Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Simon

Dátum: 2009.01.10. 01:41:16
Ditto. Ezek + nyers energia. Jo kombo.

En baromi sok idot toltottem eddig a jatekkal, de nem birom maganeletileg. Elobb-utobb lesz 3 lehetoseg kozul valasztasom:

- Elszurkul a karim, mert nem koltok ra annyi RL idot.
- Nem akarok elszurkulni, es abbahagyom.
- Nem akarok elszurkulni, es tovabbra is orankent lepegetek be a jatekba HARMAT klikkelni. (Munkahely, ejszaka, hajnal...)

A javaslatok mindenkinek ugyanugy lehetove tennek a jatekido csokkenteset. Alkalmankent (eles haboru, epikus szorny) pedig termeszetesen az ember extra idot beletolna.
Dátum: 2009.01.09. 22:33:26
Mehetnel a terkapuba, ha az engedne 15% alatt a bemenetelt.

Az alacsonyabb szintre levo tamadasok sebzeset valamilyen modon csokkenteni kell, ez egyre inkabb egyertelmunek tunik. Mar csak a megoldas formaja nem tisztazott.
Dátum: 2009.01.09. 18:45:17
Koszi a biztatast, termeszetesen igy teszek.

A temat csupan lezarni akartam azzal, hogy egy kicsit korultekintobben is tortenhettek volna a dolgok ezzel a valtozassal kapcsolatban.

A jovore vetitve ugy gondolom, a jatekosok nagy resze (akar erintette oket ez az eset, akar nem), ertekelte volna a korabbi kommunikaciot. Tovabba, ha mar kulso korulmenyek (betegseg/barmi mas) kozrejatszanak, akkor annak fenyeben az eredeti tervhez kepest valami rugalmassagot is ertekeltunk volna a jatekvezetes reszerol.

En ilyet kivanok a jatekvezetesnek es nekunk. Szerintem mindenki jobban jar.
Dátum: 2009.01.09. 17:16:08
Ez valoszinuleg igy lesz. Tudom, senki nem sajnal, nem is kell. De a rendszervaltas aldozata lettem -- 25. szintutol kaptam ki, 23. szintukent -- nem meglepo modon. Esetleg egy ujranevezesi lehetoseget szivesen fogadtam volna. A nevezesi hatarido elott 8 oraval kozolt valtozas, ugy, hogy egyszeri nevezesre van csak lehetoseg, velemenyem szerint nem volt korrekt.

Ettol fuggetlenul, gratulalok az osszes bajnoknak. Lathatoan minden kategoriaban megerdemeltek a gyozelmet!
Dátum: 2009.01.09. 14:10:22
Grat Atopyssia !
Dátum: 2009.01.09. 13:42:49
Caveman: gondolkodj elore. Ezek a problemak nem az erosek problemai, hanem a jelenleg elenjarok problemai. Hamarosan mindenki problemaja lesz, hiszen minden szovetseg felepiti a terkapu szinteket elobb utobb, es mind karakter eleri a 6 allatos kuldeteshez, miutan a sajtolas is valos problema lesz.

En tamogatom az otletet, bar tenyleg finomitani kell.
Dátum: 2009.01.09. 13:16:20
Minden olyan felvetes ellenere, hogy tul keson kerult bejelentesre a kategoria valtozas, a mostani viadal az uj kategoriak szerint fog futni?

Szeretnem ha nyilvanossa tennetek egy statisztikat, hogy ki hanyadik szinten nevezett. Feltetelezem, hogy erosen lathato lesz a paratlan szintek folenye - ami az elozo kategoriakban az eredmenyesebb szint volt.

Ezutan, nezzetek meg, hany ember szamitasat huztatok keresztul azzal, hogy 20. szint felett atirtatok a kategoriakat. Ezek azok, akik 21, 23, 27 es 29. szintrol neveztek (25 nem, mert az megmaradt ugyanugy kategoriaelsokent). Ennyi embernek okoztatok csalodast, kiabrandulast, melyet ket nagyon egyszeru modon el lehetett volna kerulni:

- Korabban bejelentitek a valtozast (minimum energia)
- Elozo szabalyok szerint futtatjatok a mostani viadalt (minimum energia)

Sajnos ennyit sem er meg.
Dátum: 2009.01.09. 02:25:33
A szintenkenti dolog jo, foleg alacsonyabb szinteken.

A legelorebb tartoknak viszont buntetes lenne, ha ok nem kuzdhetnenek egymassal... Pedig, igazabol, ok - O - mar most is bajnok es ot/oket koveti mindenki.

Nem tudok kulonosebben jo megoldast a problemara, sajnos. Az se jo, ha 4-en csataznak, az se ha nem csataznak, az sem ha beszoritanak 6 szinttel alacsonyabbakat ugyanabba a kategoriaba.

Mindezek kozul talan megis az a legelfogadhatobb, ha egy par szintet osszevonnak, es meg ha kevesen is, de megkuzdenek.
Dátum: 2009.01.08. 19:23:57
Miklos - remelem kigyogyultal.

Ugyanakkor, talan eppen a betegseg miatt jo lett volna ezt a valtozast a kovetkezo viadalra hagyni. Hiszen senki nem tudott rola, es azert 4 nap alatt lehet pozicionalni a nevezest a megfelelo szintre.

Kerlek ezuton is, hogy az uj kategoria rendszert a kovetkezo viadaltol vezessetek be.

A negativ bajnoki erem hatast akar most is be lehet vezetni. Bar 100 meteres futason az elozo olimpiai bajnok nem kap extra 5 metert... Ne kapjon minusz 5 metert sem... legyenek egyenloek a feltetelek, erosseg alapjan.
Dátum: 2009.01.08. 16:28:37
Igen, a negativ modosito eleg erdekes. A viadalbol szarmozo elonyt elvenni ertheto, hiszen az erost erositi tovabb, de ezt negativumma tenni tulzasnak tunik.
Dátum: 2009.01.08. 15:53:31
Miklos - ez remek, de tenyleg jo lett volna a nevezes ELOTT mindezt kiirni.



Azert ez igy kicsit komolytalan.

Mindenesetre koszonjuk hogy a jovobeni viadaloknak vegre lesz egy formaja ami elore ismert.
Dátum: 2009.01.08. 02:52:08
Ez eddig igy is van.

Ha olyan(ok) kezebe kerul, amikrol Petur is ir, akkor viszont mar nem a diplomaciarol es taktikarol szol majd. Persze unalmas akkor sem lesz.
Dátum: 2009.01.08. 00:45:27
En nem hasonlitanam az egyszemelyes szovetseget a citadellahoz. Az egyszemelyes szovetseg egy taktika volt, melybol legalabb a hasznalojanak elonye szarmazott. Szerintem ugyes, otletes volt. Ennek modern formaja a katakombaba bujas es uto karakterekkel valo csatazas. Szerintem ez teljesen OK.

A citadella viszont abszolut nem ad semmi elonyt annak hasznalojanak, csak kart okoz masnak. Ezert egyetertek veled, sajnos kihasznalhato. Szerencsere, mivel eleg keson epitheto, tipikusan van meg ~20 szovetsegi tag barhol ahol ilyen epulet van, es ez megfekezheti az ilyen motivacio alapjan valo hasznalatot, de az nem kizarhato.

Amennyiben azt gondoljuk, hogy ilyen a jovoben lesz, es akkor ugyis valami korlatozasra fog ez kerulni, akkor pedig a korlatozast meg lehetne tenni most, mintegy megelozve a problemat.
Dátum: 2009.01.07. 05:15:28
Az viszont, hogy a szerencse mennyire befojasolja a vadaszatot nem tudott. Legalabbis nem kozismerten tudott. Nem tunik statisztikailag lenyegesnek a hatasa, mindenesetre.
Dátum: 2009.01.07. 02:06:24
Az alacsonyabb szintre bevert EP vesztest en is problemanak tartom.

En javasoltam egy szintkulonbsegen alapulo harc *utani* regeneraciot a megtamadottnak. Volt egy masik javaslat is, mely lefele tamadva "tompitana" a tamado csapasait...

Elobbi nem valtoztatna a gyozelmi aranyon, viszont hagyna EP-t az alacsonyabb szintunek. Utobbi pedig kiegyenlito hatasu lenne.

Mindketto mellett lehet ervelni, en talan az elobbit tamogatom. Azert magasabb szintu/erosebb, hogy nyerjen, de azert ne lehetetlenitse el az alacsonyabb szintu jatekat.
Dátum: 2009.01.06. 19:47:02
En se akartam elhinni...

Hozzatartozik, 4-5 szinttel magasabb szintu volt az illeto. Es ha jol emlekszem, minuszban tamadtam. De akkor is.

Utana azert visszamentem elegtetelert.
Dátum: 2009.01.06. 17:48:44
Asztalos - PayPal-en keresztul akar sajat devizadban is fizethetsz. En is igy fizetek kulfoldrol.
Dátum: 2009.01.06. 17:10:49
Majdnem, de nem.

----
Minden szövetséget az egyezmény tagjának tekintünk addig,
amíg meg nem szegi az 1. pontot:
--1) A tagok nem használhatják kezdeményező félként a pusztítás citadelláját!
--2) A tagok válaszcsapással torolhatják meg
bármely szövetséget ért citadella támadást.
--3) Ha valamely tag megszegi az 1. pontot, akkor az egyezményből véglegesen kizárjuk, és a tagok a második pont értelmében megtorolhatják a citadella használatát.

Ha a pusztítás citadellájának használatát a Te szövetséged is ellenzi, hirdesd Te is kiírva a --[ Citadellarács ]-- egyezményt!
-----

Sehol nincsen arrol szo, hogy belepes elotti hasznalat miatt nem lehet belepni. Belepes utani hasznalat vegleges kizarast eredmenyez. Csak a tenyszeruseg kedveert.
Dátum: 2009.01.06. 17:07:22
Reszemrol is gratulalok - eddig nem tettem.

Szepen csinaltatok!
Dátum: 2009.01.06. 14:32:09
A csapattulajdonos nem focizik. Penzt keres. Vagy hirnevet.

Mindegy, kiveseztuk. En egyutt tudok elni azzal amit probaltok csinalni.