Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
781. hozzászólás - 2009.09.02. 14:45:55
áhhh az én kategoriába megint bekerült jópár cápa...már csak a szintemen is van vagy 5-6 azt akkro lentebb fentebb is biztos tolonganak...szal nem fűzök magamhoz nagy reményeket...de azé már várom =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.62
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
782. hozzászólás - 2009.09.03. 12:10:54
nah megint én...nemtom mér de kicsit hiányolom az emberket ebböl a topikból(különösen hogy mindjá viadal) tegnap este a hasamraütöttem és aztmondtam egyéletem egy halálom...totál varázsolós motyókkal felszerelkezve fogok nekivágni a dolgoknak...51ik szintűként elvileg itt még a mágiának kell dominálnia a harcokban éshát én arra fejlődtem úgyhogy msot bevállalom...vettem már direkt az alkalomra új páncélt és pajzsot...(persze nem ősköveset...(Életszívó láncing és egy hegyméllyi varázsgömböt) azt azon gondolkodok hogy vajh megéri-e ha mindkettőbe beletolok egy-egy Tau nővelő fokuszt...de az abaj hogy ezt a két motyót a viadal után úgyis visszacserélem és nemtom mennyire éri meg...ileltve tudom hogy semennyire mégis bizgerálja a fantáziám merha már így rálltam a bűbájoskodásra leeht megjácchatnám...mondjuk viadalt úgyse nyerek de legalább elmondhatnám hogy lehetőségeimhez képest fullosan felmaxoltam a mágiám...és mivel a szintem a kategoriám legmgasabbja így nagyobb szintű végzeturaktól tartanom se kéne...szal ezen töprengek...

jahmeg olyan jutott eszembe...hogy nemtom ez mennyire jó ötlet de pl a mostani kategorámban csak a szintemen van 4-5 egykori bajnok...azt arra gondoltam hogy aki legyőz egy bajnokot(mégha nem is a döntőben) annak nemjárna szintén egy medál? eredetileg úgyképzeltem hogy ha legyőznek egy bajnokot elveszít egyet a medáljaiból és a másikhoz kerül...így talán lenne a túlzott nagyszintintervallumú kategoriákban is bővebben izgalom...kissé kuszán hangzik és belegondolva lehet nem is túl jó...de azé leírtam merthát kitudja....
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.09.03. 13:09:34-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.50
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
783. hozzászólás - 2009.09.03. 16:03:17 (Válasz Dr_Faktor #782 hozzászólására.)
És mi van akkor, ha egy bajnok győz le egy bajnokot? Akkor 1 érem átmegy a győzteshez? Ha többet legyőz és megnyeri a bajnokit akkor meg kap akár 3-4-t? Vagy beadom AH-ba és egy viadal alatt visszaszerzem. Azért ezt nem nagyon gondoltad meg igaz?


Ha 51. szintű vagy akkor ismét egy kategóriában indulunk, csak most Nephila is csatlakozott. Én most elkezdtem a harcos útvonalat, remélem összekerülünk és meglátjuk mi az erősebb.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 6.62
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
784. hozzászólás - 2009.09.03. 16:10:35
igen igen ez csak ilyen villanászerű vizió volt de olyan élesen kirajzolódott hogy le kellett írnom...közben megállapítottam azt is hogy tegnap elvertem 50 000 léét jóformán a semmire(mert nem azokat a cuccokat hordom amiket ezé vettem) szal ilyen téren számomra a mai nap a nagy átértékelések ideje...hehe...

de a viadalt azé várom továbbra is...bár asszem mi újfent egykategoriába kerültünk Meszy nahmeg van még jópár veszélyes forma...kömény lesz...

Nephila jah ő is bakker kettétöri a jövőhetet is...én meg áhhh...amolyan lelkes amatörként egy olyan 3-4 kört jósolok ha addig összekerülünk akkor megmajd jah meglássuk =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.09.03. 16:13:01-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.12
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
785. hozzászólás - 2009.09.04. 12:33:11
Számomra roppant meglepő, hogy Nomis Leinád nyerte a kategóriámat, de szeretnék ezúton is gratulálni neki és a többi győztesnek is.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.12
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
786. hozzászólás - 2009.09.25. 13:51:17
Következő viadal okt 2? nevezni mától lehet?
Pontszám: 7.81
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
787. hozzászólás - 2009.09.25. 14:12:27 (Válasz Kundi #786 hozzászólására.)
Igen, október 2.-án lesz, és mostantól lehet nevezni rá.
Pontszám: 8.45
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
788. hozzászólás - 2009.09.27. 11:54:38
A bajnoki viadalon számít, ha a portyák miatt -20%-ban neveztem?
Köszönöm.
Pontszám: 6.94
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
789. hozzászólás - 2009.09.27. 15:44:40 (Válasz Yasmina #788 hozzászólására.)
Több, mint valószínű, hogy nem.
Pontszám: 3.41
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
790. hozzászólás - 2009.09.28. 17:13:34
Őőőő, lenne egy kérdésem...ugye van az aukción most a bajnoki öv. Tök jó meg minden. Egy bibi van, hogy 3.-án lesz vége a licitnek, a bajnoki pedig 2.-án lesz. Pedig van aki direkt most szeretné már ehhez a viadalhoz megszerezni...nem lehetne egy nappal előrébb tenni a licit végét?
Pontszám: 5.91
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
791. hozzászólás - 2009.09.30. 00:24:36 (Válasz Turky #790 hozzászólására.)
Idézet: Turky - 2009.09.28. 17:13:34
Őőőő, lenne egy kérdésem...ugye van az aukción most a bajnoki öv. Tök jó meg minden. Egy bibi van, hogy 3.-án lesz vége a licitnek, a bajnoki pedig 2.-án lesz. Pedig van aki direkt most szeretné már ehhez a viadalhoz megszerezni...nem lehetne egy nappal előrébb tenni a licit végét?


A bajnokira 1-én éjfélig kell nevezni. Ahhoz, hogy a tárgyat használni tudd, 1-én kellene megvenned.
Pontszám: 5.97
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
792. hozzászólás - 2009.10.01. 14:05:19
Esetleg eshetett volna egy vakkantás róla, hogy V4-en nem lesz bajnoki...
Ugyanis sebtiben pakoltam nem keveset TÖ-re szaki helyett (igen, bűnbe estem), újraterveztem a cuccok megvásárlási sorrendjét, megváltoztattuk az építési sorrendet, ilyen kis apróságok. Áhhh semmi, végülis csak egy versenyszerver. Mit nekünk ezek az egyébként minimális lemaradást generáló karaktertervezési bántalmak, igaz is!


Rinyálok-e? Igen. Sosem szoktam, de amikor nemtomhány hsz után a bajnokis topicunkban - amit én nyitottam - az első 8. szintre lépett tag szembesít a dologgal, hogy nem lehet jelentkezni......... Hát köszi!
Bömbölök? Nem kifejezés! Be is fejezem, mert elázott már teljesen a laptop.

Nagyon szépen köszönjük/ köszönöm!


*: Nah, most komolyan: nem ez a világvége. De megint egy annyira kínosan kényelmetlen dolog, amit egy minimális figyelmességgel el lehetett volna kerülni. Szám szerint nekem a hatodik ilyen, mióta elindult a V4.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.01. 14:55:41-kor
Pontszám: 5.69
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
793. hozzászólás - 2009.10.01. 16:04:35 (Válasz Rokamoka #792 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek veled, ugyan ez a bajom (másik topikban már jeleztem), teljesen rágyúrtam, eltértem a tervtől, és mikor 8as szintre léptem (én is az elsők között voltam még tegnap), akkor láttam meg, hogy nincs is kiírva. Csodálatos...
14
Pontszám: 5.33
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
794. hozzászólás - 2009.10.02. 14:57:51
Gratulálok minden Bajnoknak, és külön a kategóriám Bajnokának: Jaananak!
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.61
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
795. hozzászólás - 2009.10.02. 16:13:25
kiestem az első csatában =( azé ezmár tudás he...akkora randoma volt az ellenfélnek mint Luke Skywalkernak amikor felrobbantotta a halálcsillagot...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.22
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
796. hozzászólás - 2009.10.02. 16:24:46 (Válasz Dr_Faktor #795 hozzászólására.)
Az az erő. Még a lézernyalábot is meghajlítja.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.41
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
797. hozzászólás - 2009.10.02. 17:30:17
Gratulálok minden bajnoknak!

A döntőben én is belenéztem egy 1000 sebzés feletti ponfonba, gratula az elkövetőjének




Pontszám: 7.66
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
798. hozzászólás - 2009.10.02. 17:45:49
eljutottam a 4-edik körig amikor összetalálkoztam egy mumussal. de kifejezetten boldog vagyok, az előző pár bajnokin az első körben estem ki Miklós Random miatt. (sajnos most a 3-adik körben az egyik szövitársamon kellett átgázolnom, lehet ez ellen tenni valamit? elég rossz érzés.)

grat Meszy-nek, lassan kell neki egy második slot ahol a bajnokijait tartja
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.44
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
799. hozzászólás - 2009.10.20. 10:42:44
Következő bajnokiról lehet tudni valamit?
Dátum,jelentkezés kezdő időpontja?
Kösz
Pontszám: 6.63
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
800. hozzászólás - 2009.10.20. 10:44:05 (Válasz Wuher #799 hozzászólására.)
Nem nehéz kitalálni: november 5 vagy 6., jelentkezés egy héttel előtte.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője