Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2009.04.13. 16:37:20
Nem lehet, mert ez is csak a pókokat erősítené tovább, és megint az erős lenne mégerősebb !!!

Bocs, muszály volt
Dátum: 2009.04.12. 20:43:51
Hmm, azon gondolkoztam, hogy vajon ezt Miklósék nem FORDÍTVA akarták ? (vegzeturnak HP, v. nönek LE). Mert végülis mégis a nőknek kéne kedveskedni, és a boxzsákká változtatás szerintem nem esik ebbe a kategóriába. Na mindegy, végülis én csak jól járok vele. A szokásos célpontjaimtól emiatt nem fogok eltérni, max ha végzetúrnő az illető, akkor a szokásos párezer LE mellé jön még kb 200. Tehát nem emiatt támadom őket. Meg amúgy sem biztos, hogy az illető a való életben is nő. Márpedig nekem csak az számít >_< Ellenben nagyon sajnálom azokat, akik az élmezőny környékén vannak, mert ma bizony a felgyülemlett 100 PP rajtuk fog lemenni.
Dátum: 2009.04.12. 09:32:06
Hát igen, ez valóban meggondolatlan volt... Így a gyógyulás miatt ha leütök valakit, jön belőle sok LE, csak szólok a szövitagoknak hogy üssék le ők is, és pillanatok alatt 0 LE lesz nála...
Dátum: 2009.04.11. 20:24:03
Kedves Awenhai !

A tárgyak osztogatása viadalra eléggé demoralizáló lenne azoknak, akik megvették őket. Miért vegyek meg egy tárgyat, ha a bajnokin úgyis mindenki megkapja?

"A kategórián belül mindenki esélytelen egy pók leverésére " -na igen, többek között ezért is csináltam ilyen karit. Én nem leszek farm, akit 7 szinttel magasabbról leüt egy ottani "átlag béla" , csak azért, mert magasabb szintű.
Ha meg tul összeg alapján osztod be őket, akkor szembekerülnek az 5-8 szinttel magasabbakkal, akiken 5-8 szint +kereskedelem szintű cuccok vannak. Ez nyilván nem lenne fair, de ha nem is ez volt a cél, hanem a gyűlölt taktika bajnokiról való kiiktatása, akkor sikerülne.

" Elismerem, hogy sok melóval jár egy ilyen karakter kinevelése, de mivel
ez mindenben győz, a sikerélményt is elveszi másoktól, és emiatt utáljuk őket."
-Aki magasabbról támad be, az nem veszi el a sikerélményt? Már hallom is a választ: "De vele nem is kerülsz össze bajnokin" . Hát ezaz, hogy magasabb szinten DE. (7 szintes kategória ugyebár...). Nem mindegy, hogy valaki a szintedről vagy 7 szinttel magasabbról ver porrá? És különben is, egy olyan dolog, ami "nem a játék része", miért biztosítana sikerélményt?

" Jerikó szavaival egyet kell értenem: ez elvileg egy szórakozás, tehát adjuk meg
a lehetőséget minél több játékosnak, hogy nyerhessen valamit."
-Akkor legyen erre a célra valami tombola, vagy mittudomén, de ne a bajnokit alakítsuk át azzá.

"Ja, Sharpát ne szidd, bevállalta, hogy elől húz..."
-A világért sem szidnám Sharpa Mestert, csak felhasználtam Őt, mint közismert nevet a példámhoz.
Dátum: 2009.04.10. 10:15:50
Idézet: Awenhai - 2009.04.10. 09:51:28


Az adott módosítással a viadalon ki lehet kapcsolni a prémium szerepét. Hangsúlyozom: a viadalon, és nem az éles játékban.


Miért, a viadal nem a játék része? A viadal megnyerése az egyik cél a játékban, amit ki tudsz tűzni magad elé. Ha valakinek ez a célja, és a célja elérésében nem segítik a prémium cuccok, akkor NEM fogja megvenni őket.

Lehet itt akármilyen módosítás, egy dolgon nem változtat: kategóriánként egy győztes van.
Tehát a játékosok 99%-a MINDÍG elégedetlen marad, már ha az elégedettséghez a viadal megnyerése szükséges.

Más. "pók"-taktika. Bár én jobban szeretem szintvisszamaradottnak hívni.
Nem értem, miért fáj az az embereknek, ha valaki így játszik. Ennyire elviselhetetlen lenne, hogy valaki jobb karaktert csinált nálatok? Nem is beszélve a rengeteg időről, amit egy ilyen kari felemészt. Kezdem nagyon unni, hogy olyan emberek, akik semmit nem tudnak az egészről, csak a több milliós szerzett LE-t látják a toplistán, és még csak nem is találkoztak ilyen karival hogy árthasson nekik, és nem veszik észre hogy az ő hőn szeretett vadászós taktikájukkal több LE-t lehet gyűjteni ugyanannyi idő alatt, na ezek az emberek itt folyamatosan, minden egyes topicba beírják, hogy "fujj pókk, tennikűnevalamit lol". Sehol nincs leírva a szabályokban, hogy ilyet nem lehet. A játék által adott egyik lehetőséget használjuk ki.
Lehet mondani, hogy "elveszed a lehetőséget a bajnokin a normálisan játszók elől !!! ". Mi is a normális? Pl akkor Sharpa normálisan játszik tegyük fel. Ő hányszor "vette el a lehetőséget" a kategóriájától? 3? 4? nem tudom, nem játszok V1en.

Mindezzel csak az szeretném mondani, hogy ne tessék már fikázni egy taktikát csak azért, mert nagyon magas LE-diffel jár. Kiványcsi lennék mekkora anyázás lenne abból, ha bekerülne egy új adat a karakterlapra: "Összes vadászott LE". Na?
Dátum: 2009.04.04. 21:29:28
"Ez is csak a pók karikat segítené!" -magam ellen beszélek.
Dátum: 2009.03.26. 06:47:08
Gondolkoztam ezen a dolgon, és ez jutott eszembe (persze lehet hogy hülyeség) :
Mi lenne, ha mindenki fejleszthetné mindet, DE (és itt jön a csavar) a három szakértelem összege nem haladhatná meg a 30at ?
Így lehetne 10-10-10 es elosztás is, 14-16-0 (azért nem 15-15, mert ugye csak minden második szint után jár a bónusz), vagy ha valaki nagyon egy hordára akar rámenni akkor 30-0-0. Na? Így lehetne (szerintem) "taktikázni". Ha kétfelől ütnek, akkor berakod 16-14re, a sokat emlegetett 10% előnyéből marad kb 5.

Ennyi lenne. Vélemények?
Dátum: 2009.03.22. 17:56:01
Szerinted az őskő nem kerül pénzbe ? SZERINTEM az őskő messze a legdrágább erőforrás. Mivelhogy igazi pénzbe kerül. Aki megengedheti magának, annak is pénzbe kerül, csak ő ki is adta rá a pénzt. Amúgy a többség szerintem nem nem tud, hanem nem AKAR őskövet venni, sajnálja rá a pénzt, stb. Nekem senki ne mondja, hogy nincs a hobbijára havonta 2K forintja (én ennyit szoktam beküldeni minden hónapban).
Lényeg a lényeg: Jah, végülis megteheti valaki, hogy egymaga felhúzza max szintre a kristályosítót, de mi haszna van belőle? Pénzbe kerül... Az ősköveseknek a kiégett egy spórolási lehetőség, a nem ősköveseknek meg csak egy szám.
Dátum: 2009.03.15. 19:45:31
Jól értem, hogy azért utálod a gyémántokat , mert jobb játékosok nálad ? Arról nem a horda tehet, hogy nagyon sok jó stratégája van. Azért utálni valakit mert jobb játékos egyszerűen szánalmas.
Dátum: 2009.03.14. 20:32:10
Idézet: Sun13 - 2009.03.14. 11:30:43
Igazán ha jól látom a gyémántok sírnak hogy mindenki gyűlöli őket. Csak pár adat:

Na akkor vegyük sorra...

- TOP 1 szövetség: gyémánt
/ez a búnuszukból adódik? nem. akkor?/
- TOP 1 Karakter éppen gyémánt
/és ez? nem. akkor ?/
- Legnagyobb tulajdonságösszeg: gyémánt
/szintén nem. a szerzett LE-jéből vonj le 33%-ot, biztosan abból lett neki a legnagyobb, nem?/
- Legnagyobb szakértelem összeg: gyémánt
/mint az előző/
- Legtöbb LE diferencia: gyémánt (ezt ne is említsük mert csak felhúzom magam)
/V1 en most nemtudom ki az, azt tudom hogy kb 6 mill a LE diffje. A másodiknak meg 3 mill talán? Most sarkíthatunk, hogy igen, a bónuszából van +2kk diffje, de mindenki tudja, hogy a gyémánt bónusz eltörpül a kreatív és a kivégzés + átokpiramis mellett. V2-n meg nem is gyémánt az első, szal lehet kussolni./
- 90%-ban gyémánt karakterek támadnak.
/te bajod/
- Elvesztett LE-m 90%-ban gyémántok vitték el.
/ha tudnak tőled LE-t vinni már régen rossz. Amúgyis sarkításnak tűnik./
- Összes csatám 80%-a gyémánt ellen van.
/Nem lehet hogy azért, mert mindíg őket támadod?/
- Legnagyobb hatalom tornya ami miatt ment a sírás rívás hogy nem éri meg nekik, pedig már az építési költség legalább 3X kivették, szintén gyémánt szövi kezén van.
/BÓNUSZBÓL ADÓDIK?? >NEM</

- Csodálkoztok hogy mindenki aki nem gyémánt a gyémántokat gyűlöli? Azt hiszem nem csak ilyen szakértelmük van, hanem így is van, és azt hiszem okkal. Amúgy nem mintha számítana, mert így is úgy is rommá vernek, de legaláb néha legyen egy kis sikerélményem. Ez a szakértelem szerintem azért nagyon jó, mert kicsit helyrebillenti a játékegyensúlyt ami durván el van tolódva a gyémántok felé.

/azt sem tudod miről beszélsz. Az Elit Horda szinte egy az egyben béta teszterekből áll, tudtommal 200. szintig tesztelték a játékot. Egy az egyben meg lett mondva, hogy azért választották a rubint, mert a teszten AZ TŰNT HOSSZÚTÁVON A LEGERŐSEBBNEK. A gyémánt meg a leggyengébbnek. Akkor?
Dátum: 2009.03.14. 09:51:51
Ennek a játéknak mi köze a kommunizmushoz ? lol... Az állatreformra szükség volt amúgy is.
Dátum: 2009.03.11. 16:32:12
Szerintem maradjon úgy ahogy van. Ha mindet ki lehetne fejleszteni, az egyenlő lenne azzal, hogy kivesszük a játékból. A játékban szinte sehol nem fog előfordulni, hogy egy adott szövetség minden tagja ugyanarra a hordára rakja a gyűlöletet, illetve folyamatos 2V1 helyzet sem fog sűrűn fennállni. Arról meg senki nem tehet, hogy a "top"-ban egy olyan speciális eset áll fenn, hogy ez megtörténik. Mondhatják egyesek, hogy gyémántként magam ellen beszélek, de nem. Ez az egész úgy van beállítva, mintha a "gyémántok" problémája lenne, pedig nem az... Ez konkrétan a "TGY" problémája, csak azt hiszik, hogy ha ők szívnak akkor logikusan az összes többi gyémánt is, de nem veszik észre, hogy ez nem abból adódik, hogy gyémántok, hanem a "top"-ban fennálló egyedi körülményekből. A 2v1 helyzet sem amiatt van hogy gyémántok. Diplomácia, he. Én azt mondom, hogy a playerek egy elenyésző százaléka miatt ne tegyünk feleslegessé egy amúgy nagyon jó koncepciót teremtő szakértelmet. Ha meg mégis megszavazzák hogy lehessen mindet, akkor inkább vegyük ki, ne költsük feleslegesen a LE-t. Talán kicsit támadó hangvételűre sikeredett ez a post, de vegyük már észre, attól hogy valaki elől van, még nem lesz elsődleges fontosságú. Őskövet ugyanúgy veszek én is, alacsonyabb szintről. Na lehet lepontozni
Dátum: 2009.03.09. 18:37:35
Ehh... tudna valaki tanácsot adni ? Van egy kb 3as alapszintű, 43as állatom, akkor azt most megérné kisajtolni? Illetve a reform után mennyire lenne tarthatatlan / mennyire érné meg újat idomítani? 15. szintű vagyok...
Dátum: 2009.03.08. 21:49:19
Idézet: Zelsama - 2009.03.08. 16:52:15
Mért olyan vicces ez?
És igen,komolyan gondoltam


BWAHHAHHAHHAHHAAAA

(de ugye nem gondoltad komolyan ?? )
Dátum: 2009.03.08. 16:12:30
zuhhahhahha xD
Dátum: 2009.03.07. 18:23:03
Pont erre gondoltam én is
Dátum: 2009.03.04. 20:59:06
A szintvisszamaradottak 25. szint felett igenis használják a CSP-t. Valószínűleg. Ezért van a 25ös szintkorlát... Ez a szintvisszamaradás olyannyira gonosz dolog, hogy ilyen módon tenni kell ellene valamit
Dátum: 2009.03.04. 13:38:29
Először is bajnoki medált szerezni baromira nem könnyű... És havonta egyszer lehet. Kategóriánként egy kerül csak kiosztásra havonta. Nagyon ritka ezért... Ráadásul minden tulajdonságra ad +1et. Ahogy nőnek a tulajdonságok, úgy ér az a +1 egyre több LE-t. Szerintem megfontolandó, hogy beváltsa-e valaki.
Mondjuk ha azt vesszük kvíz medálból csak 6 kerül kiosztásra, de az kéthetente. Annak darabja 10 pont. Ehhez nem kell erősnek lenned, csak nagyon műveltnek

És egyértelmű, hogy CSP-t kérnek a dukátért, hiszen az a legtöbb embernek erőforrás. A PP kb 90%-nak nem erőforrás. Nekem igen, de még szintvisszamaradottként sem tudom /nincs értelme/ elhasználnom mind a 30at.

De Miklós, miért nem lehet 25. szint alatt venni? Értem én, hogy szintvisszamaradottak, meg nem erőforrás nekik a CSP, de pl akkor őskőért miért nem lehet venni? Az ugyanúgy erőforrás...
Dátum: 2009.03.02. 11:17:18
Természetesen nem rájuk gondoltam, de építőrabszolgák igenis vannak
Dátum: 2009.03.02. 07:19:13
Idézet: Zokneenho - 2009.02.28. 00:32:55

Hát én a piacot támogatom,és egy algoritmus kezelő programmal Miklósék ki tudnák szűrni a csalókat.


Már most nem tudják kiszűrni a csalókat. Attól hogy egy egészen véletlenül 2M+ építésű karin prémium cuccok vannak, még építőrabszolga marad. Minnél kevesebb visszaélésre kell lehetőséget adni, hiszen jelenleg is van elég...