Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.09.28. 16:51:03
kicsit szeretném magam vállonveregetni...a mai nap...53ik szinemre lépvén megcsináltam a 100. küldetésem(40 kvízkérdéses volt)...erre én fenemód büszke vagyok és gondoltam örömömet itt is elmondom...de csak ennyit szerettem volna mondani...kérem kapcsoljaki...
Dátum: 2009.09.28. 16:43:53
Üdvözletem...Sharab Shaktor vagyok...örvendek a szerencsének...
Dátum: 2009.09.17. 21:27:00
Randomnak hívják...talán már hallottál róla...aztmondják nagyobb a hatalma mint maguknak az isteneknek...vszélyes szerzett...az egész végzetúrt a jóöreg Random tartja mozgásban...de ha alázatos vagy és tréfáit is elviseled idővel hűséges segítőd is lehet...
Dátum: 2009.09.16. 15:50:48
mivel ha tényleg úgyvan hogy az egyéni epikus sorsa eldölt és bevzetésre fog kerülni így akkor nem is nagyon vitatkoznék(hisz fölös)...ha ígydöntöttek hát legyen így...

csak ne mondjátok azt hogy ettöl majd jobb lesz minden meghogy ez lesz aztán csak minden játékélmények csúcsa...mert ökölbe szorul a kezem...ez szimpla táp...és ezzen ne is vitatkozzunk...

ami meg a stilusomat illeti Aurri...nagyon is megfelelő most is...csak kissé háborgós...ritkán szoktam balhézgatni mostranság de azt nev árja már tőlem senki hogy a szart is törökméznek hívjam...
Dátum: 2009.09.16. 15:24:47
ez az egész egyéni epikus dolog a totális megcsúfolása mindannak amikor kalandozók kis kiválasztott csoportja elindul hogy akármilyen szörnyet vagy idegen hatalmat a túlvilágra küldjön...ha már egyedül is leölheted őket azmár gagyi vérpistikézés...nem pedig Krónikákba illő legendás összecsapás...

tudom tudom most majd jól lepontoztok merhát hogyjövök én ahoz hogy itt megpróbáljam bevétózni ezt az egészet...de ez az egész nem játékélmény szinesítés hanem a sok optimalizátornak öhhh párdon nagyszintű optimalizátornak tápolás...röhej...

dehát amig olyan kis számokbűvöletében éldegélő emberkék a főhangadók akik ezt kiharcolják addig asszem hiába is próbálkoznak páran az ellenállással...csináljátok csak...aztán hadlegyen midnenkinek meg a világ legjobb motyója odafent és nehogymár eséyle legyen bárkinek is majd azzal valamiképp előnyhöz jutnia mert egyrészt jószövetségben van másrészt kemény léicitharc árán megszerzett valami ritkaságot...

az pedig hogy Miklóüs ehez az egészhez aszisztál az a legnagyobb LOL jelenleg...bezzeg a szájbavert bajnoki viadalt vagy a kulátnemérő kvízolimpiát senkisem akrja már képbe tenni...azokat ne is...hanem viszont az egyéni epikus hujuj nah az totális prioritást élvez...nonszensz...én mondom nonszensz...
Dátum: 2009.09.12. 17:38:23
nah V1 is célegyenesben...én meg csóró lettem...viszont a portyagömböt nem sikerült megkaparintanom...kár érte...node kedves felebarátaim asszem így a végén elmondhatjuk...ez derék mulatság férfi munka volt...bezony...
Dátum: 2009.09.11. 12:56:05
nem itt kell a közösségi élményt keresni...az a szövetség aki előrerohant ne verje az asztalt hogy nem minden taguk ütőképes za epikus ellen...az egyéni epikus meg puszta tápolás...behoznak egy vadi új újitást a nagyszintűeknek az epikus szakira épitve...

és a legelszomorítóbb hogy Miklós ebben az egészben partner...nézzétekmár meg ki vetette föl mind a két témát...a Top...eleve már az a dolog hogy ők hozták föl biztossá teszi hoyg ez egy totál indokolatlan csak a tápra jácco cuccos...aztán mostmég hazug álszent módon lobogtatják itt páran a zászlót hogy a kissebbekért teszik ezt...lol

nekm ez az Epikus kicsit most oylan mitn a Bajnoki a Bajnokinál ott tudtátok modnnai hogy igenis a bajnokok valóban keméynek ne olcsósítsuk el a medéált nem kell több kategoria...az Epikust meg szívfájdalom nélkül leamaoritizáljátok...

én nagyon jól elvoltam pl a Triász nélkül és rajtam kívül több ezren is az a pár tucat akinek meg volt az örüljön neki...nevetséges...a ritkaságokból az egyedi kicnsekből tömegszériát csináltok mer már annyira a számok bűvöletében életek...

játékélményt nem a tápolás fog adni...de csak csináljátok...biztos vagyok benne hosszútávon több lesz a kár mint a haszon belőle...
Dátum: 2009.09.11. 12:36:43
szerintem cska szétcsesztitek ezzel az egésszel az epikust...az egyénii epikus is hülyeség...meglehet nézni kik favorizálták leginkább...nevetséges...de mivel meg elsz valósítva így nemtok micsinálni mint beállok a sorba...de nemtartom indokoltnak ezt az egészet...elolcsósítsátok a dolgokat...
Dátum: 2009.09.08. 10:25:20
szerintemmeg...nekm van 200as Iqm...és 180as Taum...és aztkell hogy mondjam...már az 1300as varázslataim után is tudnak fordítani és szarrá verni...tegnaőp cirka 2600at sbeződtem egy közelharci karitől 6 kör alatt...(és a varázslat sebzése 1 volt) szal nemtom...

de köszönöm...áhhh...szétbuzizták a varázslókat...köszi Miklós...
Dátum: 2009.09.07. 11:09:07
ezé kell megbízható erős tagokat találni a szövetségekbe...pl ittvan az én karim a Shaktor...epikusverésben neki nicnsen párja...de lassan a szövetség ahol vagyok elfog oda érni hogy nem fogja bírni az a pár kemény arc aki eddig csinálta...

de ez nem a jáéték hibája...erős tagokat kell találni akik aktívok és szeretik is sőt jáccák is a játékot...ha pedig egy szövetség ezt nemtudja megvalósítani akkor intsen csak pápát az epikusnak...vagy szerezzenek új tagokat...

nahde azé mer valaki szarul szervezte össze a szövetségét vagymert nincsnek megfelelő embereik a feladatokra butaság volna módosítani a játékot...és igen tudom hogy magsabb szinten valóban kömények az epikusok de pont mosthétvégén volt az Azur vs Miklós démonmágus területi rangadó ahol végülis az Azur Diadalt aratott...erős tagok aktív szövetség és szervezettség kérdése az egész...én ígyvélem...
Dátum: 2009.09.07. 10:22:37
szerintem pedig ezafajta féle hozzállás illetve problémákra való megoldás csak és kizárólag a tápolást szolgálja...(bocs Morti)

kit izgat hogy ritka kincs a triász? mindenkinek minden egyes szövetségnek van eséyle amikor ahoz a szériához ér amikor az huppanhat akkor van 10 lehetősége...azt a szerncsétől függ...de ha már ittartunk hogy ezek végzetes előnyöket adnak akkor azé lehetne ittmég jópár dologba belekötni...

nem akatrok vitatkozni mert amit a témáról gondolok aztmár leírtam...de abban biztos vagyok hogy a epikus jelnlegi formájában a jáétékosok nagytöbbségének teljesen megfelelő...az a pár nagyhangú aki meg kardoskodik a reformokért kicsit inkább nézzen magába és fogadja el a jelenlegi szitut...ha mégis lesz egyéni epikus majd én is befogom a szám és lenyelve a békát elfogadom hogy be lett vezetve...de addig is én egyátalán nem tartom indokoltnak...
Dátum: 2009.09.07. 10:09:13
hey egy másik topikban pont az egyéni epikus ölés fontosságát szorgalmazzák...szal jóvolna már akkor talán eldönteni hogy valójában mi is volna a feladata az epikusozásnak...

én aztmondom hogyha belebabrálunk(én már az egyéni epikus ölést se támogatom) akkor azzal mégnagyobb kuszaságot okozunk majd...szal szerintem nem kell ezt eröltetni...

jóvan ez így ahogy van...mindig megállapítjuk hogy olyan dolgot nem leeht csinálni ami mindenkinek jó és szerintem alapvetően az epikus egy oylan opció a játékban ami arányleg kellően kivan súlyozva és ha úgynézzük a játékosállomány egy túlnyomó részének kellően megfelelő és elegendő kihívást adó leehtőség...az hogy most a 70es szintűek full kemények a kissebb szintű epikusok ellen hát nahh...ez előfordulhat...ahogy az is hogy a kicsik bele se tudnak szagolni...nahde ezé átreforműálni...áhhh....indokolatlan...
Dátum: 2009.09.07. 09:48:18
nem leszek közkedvelt de javítsatok ki ha tévedek az Epikus pont azé epikus mert mindenféle kiszintű szírszar karakter neakarja már tudni kinyírni...ennyi...

Kocos te is nyitogatod folyamtosan a kulás topikjaidat pedig a legtöbbnek keresnivalója se lenne a forumon max a te agyadban valahol lehetőleg jó méllyen...

sza én aztmondom hogy nagyon jól kivan találva az epikus rendszer...és semmi szükség belepiszkálni...
Dátum: 2009.09.05. 10:22:47
egy kis reklám sosem árt =)

egyébkéntmeg huhuhuuu megyek a magyar svédre...izgalmas lessz(bár áhhh sajnos azé a svédek nem gyenge csapat) nahde majd meglássuk...hátha történhetnek még csodák xD

mondjuk azt egy kicsit bánom hogy az idő eléggé rötyi...
Dátum: 2009.09.04. 11:01:36
Boldog születésnapot Pingvin =)

úgylátom ma is őrzöm még forumozói titulusomat de aki errejár és úgygondolja hogy ő valóban testvérének őrizője az nyugodt szívvel dobjon rám egy 10est had legyen egy jónapom xD

egyébkéntmeg mást nemtok mondani...
Dátum: 2009.09.03. 16:22:08
hát jah...arra jóvolt hogy átértékeljem a dolgokat...lecseréltem a tervzett felszerelést és a megszokottba bújtam...nahde lesz ez még ígyse Panna =) de tanúságos küzdelem volt...a pingvinek is harapnak...hehe

egyébként pedig Ricardo elvtárs nagyon jó hogy szólott remélem nyomon követi még a dolgokat és akkor lesz módja válaszolni abbéli kérdésemre hogy kajak te is törölni akarsz? bárkinek akinek ilyen bűnös és baljós gondolatok keringenének a fejében jöjjön ide mielőbb mert eme tisztátalan káros késztetéseket ki kell gyomlálni lelkünk virágágyásaiból xD

és továbbra is pakolja mindenki a 10esket juhejj...Gyüljetek körém Testvéreim...Fivéreim Nővéreim...had legyünk minnél többen...(ez lesz az új Woodstock)...
Dátum: 2009.09.03. 16:10:35
igen igen ez csak ilyen villanászerű vizió volt de olyan élesen kirajzolódott hogy le kellett írnom...közben megállapítottam azt is hogy tegnap elvertem 50 000 léét jóformán a semmire(mert nem azokat a cuccokat hordom amiket ezé vettem) szal ilyen téren számomra a mai nap a nagy átértékelések ideje...hehe...

de a viadalt azé várom továbbra is...bár asszem mi újfent egykategoriába kerültünk Meszy nahmeg van még jópár veszélyes forma...kömény lesz...

Nephila jah ő is bakker kettétöri a jövőhetet is...én meg áhhh...amolyan lelkes amatörként egy olyan 3-4 kört jósolok ha addig összekerülünk akkor megmajd jah meglássuk =)
Dátum: 2009.09.03. 14:52:34
hát meg tökig varázsos cuccban vagyok nahde mindjá megyek visszavágok csak átöltözök =P ezer ördög és pokol nagyon csúnyán szetszedte a számat a pingvined...

és még a visszavágót si nyerted hát ez mijez? áhhh...nah mind1...de mostazé te is beleszaladtál a varázsba =)

nah és én még aszittem hogy nyerő lehetek de áhhh felül kell értékelnem magamat...és rájönnöm hogy aprópéz vagyok...
Dátum: 2009.09.03. 14:49:14
én nemtom mi ez az öngyilkossági hajlam itt a végzetúron...háde ez kajak itt valóban népbetegség...pedig ezek ráadásul mind jó karik azt ha betennék kombákba akkro is elállnának közben meg azé tudnak jönni menni nézelődni...nah mind1...ők tudják...

azé Panna majd szólj elötte nehogy úgy gyere mint a múltkor mertmég most is sajog a hátam...

mostmég mindig süt a napocskám =)
Dátum: 2009.09.03. 14:37:45
öregesen jáccok...mert sokan akarják a vérem...gyüjtöm a silómba a cspt...400hoz már idő kell =)

meg mostmár itt a bajnoki miatt is elpecózok ezen a szinten( etéren jóljött ki a lépés) bár áhhh olyan emberekkel vagyok egykategoriában hogyha csak a nevüket hallanád már vetnéd is a keresztet xD szóval veszélyes...

de ha gondolod Panini összecsaphatunk egy portyában csóró vagyok mitn templomegere azt egy oda visszavágót xD

uhh bakker azé ez komoly 12 fazon...áhhh szerintem közülök páran kiszinten ujrakezdték azé nem? meg biztos kicsit bánják is hisz azé a régi VMnek valóban volt azé tekintélye...kár hogy így szétszéledtek ország szerint tova...