Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Relikvia ötletek
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3130 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
41. hozzászólás - 2020.06.27. 16:22:46 (Válasz Dozer #40 hozzászólására.)
Hmmmm.... ezt így kifejted pls?
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1215 hozzászólás
Profil megtekintése
42. hozzászólás - 2020.06.28. 09:39:53 (Válasz LanMaffia #41 hozzászólására.)
Fejtem. Szarkazmus volt, en nem talalom jo otletnek a kenyelmi reszet leszamitva.

Ha valaki ezt kifejleszti, havi 550-600 kuldetest tud letolni CSAK portyapontbol, ami ugye a kabitas az SZB-ben. Ehhez meg hozzajon kb 7-800 allatszinlepes is, tovabba a napi ismetelhetok (pl. Csatlosarena, kalandok,verem..stb)
Itt kb 1500-1600 kuldestesrol beszelunk KONNYEDEN ami eddig azert eleg melos volt osszehozni, ugy hogy optimalis is legyen.

Ha ez megvalosul, nekem 1 nagy allatra lenne szuksegem elnyeleshez, szoval szeretnek egy reliket amivel kisajtolhatom a masik 3 familiarist.
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 6.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
43. hozzászólás - 2020.06.28. 11:03:25 (Válasz Dozer #42 hozzászólására.)
De ezt addig is lehet így csinálni csak teljes küldetés összeg negyed és feleannyi LE jutalomért az amit én felvázoltam az is csak a háromnegyede lenne, de lehet finomítani ezt is hogy ha előző kettő megegyezik akkor ott csak fele annyi LE jutalom legyen.

Miért jó ha csak 1 állat van? értem az elnyelés de arra ott van egy tetoválás ha nagyok a különbségek az állatok között, 4-5 harcoló állat többet sebez mint 1
V1 - Unr34l - Lélekőrök Szövetsége / ex-Azúr Légió (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3130 hozzászólás
Profil megtekintése
44. hozzászólás - 2020.06.28. 12:58:25 (Válasz Dozer #42 hozzászólására.)
Ja okés, értem Már azon gondolkoztam, hogy itt az elnyelős tetoválással (egyébként írtam ÜSZ-re, hogy ezt erősíteni köllene) megnyered azt, hogy csak 1 magas szintűre van szükséged, az állatok támadása meg kit érdekel

@Unr34l: én érzek fantáziát ebben az ötletben, de kb. csak arra lenne jó, hogy az emberek lepörgetik vele a templomkristályokat

Küldetés vonalon viszont eszembe jutott valami, amivel jól kinyíratnánk magunkat Hogy nem csak 3 különböző küldetést lehetne pörgetni, hanem mondjuk 5-öt, vagy 7-et. És az a relik, amit Unr34l pedzeget ezekre adna extra LÉ-t.
Pontszám: 7.89
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1215 hozzászólás
Profil megtekintése
45. hozzászólás - 2020.06.28. 16:45:39 (Válasz LanMaffia #44 hozzászólására.)
Igen, ezert vagyok egy kicsit pesszimista az otlettel szemben, mert ezt a kikepzes felgyorsitasara hasznalna mindenki.

Ellenben egy ideje mar en is gondolkodom azon, hogyan lehetne tobb fajta kuldetest csinalni. A gond ugye a celszamokkal van jelenleg. Senki nem fog 12 kritet sebezni varazslattal, mert az minimum 12 pp ugye. A vadaszos ismetelhetok mondhatni megszuntek amiot van a verem. A 7 targyas terkapus lutri, mostanaban mar inkabb a 25 terkapusat csinalom mert atlagban mintha jobb lenne.

Szoval mi lenne ha a relik mondjuk a celszamokat csokkentene? Azt hogy, hogyan meg kigondolas alatt van.
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
46. hozzászólás - 2020.06.28. 19:13:02 (Válasz Dozer #45 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2020.06.28. 16:45:39
Szoval mi lenne ha a relik mondjuk a celszamokat csokkentene? Azt hogy, hogyan meg kigondolas alatt van.

Nekem ez az irány is tetszik ha célszámokat újragondoljuk egy relikvia formájában
V1 - Unr34l - Lélekőrök Szövetsége / ex-Azúr Légió (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1215 hozzászólás
Profil megtekintése
47. hozzászólás - 2020.06.29. 21:39:28
Uj ismetelheto kuldetesek?

Gyozz le 10 megidezett szornyet!
Susd ki a lelekkutat! (Ha mar televagyunk kutgerjesztovel ami nyeli az oskoveket)

En a celszamos relikviat valahogy igy tudnam elkepzelni:

Bronz kuldetes amulett:
Ha teljesul az ismetelheto kuldetes egy kriteriuma, +10% az esely, hogy az duplan teljesul.

Mit jelent ez? Ha kabitasz egy harci korben, +10% eselyt kapsz, hogy kettonek szamolja. Ha kritet varazsolsz, hasonloan...

Bronz fokozat +10% esely
Ezust fokozat +15%
Arany fokozat +20%

.... es igy tovabb ejkristalyig.
Hogy, hogyan lehetne ezt leprogramozni? Majd valaki szakavatottabb elmondja.

mod: Minden egyes kuldetesre egy ilyen relikvia??? Par evig gyujthetnenk megint a relikviakuponokat
A hozzászólást Dozer módosította 2020.06.29. 21:41:48-kor
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 7.69
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3130 hozzászólás
Profil megtekintése
48. hozzászólás - 2020.06.30. 00:04:52 (Válasz Dozer #47 hozzászólására.)
Az esély %-ok miatt ez nálam azonnal mínusz. Sorry.

Én itt nem akarok még egyszer olyanba belefutni, hogy valakinek mindig jön minden, másnak meg semmi. Most ezzel a tetoválással is bejött egy ilyen és már eleve sz@r a koncepció. Miklós ezekre az %-os esélyekre mindig azt mondja, hogy hosszútávon kiegyenlítődik, de egyrészt erre semmilyen garancia nincsen, másrészt pedig nagyon nem mindegy, hogy mennyire hosszú az a hosszútáv. Radikális példával élve, ha valaki 10 szerencsekerék pörgetésből 10-szer pálcát forgat én meg semmit, akkor a hosszútáv az pontosan 1 nap, mert megyek is innen szépen
Pontszám: 8.60
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
49. hozzászólás - 2020.06.30. 17:44:50 (Válasz LanMaffia #48 hozzászólására.)
Igen nekem hosszútávon jól adja a templomi pálcát i meg mást is
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1215 hozzászólás
Profil megtekintése
50. hozzászólás - 2020.06.30. 23:43:08
Relikvia: Tapasztalt Alkimista

Hatas: E relikvia lehetove teszi, hogy a megaesszenciaidat a csatlosaid fejlesztesere forditsd. Minden csatlosod maximalis szurke mytokronit szintje a te szinted. Az elhasznalt megaesszenciad ezt a maximum szintet tolja ki +1-gyel.
Minden csatlosra egyedileg kell fejleszteni!

A relikvia megszerzesenek feltetele:
575 megaesszencia meglete
A hozzászólást Dozer módosította 2020.07.01. 05:41:57-kor
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3413 hozzászólás
Profil megtekintése
51. hozzászólás - 2020.07.03. 23:01:53
Köszönjük szépen a javaslatokat! Fogok írni egy összefogalót jövő hét második felére, de a találkozón személyesen is fogunk beszélni ezekről. Remélem jöttök minél többen
Pontszám: 7.76
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!