Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Simon

Dátum: 2008.11.20. 16:42:20
Idézet: Alendaar - 2008.11.20. 16:25:40
"nem értem miért kell szidni a prémiumos játékosokat."
Nem írom le még1x! Nem szidtam egyetlen prémium játékost sem! Jelenleg 500+ őskövem van nekem is.
Csak nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy szopassanak - comprende?
Nem a játékosokkal van a baj, hanem hogy NINCS játékegyensúly! Nem hiszem el, hogy legálisan több 100k LE-t lehet szerezni a játékban pl.
A játékvezetés pedig nem tett eddig semmit ez ellen, mert ők fizetnek a legjobban valószínűleg. A különbségek pedig csak nőni fognak, hatványozottan.


Nem ertem mirol beszelsz... Mire lehet oskovet hasznalni annyira, hogy barki is legjobban fizessen... barki aki premiumos nagyjabol ugyanannyit fizet.

Azt meg hogy te mit hiszel el, az egy dolog. Attol meg nem lesz teny, hogy nem lehet tobbszaz K LE-t szerezni legalisan. Mivel mar eleg sokan vannak akiknek van, szerintem hidd el, hogy lehet, es probald kitalalni hogy te hogyan tudnal hasonlo eredmenyeket elerni.
Dátum: 2008.11.14. 07:25:16
Idézet: Mortimer - 2008.11.14. 06:24:36
"egy játékmester "seígtségét" kértem"

A pontos képleteket soha nem fogják nyilvánosságra hozni, én sem látnám értelmét, csak találgatunk és ez így jó.



Miert is jo? Ha az ember nem tudja hogy minek milyen hatasa lesz, akkor nehezen tud okosan donteni. Szakertelmeknel legalabb megvan... minden szakertelem +4% peldaul. stb... Miert nincs hasonloan megfogalmazva a tulajdonsagok szerepe.

Szerintem is teljesen rendben lenne, ha a kepleteket nyilvanossagra hoznak. Az, hogy ez meg nem tortent meg, talan azert van, mert meg nem veglegesek a valtozok. Igy csendesen lehet finomitani, jatekos hoborges nelkul.
Dátum: 2008.11.09. 22:31:42
Masnal is van, hogy a portyalistan olyanok is feltunnek akik nem tamadhatok? Azaz, mar tamadtam az elmult 8 oraban... Ez uj, ma kezdodott igy mukodni... Lehetne javitani?
Biztos nem szerencses. A Microsoft sem azert az egyik legjobb ceg a vilagon, mert szerencseje van.

Es biztos nem is csal... gondolom odafigyel ra a JV. Gyanusitgatni viszont alapok nelkul ne gyanusitgass. Tobb karakter van a toplista elen kiemelkedo LE zsakmannyal. Mindegyik csal? Szerintem nem. Esetleg olvasd el Miklos velemenyet: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,45.0#hsz45
Dátum: 2008.11.02. 22:23:35
rhynn, eleg nagy feltetelezes hogy betateszterek vannak elol. Azok is, az lehet. De nem csak ok. Mintahogy sok betateszter nincs elol, lasd peldaul Vlagyimirt.

Az ertheto, hogy tiszta lappal akarsz kezdeni, de meg most is, a 1. Vilagban megkezdheted a felzarkozast, csak rajtad mulik.
Dátum: 2008.11.02. 18:04:35
Miklos - koszonjuk. Jol sikerult.

Azt viszont lemodellezted ( ) hogy milyen hatassal lesz a Vilag 2 az elso vilagra? Tobb helyen olvashato, hogy sok idot toltenek jatekosok igy is a jatekra. Belefer megegy vilag?
Dátum: 2008.11.02. 17:25:41
Ez foleg ugy erdekes, mert mi is kaptunk... a fontos resze az, hogy MAS A KULDO... Tehat raadasul multizik is???

Küldő:
Graham Treefrog
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 11:58:54
Üdvözlet Végzetúr! (egy kéréssel, és egyben szövetkezési szándékkal kerselek meg)
Lehet, hogy nem ismerjük egymást, de a karaktered szintje, és eredményei alapján úgy véltem érdemes felajánlanom neked az alábbi megoldásomat)

A kettes világ nov. 6-án indul!

Most lehetőség nyílik egy második karakter indítására, amit már mindenki úgy fejleszthet, mint itt az 1es világon a Béta teszterek (ELIT HORDA, AranyAlma, Wurglox, stb...)

Én mindenképpen indítok ott egy új karaktert, akivel egy erős szövetséget szeretnék alapítani, valamint, sok szövetségest szerezni !

Amennyiben fontolgatod te is a karakter indítást, kérlek jelölj meg engem ajánlói karakternek.
Ha ajánlónak beírsz, akkor az nekem egy listában meg fog jelenni, hogy kik tartoznak az én "csapatomhoz" innen gyorsan tudok levet küldeni, szövetségest szerezni, illetve a szövetségbe erős tagot felvenni! Aki ebben a listában szerepel, mindeképp számíthat a támogatásomra, segítségemre, szövetségemre. Ha pedig ellenséges hordába tartoznánk, akkor a békeajánlatomra!
Valamint nem támadok meg olyat (hacsak nem kéri), aki az ajánlói listámban van!

Tehát: KÉRLEK a karakteralkotásnál IRDD BE A NEVEM ( Bélsár A Halál Mocska ) az ajánló karakter rublikába! (na igen a nevem kiválthat némi ellenérzést, de nem hívhatnak mindenkit Napsugaracskának, meg Virágocskának )

Szóval nekem az a picike segítség is segítség, KÉRLEK gondolj rám a karakter alkotásnál!



Lécci ajánló karakternek írj be engem: Bélsár A Halál Mocska

Lekötelezel, ha engem jelölsz meg, nem beszélve arról, hogy akkor én az ajánlás menüpont alatt könnyen és gyorsan ki tudlak választani, gyorsan írhatok neked üzenetet stb!

Köszi mégegyszer!, remélem nem zavartalak levelemmel.

Üdv: Tihanyi Tamás

MÁR MOST LEHET REGISZTRÁLNI!!!!! TEDD MEG MOST!!!
Dátum: 2008.11.01. 21:15:31
Idézet: Balor - 2008.10.21. 16:57:57
A térkapu még nem jelent meg az építési listákban. Persze, hogy nem, mert gondolom nem elég építési előfeltételnek a 4-5. szintű őrtorony. Gondolom, hogy ezen keresztül jönnek a legendás lények majd, amik a játékleírás szerint kb. 30. szinten lesznek. Szerintem 8-as őrtorony szint alatt ne is várja senki, de én inkább a maximális 10. szintű őrtoronyra tippelnék.


Eddigiek alapjan nem az ortorony lesz az elofeltetele a terkapunak... legalabbis szerintem.

Amint legalabb az egyik "osszetevoje" elkeszult egy epuletnek, megjelent az epitese listan, a hozzakello epulet szintjetol fuggetlenul. Epiteni nem lehet, amig az osszes feltetel (tehat osszes osszetevo, megfelelo szinten) nem teljesult.

Szoval szerintem meg senki nem epitett olyan epuletet ami a terkapuhoz vezet... talan katalizator, talan kennel, talan arena? Meg nem tudni...
Wolfy - ne zavard a Sycket tenyekkel. O mar eldontotte, hogy mi van.
Ismet tele van konkretummal a hozzaszolasod. Nem baj, biztos sokan elhiszik neked, mert Te mondod.
Idézet: Syck - 2008.10.25. 19:25:39


Hat pedig per pillanat a gyemant oriasi elonyben van. Ezt lehet ide oda magyarazni, ha ugy tetszik a gyemantra ezerszer konnyebb strategiat alkotni, mert a horda bonusza erosebb mint a tobbi horda bonusza.

Ha gyemant karakterem lenne, akkor is ezt mondanam. Ez a horda bonusz teszteles nelkul kerult be a jatekba es ez egyre inkabb nyilvanvalova valik. Minel tovabb marad korlatozas nelkul, annal inkabb elszall a jatek. Hatalmas hibanak tartom, h a gyemant karakter tulajdonosok keptelen bevallani, vagy atlatni, h mekkora elonyuk van a jatekban.


Syck, azt kell hogy mondjam, eleg uncsi a siras. Semmi konkretum, csak dumalsz a semmibe. Igen, gyemantoknak van elonye, LE szerzesben. Mintahogy rubinoknak elonye van harcban... Esetleg nezd meg a toplistat, nyert/vesztett csatak szemszogebol... mig a legjobb rubinok ~85%-ban nyerik a csatakat, a tobbiek ott figyelnek ~75% nyeresi arannyal. Emelett a legmagasabb szintuek is rubinok, a legnagyobb szakertelemosszeggel rendelkezok is rubinok... Tenyleg nagyon gyengek szegenyek.
50 csata osszesen es 2:1 arany. Tehat akar 34:16 eleg.
Az egriek is gyavak voltak? Bezarkoztak a varba... es meg a noket is hasznaltak a fal mogul a rajuk tamado torokok ellen!

Az, hogy talaltak ellenetek (tulero ellen) egy hatekony taktikat, talan csak nem baj. Sot... gondolom nekik sem idealis amit csinalnak, de kitartanak mellette, ezek szerint, sikeresen.

Nem ertem a logikadat a hosszu haboruval... eppen azert kellene a rovid haborut jobban jutalmazni, mert akkor megerne meg az erosebb szovetsegnek is komolyabb energiat befektetni a gyors levezetesre. Amugy, mivel nem eri meg, inkabb passziv csata lesz a vege.

Rovid haboru: nagy jutalom
Hosszu haboru: kis jutalom
Eros ellenfel: nagy jutalom
Gyenge ellenfel: minimalis jutalom

Nagyjabol ezt kellene matrixba tenni, es valami ertekeket kitalalni.

Pl... ket 30000 lelekkutas szovetseg csatazik. Az egyik 3 nap alatt nyer. Legyen 30000 a jutalom. Ha csak 2 het alatt nyer, mar csak 3000.

Ha 30000 pontos szovetseg tamad egy 3000 pontosat, es letarolja 3 nap alatt, akkor kapjon 1000 LEt. Ha csak ket het alatt nyer, 300-t.

Ezeket az ertekeket ugy gondolkodtatonak mondom...
A 10 kulonbseg tenyleg kevesnek tunik. 50 mar jobban hangzik.

Egyetertek azzal is, hogy a gyozelembol jaro LE csokkenjen, ahogy tobb idobe telik lezarni a haborut.

Vegul, novelni kellene a nyeremenyeket... tehat, hogy egy hosszan tarto haborunak is legyen valami ertelme. Aki pedig gyorsan nyer, az kapjon is valamit erte.

Gyenge szovetsegeket persze vedeni kellene, azaz az alap nyeremeny maradhatna. De ahogy no a relativ ereje a megtamadott szovetsegnek, ugy a nyeremenynek meg inkabb kelljen nonie.
Dátum: 2008.10.19. 01:56:44
Kapitulaltak 3 napon belul? Akkor erosen verezhettek...
Dátum: 2008.10.18. 23:03:42
Akkor megyek olvasni...

A taktikakat termeszetesen ertem. Az elozo hozzaszolasod kicsit ugy hangzott, mintha a TP gyujtes az egy abszolut cel lenne. Most mar latom, hogy a megfelelo taktikara ertetted, es azzal egyet is ertek.
Dátum: 2008.10.18. 22:30:33
Syck: huh? Neked ugyanannyi portyapontod van, ha haboruzol, ha nem. Nem mindegy, hogy kit utsz? Ugyanugy jon a TP (mert gondolom olyat utsz, aki ellen nyerni tudsz nagy esellyel). Az, hogy esetleg teged jobban utnek (es ez valoban hoz TP-t) szerintem meg mindig rovidtavu... amint minden szovetseg haboruzik, nagyjabol ugyanugy fog eloszlani a teged ero tamadasok szama, mint a haboruk elott. Most egy atmeneti allapot van.

Vegul... miert is jo a TP?
Dátum: 2008.10.18. 22:01:48
Igen, Jaana otleteben van fantazia, de magaban nem biztos, hogy eleg...

Mondjuk jelenleg nincs sok informacionk arrol, hogy a % mennyiben valtozik, ha egy ket egyenlo ereju szovetseg csatazik (ugy tudom, van valami ilyen meghatarozo is)... Azt a skalat lehet hogy elesiteni kellene... tehat, relative kis szoviket meg kevesbe megerhetove tenni, mig a nagyobb szovikert jobban lehessen kapni LE-t.

Azert egy 15 napos kemeny, viszonylag kiegyenlitett haboruert nehogy a vegen kevesebb LE-t kapjon a szovetseg, mint egy kis szovetseg harom nap alatti legazolasaert...

Tehat: Jaana szazelakai rendben vannak... viszont, a szovetseg erossegeert jaro %-n kell valtoztatni. Mondjuk egy 10:1 aranyu eroviszonynal a nyeremenynek csak 1/10-e jar. 10/1-nel 10-szeres, stb. Ezen felul, legyen a kut egesze a tet!

Egy-ket pelda... (Nagy szovetseg lelekkutja = 30000 LE, mini szovetseg lelekkutja = 3000 LE):

- Ket azonos ereju szovetseg csatazik. Az egyik valahogyan (nem hiszem hogy lehet, de tegyuk fel) legazolja a masikat 3 nap alatt 2:1 aranyban. Megkapja a vesztes lelekkutjanak 100%-t, azaz 30000 LE.
- Ket azonos ereju szovetseg csatazik. Nem birnak egymassal, 11 nap utan az egyik minimalisan vezet. Megkapja a vesztes kutjanak 10%-t, azaz 3000 LE.
- Egy nagy szovetseg ratamad egy mini szovetsegre. Legazolja harom nap alatt. Megkapja a mini szovetseg kutjanak 10%-t, azaz 300 LE-t.

Itt felteteleztem, hogy az "erosseg" csak lelekkuton alapszik, mert mas infom nincs. Ez remelem nem igy van, mert az egy aranytalan mutatoja a szovetseg erejenek. Tagsag szam atlag, szint atlag, tulajdonsag atlag, atlagolt LE merleg, stb... ilyesmiket kellene a szamitasba venni.
Dátum: 2008.10.18. 21:17:57
Ok, ebben mar van valami... javasoltad hogy legyen egy "tuning" lehetoseg? amikor egy csatara felszivhatod magad, es eron felul teljesitesz? Mondjuk naponta egyszer lehetne hasznalni... nem is hangzik rosszul

A haboru is min 50 csatan alapszik, mar ott is elegge minimalizalva van a random faktor tartos hatasa, bar ketsegtelenul ennyi csata mellett kozrejatszat a szerencse is a vegeredmenyben, extrem esetben. Viszont az is igaz, hogyha ezen mult egy haboru vesztese, akkor azt a haborut valoszinuleg ugysem nyertetek volna meg. Esetleg kesobb vesztettek volna el.
Dátum: 2008.10.18. 21:09:14
Igen, bocs, akkor tenyleg en sem ertelek. Az, hogy erosebb vagy, de nem a csataid 100%-t nyered, azert csak nem baj... Focimeccset is azert jatszak le, mert az erosebb csapat nem biztos hogy tud golt loni aznap

Az eletben sem biztos semmi, csak a halal.