Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Relikvia ötletek
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
41. hozzászólás - 2020.06.27. 16:22:46 (Válasz Dozer #40 hozzászólására.)
Hmmmm.... ezt így kifejted pls?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
42. hozzászólás - 2020.06.28. 09:39:53 (Válasz LanMaffia #41 hozzászólására.)
Fejtem. Szarkazmus volt, en nem talalom jo otletnek a kenyelmi reszet leszamitva.

Ha valaki ezt kifejleszti, havi 550-600 kuldetest tud letolni CSAK portyapontbol, ami ugye a kabitas az SZB-ben. Ehhez meg hozzajon kb 7-800 allatszinlepes is, tovabba a napi ismetelhetok (pl. Csatlosarena, kalandok,verem..stb)
Itt kb 1500-1600 kuldestesrol beszelunk KONNYEDEN ami eddig azert eleg melos volt osszehozni, ugy hogy optimalis is legyen.

Ha ez megvalosul, nekem 1 nagy allatra lenne szuksegem elnyeleshez, szoval szeretnek egy reliket amivel kisajtolhatom a masik 3 familiarist.
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
43. hozzászólás - 2020.06.28. 11:03:25 (Válasz Dozer #42 hozzászólására.)
De ezt addig is lehet így csinálni csak teljes küldetés összeg negyed és feleannyi LE jutalomért az amit én felvázoltam az is csak a háromnegyede lenne, de lehet finomítani ezt is hogy ha előző kettő megegyezik akkor ott csak fele annyi LE jutalom legyen.


Miért jó ha csak 1 állat van? értem az elnyelés de arra ott van egy tetoválás ha nagyok a különbségek az állatok között, 4-5 harcoló állat többet sebez mint 1
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
44. hozzászólás - 2020.06.28. 12:58:25 (Válasz Dozer #42 hozzászólására.)
Ja okés, értem Már azon gondolkoztam, hogy itt az elnyelős tetoválással (egyébként írtam ÜSZ-re, hogy ezt erősíteni köllene) megnyered azt, hogy csak 1 magas szintűre van szükséged, az állatok támadása meg kit érdekel

@Unr34l: én érzek fantáziát ebben az ötletben, de kb. csak arra lenne jó, hogy az emberek lepörgetik vele a templomkristályokat

Küldetés vonalon viszont eszembe jutott valami, amivel jól kinyíratnánk magunkat Hogy nem csak 3 különböző küldetést lehetne pörgetni, hanem mondjuk 5-öt, vagy 7-et. És az a relik, amit Unr34l pedzeget ezekre adna extra LÉ-t.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
45. hozzászólás - 2020.06.28. 16:45:39 (Válasz LanMaffia #44 hozzászólására.)
Igen, ezert vagyok egy kicsit pesszimista az otlettel szemben, mert ezt a kikepzes felgyorsitasara hasznalna mindenki.

Ellenben egy ideje mar en is gondolkodom azon, hogyan lehetne tobb fajta kuldetest csinalni. A gond ugye a celszamokkal van jelenleg. Senki nem fog 12 kritet sebezni varazslattal, mert az minimum 12 pp ugye. A vadaszos ismetelhetok mondhatni megszuntek amiot van a verem. A 7 targyas terkapus lutri, mostanaban mar inkabb a 25 terkapusat csinalom mert atlagban mintha jobb lenne.

Szoval mi lenne ha a relik mondjuk a celszamokat csokkentene? Azt hogy, hogyan meg kigondolas alatt van.
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
46. hozzászólás - 2020.06.28. 19:13:02 (Válasz Dozer #45 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2020.06.28. 16:45:39
Szoval mi lenne ha a relik mondjuk a celszamokat csokkentene? Azt hogy, hogyan meg kigondolas alatt van.


Nekem ez az irány is tetszik ha célszámokat újragondoljuk egy relikvia formájában
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.50
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
47. hozzászólás - 2020.06.29. 21:39:28
Uj ismetelheto kuldetesek?

Gyozz le 10 megidezett szornyet!
Susd ki a lelekkutat! (Ha mar televagyunk kutgerjesztovel ami nyeli az oskoveket)

En a celszamos relikviat valahogy igy tudnam elkepzelni:

Bronz kuldetes amulett:
Ha teljesul az ismetelheto kuldetes egy kriteriuma, +10% az esely, hogy az duplan teljesul.

Mit jelent ez? Ha kabitasz egy harci korben, +10% eselyt kapsz, hogy kettonek szamolja. Ha kritet varazsolsz, hasonloan...

Bronz fokozat +10% esely
Ezust fokozat +15%
Arany fokozat +20%

.... es igy tovabb ejkristalyig.
Hogy, hogyan lehetne ezt leprogramozni? Majd valaki szakavatottabb elmondja.


mod: Minden egyes kuldetesre egy ilyen relikvia??? Par evig gyujthetnenk megint a relikviakuponokat
A hozzászólást Dozer módosította 2020.06.29. 21:41:48-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.69
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
48. hozzászólás - 2020.06.30. 00:04:52 (Válasz Dozer #47 hozzászólására.)
Az esély %-ok miatt ez nálam azonnal mínusz. Sorry.

Én itt nem akarok még egyszer olyanba belefutni, hogy valakinek mindig jön minden, másnak meg semmi. Most ezzel a tetoválással is bejött egy ilyen és már eleve sz@r a koncepció. Miklós ezekre az %-os esélyekre mindig azt mondja, hogy hosszútávon kiegyenlítődik, de egyrészt erre semmilyen garancia nincsen, másrészt pedig nagyon nem mindegy, hogy mennyire hosszú az a hosszútáv. Radikális példával élve, ha valaki 10 szerencsekerék pörgetésből 10-szer pálcát forgat én meg semmit, akkor a hosszútáv az pontosan 1 nap, mert megyek is innen szépen
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.60
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
49. hozzászólás - 2020.06.30. 17:44:50 (Válasz LanMaffia #48 hozzászólására.)
Igen nekem hosszútávon jól adja a templomi pálcát i meg mást is
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.50
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
50. hozzászólás - 2020.06.30. 23:43:08
Relikvia: Tapasztalt Alkimista

Hatas: E relikvia lehetove teszi, hogy a megaesszenciaidat a csatlosaid fejlesztesere forditsd. Minden csatlosod maximalis szurke mytokronit szintje a te szinted. Az elhasznalt megaesszenciad ezt a maximum szintet tolja ki +1-gyel.
Minden csatlosra egyedileg kell fejleszteni!

A relikvia megszerzesenek feltetele:
575 megaesszencia meglete
A hozzászólást Dozer módosította 2020.07.01. 05:41:57-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
51. hozzászólás - 2020.07.03. 23:01:53
Köszönjük szépen a javaslatokat! Fogok írni egy összefogalót jövő hét második felére, de a találkozón személyesen is fogunk beszélni ezekről. Remélem jöttök minél többen
Pontszám: 7.76
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
52. hozzászólás - 2020.07.17. 17:01:55
Irtam egy összefoglalót a felmerült, megvalósítható ötletekről. Ezeket a találkozón is átbeszéljük azért.
A nagyon nyerstáp dolgokra sajnos nincs lehetőség (pl. térkapuban növelni a LE-t) mert ezzel nagyon
borulni tud a LE/TP arány. A más elvetett ötletekkel kapcsolatban is kérdezhettek ott, elmondom, miért
lett elvetve, és aki ügyes meg is győzhet róla, hogy mégis

Csatlós korona:
Relikviakuponból fejlesztheto relikvia bronz fokozattol ejkristaly fokozatig.
Minden egyes szintje +1 csatat garantal a csatlos arenaban naponta.

Lelekkut fokuszator:
Relikviakuponból fejlesztheto relikvia bronz fokozattol ejkristaly fokozatig.
Minden egyes szintje 5% eselyt ad, hogy lelekkut kisutesekor megduplazza a kapott LE-t. (Csak az LE-t)

Mazligyuru:
Egyszer vasarolhato relikvia. Megvasarlasa eseten +1-et forgathatsz a szerencsekereken ingyen.

Az allatidomar:
AH-s relikvia. Megszerzesekor vezetokeszseg szakertelmed maximuma megno 5-tel. (tobbszor megvasarolhato)

smaragd csatlós csatakő
+1 csatlós harcolhat (gyémánt, zafír,rubin már van a játékban)

A csatlósok ura:
A kárhozat vagy végzet vermében a szintőröknél D3 barna mytokronitot is talál.

Az enyves kéz:
Ha az illetőnek van Mestertolvaj AF képessége, a SZB-ban is lophat kiégett őskövet (ahogy a kristály horda esetében).

A hűség...
Relikviakuponból fejlesztheto relikvia bronz fokozattol ejkristaly fokozatig.
Növeli a hűségbónuszban kapott LE-t és tárgyakat.

A bajnok ... köpenye:
adott tulajdonságra bónuszt kapsz a bajnoki viadalom.

Az alkimista tapasztalata (Aktiv esszenciad hatoideje megno 24 oraval)

Gyemant familiaristoll (+1 familiarisod lehet)

Fejlesztett hordagyulolet (Valasztott hordagyulolet szakertelmed maximuma 100-ra no)

Elért célok ismétlése relikvia: Lélekkufárnál beszerezhető xxx őskőért.
Szörnykihívásnál ha teljesítetted az összes célt, akkor megvásárlása esetén újból teljesíthetővé válik mind.

A tanulas koronaja:
Relikviakuponbol fejlesztheto targy, ami fokozatonkent +5-tel megnoveli a szingularis ismeretek szakertelem maximumat, igy a kapott TP-t is.

Ismételhető küldetés:
Csökken a negatívum, amit akkor kapsz, ha ugyanazt az ismételhető küldetést csinálod.
VAGY ha 3-nál több ismételhető küldetést pörgetsz, akkor azokért kapsz +LE-t.
VAGY bizonyos ism. küldetések könnyebbek lesznek (csökken a célszám)

További felvetések:
relikviakupon átváltása CSP-re.
Sötétség leple / szövetségi küldetések.
Lady Alvariel aukciója - közös aukció a világokon.
Verem rejtett dolgok felfedése vmilyen módon.
A Kutatás bizonyos lépése ismételhető legyen.
Új ism. küldetés:
Gyozz le 10 megidezett szornyet!
Susd ki a lelekkutat! (Ha mar televagyunk kutgerjesztovel ami nyeli az oskoveket)
Pontszám: 8.51
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
53. hozzászólás - 2021.02.13. 13:14:23
Őskőért vásárolható fókuszkristályok "újrahasznosíthatósága". Egyszer át lehessen rakni másik tárgyba. Vagy ha ugyanazt megveszem még egyszer, akkor kerüljön fele annyiba. Esetleg el lehessen adni max. fél áron... Utóbbi esetben relikvia kuponból fejleszthető, max fokozata jelentené, hogy fél áron el lehet adni.
---
Pontszám: 8
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
54. hozzászólás - 2021.02.13. 14:38:08 (Válasz Miklós #52 hozzászólására.)
Ezekből elég sok minden megvalósult már:)

Ami kimaradt abból lesz valami?

pl ezek

Lelekkut fokuszator:
Relikviakuponból fejlesztheto relikvia bronz fokozattol ejkristaly fokozatig.
Minden egyes szintje 5% eselyt ad, hogy lelekkut kisutesekor megduplazza a kapott LE-t. (Csak az LE-t)


A tanulas koronaja:
Relikviakuponbol fejlesztheto targy, ami fokozatonkent +5-tel megnoveli a szingularis ismeretek szakertelem maximumat, igy a kapott TP-t is.


Verem rejtett dolgok felfedése vmilyen módon.


A Kutatás bizonyos lépése ismételhető legyen.
Pontszám: 8.05
kedvencAzArcodLemarom2015Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
55. hozzászólás - 2021.03.19. 16:08:49
Egy nap kétszer használhatod a manakonstrukciót
AzArcodLemarom (V5)
Pontszám: 8.89
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
56. hozzászólás - 2022.06.22. 11:57:04
Sziasztok!
Csináltam egy pár relikviát: (A neveken meg a pontos működésen valószínűleg van még mit dolgozni)

Osztódó fáklya:
A karaktered a Kárhozat vermében megjegyzi a mezők tartalmát.
Működés: Ha tehát egy mezőn már láttad hogy mi van, de még nem léptél rá, akkor az ikon nem tűnik el, ha eltávolodsz a mezőtől. Végzet vermében szerintem ne hasson, a verseny megőrzése miatt.
- kódos relikvia lehetne, vagy kufárnál lélekgyémántért megszerezhető. Főleg kényelmi relikvia.

Zsebradar:
A karaktered a Kárhozat vermében 1 helyett 2 mezőnyi sugárban látja a mezők tartalmát (Végzet vermében nem, a verseny megőrzése miatt)
- szintén lehetne kódos relikvia vagy kufárnál.

Bajnoki koszorú:
A bajnoki medáljaid a szerencséd is növelik.
- na ennek aukción a helye, meg lehet érte verekedni.

Quantumbakancs:
A karaktered a Kárhozat (és Végzet?) vermében sétálás helyett teleportál.
Működés: Ez igazából időspóroló funkció lenne, az ötlet a Lean Startup című könyvből van, ahol a szerző egy szoftvercégnél dolgozott, és nem volt már pénzük arra, hogy lefejlesszék a karakter mozgását egy térképen, így egyszerűen csak teleportált a karakter ahova kattintottál. A végén ez volt a tesztelők egyik kiemelt kedvenc funkciója.

(Bronz) jelmezláda:
+1 öltözeted lehet (relikviakuponból továbbfejleszthető)

A végzet (bronz) ökle:
Harcban kapsz X% esélyt, hogy fizikai találatoddal ellenfeled felborítsd, így ő egy harci körből kimarad. Harcoló állatai ugyanúgy támadnak. Csatánként legfeljebb 1x sikerülhet. (Javaslat a %-okra: bronz: 5%, ezüst 10%, arany 15%, platina: 20% max)
Megjegyzés: Ez egy érdekes új mechanizmus lehetne a portyáknál, és javaslom, hogy ezt ne lehessen levédeni sehogy sem, viszont a %-os esély ennek megfelelően legyen alacsony, de azért átlag 1x jöjjön be csatánként, ezért gondoltam a 20%-ot. Ezen még biztos kell agyalni hogy hogy lenne jó. Az se jó, ha túl random, de az sem, ha mindig bejön, és effektíve fixen -1 kört jelent.

Ehhez kapcsolódó AF képesség vagy relikvia (csak az egyik legyen):
Leszúrás AF:
Ha ellenfeled a földön fekszik, fizikai találatod +5-10-15-20-25-...-100% plusz sebzést okoz.
vagy
Kegyetlen szablya:
Ha ellenfeled a földön fekszik, fizikai találatod dupla sebzést okoz.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
57. hozzászólás - 2022.06.24. 14:42:22 (Válasz Lebufe001 #56 hozzászólására.)
A bajnoki koszorú jó lenne AH-s tételnek.

A Quantumbakancs gondolom a verem gyorsítása miatt menne. Igazából erre mehetne egy sima checkbox is, hogy "animáció kikapcsolása". Szerintem a gyorsítást nagyobb tételben kéne megvalósítani.

A zsebradar helyett én olyasmiben gondolkoznék, hogy egy token felhasználásával láthatod az egész szintet. Ilyen tokent meg lehet váltani minden eddigi feleslegből: aranyérme, asztrális kő, akármi.

Az osztódó fáklya, jelmezláda, végzet ökle, kegyetlen szablya nálam nem érte el a kell szintet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
58. hozzászólás - 2022.06.24. 15:48:48 (Válasz LanMaffia #57 hozzászólására.)
Quantumbakancs igen, csak gyorsításra. Az idő pénz ugye

Azért azt ne felejtsd, hogy nem mindenki van elöntve ezekkel úgy mint ti ott fent az olümposz tetején a halhatatlanok között Meg ez azért elég erősen CSP spóroló dolog, hogy tudod pontosan merre kell menned, így minimalizálni tudod ugye az energia felhasználást. Szerintem már az 1 mező helyett 2 mező látótávolság is elég sok CSP-t spórolna, szóval azért ennek több értéke van, minthogy rádobsz 1 asztális követ szintenként, amiből már van 10.000 db nektek. Nekem van 8, és még utazik egy csatlósom 5x. Szóval 3 extra van, de még van 7 fétis ami nincs meg.

Szóval itt arra gondoltam, hogy CSP-t spórolsz vele, nyilván valami értéket kéne adni cserébe. 100 őskő kb reálisnak tűnik, főleg hogy 1xeri befektetés, aztán minden veremmel hozza a hasznot.

Tókenes váltásra meg akkor olyan cucc kéne, ami nem csak nagy szinten van, különben akkor nyílik az olló. Aki nagy szintű és tud gyorsítani, az több vermet tud megcisnálni adott CSP-ből, aki meg kicsi, az vagy költ olyat ami számára értékes (ezzel visszatartva magát máshol), vagy nem gyorsít ezen, és így lassul.

Jelmezláda nekem kéne mert kevés az öltözet, ha neked nem kell, ne vedd meg Nem táp.

Végzet ökle és kegyetlen szablya mi miat nem éri el a kell szintet nálad? Mi tenné esetleg érdekessé magát a mechanizmust?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
59. hozzászólás - 2022.06.24. 18:11:02 (Válasz Lebufe001 #58 hozzászólására.)
A bakancs kapcsán azért írtam a checkboxot, mert szerintem ez egy gyorsan implementálható folyamat és kb. ugyanazt érjük el

Amikor pedig valami reliken agyalunk érdemes lehet úgy is megközelíteni, hogy a jelenlegi problémák közül ki tudunk-e vele küszöbölni valamit. Például felesleges erőforrások. Neked is lesz rengeteg. Egy gombnyomás, egy felesleges cucc a levesbe. Még csak nem is kötelező használni. Akik pedig alacsonyabb szinten vannak mindig előnyben vannak abból a nézőpontból, hogy minden újdonságot kisebb szinten kapnak meg, jóval több ideig élvezhetik azt, mire 400-re érnek. Ráadásul ehhez plusz reliket sem kell fejleszteni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
60. hozzászólás - 2022.11.18. 23:31:33
bíborXL esszencia konverter: 2 egyforma gyakori esszenciából előállíthatsz egy másik, gyakori esszenciát. (kivéve katalizátor esszenciát)

4-1-re nem annyira megérős, 2-1-ben többet váltogatnék. a 4-1-es relikviát meg se vettem mert úgyse használnám.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.57
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!