Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Magas szintű állatok
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
81. hozzászólás - 2021.01.08. 18:52:17 (Válasz Unr34l #78 hozzászólására.)
Azért azzal mind egyetértünk szerintem, hogy te bőven tettél azért, hogy toppon legyél
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
82. hozzászólás - 2021.01.08. 18:59:58 (Válasz Unr34l #70 hozzászólására.)
A 20% az elég erős nerf 200-ról

Remélem Miklós is a szintenként 20 % ot gondolt

de szerintem a 25%os ötleted korrektebb
Pontszám: 8.42
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
83. hozzászólás - 2021.01.08. 19:00:29 (Válasz LanMaffia #80 hozzászólására.)
nem is az a lényeg csinálja e valaki, hanem az, hogy van rá lehetőség

ismertem én olyat már akinek havi 100 ezer sem fájt játékra (ha nem is pont vu-ra )

Más kérdés , hogy lassan értelme sincs semmit csinálni csak annyit amit még 100-200 as szinten lehetett , mert uristen a 400 as szintközeliek elhuznak mindenbe
ésssss? miért zavar az egy 200 as szintút pl, hogy a 400 pluszos karik milyen erősek miből mennyit tudnak csinálni?

nem kerülnek lady listára? nem értem meg
Pontszám: 8.68
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
84. hozzászólás - 2021.01.08. 19:10:16
Tudás fája képesség nerf nagyon nem tetszik, nem támogatom. A legdurvább amit adott az a relikviaforgácsból kapott pechpont volt. De legalább volt miért várni a szintlépést .
mod:
Ez egyike volt a nagyon erős, nagyon drága, magas szinthez kötött AF képességeknek. Akik már annyira magas szintűek, hogy ezt fejleszthetik, azok úgyis a topszövetségek valamelyikében vannak, akik között nincsenek hatalmas szakadékok a Tudás fájában. Arról meg nem beszélve, hogy a nerf megint azoknak kedvezne akik már eldarálták az erőforrásokat és megszedték magukat.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2021.01.08. 19:30:39-kor
Pontszám: 8.09
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
85. hozzászólás - 2021.01.08. 19:42:13 (Válasz Ricskosz #84 hozzászólására.)
Így igaz!! Volt értelme várni/pörgetni a szintlépést, a pechpont miatt! Legalább ennyi értelme volt a szintlépésnek 400 felett..+némi őskő az őskőtermő zsákból..Ennyi..


Idézet: Ricskosz - 2021.01.08. 19:10:16
Tudás fája képesség nerf nagyon nem tetszik, nem támogatom. A legdurvább amit adott az a relikviaforgácsból kapott pechpont volt. De legalább volt miért várni a szintlépést .
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.59
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
86. hozzászólás - 2021.01.11. 13:40:08
Akkor szaladjunk végig, hogy elméletben mit is lehet kihozni ebből a jó kis AF képességből, hogy megértsétek, miért kell a nerf, és miért ilyen mértékű. Nézzük meg azt, hogy mit érhetel egy top kari, 400-as szinten, kimaxolt élet fája AF képességgel.

Ha jól megnyomod a TP-t, akár hetente ki lehet sütni az élet fáját, és megkapod az alábbiakat:
120 kisebb vadászzsákmányt, sorsjegyet, templomkristályt, hűségszilánkot, kritikus ütést, kritikus varázslatot.
240 relikviaforgácsot.
600 platinát.
Tehát havonta ennek a 4x-ét kapod.

A 480 kisebb vadázszsákmány 960 őskőnek felel meg (ok, ennyire valszeg nincs is szükségem, de őskövet biztos nem kell költenem rá), a 2400 platina 800 őskőnek (a napi ajánlatokra sem kell őskövet költeni).
A kritikusok, ezt elég nehéz LE-re számolni, nem mind1, hogy 3000-es vagy 10000-es kritikusod van. Számoljunk mondjuk egy alsó becsléssel, 100e-s fejlesztési költséggel, ez esetben ez havi 96 millió LE-t jelent.
A 480 templomkristály, ezt mindenki tudja, mire lehet költeni.
A 960 relikviaforgácsot beváltom 32 epikus kincsesládára, 6400 pechpont. Mit forgathatok érte?
kvízmedált, ultraimplantot kimaxoltam, kizárom mondjuk a magas pechpontú dolgokat, a relikviakupont, felemelkedés gyémántját és fétisszilánkot, így az alábbiakat forgathatom (zárójelben a pechpont érték)

végzet medál (45)
42 AF pont (89)
30 relikviaforgács (24)
(ez a tétel valójában 224, de 200-ra rögtön vissza tudom váltani)
sajtoló medál (90)
temp. pálca (150)

az 5 tárgy összesen 398 pechpont. A valószínűsége mindnek ugyanaz, tehát 6400 pecpontból összesen 16 db-ot kapok a fenti tárgyakból. 8 hónap alatt már visszahozta az AF képesség kimaxolásának a felét, emellett lett 16 templomi pálcám és 16 sajtoló medálom, tehát havi 2 gigatemplomom. De valójában nem 80-at forgatok csak, hanem jóval többet, hiszen 480 sorsjegyem van, a maradék 400 sorsjegyből is pottyanni fog ez-az. A gigatemplomokból jön hatalmas mennyiségű templomkristály, és további AF pont és egyéb jóságok.

Valószínűleg ezt a kombó ciklust lehet még jobban optimalizálni, de a lényeg, hogy az élet fájáért adott bónusz épp elég tápos, nagyon beteg dolog volt erre egy 3x-ozó AF képességet ráültetni.
Az AF képesség - ha minden, általa adott tápot figyelembe veszünk - 2-3 hónap alatt behozza az "árát". Épp ezért úgy gondolom, tényleg drasztikusan le kell csökkenteni az AF képesség hatását, alapvetően egy képességnél elvárjuk, hogy 1 évnél rövidebb idő alatt ne adjon több tápot, mint amibe került. Szerencsére még csak rövid ideje van a játékban. A hatásfok 200-ról 20%-ra csökkentését továbbra is reálisnak gondolom, de emellett elfelezhetjük a képesség költségét, és még az is belefér, hogy aki az elmúlt 2 hónapban fejlesztette csak ki, az részleges visszatérítést kapjon az AF pontjára.

Zárójelben jegyzem meg, hogy emellett valószínűleg nem ártana még 1-2 apróbb mikrobalanszolás is az élet fájához. A kapott platinát alapértékét nem csökkenteném, csak a kapható mennyiségre raknék egy maximimot. Így aki még nem jutott a fenti szintre, továbbra is tudna tápolni belőle, de az elöl levőknek ez nem nőne tovább. Hasonlóképp a relikviaforgácsnak se ártana egy maximum. És a szerencsekerékbe érdemes lenne új ritka tárgyakat beraknunk
Pontszám: 6.84
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
87. hozzászólás - 2021.01.11. 14:03:45 (Válasz Miklós #86 hozzászólására.)
Ma, 19:52 Gratulálok, a 352. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 70 templomkristály, 139 Relikviaforgács, 70 hűségszilánk, +70 kritikus ütés, +70 kritikus varázslat, 70 Kisebb vadászzsákmány, 70 Platina, 69 aranydukát, 69 Sorsjegy, Őskőtermő zsák: +70 őskő

ezt tegnap kaptam v3 abszolút a legmagasabb fa szint van a mi szövinknek és az a nemrég azt hiszem május amióta van ez az af (lehet tévedek)
Lehet 400 on őrült nagy táp egy extrém magas fa mellett , de v3 on ennél többet bizton nem kap senki .

Na persze átugorhatnék v1 re tápolni de az se ingyen van , meg értelmét sem látom .

10 ezer AF be került a képesség , nekem hónapokba telt összeszedni .

Vadászzsákmányra az égegyadta világon semmi szükségem egy db ra sem kivéve a bolygó ura event alatt , az is csak miattatok, mert ilyen hülye feladat tesztek bele:)

akinél megvan az 1 másodperces vadászat az mégis minek venne vadászzsákmányt bármikor őskőért?

aki meg nem érte el még az 1 másodperces vadászatot annak 10 ezer af e sincs ,pláne nem kirívóan magas tudás fája sem.

Templom kristály : Hogy 35 v 70 jön egy szintlépésnél szerintem nem ezen áll, vagy bukik valaki előnye

Relikviaforgács :Ez az egyetlen hasznos dolog a tudás fából , talán itt észszerű a nerf csak azt nem tudom, akik eddig léptek ilyen mód 10-20 v több szinteket azokat eztán hogyan hozod be a kiforgatott cuccokkal(pl sajtoló medál, kristálymytoaffinitás, templompálca) segítek ,-sehogysem

kritikusok: Egy idő után teljesen mindegy mekkora , sőt mióta szb van igazából szükségtelen is magasra emelni ( ha játékos támad játékos ellen lehet valami értelme, de ez manapság egyre kevésbé divat , pláne topkariknál)

dukát: amilyen áron mennek egyes tételek , ahhoz képest ez csak egy csepp a tengerbe

Platina: ha egy hónapba kétszer lépek szintet amihez összesen 1 milió tp kell , akkor sem kapok annyi platinát amiből csak egy vermet meg tudok oldani a vásárlós részt . nem beszélve arról a valódi tápot a verembe is őskőért adjátok
a napi ajánlatokat normál esetben csak a szellemspirál miatt veszem meg, ha akciós napi ajánlat van ,akkor sem tudok mindent megvenni platináért max egy tételt a jobbakat meg ot is csak őskőért lehet

Sorsjegy is csak akkor érdekes ha éppen szintet lépek ,meg a bolygó ura event alatt

És ami a legfontosabb, a tudás fa szintje
akinél magas a tudás fa az azért van , mert építette a szövi ,és vagy szb ben első három helyet szerzett párszor.

az sem mindegy melyik szervert nézitek, mert v1 en 40 ezer felett is jöhet energiatégla , még v3 on 24 ezer volt eddig a rekord

ha leveszitek 20% a bónuszt akkor akik eddig profitáltak belőle azokkal mi lesz?
Pontszám: 8.68
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
88. hozzászólás - 2021.01.11. 14:31:36 (Válasz Fsanyi82 #87 hozzászólására.)
Nem véletlenül írtam, hogy a példa arra vonatkozik, mi a "top" amit el tudsz érni. Te még nem tartasz ott, de már majdnem, és mondjuk 1 év múlva ott leszel. Hosszabb távon - nem 2 hónap alatt - a csökkentett értékkel is bőven behozza az árát az AF képesség. Mondom, ahogy számoltam - bár AF képeséget templomi pálcákra meg hasonlókra igen nehéz átváltani - jelenlegi formájában akár 2 hónap alatt meg tud térülni. 10-ed olyan hatásfok 20 hónap, fele AF költség 10 hónap.
A lényeg itt egyébként - ha a terjedelmes posztomból nem ment át, elnézést - az a templomi pálca és így a gigatemplom ill. templomkristály generálás mértéke. Valaki említette itt a fórumon, mennyire durva dolog 450 őskőért bármennyi pálca vehető... hát, nem durva, mert nincs értelme, a fenti AF képesség mellett 1 szintlépésre kaphatsz akár 4 pálcát.
Egyébként ez az egész egy természetes folyamat volt, teljesen logikusan, ti kértetek tápokat, gyorsításokat - gigatemplom, hogy 1 templomot le lehessen tudni egyben; több állatkiképzés egyben; új AF képességek (olcsóbb gigatemplom, szerencsekerék tárgykizárások, tudás fája ami ide vonatkozik) amikben volt ráció, csak így összeadódva az egész túlzottan exponenciális tápgörbét eredményez, ami nem fenntartható hosszan távon.
ha leveszitek 20% a bónuszt akkor akik eddig profitáltak belőle azokkal mi lesz?

Erre írtam, hogy szerencsére még időben vagyunk, nincs olyan hosszú ideje a dolog a játékban; és ha elfelezzük az AF pont költségét, akkor aki ebből eddig az 5-8 hónapig tápolt, a különbözetért ezzel a masszív AF pont költséggel "fizet".
Pontszám: 7.76
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
89. hozzászólás - 2021.01.11. 14:31:46
A sajtolásos résszel mi a helyzet most ?

őstestvér felzabálja isteni méreglovag állatodat. 32441 TP-t kapott. 709339200 lélekenergiát kaptál.......

5000 es szintű volt pontosabban 5032 es , 352 es alapszinttel 144 sajtoló medál sajtoló eszencia és a többi ..

145 ezer/szint ennyire jön ki a sajtolt összeg minden finomsággal meg turbózva

ha egy idomítatlan állatot sajtolok az is 145 ezret ad

vagy sikerült a legkevesebb összeget sajtolnom vagy ennyire lett beállítva a sajtolható összeg?
Alap Lé x lépett szint s nem számít se szaki se medál ?

Hol van ez az összeg ahhoz , amiket a kollega sajtolgatott ? még szintarányosan is töredéke csak annak
Pontszám: 8.02
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
90. hozzászólás - 2021.01.11. 14:43:15 (Válasz Miklós #88 hozzászólására.)
Pechpont: 828

A nyereményed: 37 AF pont, 440 TP
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: Végzet medál
A nyereményed: a Felemelkedés gyémántja
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 440 TP
A nyereményed: Sajtoló medál
A nyereményed: 37 AF pont, 440 TP
A nyereményed: kristály mytoaffinitás, 440 TP

tegnapi szintlépés után egy pálca sincs közte , persze lehetett volna ,

másik igen nekem egy év még a 400as szint ha heti egy szintet sikerül lépnem, ami azért nem kis teljesítmény csak a napi erőforrásokból tuti nem lépek hetente szintet

A tudás fa a v3 on soha nem lesz akkora, mint v1 en , ha figyeltél elébb is írtam, hogy plafon 24 ezer tégla jön egy nap még v1 en 40 ezer felett is .
Egy fa szint meg ott is itt is ugyannyi vagyxis ha el is érek 400 ra és elkap a gépszíj és naponta lépek szintet , akkor sem tudom utolérni a kapott vackokat ha nem nerfelitek meg ezt az AF et

Erre írtam, hogy szerencsére még időben vagyunk, nincs olyan hosszú ideje a dolog a játékban; és ha elfelezzük az AF pont költségét, akkor aki ebből eddig az 5-8 hónapig tápolt, a különbözetért ezzel a masszív AF pont költséggel "fizet".


viccelsz? 5000 af pont el jól csőbe húzod a v1 top karikat ettől meg az előnyük megmarad.
főként, hogy 5000 af pontot már lehet össze is forgattak ebből a keréken

ezt már nem tudod igazságosan megoldani, max úgy, hogy 400 felett max 25 szintlépésig adja a mostani bónuszt aztán meg amennyire te akarod be lőni , így aki ideér majd ugyanúgy 25 x tud belőle tápolni aztán nem.

a 25 csak egy kb szám , szerintem vissza lehet nézni ki hány szintet tápolt már maxos af mellett
Pontszám: 8.02
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
91. hozzászólás - 2021.01.11. 14:58:46 (Válasz Fsanyi82 #90 hozzászólására.)
Azt nem lehet megoldani, hogy mindenki pont ugyanazt a tápot nyerje ki valamiből. Pl. ő olyan szöviben van, ahol alacsonyabb a tudás fája, vagy inspirációval / anélkül ment, és több szintet lépett, vagy alacsonyabb a szintje, vagy később gyűjt össze az AF pontja a képességre... Főleg, ha valaki azért tud vmiből jobban tápolni, mert jobban optimalizált, vagy régebb óta játszik, vagy őskövet költött, vagy több időt tölt a játékkal, ezért nem lehet őt büntetni. Viszont abban igazad van, hogy lehet szabályozókat használni, ami hosszabb távon segíti a felzárkózást. Ezért írtam, hogy a platinára és a relikforgácsara lehetne pl. egy max, aminél többet nem kapsz, ez csak azt érintené, aki már betápolt belőle, a többieknek még nőne szépen a bónusz. Vagy pl. lehetne egy maximum a sajtoló medálok számára, és akkor más is elérhetné ugyanazt, mint az élkarakterek, stb. De bármilyen egyéb ötletet is szívesen fogadok. Mondom, elvben még lehetne olyat is, hogy aki egy bizonyos tápszint alatt van, annak a tudás fája AF jobban működik, csak ezzel az lenne gond, hogy akinek pl. alacsonyabb szintű fája van, az is megkapná ezt, tehát megszűnne az előny, amiben a részesülne, aki többet épített.

A sajtolás random kivétel még nincs bent a játékban, írtam, hogy a héten fog bekerülni (várhatóan a fentivel együtt, ha véglegesítettük).
Pontszám: 7.76
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
92. hozzászólás - 2021.01.11. 15:05:43 (Válasz Miklós #86 hozzászólására.)
Magam ellen beszélek, de szerintem is nerfelni kell ezt a folyamatot. Előnyt mondjuk szerintem nem ad másokhoz képest. Azonos szinten a top szövetségekben mindenki hasonló mennyiségűt kap, aki meg alacsonyabb szinten van a gyors szintlépésekkel szintúgy megfogja ezeket kapni.

Fsanyinak abban tökéletesen igaza van, hogy nem a szél hordta össze ezt a tudás fáját. Mi talán összesen 1-szer nem voltunk dobogón a SZB-ben, Unr34l meg effektíve egyedül húzta fel a két topszövetség fáját, irtózatos mennyiségű templomkristályt áldozva végzet medálért. Csinálhatott volna belőle közvetlen LÉ-t is.

Ami igazából élvezetes a szintlépésben, az a sok pechpontért forgatható szerencsekerék. Tudja az ember, hogy finomság jön és pörgeti, hogy micsoda. Ez szexi. Abban viszont abszolút igazad van, hogy ez brutálmód tudja termelni a templomi pálcát. Én a legutóbbi szintlépésnél 9-et kaptam, bár elforgattam mellé kb. 100 sorsjegyet is pluszban. Cserébe mondjuk nem kaptam mytoaffinitást, pedig annak is örültem volna. Ott ugye folyamatosan drágulnak a költségek, effektíve egyre kevesebbet ér egy mytoaffinitás.

A kisebb vadászzsákmány szerintem értéktelen. Amikor betettétek még jó volt.
A kritikusok beteg dolog. Az elején jó ötlet volt, most tizenhuszonezrekkel szaladgál a dob, és nem is kell hozzá fejleszteni.
A sorsjegyek alapvetően tök basic dolgokat dobnak, de adnak pechpontot. Elnyomogatni egészen fárasztó tud lenni

Az új tárgyak tényleg jók lennének
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
93. hozzászólás - 2021.01.11. 15:18:43 (Válasz LanMaffia #92 hozzászólására.)
Akkor hogy valami jó is kerüljön a mérlegbe, ha jól értem, kéne egy olyan funkció, hogy egyszerre 10 sorsjegyet forgatok el
Esetleg beváltási lehetőség a kisebb vadázszsákmányra (mondjuk a platina is értéktelen, mert van belőle dögivel).
Meg persze új tárgyak a szerencsekerékbe... ehhez is várunk ötleteket!
Pontszám: 7.76
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
94. hozzászólás - 2021.01.11. 15:22:11
Valahogy egyere inkább úgy èrzem a 400 As szintmaximalizálás hozott csomó problèmát. Valahogy úgy kellene megoldani, ,hogy mondjuk 400+ 10 szintig müködjenek a dolgok mint eddigès onnantól az új kèpletek. V1 én topszöviben messze nem annyi táp esik 400. Szint alatt mint írtad Miklós, majd bemasolhatom, szintlèpès sincs hetente inspirátorral ès maxta húzott TP szerzèssel sem
Pontszám: 8.42
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
95. hozzászólás - 2021.01.11. 16:15:00 (Válasz Miklós #93 hozzászólására.)
szerintem a szerencsekerékre ez egyszer tegyetek olyat be amit ti találtok ki:)

Elkerülve ezzel hogy fél-egy év múlva megint majd jön az, hogy a top játékosok találták ki és nekik mekkora előny ez (is)

De ha javasolni kellene valamit az csp szerzési lehetőség ( jelenleg bármiből többet lehet szerezni, mint csp-ből )

Térkapu pontok stimulátorok elhasználása is megérne egy misét .
10 ezer pont felett tartok és ha akarom ha nem jön a veremből tonnaszám
nem tudom elhasználni, mert sem 3000 csp-t sem 3000 őskövet nem akarok erre elkölteni ,Szerintem nem csak nálam gyűlik ez a cucc a végtelenbe
Pontszám: 8.02
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
96. hozzászólás - 2021.01.11. 16:27:09 (Válasz Fsanyi82 #95 hozzászólására.)
A stimulátort be lehessen váltani Térkapuba való belépési idő csökkentésére. Bár ennek így semmi köze a szerencsekerékhez. Hacsak nem az dob hozzá egy relikviát. Kútgerjesztő meg a kézikönyv beváltás is jó lenne (bár alighanem ez már porondon volt párszor, úgy rémlik)
---
Pontszám: 8
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
97. hozzászólás - 2021.01.11. 16:42:40 (Válasz hpityu #96 hozzászólására.)
vagy inkább a kisebb vadászzsákmányt

1 vadászzsákmányért 5 kapubelépés időkorlátozás nélkül

másik verzió valamivel csökkenteni a térkapulépések közti időt , már csak itt van a játék kezdeti idejéből maradt várakozás, még akkor is ha most egyszerre tudok 5-4-1 lépést csinálni , mert ha gyorsabban akarom akkor ugyanúgy fizetni kell a gyorsításért
Pontszám: 8.02
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
98. hozzászólás - 2021.01.11. 17:48:27
Nagyon jó lesz ez a tudás(és nem élet) fája nerf, azt fogja elérni, hogy például konzerválja egy 425. szintű karakter előnyét velem szemben ~300 templomi pálcában, meg ki tudja mikben, pedig egy szöviben vagyunk, azonos a fa . Nem tudom kinek lesz jó, ha lenerfelitek, mindenkinek nagyjából ugyanannyit ad a fa a top környékén. Csak arra lesz jó, hogy bebetonozza azoknak az előnyét, akik elfüstöltek mindent, aminek az az üzenete, hogy nem igazán van értelme tervezni, tartalékolni. Minden el volt nálam szépen tervezve, mikor sajtolom ki az állatokat, mikor tolom el a csaknem 40 000 tartalék PP-m ami van, remélem mire odaérek, ki lesz találva hogy az EH esszencia is túl erős, és le lesz felezve a hatékonysága Nem tudom ezek után mi motiváljon még arra hogy folytassam.
mod: ezt a képletet is úgy lenne korrekt megávltoztatni, hogy a jelenlegi legmagasabb szintet elért játékos után.
Tehát például ha a jelenlegi legmagasabb szintű játékos 400/50, akkor az AF képesség leírásába bekerülhetne, hogy 400/50. szint után csak +20%-t ad egy szint. Itt nem lehet arra hivatkozni, hogy nem tároljátok, hisz ez a legegyszerűbben megnézhető dolog, és nem generál feszültséget sem.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2021.01.11. 18:30:42-kor
Pontszám: 8.10
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
99. hozzászólás - 2021.01.11. 18:07:15
Itt nem lehet nagyon tervezni évekre előre.
A mostanira volt csomószor fordított példa is. Pl. Ariel anno elköltött egy csomó pénzt, hogy meglegyen fáradságos melóval a fullos megaesszencia. Aztán picire rá betették a smaragdszelencét. ..
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
100. hozzászólás - 2021.01.11. 18:20:04 (Válasz barbarabee #99 hozzászólására.)
meg az inspirátort, ami pont neki nem adott semmit
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője