Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ombiwa

Oldal: 12
Dátum: 2010.01.30. 23:24:07
A baráti portyánál lehet kalandot találni? Elméletileg ha portyapontból megy, akkor kellene itt is jönnie. Ez direkt lett így megalkotva vagy csak én nem találtam 100 kihívásból egyetlen kalandot sem...
Dátum: 2009.09.26. 12:38:40
V3-on keresek valakit, akitől 750LE-t rabolhatok. Jelenleg 29-as szintű vagyok.
Dolores
Dátum: 2009.06.12. 16:04:23
Sajtolt lények van mérete, lehet kisebb vagy apró. De ha beidomítottad, akkor már a normál LE-t kapod érte, eltűnik a méretmódosító.
Dátum: 2009.05.14. 15:50:26
A PÓK stratágia lényege a minél kevesebb TP-ből minél több LE begyűjtése. pl. 10. szinten egy jó vadász kari akár a 25LE/TP arányt is elérheti egy PÓK-nál ez az érték 100LE/TP felett van.
Tehát nincs vadászat és csak portya. A csp felgyülemlése és túlcsordulása egy teljesen szükséges dolog. Ha valaki PÓK akar lenni, akkor ezt a 2-3. szint környékén el kell kezdenie. Arra kell törekedni, hogy az esetek nagyon nagy többségében győzz a portyákban. Innen már megy minden magától.
Dátum: 2009.05.03. 00:47:49
Nem prémiumos csak akkor tud nyerni ha sokkal nagyobb kereskedelme van, mint a prémiumosnak. Meg lehet nézni a fegyverek erősségét. Alacsony szinten kettő, aztán 3 szinttel magasabban van hasonló fegyver. Ami közel lehetetlen.
Dátum: 2009.05.01. 23:14:36
A nem ősköves cuccok az Enyészmesternél elkezdenek háttérbe szorulni. Kb addig lehet tartani a lépést egy elit nem prémiumosnak, egy elit prémiumossal. Meg kell nézni a bajnoki győzteseit milyen cucc van rajtuk...
A későbbiekben a távolság csak nőni fog. Jó karit lehet csinálni, lehetsz jó a szinteden, de amikor egy gyengébb megver azért, mert jobbak a tárgyai...
Az emberben ekkor el kezd motoszkálni a kisördög és be fog fizetni valamennyit, hogy őskövet vegyen.
Dátum: 2009.04.29. 16:34:21
Az epkus ismételt legyőzése remek ötlet. A kisebb szövik el fogják érni azt a pontot, ahol a legújabb epikus leverése már nagyon kemény dió, de több tagnak is kellene a vásárolj a kincseskamrábó küldi. Ekkor nekimennek a legelsőnek és simán meverik. Mindenki jól jár. Pl én is nagyon szeretnék egy Bufa gyűrűt, de amikor küldizem Tharr esett. Mire hasonló pluszt adó tárgyhoz eljutunk, az még elég sok idő. De ha visszamehetnénk a legelsőhöz, akkor heti kettőt lenyomnánk és egyszer csak esne Bufa
Dátum: 2009.04.02. 20:33:35
Ha jobban megnézzük, a:
Építsd be az utolsó téglát két alkalommal egy szövetségi épületbe, ami nem a hatalom tornya vagy más, rombolható épület!
küldi nemsokkal ez előtt van. Egy élenjáró szövi brutál módon építi az épületeket, a gyengébb tagjaik kb egyszerre fognak ide elérni. Ha kilépnek és be egy gyengébb szövibe két kattintás és megvan ez a küldi. Ezzel a küldivel ezt lehetetlenné tették...
A döntetlenezős miatt nekem is ki kellett lépnem, ezzel max azt lehet elérni, hogy pár játékos akit igazán érdekelnek a küldik elmegy 1-2 hónapra nyaralni. Megvárja amig meglesz az 5 hónap.
Ez idő alatt nem vesz őskövet stb.
Dátum: 2009.03.30. 20:37:30
29-en 7+7-el elsőre meglett a 30TP.
Dátum: 2009.03.21. 11:22:50
Meg tudná mondani valaki, hogy a kivégzés szakértelem nagysága hogyan befolyásolja a szerzett LE nagyságát?
Dátum: 2009.03.10. 16:27:03
Az újonnan bekerült küdetésekkel nincs semmi probléma. Némelyikben van kihívás is. A 20k LE elvesztése például igen ötletes.
A folyamatosan ismétlődő legendák így is elég jó lassítóak.
Az 5. szint lépés pedig már súrolja azt a határt, de lehet már át is lépi a mi lassításként még elviselhető. Amikor a 4 szint lépésest csináltam a 2. lépett szint környékén már rémálmaim voltak, hogy véletlenül a küldire kattintok és eldobom azt...
Dátum: 2009.02.05. 15:32:48
227 vadászatból sikerült megcsinálnom a 7 óriásos küldit.
Amíg a szerencsém szint*2+5 alatt volt, addig is jött mindenféle lény, de arányaiban az apró és a kicsi több volt, mint amikor szint*2+5 feletti lett.
Dátum: 2009.02.01. 22:59:03
20-as szinten 5+5-ös szingulárissal 24. szintűt megverve teljesíthető a küldi.
Magasabb szinten kevesebb, alacsonyabb szintem magasabb szingulárissal kell.
Nagyon magas szinten pedig szinguláris nélkül is teljesíthető...
Dátum: 2009.01.26. 18:42:16
Rövid időn belül én is beállok a döntetlenezők sorába. A problém az, hogy ez nekem olyan 21. szinten következik be. Ha valaki alacsony szintű és hétvége, jövő hét elejétől esedékes neki. Keressen meg.
Dátum: 2009.01.21. 15:42:29
V2-ben 8. szintre sikerült 150k LE pluszt összeszednem prémium nélkül. Rengeteg idő és energiaráfordítás van a karakterben. A lehetőség mindenki előtt ott van. Ha valaki egy korábbi világ vagy egy előző karakterből nyert tapasztalatait felhasználva jóval eredményesebb az átlagnála akkor az miért baj? Alacsonyabb szinten rengeteg az oda nem figyelő játékos. Ezt könnyű kihasználni. A portyázásra így is elég megszorítás történt már, nem kellene it ötleteket adni.
Dátum: 2009.01.20. 16:37:31
A küldiket célszerű minél előbb megcsinálni, mert az értük kapott LE alacsonyabb szinten többet ér. Ezért lesz meg nekem 19. szintre a lépj 3 szintet küldi, mert erre gyúrtam rá. A szövi átlépéssel vigyázni kell, az élenjáró szöviknél 100k körüli kutak vannak és oda neked vagy 50k-t kellene építeni.
Dátum: 2009.01.11. 12:16:34
Jó lenne ha kennelnél be lehetne állítani hány órát gyakoroljon az állat. Ha ven egy 3-as szintű és én csak 2 órát tudom nélkülözni a kis kedvencem most nem tudom megtenni.
Miklós azt mondta, hogy mindenfélét figyel és ki fogja szűrni a rabszolgázókat.
Nyugodtan végig lehet nézni Mészy összes csatáját. Ismerem őt személyesen, egy helyen dolgozunk olyan a munkája, hogy nincs egész nap gép előtt és reggel hatra jár dolgozni. Este korán kell lefeküdnie. Szóval ha programozó lenne valahol, ahol egész nap monitort bámulna sokkal brutálisabb lenne a kari.
A karakterek fele gyémánt. Sokan nagy nyugalomban érzik magukat, mert az igazi portyázók a gyémántok és a hordabónusz védelmében nyugodtan gyűjtögetik a LE-t. Biztos hogy sok a rabszolga, de ugyanolyan sok a játékkal keveset törődő játékos is, akik szabad prédái a keményen portyázóknak. Csak meg kell őket találni.
Amúgy Meszy az én rabszolgám, mert az én ajánlásomra kezdett el játszani és ebből kifolyólag rengeteg LE-hez jutok általa
Dátum: 2009.01.06. 15:39:24
Ha a mennyibe kerül kérdés felmerül, akkor már megdőlt a játék ingyenessége...
Dátum: 2009.01.05. 15:45:41
Nem akartam prémium lenni, de néhány tárgy nagyban megkönnyíti az ember életét, ezért valamennyi pénzt beáldoztam.
16. szinten megvettem a Trollagyart és ott volt a sárkány, térkapu, lélekkút kisütés trio.
Azzal hogy prémium lettem hirtelen 7 küldetést tudtam megcsinálni és több mint 70k LE-hez jutottam, ami 16. szinten jóval többet ér, mint 20-on.
Lehet hogy Miklós nem gondolt rá, de a címoldal a:
A Végzetúr egy ingyenes játék.
Mondattal kezdődik!!!
JÓ lenne ennek függvényében gondolkodni és a javításokat megcsinálni.
Magánlevelekkel nem bombáztam a Behot, de fórumra réges rég felírtam, hogy kellene egy alternatíva erre a küldire.
Ahogy a támadj meg magasabb szintű karaktert küldire be tudták rakni a nódosítást erre miért nem??? Nem hiszem, hogy az őskő beváltáshoz hasonlóan ne lehetett volna ide is betenni egy 1-200 jó kérdéses lehetőséget.
Az is igaz, hogy befizettem egy 5000-est a kút kisütéshez. Szóval a taktika bevállt. Jöttek az ünnepek az ember ráér és nem akartam várni három hetet amíg valakinek eszébe jut hogy beírjon két sort egy programba.
Oldal: 12