Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyron

Oldal: 123456789
Azért a védelem italát mindkét fél használja, ne felejtsük el.

Mindkét félnél csak a legmagasabb szintűek nincsenek védelem itala alatt, mert nekik nem ad semmilyen bónuszt.

Továbbra is azt mondom, hogy a háború óta kb. megfeleződött a TGY ütéseim száma, holott óránként üthetem ugyanazt a személyt.
Nincs értelmes célpont... próbálkoztam láthatatlant ütni, sőt még láthatatlan + védelem italást is, de sajna nem sok eredménnyel.
Dátum: 2009.04.24. 14:57:17
Csatlakozom Petúrhoz.
Ahogy azt privátban is mondtam, a gerilla taktikátok komoly fejtörést okozott az elején és bizonyos szankciókat követelt a Légiótól is.

Szép csapatjáték volt... csak azt sajnálom, hogy nem tudtam kivenni a részem belőle.
Dátum: 2009.04.24. 14:20:09
Épp ezen nevetünk mi is most a fórumon... (ebben) semmi megbeszélés nem volt, de a kutya nem mossa le már rólunk.

Éljen a véletlen!
Épp az ilyenek miatt mondom mindig azt a többieknek hogy "nyugi, véletlenek márpedig vannak", amikor valakit a szintlépését követő 10mp-ben betámadják.
Mindig vannak kockák akik az F5-ön pihentetik az ujjukat...
Morti: pont hogy nem... a kicsik ezzel vesztettek... legalábbis az én esetemben.

Egyszerű tényállás következik:
A napi PP mennyiségemet elsődlegesen a TGY-re költöm _minden_ esetben.
Ha már nincs kit ütnöm, megyek a többi gyémántra, majd a smaragdokra és a rubinokra.
Mivel a háború azt eredményezte, hogy a fél TGY katakombába / láthatatlanságba / védelem itala és 15% alá vonult (ahogyan mi is természetesen ), így nem maradt portyacélpontom.

Ezen a héten még a védelem itala mellett is sokkal több nem TGY-st ütöttem, mint a háború előtt!
Ezt én magam is őszintén sajnálom, de ütni márpedig kell (vérgőzös állat vagyok, tudom ).
Dátum: 2009.04.24. 13:58:16
Tierga: 2 test 2 lélek, de egy az összhang!

Amúgy maradhatott volna a béke, minket nem zavar, csak nektek jobb így (ld. háború tornya - mi tudunk ütni benneteket, béke ide vagy oda).
Húha... mérlegen a valóság!

Egy kis infó azoknak akik esetleg nem tudnák mi történt a héten:

Vasárnap délután (2009. április 19. 15:30) hadat üzent a Tökéletes Gyémánt szövetség az Azúr Légiónak.
A vezér mint IV. Béla, azonnal külföldre szökött (gyakorlatilag a hadüzenet percében kapcsoltam ki a gépet és mentem Németországba kiküldetésre 3 napra ).
Szerencsére a csapat nem apátlanodott el, és kitartottak szerdáig fej-fej mellett a TGY ellenében 400 körüli nyert és vesztett csatával! Külön köszönet a hősöknek érte!

Szerdán a súlyos hadiállapotot tekintetbe véve, statáriumot léptettem életbe és körbevittem a véres kardot, hadba szólítva a Légió egészét.

Azóta a pillanatnyi eredmény (2009. április 24. 13:48)
663 - 597 a Légió javára

Mint látható, mindkét oldal beleadott apait-anyait, 7-ed íziglen kiírtottuk egymás felmenőit, de a harc még így sem ért véget!

Egy biztos, ez a háború a Végzeturak történelmébe úgy fog bekerülni, mint a legvéresebb összecsapás két élszövetség között.

(ennek a háborúnak az egyetlen győztese Freezer, a 97. szintű jégelementál, aki már 1 hete várja sorsa beteljesülését... )
Valaki rávilágíthatna, mi itt a hiba:

Melyik tengeri ütközetben mért döntő vereséget az USA a japán repülőgéphordozó flottára a 2. Világháborúban?

Midway
Hawaii
Feröer
Falkland

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

(közben feltettem másképp a kérdést... kiváncsi vagyok)
Dátum: 2008.12.11. 19:38:29
Ha 3 ősköved, 12 kiégett ősköved van és veszel 9-et mennyi ősköved lesz?
21
12
27
9


A 4 rossz válasz közül a 21-et ítélte jónak...
Dátum: 2008.11.19. 12:35:05
Engem az érdekelne, hogy ha 2 hetente kerül megrendezésre, hogyan lesznek a jutalmak.
Ha ugyanaz a játékos nyer, akkor
- összeadódik a táp (pl. 2 első hely az +6% LE) ?
- vagy a nagyobb jutalom felülírja a kisebbet (3. hely után 1. helyet szerezve kap +1 helyett +3%-ot) ?
- vagy ha nyert akkor nem jelentkezhet többé (még akkor se ha 3. helyezett lett, vagy csak akkor nem ha 1. lett)?

Mivel LE-t kap az ember érte, és a jutalom is jelentős (+1-3 szintnyi spektrális manipuláció), így nem árt tisztázni az alapokat már most hosszútávra nézve.
Dátum: 2008.10.29. 21:40:59
- Az A Beholder és A Végzetúr Harcosai szövetség kapitulált a Mortals League szövetséggel szemben.

- A Mortals League szövetség kapitulált a Kubla Kánság szövetséggel szemben.

- A Kubla Kánság szövetség kapitulált az Azúr Légió szövetséggel szemben.

Lánc-lánc eszterlánc...
Dátum: 2008.10.22. 10:53:06
Idézet: Tpe71 - 2008.10.22. 10:45:27
Hogy a ....-ba lehet, hogyha háborúban állok egy másik szövetséggel, akkor a tagját mégis mínusz tulajdonsággal támadom?

"Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Kezdetét veszi a gyilkos csata....."

Nem az van, hogy ilyenkor nem számítanak a mínuszok????


Csak a LÉ és TP csökkentő mínuszok és szakértelmek nem számítanak (kivéve gondolom a horda bónusz), továbbá ugyanazt az embert akár óránként megtámadhatod... elvileg.
Dátum: 2008.10.21. 20:40:11
Én csak egyetlen dologtól tartok, hogy akik folyton vesztenek, megúnják ezt és abbahagyják a játékot.
Ha 1-1 portyát bebuksz, azt még elviseled valahogy, de ha folyamatosan rommá vernek, azt tuti nem.

Pl. a legújabb hadüzenetünknél én megmondtam a tagoknak, hogy nem veszek részt benne, az alacsonyabb szintűeké a terep.
Abajgatom addig is a Kublát.
Bár Trinigan épp most adott egy maflást, grat Neki ezúton is!
Dátum: 2008.10.21. 19:30:09
Idézet: tramenes - 2008.10.21. 14:10:55
Idézet: Cyron - 2008.10.21. 13:52:12
Idézet: tramenes - 2008.10.21. 09:35:09
Szerintem nem szabadott volna. Ez a hsz. pl arra buzdítja az általuk később megtámadott kis szöviket hogy szinte ellenállás nélkül tejeljenek az ELIT kútjába. 2300 LE-re legalább 40-50 PPt ki kellett volna szedni belőlük és akkor nem érte volna meg nekik, így az egálnál kicsit pozitívabb eredmény jött ki az ő szemszögükből.

A presztizsből, illetve a "követendő magatartás" példájából közép-hosszútávon még sokkal többet is nyertek mint az a 2300LE.

Szóval BÁRKI, aki hadban áll akár az ELIT-tel akár más, nála sokkal erősebb szövivel érje el legalább azt hogy a PP-t rájuk nyomják és ne némi felületes erőfitogtatással csikarják ki a győzelmet.


Ez felettébb érdekes... mondcsak, Ti mennyi idő alatt kapituláltattátok a smaragdokat?
Megvolt az talán fél nap is, nemde?
Nem először esel abba a hibába, hogy egyik felé osztod az észt milyen szemétládák az Elit-ek, miközben a másik irányban ugyanazt művelitek.
Legalább arra ügyeljetek, hogy ne essetek rövid időn belül a saját monológotok csapdájába.

Egy idő után sajnos hiteltelenné válsz még akkor is, ha igazad van...


Mondjam azt hogy a belső klánfórumon kifejeztem nemtetszésemet a kicsik farmolásáról? Mert így volt. De olyan a rendszer hogy muszáj; mert az ELIT farmolja a gyémánt szöviket -> olyan LE-t szerez tőlük amit mi nem tudunk saját zsebből kigazdálkodni -> nekik lesz újabb épületszintjük, nekünk meg nem vagy jóval később -> még nagyobb előnybe kerülnek -> elveszítjük a háborút -> ELIT még több LE-t kap a kútjába. Ha valami nem világos ebben az öngerjesztő rendszerben mondd meg nyugodtan hogy szerinted melyik elemnél tévedek.

Azért akarsz hibáztatni minket mert VÉDEKEZÜNK? Félreértés ne essék; a kis szövi ellen indított háborúnk VÉDEKEZŐ háború volt amit azért kellett megindítanunk mert az ellenünk törők -az Azúr Légió és az ELIT HORDA, ha valaki elfelejtette volna- 1.) amúgy is túlerőben vannak 2.) lekommandózzák a gyengébb szöviket és + LE-t szereznek tőlük, így nekünk is extra LE-t kell szereznünk valahonnan ha nem akarunk még nagyobb hátrányba kerülni.


Már megint csúsztatsz kedves ellenfelem!
Mindig "elfelejted" említeni, hogy Ti kezdtétek az _egész_ játékban az első 2 háborút vérgyenge ellenfelek ellen!
A második háborúkat kirobbantó szövetség érdekes módon ismét egy gyémánt hordás, a Tökéletes gyémánt volt szinten 2 vérgyenge szövetség ellen.

Ekkor üzentünk hadat mi, akik akkor közel azonos erőben álltunk veletek, hogy megállítsunk a gyémántok esztelen háborúit.
Sajnos ez nem jött be, csak olaj volt a tűzre és a gyémántok még inkább belelendültek a hadakozásba.
Nos, mi tagadás immáron mi sem vagyunk jobbak Nálatok, lesüllyedtünk erre a szintre...
Dátum: 2008.10.21. 13:52:50
Idézet: bonca - 2008.10.21. 13:06:16
Jerikó: csak annyit jegyeznék meg, hogy az Azúr Légió már a háborúskodás elkezdése előtt sem volt a top5-ben, mert leálltak az építkezésekkel. Olyan nagyon nem estek vissza.


Végre valaki gondolkozik is.
Dátum: 2008.10.21. 13:52:12
Idézet: tramenes - 2008.10.21. 09:35:09
Szerintem nem szabadott volna. Ez a hsz. pl arra buzdítja az általuk később megtámadott kis szöviket hogy szinte ellenállás nélkül tejeljenek az ELIT kútjába. 2300 LE-re legalább 40-50 PPt ki kellett volna szedni belőlük és akkor nem érte volna meg nekik, így az egálnál kicsit pozitívabb eredmény jött ki az ő szemszögükből.

A presztizsből, illetve a "követendő magatartás" példájából közép-hosszútávon még sokkal többet is nyertek mint az a 2300LE.

Szóval BÁRKI, aki hadban áll akár az ELIT-tel akár más, nála sokkal erősebb szövivel érje el legalább azt hogy a PP-t rájuk nyomják és ne némi felületes erőfitogtatással csikarják ki a győzelmet.


Ez felettébb érdekes... mondcsak, Ti mennyi idő alatt kapituláltattátok a smaragdokat?
Megvolt az talán fél nap is, nemde?
Nem először esel abba a hibába, hogy egyik felé osztod az észt milyen szemétládák az Elit-ek, miközben a másik irányban ugyanazt művelitek.
Legalább arra ügyeljetek, hogy ne essetek rövid időn belül a saját monológotok csapdájába.

Egy idő után sajnos hiteltelenné válsz még akkor is, ha igazad van...
Dátum: 2008.10.20. 12:44:03
Lányok-srácok!
Mehet itt a sárfobálás pro és kontra.
Nyilván mindenki a maga igazát mondja akár jogos akár nem.
Ezentúl semmi ilyen levélre nem válaszolok, mert úgyse lenne értelme.

Egy dolog ami biztosan kijött ebből a szövetségi háború rendszerből az utóbbi hét során:
Csak a nagyságrendekkel gyengébb szövetséget érdemes támadni (ne legyen benne egyetlen nálatok erősebb tag se), különben nem jön össze a 2:1 és soha senki nem fog kapitulálni.

Ez így biztos hogy nem jó!
Vagy legyen döntetlen, vagy pedig az egész rendszert meg kell változtatni.
A kérdés az, hogy maradhat-e a "gyengéket verjük el" filozófia?
Ez eddig is nagy port kavart a sima portyázásnál, bár sok módon korlátok közé lett szorítva, de még mindig nem az igazi szerintem.

A másik megoldás, hogy legyen egy bírói döntés, ami automatikusan véget vet egy háborúnak bizonyos idő után.
A 3 nap 2:1 jó megoldás, de nem elegendő, kell egy második lépcső is.
Mondjuk 5-6 nap után aki több csatát nyert, az győz (olimpián sem érdekel senkit hogy 1 ezreddel lettél-e jobb mint a 2. helyezett, attól még Te vagy az aranyérmes).
Persze most a Kublások felhördülnek hogy magamnak akarok jót, a Lélekőrlők meg persze csendben maradnak mert Ők is nyerésre állnak.
Senki nem tud objektív lenni ezügyben.

Egy biztos, ez így ahogy most van nem jó. Lehet ötletelni mi lenne a megoldás...
Dátum: 2008.10.19. 13:43:32
Idézet: Balor - 2008.10.19. 07:27:45
Nem egészen erre gondoltam.


Hogy őszinte legyek, fogalmam nincs mire gondoltál...
Dátum: 2008.10.19. 13:41:35
Idézet: Liadas - 2008.10.19. 11:27:20
Idézet: Cyron - 2008.10.19. 00:06:19
Gratulálok zafír testvér, szép munka volt!

Lezártuk a DaF háborúját is, 145-70-es végeredménnyel 1,5 nap alatt.
Mivel mi voltunk az agresszorok, így a felajánlott 3 hetes béke mától életbe lép.

Most akkor visszatérünk a Kublára, hogy végre itt is rátegyük a pontot az i-re.

Cyr


Ne reménykedj!


Nem is tudtam hogy Te is Kublás vagy... vagy csak multizol és ott is van karid?
Így legalább érthető, miért támadsz olyan elkeseredetten minket, annak ellenére hogy egy halom "dicsőséges" háborút robbantottatok ki.

Tudod, ez vicces.
Egyik kezeddel mutogatsz ránk, hogy a gyengébbet ütjük, míg a másik kezeddel épp belefojtod az óvodásokat a vízbe. Elismerésem a hősiességetek iránt!
Dátum: 2008.10.19. 00:06:19
Gratulálok zafír testvér, szép munka volt!

Lezártuk a DaF háborúját is, 145-70-es végeredménnyel 1,5 nap alatt.
Mivel mi voltunk az agresszorok, így a felajánlott 3 hetes béke mától életbe lép.

Most akkor visszatérünk a Kublára, hogy végre itt is rátegyük a pontot az i-re.

Cyr
Dátum: 2008.10.18. 19:59:06
46:23-ra vertük meg az Illuminatit amikor kapituláltak (ez azért már egyenlő a háború megnyerésével )
Ez valóban nem sok... legalábbis nem olyan sok, mint a DaF esetében (ott 3* ennyi van).
Oldal: 123456789