Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Magas szintű állatok
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
41. hozzászólás - 2021.01.06. 17:39:59
Igen, szerintem is ha kiszedjük, szedjük ki minden szintről, én most próbálgattam, iszonyú szórások vannak. Ha kiírná a program, hogy "most a minimumot dobtad, és kaphattál volna X-et is" na akkor kapna mindenki agybajt

Szerintem az megoldható, hogy az állatok mehessenek akár a 32767 fölé is, ez egy programmal és egy adatbázis konverzióval megoldható, de akkor tényleg ellenőrzött körülmények között.
Pontszám: 8.51
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
42. hozzászólás - 2021.01.06. 19:20:57 (Válasz Miklós #41 hozzászólására.)
Ezért hálás lennék tényleg

(csak zárójelben tényleg, otthon mesélem, hogy micsoda kis sztori alakult itt ki, hogy maxosak az állatszintek meg ilyenek... barátnőm rögtön kérdezi, hogy akkor nem lesznek 100.000. szintű állatok? )
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
43. hozzászólás - 2021.01.06. 21:50:22
+1 a sajtolás szórásának megszüntetése mellett. Bár kis szintű vagyok, és engem nem érint egyelőre db-ig az állatok szintjének jelenlegi maximuma, de annak a növelését is támogatom. Kéne találni egy olyan számot, ami a legkevésbé fáj mindenkinek. Esetleg az a 100 000? Csak hogy Lan örüljön...
---
Pontszám: 8
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
44. hozzászólás - 2021.01.06. 21:59:37
Ha lesz emelve szint akkor kérem vissza 2 állatot meg + szintet rá
A hozzászólást Unr34l módosította 2021.01.06. 21:59:56-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.71
népszerűÖrdögFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
45. hozzászólás - 2021.01.06. 22:06:58 (Válasz Fsanyi82 #20 hozzászólására.)
Az felmerült már kérdésként, hogy ki mint vet úgy arat ? Magatoknak kerestétek a bajt, hogy számotokra beszűkült a játék. Amikor évekkel ezelőtt belekezdtetek nem volt gyanús a "szerepjáték " kifejezés. Nem gondolom, hogy lehet sok pénzért és sok rááldozott óra árán hangulatot venni.
Én a magam részéről mindig megpróbáltam élvezni a játékot. Emlékszem amikor szabadságot vettem ki, mert a Szövetség háborúban állt egy másik szövetséggel. Volt olyan is akit ezért katakombába küldtünk. Aztán jött a Citadella használata. Komoly etikai és morális kérdés volt a használata. Vagy az első epikus lény leverése, amiben a szövetég minden tagja óránként beütött, aztán valamikor délután kimúlt a dög. A relikvia elosztása megint külön történet.
Szóval szerintem ti gigászok elszartátok az egész játék hangulatát. De remélem nem fertőzi meg nagyon a többi világot. Viszont javasolnám terápiaként a maximális versenyszellem szem előtt tartásával egy új karakter indítását, amit NEM támogatsz meg őskővel. Lehet hogy új élmény lenne egy új varázslat, vagy pár ezer le, amit el tudsz költeni anélkül, hogy a pókok meg ne dézsmálják
Pontszám: 8.40
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
46. hozzászólás - 2021.01.06. 22:27:10 (Válasz Ördög #45 hozzászólására.)
nem nekem akartad szerintem címezni az üzeneted

Én bármily fura is ez nem költök sokat sőt igazából arra se emlékezek mikor fizettem be utoljára pl az utóbbi karácsonyi akciónál tuti nem
időt se fordítok sokat a játékra max eventeknél ,

minden fajta személyeskedés nélkül mondom neked baj van a toronyba

a szintlépést nem tudod megválasztani ha 8-10 éve játszol elérsz egy szintre kimaxolsz mindent
pok kariként kezdtem nem volt semmi értelme
őskőmentesen indultam és a 8 év alatt szerintem tudással mentem előre nem pénzzel

és igen 6-8 éve meg régebben még ezek adtak játékélményt amiket te írsz bár a te szövidben nem lettem volna a leírtak alapján

én V3 on vagyok és éppen ma reggel kértem Miklóst , hogy a később indulók vagy egyéb okból lemaradtak pl csatlósharci erőben be tudják érni a topot amolyan inspiráció formájában (ezt a top nem kapná meg csak ti kisebb szintűek ) És egyet értett velem Miklós

És még egy gondolat a végére :

Ha az álltalad a sátánnak titulált fizetős játékosok és top karik nem lettek volna a játék sem nagyon létezne már mert nem lett volna ami életben tartsa így most nem írhatnál ide hülyeségeket sem

ha velem van problémád írd meg nyugodtan , de szerintem azt se nézted kinek címzed az üzeneted
Pontszám: 8.50
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
47. hozzászólás - 2021.01.06. 22:38:07 (Válasz Fsanyi82 #46 hozzászólására.)
milyen szépen írtál ezért egy pirospont tőlem

"az ördög nem alszik"

biztos nekem ( is ) , mert nekem futottak ki az állatok azért jó ez a játék mert lehet totyi modon is játszani és robot tempóval
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.14
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
48. hozzászólás - 2021.01.06. 22:45:52
Kicsit offolnék: Ha már úgyis az állatok vannak porondon, nem lehetnek egy kalap alatt kitárgyalni az állatok túlzott sebződése (vastagbőr) témakörét is? Persze a megfelelő topicban.
A hozzászólást hpityu módosította 2021.01.06. 22:46:22-kor
---
Pontszám: 8
népszerűÖrdögFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
49. hozzászólás - 2021.01.06. 22:47:18 (Válasz Fsanyi82 #46 hozzászólására.)
Nem neked címeztem, mivel azt sem tudom ki vagy. De biztosan igazad van abban , hogy a "sátánnak" címzett fizető játékosok tartják életben a játékot.
A célom az volt , hogy a mértékletességre hívjam fel a figyelmet. Én tudom, hogy az viszi előre az embert, ha egy adott versenyhelyzetben kihozza a maximumot, de szerintem vannak olyan helyzetek, ahol ez vissza nyal. Azt gondolom ez lehet a kiégés.
Évek alatt sok ilyen "kiégett" top karakterrel találkoztam. Ha valami már nem feladat, akkor az nem is érdekes.
Pontszám: 7.66
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
50. hozzászólás - 2021.01.06. 22:54:44 (Válasz Ördög #49 hozzászólására.)
Én mindig találok újabb célokat a játékban bár volt már, hogy abbahagytam sőt törölve is voltam már.

én inkább olyan top karikról tudok akik töröltek , akik nem kapták meg a pénzükért a sérthetetlenséget , vagy nem tudták elfogadni, hogy más valaki fele annyi pénzzel is okosan ellenfél marad. vagy lebuktak csalással .
egyet ismerek aki életmódot váltott és a családot választotta a játék helyett
Pontszám: 8.02
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
51. hozzászólás - 2021.01.07. 00:45:53 (Válasz Ördög #49 hozzászólására.)
Nem kiégettek, csak minden szinten más az érdekes. Te pár százezer LE-ben gondolkozol, meg pár száz állat szintben, én pár 100 millió LE-ben meg pár ezer állat szintben, a top meg pár milliárd LE-ben meg pár 10 ezer állat szintben.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.61
kedvencBrekencsFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
52. hozzászólás - 2021.01.07. 07:34:43 (Válasz Ördög #45 hozzászólására.)
Ha nem is mindenben de egyet kell hogy értsek Ördöggel. A topkarik változtatták ilyenné a játékot és most sírnak hogy apu baj van... Utólag számonkérni vmit, amit te sem láttál előre elég kicsinyes.
Ui.: FSándor a Kutatás alatt is látszott h keveset játszol... meg ha nem fizetsz be akkor hogyan mented meg a játékot???
Pontszám: 7.22
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
53. hozzászólás - 2021.01.07. 08:27:12 (Válasz Brekencs #52 hozzászólására.)
Mondj egy olyan játékelemet amit a topkarik javasoltak és csak nekik lett ebből behizhatatlan hasznuk, vagy csak ők használhatják.
Én két dolgot tudok itt hírtelen ami közvetlen vagy közvetve játékos ötlet alapján lett
Egyik a szövetségi bajnokság, ami nélkül azt hiszem már kb senki nem tudna játszani, mert nem lenne mire és hogyan elkölteni a pp ket
Az szb előtt meg azért ment a sírás mert azberősebbek naponta 2-3-4-5 xis agyon verték a gyengébbeket elcseszve ezzel a játékukat.
A masik a verem ami egy fél évenkénti eventbek indult és játékos kérésre lett havi verziója is,
Nem kötelező csinálni, de sokkal hasznosabb, mint vadászgatni.

Relikviák, Af képességek, új szakértelmek esetlegesen ha nem a játékosok javasoltak volna vagyvkértek volna új dolgokat, akkor ia lett volna...

Kutatás event
Hosszu évek után egy új esemény, igen 12-14 hónapja bele lendültem és toltam, mert érdekelt mert elsőként akartam felfedezni
Mellesleg nem tartottam megagamnak az infókat, aki utánam étt x szinthez már felkészülhetett ha figyelt a fórumra.
Őskövek.
Nem azt mondtam egyáltalán nem fizetek be, hanem azt, hogy idén nem erre a hobbimra költöttem a pénzt
Volt amikor a nyolc év alatt fizettem be maxot is de ez nem az idéb volt.
Nem is lenne mire költsek követ hisz a hosszú évek minden fontos dolog megvab már.
Na jó ez nem igaz lehetne mire költeni
Van egy új relikvia igen borsos áron amivel, meg egy másikkal egymás után vásárolva végtelen templompálca szerezhető.
Még ezt se használom ki.

Sok olyan fejlesztés van mindegy kinek a javaslatára aminek nem örülök, nem tetszik, de ha már van akkor alkalmazkodok hozzá és be épitem a játékomba.
Pontszám: 8.68
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
54. hozzászólás - 2021.01.07. 11:24:03 (Válasz Miklós #30 hozzászólására.)
Szóval ez lett. Valamiféle kompromisszum / akár néhány állatot ha már a Le mérhetetlen a régi képlet szerint sajtolhasson ki 400. szinten/ helyett összevissza magyarázkodás, elkenés. Ami engem leginkább zavar, hogy nyáron mikor mondtuk ezt neked- az első milliárdos sajtolás után,közölted, hogy ez a helyzet marad. Ez nálam hitelességi kérdés, ami most elveszni látszik. A kezdetektől játszom a VUval, vannak szabályok, lehetőségek azok szerint fejlesztgetjük magunkat, igyekszünk jók lenni. Hosszabb távra tervezünk. Megértjük ha valami élesben elszáll, lehetnek finomitások, örülünk az új dolgoknak. Szerintem sem jó, ha az dönti el a karakterek erejét, hogy ki meddig nyomja fel a sajtolandó szörnyeit, a többi Le szerzés emellett már szinte jelentéktelenné vált.
Nem tudom, hogy változtak a képletek a sajtolásra, most mikor optimális kisajtolni az állatot,
Ha én majd 400. szinten kisajtolok egy 20ezres szintű szörnyet mennyivel fogok kevesebbet kapni nagyságrendileg, mint a régi képlettel. Néhány milliárd belefér, nem változtat semmin, de valószínük kb a felét- negyedét, mint most kapott Unreál….

Ok elengedem
mindenkinek a legjobbakat
Pontszám: 8.42
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
55. hozzászólás - 2021.01.07. 13:14:04 (Válasz Miklós #41 hozzászólására.)
Én még annyit szeretnék kérni, hogy tedd kérlek nyilvánossá a sajtolás képletét. Ez nagyon sokat segítene a játékosoknak a tervezésben és igen gyorsan kiesnének az esetleg problémák, exploit lehetőségek. Nem azt mondom, hogy nem tervezted meg rendesen, de ugye itt elvetemült emberek vannak és rendszeresen képesek olyat csinálni, amire a tervező sem gondolt

Más: most, hogy ultramagas szinten (és talán lentebb is) a LÉ szerzés legerősebb formája a magas szintű állatok sajtolása, mit gondolsz, kezdhetnénk valamit a familiárisok helyzetével? Nekem van 4, ezek sajtolhatatlanok, foglalják a helyet, emiatt közvetlen is hátráltatják a karakterfejlődést. Esetleg fel lehetne ezeket emelni valami külön slotba?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.89
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
56. hozzászólás - 2021.01.07. 13:36:33 (Válasz LanMaffia #55 hozzászólására.)
Ez a gondolat nem is rossz, én akár még tovább is fűzném ezt.
Hogy alapesetben a sima harcoló állat beleszámít abba a korlátszámba, amivel alapból rendelkezik egy karakter, beleszámítva az összes módosítót.
Ám, mivel a familiáris eleve egy ősköves, fizetős forma, így, ha esetleg kapna egy külön panelslotot ÉS kikerülne az alap keretből, azzal akkor továbbra is megmaradna a prémium formája, hogy "fizetős állatforma", de egyben mégis lehetőséget ad a felhasználónak arra, hogy ugyanúgy nevelhessen a normál állatkert méretének megfelelő mértékben állatokat. Mert a jelek szerint a játék most ebbe az irányba tolódik el eléggé erősen és így azok, akiknek 4-5 familiáris is van, ők akkor ennyivel kevesebb sloton tudnak neveltetni állatok, ami azért, főleg ha 10-30k-s dögökről is beszélünk, nem kevés LE mennyiség.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.99
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
57. hozzászólás - 2021.01.07. 14:09:25 (Válasz Paco #56 hozzászólására.)
az ötlet jó a külön sloton, de én màr elhasználtam közel 300k templomkristályt kiképzésre és van 3 familliársom ami 32767-en vannak , akiknek meg ott van 100,200 vagy 300 ezer templomkristály felhalmozva akkor mindjárt a mostani sajtolás alapján lesz hozzám képest 30-40MRD pluszuk már itt van az új küldetés amivel 0-ról 30000-re állatokat kb 5-6 óra alatt meg lehet oldani
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.71
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
58. hozzászólás - 2021.01.07. 14:16:53 (Válasz Fsanyi82 #53 hozzászólására.)
"Van egy új relikvia igen borsos áron amivel, meg egy másikkal egymás után vásárolva végtelen templompálca szerezhető. " Ez valami bug? Ha, nem akkor tudható, hogy mire gondolsz?
üdv: Cosmo
Pontszám: 8.32
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
59. hozzászólás - 2021.01.07. 14:19:34
Szörnykihívás célok+teremtés almájára szerintem!Én is gáznak tartom kissé..De nem csak a templomi pálca ,hanem verempálca, kristály mytoaffinitás miatt is!!
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.39
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok
60. hozzászólás - 2021.01.07. 14:27:15
Igen arra!
Verem pálca hagyján, mert ahhoz azért csp is kell nem kevés, vagyis egy idő után csak porfogó lenne, hacsak nem lenne giga verem egyszer.
Mytoaffinitás sem akkora táp már, de a templom és vele a templomkristály az már durva előnyt jelentene annak aki rászánja végtelenszer a 450 őskövet
Mellékesen elég egyet támadni
Megveszem a cél nullázó relikviát egyet támadok, megveszem az almát, van egy templompálcám
Aztán ismét veszek egy cél nullázót ......

Ide lehetne egy féket rakni, hogy csak akkor veheted meg a célnullázót ha már mitudom én 1000 szörny után, vagy 3000 után
Pontszám: 8.02
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője