Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Clark

Oldal: 12
Dátum: 2010.04.11. 00:10:35
Jó lenne tudni, hogy most már végleges, hogy éjfélkor írjátok jóvá a kamrát?
Dátum: 2010.04.10. 13:58:06
a kamra LE megérkezik éjfélkor, a kamra tele marad, majd 2-3 között kiürül. akit ezután elviszel kamrába, az örülhet, mert reggelre megint nullázódik (nálam már 10-en tuti voltak kamrában). a gond ezzel az, hogy van akinek nincs elég PP-je újra kamrázni ezeket.
Engem csak 1 dolog érdekelne: amint vmi probléma felvetődött a fórumon, jött miklós, és leírta, h ez nem akkora gond, ezzel meg azzal lehet ellene védekezni. ugyanez volt pl a magas szintről lefelé ütés esetén (ugye Mortimer szállóige szerű mondata: növeld az egészséget), jött és elmondta, h van erre ezerféle megoldás. most ugyanígy felmerült egy probléma, miért nem ugyanaz történt mint eddig? miért esett más fajta elbírálás alá a dolog? a TF jelenleg sztem rossz példa, mert abban sikerült elérni, hogy a 17 év alatt sikerült a befolyásos játékosoknak a saját kényük kedvük szerint megváltoztatni ezt-azt. nem lett volna szabad hagyni, h a VU is így járjon. ez a legnagyobb hiba a beho részéről, h néhány játékos túl erős befolyással van a fejlesztőkre. remek érv, h nem volt cél az, h akárki megtudja, h valaki vadászik e, de miért is? meg hol volt ez leírva? hiába keresem, nem találom sehol. megint alkottak egy tárgyat, amiről kiderült, h 100 embernek a 18ezerből szúrja a szemét, azonnal tenni kell vmit. kíváncsi vagyok a többi új relikvia mikor lesz nerfelve, mert h lesz, arra mérget veszek.
Dátum: 2009.10.26. 22:23:12
egész napi építésre való LE volt nálam V4-en, szerencsére csak egy támadást kaptam. ráadásul az a 04:00-ig előreláthatóan, az azt jelentette, h vasárnap hajnalban itt dekkoltam 05:30-ig. akkor untam meg a várakozást, mert még nem volt Vu...
Dátum: 2009.10.18. 03:12:37
nagyon örülök neki, h valószínűleg esztétikai okokból a karakterlapon az ÉP és VP számadatban pont van az ezresek után, az építkezésnél pedig a program tizedesnek veszi a számot --> 9 vp-ért építettél 75 LE-t az épületbe... 9100vp helyett. remek volt.
Küldő:
Inujasha95
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 15:57:59
Baszd meg a jó kurwa anyádat!
Dátum: 2009.09.20. 13:57:28
Védelem itala erősíti.

52 az 52 ellen. csak kiírási hiba?

a csatából:

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Gramagan csontpálcájával. 15 pontnyit sebeztél. w, x, y és z acsarogva támadnak. 4 támadással 11 sebzést okoztak.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Eltaláltad, 11 sebzés! w, x, y és z az oldaladon harcolnak. 4 támadással 7 életpontot sebeztek.


ha nem találtam el:

w, x, y és z is támadnak. 4 támadással 70 életpontot sebeztek.

w, x, y és z is támadnak. 4 támadással 104 sebzést okoztak.

bekerült az új sebzés izé a játékba. kicsit vicces, h jobban járok, ha nem gyúrok támadást, csak erőt...
Dátum: 2009.09.12. 16:05:52
1: az optimalizálók panaszkodnak, és számadatokat hoznak. ha eddig is erős optimalizátor voltál, akkor tökéletesen van fejlesztve a karaktered, bőven erősebb vagy, mint a szinted átlaga, továbbra sem vagy/leszel pofozógép, és simán behozod azt a "hűdenagy" hátrányt, ami esetleg ér a vesztett LE-vel.
2: Cyron ezt cáfolta, mivel írta, h ennek ellenére simán kikap nála alacsonyabb szintűektől stbstb. gonosz lennék, ha azt kérdezném, h akkor min változtat az elvesztett Le? max lesz egy kis meló felerősödni újra. ez új cél, és új élmények.
3: nem értem, h egy játékban hogyan lehet szivatásként értelmezni x mennyiségű LE elvesztését. ez nekem furcsa. szivatás? tudjátok mi a szivatás? az 500as állatsebződések csatánként, a 7 szinttel fentebbről agyonverés, a 15% alatti KH támadás. ezek szivatások, nah de a LE vesztés? ha 0 LEjárna az eventért, az is simán beleférne a beho részéről...
Dátum: 2009.09.08. 20:19:51
nem kifejezetten a témához tartozik, de mintha az egyéb hatást adó varázslatoknál valami gubanc lenne a sebzésnél. nem tudom direkt van e, de nagyjából ugyanolyan átlagsebzésű varázslatok között elég jelentős sebzéskülönbségek vannak. kipróbáltam (bár nem több száz esetben) negatív csapással átlag 5-600, energiarobbanással 900+. wiki szerint 21 átlagsebzés a különbség. érdekes, h a kinetikus kb ennyivel okoz kevesebbet, mégis többet sebeztem vele, mint a negatív csapással. ha jól emlékszem valaki már írt a visszacsatolással kapcsolatban ilyesmit, akkor kiderült, h az nem jól működött.
Dátum: 2009.09.05. 04:33:56
-102 ÉP / 3.737 VP

térkapu után, ez történt. nem tudtam, h mínuszba is mehetek. kb 850 ÉP-ről támadtam.

Ez történt:

A csatában összesen 1590 sebzést okoztál, és 177 sebzést kaptál.
Dátum: 2009.08.29. 18:31:35
hanem kik lesznek az élvezői, ha nem a nagyok? 30-40. szinten fognak egyedül epiket ölni az emberek?
nem keseregtem, kifejtettem, h nem egyenlőek a feltételei egy erőforrásnak, ami kellene a terv szerint egy tevékenységhez.
térkapuból rakat cumó? jó, ha havonta kétszer esik valami.
optimalizálás? top 100 esetleg 200 kőkeményen, alattuk meg szintenként legyen 10 ember? ez mondjuk 800 karakter a 8-15ezerből. a többiek inkább játszanak, mint optimalizálnak.
Dátum: 2009.08.29. 18:01:53
a hatás az, h nem azonos arányban tudnak a karakterek dukáthoz jutni. ezáltal nem ugyanazokkal a feltételekkel tudnak epikusozni. erre jön Mortimer, h mindenkinek ugyanannyiba kerül a dukát, csak amíg lent költenek rá 5 csp-t, fent nem (ami lehet h igaz, csak kétlem, h a top-on, meg a pókokon kívül annyira sokan optimalizálnának).
Dátum: 2009.08.29. 17:42:35
OFF:
miért gondolod, h lent értéktelenebb a csp, mint fent?
OFF vége
Dátum: 2009.08.29. 17:28:49
10 dukátba kerül, ha nem kell neki a cucc, eladja 10 dukátért. 0-án van, és esélye nincs aukciózni, szemben azzal, akinek mondjuk ismételhetőből is jön dukát, meg nagyobb szerencséje van, és több térkapus tárgy esett neki. ezek nem azonos feltételek, bár nem tudom, hányadik szint környékén jönnének ki ezek.
Dátum: 2009.08.29. 17:23:12
ha nincs csp-je, és alig portyázik, akkor hogy lép szintet?
nyilván sok csp-ből, és magas szingulárissal lehet szinthuszár vki.
Dátum: 2009.08.29. 17:19:53
és ezzel a lépéssel ki is zárjátok az embereket az aukcióról végképp.
Dátum: 2009.08.29. 16:47:50
ez utóbbi sztem nem jó, mert egy helyre sűríti a játékosokat. így megszűnik a verseny, mert más szövetségeknek az esélyeit csökkenti 2-3 szövetség ellen. másrészt aki szinthuszár, az nyilván a kvízválaszokban is erős a sok csp-je miatt, mivel magas szintű, a küldetésekben is előbb tart.
Dátum: 2009.08.29. 16:19:13
az egyéni epikus buktatója talán pont maga a dukát (már ha 10 dukátba kerül). van aki (pl én) látta, h mennyi esélye van az aukción, így nem is foglalkozott a dukátokkal. ergo akinek már így is van 100-200 dukátja, az 10-20 epikus előnyben lesz ahhoz képest, akinek 5 napjába fog kerülni, h összekuporgassa azt a 10 dukátot. ergo aki eddig is temérdek dukátot tudott termelni, az tovább fog erősödni hozzám képest. ugyanez a helyzet azokkal, akik már az ismételhető küldetéseket nyomják, és ebből szerzik a dukátokat, azokkal szemben, akiknek ez a lehetőség még nem adott.
a másik dolog a random. könnyen lehet, h valaki lenyomja a világ összes epikusát, és nem esik neki tulajdonság, vagy szaki költség csökkentő cucc.
Dátum: 2008.12.07. 11:37:35
nem, nem akarok az élmezőnybe tartozni, és soha nem is fogok, DE:
mivel ez egy 50%-ban PVP-re épülő játék, sajnos a 4 szinttel leütésbe épp beleférek világ 1en, ez azt jelenti, h a 22. szintűek simán tudnak támadni, és hát hallod gyenge kis nem prémiumosként eléggé szar minden reggel arra kelni, h a híres neves elit horda 2-3 tagja rendszeresen 400at ver beléd... itt romlik el a játékélmény.. nem akarok én éljátékos lenni, viadalon is 1 max 2 körös vagyok, nem érdekel kifejezetten, de az már gáz (h ha a tf-et nézzük mondjuk példának), akkor danair minden körben meglátogat a top karaktereivel, és úgy elver, hogy az egész köröm feltételes gyógyításból ál... (bocs a példa miatt)
túlzott előnyöket biztosít a 0/24ezés is, meg az ősköves cuccok megvétele is. ha nem lenne szívás a PVP miatt, elhiheted, h cseppet sem érdekelne ki milyen cuccokban van, meg mennyi időt tölt a játékkal... de itt egymás szívatásaként működik, és ez így nem frankó valahol...
Dátum: 2008.11.10. 18:26:11
kitalálok, felteszem, lehúzzák, megakadok küldetésben... megértem azokat, akik már egyszerűen olyan kérdést tesznek fel, h az óvodások is tudjanak rá válaszolni, mert nem akarnak emiatt elbukni több száz LE-t...
lehet elavul, azért van ott a "jelenlegi" szó, másrészt gondolom van elég olyan kérdés, ami elavul napokon-heteken belül...
Oldal: 12