Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dátum: 2009.08.06. 10:10:26
nemhiszem...
Már 2 manót is lezúztam...kicsit olyan mint a térkapu, csak több tp-t kapok...sokkal több tp-t....meg oké hogy a szorzó, de az milyen hogy 10000Le-t beírok, és valami 146 lesz belőle...
Dátum: 2009.08.06. 10:06:18
Még jó hogy volt nálam LE...
Nekem nagyon tetszik, bár még nem vágom teljesen:)


Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!
Idomított állataid, Rigó Jancsi, egy 33. szintű negátor, Pók Ica, egy 33. szintű kristálypók és Gyíkarc, egy 24. szintű amőbagyík is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Futás közben egy kinetikus detonáció igéjét mormolod. (-145 VP). Alzanni Mátka elkerülte a varázslatot! Csak 170 életpontot vesztett.
Alzanni Mátka egy lélekégetés igéjét idézi fejedre. Félrevetődsz. Csak 87 pontnyit sérültél. Az állataid 12 életpontot sebződtek.
Lesújtasz ellenfeledre. Ellenfeled kivédte a csapást. Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 48 sebzést okoztak.
Alzanni Mátka egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 187 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+15 lélekenergia) Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc acsarogva támadnak. Célt tévesztettek.
Alzanni Mátka pihenés nélkül támad. Talált, 20 ép-t sebződsz. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást indítasz a Szent ősi karddal Alzanni Mátka lába felé. 156 pontnyit sebeztél. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+12 lélekenergia) Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc is ellenfeledre vetik magukat. 1 támadással 35 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Alzanni Mátka egy alsó támadást indít. Eltalált, sérültél 80 pontnyit. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állataid 7 életpontot sebződtek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Nem találtál! Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc acsarogva támadnak. 2 támadással 71 sebzés!
Alzanni Mátka vicsorogva sújt rád a Mágikus fegyverrel. 49 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állataid 5 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást indítasz a Szent ősi karddal Alzanni Mátka lába felé. Eltaláltad, 109 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+9 lélekenergia) Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc az oldaladon harcolnak. 2 támadással 57 életpontot sebeztek.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 833 sebzést okoztál, és 236 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1197 lélekenergia és 66 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 146 lélekenergiát (-10000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.
Dátum: 2009.08.05. 20:53:00
Olyan nincs hogy mindenkinek elnyerje a tetszését...majd meglátod hogy igazat mondtam
Amúgy csatlakozok Pannához, és én is szívesen megtudnám ki is ez az illető...
Dátum: 2009.08.05. 20:51:33
Szerintem Stev'z\Lanmandragoran példája tök jó volt, te kevered a szezont a fazonnal...
Dátum: 2009.08.05. 16:52:21
Ő Silverado hsz-ére válaszolt. Mielőtt írsz, nézz körül hogy ki kinek írt, ne hőzöngj egyből.
Dátum: 2009.08.05. 15:08:54
Ne mond már, hogyha Nephila helyében lennél, nem indulnál el ujra és újra...teljesen megértme, még ha papirforma is, azért jó érzés lehet neki látni hogy újra és újra nyer...
Dátum: 2009.08.05. 15:07:10
Azthiszem mondhatom, hogy profin úsztam, de egyáltalán nem volt biztos sosem hogy én nyerem a bajnokságot... Amugy én ezen nem akarok vitatkozni, most se voltam esélyes, nem is bánkódom, szerintem jó a rendszer, de azzal kiegyeznék ha magasabb szinten is 2-3 szintenként lennének a kategóriák...
Dátum: 2009.08.04. 16:31:23
A Mostani Harry Potter lett szerintem az eddigi leggyengébb,ahhoz képest hogy mennyire vártuk(én legalábbis), és mennyit vártam tőle (szintén szvsz). A könyvtől is ez tért el eddig a legjobban,aki olvasta a könyveket tudja miről beszélek...remélem a 7. rész egy jó befejezés lesz, és ez a rész feledésbe merül, mint egy kicsit rosszabbul sikerült rész...
Dátum: 2009.07.22. 10:50:38
Najó, szerintem hagyjuk azt a témát a csatlakozásról...mi jól érezzük magunkat így. Tudod, ízlések és pofonok
Off vége, örömködj inkább te is a csevej-ben hogy hú de jó szövitek van:)
Dátum: 2009.07.22. 10:47:47
Azt nem vágtam hogy ilyen szöveg van, hogy odadobtátok egy koldusnak...
Dátum: 2009.07.22. 10:45:27
Nem kell ám mindenhol felvágni azzal hogy milyen szövitek lett...
Dátum: 2009.07.22. 10:27:00
Ez most komoly?
Dátum: 2009.07.20. 17:58:13
Talán még nem vadászott...mert ugye az ajánlást a bevétele után kapod.
nagyon jó ötlet szerintem...és hogy ne lehessen visszaélni vele, szóval minden csata előtt váltogatni, mondjuk működhetne úgy mint a specializáió. Ennek a neve pedig állatspecializáció lenne, de ennél azért kevesebb időközönként, mondjuk 15 naponta lehessen váltani ingyen(persze csak ha akar az illető). ha hamarabb akarja megváltoztatni,mivel itt az ingyen változtatás kevesebb idő lenne, nőne annak az ára hogy azonnal lehessen váltani. mondjuk 20 őskő...

-Magas szinten 4-5k sebzéssel indul a csata távolságiból, mely eldönti a csatát, mivel a harcosok nem találnak be...


Miről beszélsz?4-5K...hol? a legtöbb sebzést, ha jól tudom, v1-n tartja Camelus, 3000valamennyivel. de szólj\atok ha tévedek...
Dátum: 2009.07.19. 15:12:59
kvíz 4-be légyszi.
Dátum: 2009.07.15. 19:55:34
Ezaz, mostmár nyugodtan játszhatok, mert csak egy amatőr izé vagyok, szóval ennél csak jobb lehet
Dátum: 2009.07.14. 19:31:03
a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +156412 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 18:53

Mi üzentünk hadat:)
...
Nem is vitatkozom veled tovább, mond csak a hülyeségeidet. El Diablora pedig rá sem ismerek


Csak még annyit hogy kb 2-3 embernek van épületbónusza az ilyen szövikben, akik utána jöttek már nem, hiszen a nagy játékosok akik építenek, a kutat is feljebb tolják, azt pedig nem könnyű beépíteni.
További jó nyavalygást!