Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Relikvia ötletek
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
21. hozzászólás - 2020.06.06. 18:10:48
Dimenzióharcos.

A térkapuban a szerzett LE-t növelné szintenként 10%-al max 100%.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 8.91
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
22. hozzászólás - 2020.06.06. 18:30:21 (Válasz Unr34l #20 hozzászólására.)
Idézet: Unr34l - 2020.06.06. 18:05:08
De egy idő után nem növekszik a vermek szintje


És ez hol van official leírva? Nem emlékszem, hogy ezt olvastam volna.
Mert akkor mennyi is az annyi? Mennyi a maximuma?25?
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.63
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
23. hozzászólás - 2020.06.06. 21:23:05 (Válasz Paco #22 hozzászólására.)
ez nekem is új
A hozzászólást Dozer módosította 2020.06.06. 21:23:23-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.68
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
24. hozzászólás - 2020.06.07. 08:30:06 (Válasz Dozer #23 hozzászólására.)
Akkor már nem vagyok egyedül.
Lehet a kolléga a Végzet Vermére gondolt, mert ott tényleg 25 szint a maximum, de jelenleg én úgy tudom, hogy a Kárhozat Verme nincs plafon, jelenleg.
Épp ezért írtam, hogy a Gamer01 által felvetett ötletet én abban a formában támogatnám, mint pl egy 100 ősköves relikviát, a feltételei pedig már másodlagosak, hogy a legvégén vagy a szinteken lévő főszörny leverése lenne a cél. De ha az optimalizáció lenne a cél, akkor célszerűbb lenne a szintek végén lévő és akkor nem kéne az egyre növekvő verem legaljáról felmenni ismét a "tetejére".
A hozzászólást Paco módosította 2020.06.07. 08:30:44-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.63
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
25. hozzászólás - 2020.06.07. 10:46:04
Elvileg lenne maximuma a Kárhozat Vermek szintjének, de az előzetesen belengetett maximumot már rég meghaladtuk csomóan(azt hiszem 15 lett volna az alap medálokkal,erre jönnének rá relikviákból +1 szintek).
Pontszám: 7.44
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
26. hozzászólás - 2020.06.07. 14:42:17 (Válasz Ricskosz #25 hozzászólására.)
Jól mondja Ricskosz! Valóban úgy indult, hogy az lesz a maximális elérhető szint a veremben, viszont ahogy elnéztem senki sem találkozott a maximális szinttel
Pontszám: 9.43
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
27. hozzászólás - 2020.06.07. 14:51:21 (Válasz MadDog #26 hozzászólására.)
Az elején még a veremmedál nem adott semmi bónuszt , később kapót hogy 10 medálonként +1 veremszint , pontosan nem emlékszem mennyi volt korlátozva de úgy rémlik mint ha 100 veremmedál a plafon azaz +10 szint + ad egyet a Kárhozat pálcája relikvia.

Ez a 100-as határ biztos nem működik mert van nálunk már 110-es medálos és kiírás szerint kapja rá a +11 szintet
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.93
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
28. hozzászólás - 2020.06.07. 17:47:17 (Válasz Unr34l #27 hozzászólására.)
A veremmedál határa +15 szint.

https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.20#hsz418
Pontszám: 8.94
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
29. hozzászólás - 2020.06.07. 18:27:24 (Válasz gabibácsi #28 hozzászólására.)
Valid.
A link nem jó helyre mutat, de kimásolom azt a részt, ami ide vonatkozik.

Re: Végzetúr friss hírek
418. hozzászólás - 2017.07.25. 13:33:16
A mai patchel a következők kerültek a játékba:
- Kárhozat medál: minden 10 medál eggyel növeli a Kárhozat Vermében a szintek számát, egészen 15-ig (a következő Veremtől, amit kapsz).


Akkor lényegében 140-es medál+relikvia szintig adja a medálok száma +10 szintenként a +1 bónuszt, és 25.-ik veremszintnél maxol majd, ahogyan a normál Végzet Verme is.
De közel 3 éve teljesen elsiklottam eme infó felett, de most visszakerestem a teljes listában.

Mod: Így nézve a Te verziód is életképessé válhat Unr34l, ahogyan említetted a relikviaszintenkénti fejlesztésben (is) akár, bár én személy szerint az ősköves verzió mellett kampányolnék.
A hozzászólást Paco módosította 2020.06.07. 18:29:04-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.63
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
30. hozzászólás - 2020.06.07. 18:42:01 (Válasz Paco #29 hozzászólására.)
Kerestem én is hol lehet de nem találtam meg , mindegy melyik verzió lesz csak legyen

Igazából ez a ötlet mármint a relikvia a Gamer01 játékos, én csak kiegészítettem egy ilyen megoldással hogy fejleszthető relikvia legyen
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.93
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
31. hozzászólás - 2020.06.08. 06:01:51 (Válasz Paco #29 hozzászólására.)
Valójában igy is lehet értelmezni

Mire megtalálnám ezeket a régi posztokat kétszer menne le a nap Viszont a kárhozat vermében az elérhető max szint lett volna maximalizálva 15-re. Eredetileg úgy volt, hogy 50 verem medálig kaptuk volna csak a plussz szintet. Az 50. verem medál után már semmi hatást nem fejtettek volna ki tovább, csak gyüjtöttük volna mint a xenó medálokat.
Pont azért volt igy eredetileg, mert ez csak kis minden hónapban újra induló mini eventnek indult és hogy ne érhesse el a nagy végzet verme határait ami évente csak 2x van.
De mivel elejétől fogva nem müködött igy maximuma már nem lesz
Pontszám: 9.43
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
32. hozzászólás - 2020.06.08. 08:03:25 (Válasz MadDog #31 hozzászólására.)
Jó kérdés, hogy van-e, lesz-e maximuma.

Ha viszont nincs, akkor mint relikviakuponból való fejlesztés fölösleges.
Akkor viszont ilyen 100 ősköves relikviának simán el tudom képzelni, hogy istant adja az összes szinten láthatóra, hogy hol vannak a rejtett kincsek.
Feltétele, hogy az adott főszörny meg legyen ölve, mert addig nem mutatja.
Slussz-passz, csak így egyszerűen.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.63
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
33. hozzászólás - 2020.06.08. 11:37:41 (Válasz Paco #32 hozzászólására.)
Ezt az üzentet kaptam ügyfélszolgálatról: Mivel a medálnak sincs maximuma, igy a +verem szint sincs korlátozva.

MOD: akkor legyen ősköves relikvia részemről is
A hozzászólást Unr34l módosította 2020.06.08. 11:38:36-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.93
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
34. hozzászólás - 2020.06.09. 16:00:05
Én alapvetően ezzel a topikkal kapcsolatban arra gondoltam, hogy fel kéne éleszteni az AH relikeket, mert én effektíve semmit sem tudok már venni. És ha én nem, akkor jó eséllyel mások sem, szóval ötleteljünk közösen, hogy milyen cuccokért szeretnénk felüllicitálni egymást

Olyan vonalon szeretnék mozogni, ami értelmet ad elfelejtett dolgoknak, vagy egy-egy új, apró elemet csempész a játékba. Pl. az olyan relikek, amik ebből is többet adnak, abból is többet adnak, azok nem olyan jók. Igen, ilyenek is kellenek és azonnal meg is fogjuk őket venni. Pl. Dozer ötlete a relikviakuponból fejleszthető relik a napi csatlóscsata számra, az abszolút belefér.

Ezek mellett nagyon tetszik a rejtett kincs felfedős relik, ez nagyon ötletes. Persze a rejtett kincs ne legyen már 1 mytokronit. Az nem kincs, hanem egy kupak Szerintem mind a mytokronit csomag mind a nagyobb mytokronit csomag azonnal kidobós a játékból. 1 szerencsétlen darab mytokronitot annyit se ér már, mint amennyi karakterben leírtam. 10-es szorzó is kevés lenne. Nem, nem mondok sokat.

Illetve Dozer AH-s tételei között is vannak jók. A térkapuzás aktívabbá tétele is jól jönne - főleg most, hogy a Kutatás eventtel ****SPOILER**** átmentünk egy másik bolygóra.

Morobey ötlete a célok újrakiváltásához is jó ötlet. Ha már megvan mind, megveheted és csinálhatod újra.

De lehetne ilyen is: a kutatás eventben kell gyilkolni a szörnyeket halomra. Ez lehetne egy új, állandó funkció is egy olyan extrával, hogy aki egy hét alatt le tud ölni 500-at, az megkapja a pusztító medált. És hogy legyen kihívás a hc arcoknak is, ennek a medálnak van több fokozata, mint a végzet vermében és mondjuk 50-esével nőne. De ez persze megint CSP-t zabálna, szóval valami extra CSP betermelőt is be kéne iktatni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.59
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
35. hozzászólás - 2020.06.14. 08:49:02
Ma reggel az ugrott be kávézás közben, hogyha már van inspirátor CSP-re, akkor lehetne a párja, ami ugyanazokkal a hatásfokokkal és megkötésekkel bír, csak épp PP-re.
(És itt értem azt is, hogy pl kompatibilis lenne a VF esszenciával is, tehát a kettő nem kizáró, hanem összeadódó tényező.)

Valamint eme második már csak én perverzióm, és nem is feltétlenül relikvia.
Még pár hónappal ezelőtt volt egy felvetés, amikor a VIP-ből kikerült a ládák korlátlan nyitása bármire - eddig ez csak premes+VIP köteles volt - és utána a JV azt mondta majd gondolkodnak valami alternatíván a helyére. Én személy szerint szívesen vennék egy olyan panelt a Beállításokon belül, amivel pl a portya negatív büntetést lehetne ki/bekapcsolni.
Azért mondom azt, hogy kapcsolhatóvá, mert kisebb szinten pl van olyan küldetés, amikor kéri a mínusz %-os portyagyőzelmet.
Tudom, tudom: sokan már nem portyáznak. Ezért is mondtam, hogy ez már csak az én hóbortom, de mint gondolat, mert talán még vannak mások is, akik szokták ezt az elemet is tolni, nem csak az SZB-t.
Ez is könnyedén beleférhetne a VIP kategóriába. Legalábbis én így gondolom. (Függetlenül attól, hogy a 4 perces cd nem sok, de ha nem lenne, akkor mint kényelmi funkció, ez is gyorsabbá tenné valamelyest a játékot.)
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.72
közkedveltCell26Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
36. hozzászólás - 2020.06.17. 23:06:45
Csapdadetektor Verembe.

Persze baromi drágáért és/vagy valami nagyon húzós előfeltétellel, pl. 50 veremmedál, mert eléggé OP.
Hogy vagy, ha jól vagy?
Pontszám: 9.21
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
37. hozzászólás - 2020.06.18. 06:04:43 (Válasz Cell26 #36 hozzászólására.)
Erre már van AF.

"Csapdaelkerülés:

A Végzet és Kárhozat vermében a csapdáktól szint x 20%-kal kevesebb ÉP-t és VP-t vesztesz.

Max. szint: 4

Költség: 50 / 100 / 150 / 200"
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.96
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
38. hozzászólás - 2020.06.21. 12:01:03
A tanulas koronaja:

Relikviakuponbol fejlesztheto targy, ami fokozatonkent +5-tel megnoveli a szingularis ismeretek szakertelem maximumat, igy a kapott TP-t is. Aki tobb AF pontot akar szerezni, vagy gyorsabban felerni 400-ra annak megfelelo targy.
V3-Alíz
Pontszám: 7.68
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
39. hozzászólás - 2020.06.27. 12:38:00
Az ismételhető küldetéseknél lenne egy új relikvia ötletem


"Választható ismételhető küldetések
Az ismételhető küldetés teljesítéséért a jutalmad XY lélekenergia, 1 aranydukát és 10 kristálypont.

Ha legalább 50 ismételhető küldetést teljesítettél, és olyan küldetést teljesítesz, amit legutóbb már megcsináltál, kevesebb jutalmat kapsz:
- Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: feleannyi LE és kristálypont, 0 aranydukát
- Ha küldetésed az utolsó kettővel azonos: negyedannyi LE és kristálypont, 0 aranydukát"



Ismételhető küldetéseknél lehetne egy relikvia ami 7 szintből állna az ismert fokozatokkal természetesen lehetne ez a kódos relikvia amit bronz fokozaton lehetne 100 őskőért megvenni és itt igazából a hatása az előző két teljesített valamelyike és a utolsó kettővel azonos fele és negyedannyi LE és kristálypontot , aranydukátot meg semmit, az új relikvia a LE-re lenne hatása mindkettőnél a végső Ősi éjkristály fokozat LE jutalomnak csak 75% adna a fél és negyednyi helyett , kristálypont nem járna és aranydukát alapból már nem járt ezekre a küldetés felvételekre.


Küldetés szeretett relikvia

- Bronz küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 52,5% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 30% LE

- Ezüst küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 55% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 35% LE

- Arany küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 57,5% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 40% LE

- Platina küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 60% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 45% LE

- Mithril küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 62,5% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 50% LE

- Kryxónium küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 65% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 55% LE

- Unobtánium küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 67,5% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 60% LE

- Éjkristály küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 70% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 65% LE

- Nagyobb éjkristály küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 72,5% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 70% LE

- Ősi éjkristály küldetés szeretett relikvia:Ha küldetésed az előző két teljesített valamelyike: 75% LE és ha a küldetésed az utolsó kettővel azonos: 75% LE
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.50
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Relikvia ötletek
40. hozzászólás - 2020.06.27. 14:33:30 (Válasz Unr34l #39 hozzászólására.)
ebben az esetben en kernek egy olyan relikviat amivel kilehet sajtolni a familiarisokat is, mert 1 nagy allat eleg.
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője