Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - hpityu

Oldal: 123
Dátum: 2021.10.23. 22:53:51
Más játék hasonló modelljében három típusú feladat van. 1,3,5 nap alatt teljesíthető. Minél több nap alatt teljesíthető, annál több jutalom (jelen esetben építési TP) jár érte. Lehet itt is lesz majd napi feladatok mellé pluszba olyan, hogy használd 3x a manakonstrukciót, és nem 300 lesz a jutalom, hanem mondjuk 600-700. Bár ott az esemény elejétől fogva van minden típusból, és nem menet közben jön be. De ugye ez nem más játék, hanem a Végzetúr, akárhogy is lehet. 21 napos az event, azaz 3 hét, lehet az 1. hét után lesz váltás. Nagyon népszerűek a "fázisos" események.

Azt azért nem igazán hiszem, hogy arra nem figyeltek, hogy még az elit építész befizetéssel se lehet megszerezni a fétist. Az nagyon amatőr húzás lenne.
Dátum: 2021.10.21. 13:53:03
Bár valószínűleg már késő, de én nem vadásztam egy db-ot sem, csak veremben mászkáltam, és meglett a feladat.
Dátum: 2021.10.20. 21:40:43
Vermed van még? Az ott kapott kiégettet is számolja elvileg.
Dátum: 2021.10.20. 14:01:50
Holnap kapsz új feladatokat, akkor tudsz majd tovább haladni.

Aki játszott valaha a HeroWars-szal, annak ez a játék modell nem idegen.
Dátum: 2021.07.08. 22:45:40
VIP funkciónak vagy akár mindekinek elérhető AF képesség révén lehetne olyat csinálni, hogy a szörnytalizmánt el lehessen használni idomítatlan sajtolásnak (gyorsítás funkciókkal akár többet is)? Ne kelljen megidézni, sajtolás menüre navigálni, legörgetni, sajtolni...
Dátum: 2021.04.30. 13:00:49
A szövetségi bajnokságban nem volt forduló zárás.
Dátum: 2021.02.16. 10:10:45
Először teljesítened kell az 1. sort, és csak utána tudod a 2.-at, és így tovább. Nem tudsz egyszerre mindennel haladni, nem ez lehet a gond?
Dátum: 2021.02.14. 22:26:13
Nekem 15 öltözet van használatban, és van hogy 10-ben cserélem egyesével pl a fegyvert. De lehet én használom akkor őket rosszl. Amúgy nem az összes öltözetbe teszi be. Lehet nem jól írtam körül, talán példával személetesebb.

A öltözet: egyebek meg végzet pajzs
B öltözet: egyebek meg végzet pajzs
C öltözet: egyebek meg káosz pajzs

Veszek egy új pajzsot, és minden öltözetben erre akarom cserélni, ahol káosz pajzs van. De csak azokban, a többi változatlan marad.
Dátum: 2021.02.13. 22:39:48
Nem minden tárgy egyezik. Van mondjuk epikus, LE szívás, szerencsefejlesztős szett, amiben a pajzs közös. Veszek egy újat, és mind a háromban szerteném cserélni. Most egyesével kell mókolni az öltözeteket. Ebben a példában csak három szett van. De ha egy tárgy 6-7-ben is benne van, az még több kattogtatás.
Dátum: 2021.02.13. 13:14:23
Őskőért vásárolható fókuszkristályok "újrahasznosíthatósága". Egyszer át lehessen rakni másik tárgyba. Vagy ha ugyanazt megveszem még egyszer, akkor kerüljön fele annyiba. Esetleg el lehessen adni max. fél áron... Utóbbi esetben relikvia kuponból fejleszthető, max fokozata jelentené, hogy fél áron el lehet adni.
Dátum: 2021.02.13. 12:52:20
Lehetne kényelmi funkcióként olyat megvalósítani, hogy öltözetekben adott tárgy cseréje másikra? Veszek új pajzsot, a régit minden öltözetben le tudjam cserélni az újra. Ne egyesével kelljen az öltözeteket betölteni, váltani, menteni.
Dátum: 2021.01.11. 16:27:09
A stimulátort be lehessen váltani Térkapuba való belépési idő csökkentésére. Bár ennek így semmi köze a szerencsekerékhez. Hacsak nem az dob hozzá egy relikviát. Kútgerjesztő meg a kézikönyv beváltás is jó lenne (bár alighanem ez már porondon volt párszor, úgy rémlik)
Dátum: 2021.01.07. 21:35:51
Az az ötlet hogy teszik, hogy valamilyen módon a familiárist sima állattá lehessen "konvertálni". Lefokozzuk, mert nem szolgált minket rendesen. Sima állat lesz belőle, elveszti speciális képességét. Akár egy AF képességnek köszönhetően, ami többször is használható. Csak a költsége ne legyen extra magas, hogy kisebb szintűek is élni tudjanak a lehetőséggel. Mondjuk lehetne szintfüggő a költség.
Dátum: 2021.01.06. 22:45:52
Kicsit offolnék: Ha már úgyis az állatok vannak porondon, nem lehetnek egy kalap alatt kitárgyalni az állatok túlzott sebződése (vastagbőr) témakörét is? Persze a megfelelő topicban.
Dátum: 2021.01.06. 21:50:22
+1 a sajtolás szórásának megszüntetése mellett. Bár kis szintű vagyok, és engem nem érint egyelőre db-ig az állatok szintjének jelenlegi maximuma, de annak a növelését is támogatom. Kéne találni egy olyan számot, ami a legkevésbé fáj mindenkinek. Esetleg az a 100 000? Csak hogy Lan örüljön...
Dátum: 2021.01.05. 22:43:14
Cseréljünk! Adok értük 4 db 1-es szintű Lélekmorzsolót. Mondjuk lehet nálam a moráljuk óránként a béka s***e alá esne...
Idézet: Fsanyi82 - 2021.01.05. 16:23:07
ha beidomítod azután nem kellene legyen mérete csak alapszintje és lépett szintje



Nem kéne, de nekem úgy rémlik, hogy van. Bár lehet rosszul... reméljük Miklós az új topicban kitér erre is.
Nekem úgy rémlik régről, hogy az elfogott állatnak is van mérete. Mi nem látjuk ugyan, de lehet elfogni apró, hatalmas, stb. állatokat. Sajtolásnál pedig ez ugyanúgy beleszámít a képletbe, mint sima vadászatnál. Ezért lehet akkora szórás a sajtolásban.
Dátum: 2020.12.10. 19:29:12
Vagy feltölthetne 80% 90%-ra. Így mindenki egyenlő mértékben használja ki.
Dátum: 2020.12.01. 15:48:05
Ping Miklós
Oldal: 123