemben jóidőben felfejlesztették azon szakértelmeket melyekből aztán bejött nekik a profit...én kicsit fáziskéséses vagyok ami a lééadó szakértelmekt illeti bár már jópár szint óta megvannak ezek a dolgok(csak úgyláccik már akkorra is késő volt)

nekem igazából sosem voltak nagy álmaim(a legmerészebb is csak egy bajnoki medál lett vóna) azt amikor elkezdtem a játékot nagyon felhúzott a harcrendszere és sokáig nem is nagyon hadakoztam...vadásztam inkább de ugye akkor még nemtudtam hogy itt mekkora buli a szakértelmesdi és inkább tulajdonságokat pakoltam ebböl megerősödtem és olyan 15 s szint környékén elkezdtem portyázgatni...akkor volt 100 000 lopott léém...ami egész szépen szaporodott...így eléldegéltem jódarabig csak közben mohó lettem és mivel én nem vagyok pók így vadásztam is azt nyomattam tovább a statokat meg akkormár pár szakértelmet is(de inkább a harcikat) és amikor kiértem a peremvidékre hol már nem volt olyan zöldellő a legelő és nincs annyi préda se körülnéztem azt csupa olyan fazon volt ott mint én annyi külömbséggel hogy nekik nagyobb volt a szakértelmük és kevesebb a rabolt aranyuk(persze azé nem mindnek)...ígytörtént...de a fene se gondolta volna hogy ebböl olyan hátrány fog kikerekdni ami okán az akkori mondjuk így kissé tulozva hogy ferrari sportautó karakterem leminősül egy lada kombivá...kellemetlen...

amugy nekem Winnie az egyik nagy példaképem...megnéztem a kariját és bizony többször kapott ki mint nyert kristályékkal szemben de nemsokszor láttam panaszkodni...bár a nőknek nagyobb a fájdalomküszöbük...vagy lehet hogy mazohista...mindestre jól tűri nem tombol nem toporzékol és ez azé becsülendő...én nem bírom ilyen jól...illetve van amikor igen de ma nem ment =)
Dátum: 2009.07.30. 13:59:31
olyan szórakozást kell adni a népnek ami amellett hogy kapcsolódik a végzetúrhoz szal amellett nem igényli a brutális karakterfejlesztést...

ilyen lenne pl egy szerepjátékra alkalmas kis városka fogadó vagy akármi létrehozása...biztos vagyok benne hogy sok karakter akikről amugy nem is hallunk megjelenne és sok nagyszintű vagy akármilyen forma nemű és státuszú emberke élvezetes szórakozási élményt kapna...

és hogy mér is volna jó ez...azé mert hosszútávú játékélményt adna és még a túlzott használata se vezetne előnyhöz játéktecnikailag ugyanígy a nemhasználata se okozna hátrányt senkinek...

egy szerepjátékokra szakosodott cégnek amilyne pl a Belholder is már csak a kultura védelmében is biztosítania kéne egy ilyen kis helyszint...talán

aztán idővel ha ebben lenne ráció akkor lehetne kissé összebbhúzni a dolgokat játék és a játéktér között...bizonyos eseményeket kielehtne jáccani ott is...a klánháborúknak is alaphangulatot adna a klánok vásárolhatnának maguknak saját helyszint a városban amit aztán ők üzemeltetnének...lehetne alklmazni tapsztaltabb játékosokből egy mesélő csapatot akik ha van valami oylan esemény vezetnék a dolgokat...szal áhhh....szerintem jó lenne...

mondom nekem vrtuális pályafutásom legszebb időszaka volt a TKs évek...sejj azé az komoly volt...noh mind1...ez a mániám ez a játéktér ezért erről írni pár sort sosem sajnálok még akkor se ha zárt kapukat döngetök vele =)


ami meg a karimat illeti jah én túlfogom élni(remélem) még ha meg is tépáznak de sokaknak még annyi esélyük sincs mint nekem és pont ez a 40-50es szint az ahol többen dobták már be a kulcsot a régiek közül is...szal ez egy rizikós útszakasz...

de az biztos hogy törölni nemfogok...inkább néha kicsit majd sirdogálok mer mondom engem az megnyugtat ha leírhatom a frusztrációimat =)

a célom pedig nekem a Topba való bejutás...és nemakrok VFezni mert a szintstopper taktika ugyan erősebbé tesz de higgyétek el kevés pókból lesz nagyszintű játékos mer sokan anynira kipörgetik magukat alul hogy kialszik a kazán és megunva a játékot lassan kiszürkülnek a világból...
Dátum: 2009.07.30. 13:01:31
hujuj...muhahah...még sosem szolt hozzám személyesen Winnie...vagy talán már eccer igen...

mind1 végülis az a lényeg Winnie hogy tudod az ember nyel nyel de néha van hogy kifakad belőle a gondja baja és akkor(nekm legalábbis) jólesik egy kicsit kiülni a kispadra és pityeregni...azt ezvan...

ha fogod és nekiesel egy mittomén álltalános iskolás gyereknek még akkor is kettéhajtod ha te magad nem vagy egy bivaly állat...itt viszont nemígyvan...

azmeg hogy topkarkater volnék há lol...inkább csak dísz...régen jólemnt a szekér mostanság nem és látva mivan nem is nagyon hiszem hogy jobban fog...

tisztában vagyok vele hogy minden problémára létezik egy megoldás de azmár nemnagyon teccik hogy igazából a karkaterfejlesztésem 85%ban problémák elhárítására törekdne miközben tovább haladnék előre és jönnének az újabb és újabb problémák...

nah mind1...ha tudtam volna hogyha hangosan sírok elöbb jössz és simogatsz meg egy vashusángal már sokkal előbb elkezdtem volna...köszönöm szépen
Dátum: 2009.07.30. 12:43:54
és mi lenne ha cska jobban darbaolnák a kategoriákat? nem kell ide semmilyen csiribiri megoldás eccerűen csak jobban szétszórni a dolgokat igaz így több medál is lenne háde legalább többen hinnék el hogy van esélyük és mégha nem is nyernek bizakodva folytatják a karijuk fejlesztáését a köv bajnokiig...
Dátum: 2009.07.30. 11:59:26
akkor te egy szerncsés ember vagy Solaris...mindenesetre én tudom sőt zsigerből érzem hogy ez így szar...és csak szarabb lesz...már most utálom előre a kristálykalandot is mer tuti az is majd a már amugyis a plafont súroló szarhalomra rádob még1 lapáttal...

én nemakarok sokat és nemakrok legyőzhetetlen se lenni de basszus ne a randomoktól függjekmár...elfogadom ha az erősebb legyőz de azt is levárom hogy a gyengébb dögöljön meg és ne lehetetlen helyzetből nyerjen hogy utána ráfoghassam..hahah ez csak a random volt...mer ettöl nem fogom magam jobban érezni...

nahde befejzem...kizsennyegtem magam...megyek vadászni...de remélem elöbb utobb majd Miklósék kitalálják hoyg a túlzott vadászat miatt megritkultak az állatállományok és amjd bevezetik a nullás vadászatokat meg a nemtaláltál áldozatot szituációt...
Dátum: 2009.07.30. 11:35:28
hát eztmondom...ha ránéznek a karakteremre úgynézki mintha luxus volna meg csillogás azt közben nyomor van meg nélkülözés...fika fossal...

értem mit mondasz Solaris de áhhh megcsináltam a 20 000 bukos küldit aztán kapta meg az egésséges alternatíváját azt azt a párezer léét másra is elverhetném minthogy egésségezzek...bár lehet nemártana...

de mondom az a baj ha meg is csinálnám és mondjuk kiiktatnám a támadóimat attol még ugyanugy seggreülhetek a pofátlan random miatt plusz nem fogok nyerni ettöl több léét...mer azmeg alig van...

Draglov abbol az 1 800 000 lééből 1 600 000 már 35s szintemen megvolt msot vagyok 47es tehát durván 10 szint alatt szerzwetem 200 000t...ami nevetséges pláne ha beleszámolom hogy a bukott léém 40-50 % ezalatt a 10 szint alatt vesztettem el...

amortizálódok napról napra és bárhogy trükközök eccerűen nem sikerül szűkítenem a dolgokat csak max tartom a tempót...
Dátum: 2009.07.30. 11:19:48
persze tudom hogy vannak különböző megoldások meghát feltalálom én magam és probálok nem mindig toporzékolni dejez most felkurta az agyam...kéccer nagyobb az IQ megturbózva a kritikusom és levarázsolt a faszba...(és utána még agyon is vert)

ha én támadok meg láthatatlan kissebb szintűt már 1-2 szintel alttam lévők és kiütnek...engem meg 7 szintről roppantanak ketté és nemúgy hogy éppenhogy hanem mintha nem is volnék láthatatlan...

és mondom én még aránylag jobb helyzetben vagyok vannak nálam sokkal sanyarúbb sorsú játékosok is...háde már nekm is szar...

az egésség meg kamu duma...elhiszem hogy fontos az egésség de nem azé kaptam ki mer elfogyna az életem mert ha fullon vagyok akkor si ezvan és attol mer van 10000 életem fullon vagy csak 4000 attol uyganúgy szoppantok...
Dátum: 2009.07.30. 11:07:32
nem nem vagyok olyan erős de olyan gyenge se hogy láthatatlanul pihenve csak úgy ripsz ropsz ilyen 1000es meg 2000es csatákat kapjak...(én meg beléjük se tudok szagolni)

kiábrándító...főleg hogy akkor is bejön a random amikor kurvára de minimális az eséyle sőőt igazából nulla és csak azé jöhet be mer a játék ígyvan megcsinálva...

azé az elég szar amikor 3 óra játék után minuszban vagy és úgyhagyod abba hogy inkább el se kezdted volna...oké néha nekm is becsúszik 8000es meg 10000s fogás háde bakker napokon át koplalok azé és attol mer eccer bejön nagyátlagban uyganúgy semmi péz...

csak a vadászat ad pozitív játékélményt és annyi hasznot amivel biztosítani tudom a kari fejlődését...a többi játékopció mind csak oylan kis ropogtatnivaló nasi...semmi más...
Dátum: 2009.07.30. 10:54:03
vagy darabolhatnák jobban is a kategoriákat azthiszem ezt is már jóideje javasolgatják a játékosok...

áhhh tegnapmég tök nagy kedvel kezdtem el újra jáccani de egy nap alatt rájöttem mér is vettem vissza anno a tempómból...fos...90 Iqjú játékos levarázsolja a 180as Iqujú turbozott kritikusos karakterem és 90enes védekezéssel nahmeg támadással szétvert énmeg hozzá se tudtam érni...

há mija redvás geci ez? kurvára unommár hogy minden csata után de 4ből 1ccer legalább nyugtatnom kell magmat és oylan randomra fogni a dolgokat aminek semmi eséyle sem lenne bejönni de mégis bejön...

3 óra portyázás után szereztem 500 léét...há mijez? lófasz...de nembaj mer elbuktam 2000et...ami nem volna péz ha mondjuk legalább a kécceresét szerztem volna(de még azé úgyis idegsítene)

mind1...de most nagyon kiábrádultam...

naponta 6-7 szintről rúgdossák rám az ajtót...7 szintel nagyobbak még akkro si kettétörnek ha láthatatlanvagyok és pihenek nekm meg oylan csaták jutnak amit fentebb írtam...vagy ha nyerek akkor meg egy hangyafasznyi léét se szerzek...
Dátum: 2009.07.29. 21:16:13
nekrofun kő

Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: gyűrű, nyaklánc
Szint: 40
3% manaregeneráció

huhuu én is találtam valamit...
Dátum: 2009.07.29. 16:07:20
semmit...én nem akarok senkinek se semmit mondani csakcsupán leírtam egy meglátást vagy ha úgytetszik észrevételt...a többit már mindenkire rábízom...
Dátum: 2009.07.29. 15:54:39
nem lenne az egész optimalizálással semmi baj ha nem okozna olyan problémákat amik vannak...kemény a mezőny nagyon...az iramot nem bírják a játékosok se mind és bizony maga a játék se...és ahelyett hogy ez visszafogná a népeket azvan hogy vannak akik már szánt szándékkal csak a dolgok fonákját keresik mindig...
Dátum: 2009.07.29. 15:06:46
igen valóban ez a cél...de azzal hogy az optimalizátor startégiát kitették mindenkinek így kb szerintem hát hogy mondjam szal alapesetben 10 játékosból lesz 1 optimalizátor 4-5 átlaguser 1 pok és 2-3 játékos kihullik...

de mivel az optimalizálósdi dolog közkincs lett így azok akik először érkeztek és olvasták azt a postot rájöttek hogy valóban ez a tuti...pedig maguktól talán sosem lettek volna ilynek vagy ha mégis nem ennyire hisz időbe tellik amig az ember kitapsztalja a dolgok menetét...ám ha használatiutasítást kapsz akkor már nem kell annyira tapsztalni semmit csak követni a lépéseket...

és ugye ezek az emberek továbbis adták a tudásukat egycsoprtba tömörültek ezzel igaz erősebbek lettek sokaknál ám a játék nincs akkora pörgésszámon hogy azt a rakat optipistát eltartsa nekik célokat mozgást kihívást adjon is mivel folymatosan nő az optimalizátorok száma nő a nyomás is...a játék meg kifutott pedig aki nem opimalizál keményen annak még 50en es szinten is vannak teendői de aki nem optizik az bizony nem éli meg az 50es szintet...

én biztos hogy magamtól sosem jáccottam volna úgy ahogy végül jáccani kényszerülök...és nemtom hogy igazából én örülöke ennek...ha normálisan akarok jáccani akkor bizony igencsak odakell fiygelnem magamra mer ezzel a játékkal vagy jáccál nagyon vagy ne jáccá sehogy...

aki nemtud úszni az itt megfullad...és seholsincs gyerekmedence...
Dátum: 2009.07.29. 14:50:35
a játékot az optimalizátor játékstilus és maguk az optimalizátorok teszik tönkre(talán)

szerintem az egyik legnagyobb hiba volt Miklóstól hogy anno amikor a játékosi stratégiákat leírta külön kiemlte az optimalizálós technikát...

nem fejtem ki hogy mérpont az optimalizátorokra verem most a balhét és ménem másokra(nahjó de) talán azé mer optimalizátor lehet az is aki nem top játékos...viszont az ő számukra minden csepp lé fontos vagy minden tp esetleg minden morál szóval bármi...

tény a top nagyrésze mind optimalizátor...és bizony aki ígyjáccik az törekedik a maximalizált hatékonyságra...(amit azé valljunkbe nem nehéz megoldani) viszont én úgyvélem maga a játék nem képes eltartani célokat adni egy idő után ezen optimalizátoroknak...viszont az is biztos hoghya történik valmi újdonság pár órán belül megjönnek az első kétkedős hibákra rámutató korrigálást javaslo postok...pont azé mer mindenki rohadtul optimalizál és mindenki már full profi és ittm indenki mindent jobban tud...

de áhhh nemtom...de van egy idézetem ami szerintem passzol ide...

"A stabilitás rossz. A frontvonal megmerevedése rossz. Nem a vereség vagy a győzelem a fontos, hanem a mozgás, az instabilitás. Ha valami megmerevedik, fellép az unalom, a megszokás, az elkényelmesedés. A frontot állandó mozgásban kell tartani. A cél eszméje kerülendő. A cél is stabil, konkrét dolog. Akármilyen távoli, vagy az a baj vele, hogy eléri az ember, és akkor pihenni szeretne, vagy olyan elérhetetlen, hogy csüggedést okoz. A cél legyen megfoghatatlan, elvont. Maga a harc. Az eszme már létében hordozza a célt, vagyis az eszméket is ki kell iktatni. Tehát a tevékenység fenntartása a cél, nem pedig valaminek az elérése. Ilyen alapról az eredmény nem számít, mondhatni közömbös kell, hogy legyen. "

ennyi a véleményem asszem...de sajnos itt nem ígyvan itt a cél és az eredmény számít csak...és talán de csak talán pont ezé van ennyi elégedetlenkedés és hőzöngés...köszönöm...kéremkapcsojaki...