Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Doomlord108926

Oldal: 1
Dátum: 2016.02.22. 12:28:53
3 nyelven beszélek.Egyiket se tökéletesen,de 6 év Anglia,3 év Németország után erre jövök haza.Egyik országba se úgy mentem ki,hogy beszélem a nyelvet,de összesen ennyi reklamációt nem kaptam,mint itt a fórumon.Magyar mentalitás a leg borzasztóbb az egész világon.Semmi összetartás,csak az egymás kihasználása,rugdosása,személyeskedés.

Magyar nyelvből a helyesírás nem tőkéletes,de ennek oka,hogy nem vagyunk egyformák.Gyerekkoromban logopédustól logopédusig,külön tanártól,külön tanárig cipeltek vele,de akkor se lett tökéletes.
Hiba vagy nem,nincs hozzá érzékem.

Ide bármit írok,csak ez a téma.
Most is.
2 éve írtam neveket.Nos hiba volt.12.szinten lévő pók 4 milliás rablással nektek talpig becsületes volt,mindig bennem volt a hiba.Na ettől kímélem meg magam.
Ezt a hibát még egyszer nem követem el.
Idézet: Fsanyi82 - 2015.12.05. 22:09:47
Doomlord :POK az Portya Orientált Karakter és nem egy nyolc lábú háló szövögető akármi
tehát az a Pok aki nem portyázik az nem pok

Másik Ariel nem nő

Kis szinten azért érzed problémának a pok okat mert te is az akarsz lenni csak neked marhára semmi türelmed hozzá . holott ha játszanál valóban és feljebb lépnél ha nem is rohanva , majd később vissza nézve ezeket a pok okat nevetnél , hogy neked egy fél napi le bevételed az ami nekik évek alatt össze jöhet max

egyébkét meg senkit nem zavarnak szerintem , max azokat akik szintén el szeretnék érni azt amit ők , csupán nem szeretnének annyi időt áldozni rá, hanem azonnal akarják , mint p te is szerintem .
bajnoki medál értéke:

Semmi , bárhogy nyered nem ettől leszel le győzhetetlen , csak hét tö ad amiből hasznos még annyi se , más felől észre vehetetlen és kis szinten meg aztán marha semmit sem ér . van ennél sokkal jobb a szb medál az ad szerencsét is meg lehet szerezni meg felelő szövibe lépve nulla tp vel állandó jelleggel
napi 5 10 vesztes csatával is
assze ezért kár pok témában többet sírni bármilyen fejlesztés jönne , valaki mindig ide lukad ki de szerintem inkább az a valaki is mindig te vagy más névvel persze

Amit ezzel mondani akartam nem kell bajnoki miatt izgulni , ha 15 naponta vagyis havi két szb medált egy helyben állva be szerzel máris be éred a bajnoki által adott hatalmas plusz tö jét a pok oknak hamarabb, mint gondolnád, mert a sokadik bajnoki medálok már nem adnak semmi pluszt csak minden második aztán harmadik vagy az amelyik színből több van

jah és fétis..
két fétis szerezhető be semmit tevés mellett
az amelyiket meg veszed tehát rögtön költesz a játékra vagy sok évnyi szilánk meg a levesbe , másik a templom kristályos , amit azét valljunk be kis szinten évek alatt sem egyszerű semmit tevés közepette össze szedni 200 at . főleg ha abból vált őskövet magának ügye

mini eventek fétiseihez azért kell ezt azt csinálni nem hullik az ölébe senkinek az a 100 akármi amennyibe a fétis van , persze évek alatt pár feladattal is összejön annyi , nade olyan régen nem megy mini event, hogy abból nulla tp vel bárkinek legyen fétise

egy szónak is száz a vége

játssz haladj a választott tempódban , legyél jobb , mint a környezeted , élvezd a játékot .
Ha csak idegbajt okoz hagyd abba , ne kínlódj egy 30 alatti kaiért kár agyér görcsöt kapni , főleg ha költeni sem költöttel még rá



Minek nevezzem őket? Adtam nekik más nevet,csak senkinek se tetszett.(SzocPÓK,Nyugdíjasok,stb...) Végűl a PÓKban maradtunk.

Tőle elnézést kérek.
Ariel tipikus férfi név.

Írj egy PÓKot aki közel 18.szintig összeszed egy rakat kupont,3 Landragor ereklyét,szkarabeuszt,stb...
Kicsit több,mint 4 hónap alatt.
Láthatattlanúl vadászok,azt is csak ha muszáj és az event lehetővé teszi.

Egy barátom be reggelt ajánlással.2 hónap után azt mondta,hogy az ellenségének se ajánlaná ezt az idegölő játékot.Oka a bajnokság volt,hisz ezért játszunk.Ne mondja nekem senki,hogy azért,mert imád vadászni.
Én tudok szerezni,1-2 éve is tudtam.Akkor is elmondtam,hogy nem rólam van szó.A játék a tenyeremben van."2 éve is ugyanazokat a válsszokat kaptam.Csak pang a regisztrálok száma és gyorsan feladják a sikertelenség miatt.A régiek meg kezdik be unni,újrakezdeni meg már kevesen akarják,mert tudják,hogy 60 szint vadászattal jár,kis milliárd Kvízzel.PÓKok meg ugyan azok,mint 1-2 éve.szinte ugyan azokon a szinteken +2szint általában.

A téma PONT az SZB medál.Miklós ugyanis kitalálta,hogy a semmitevésért 1,5 havonta ad nekik egyet.0 Token,0tpért.
Olvas,ha nem értesz valamit.

A ki mit akar elérni.Hát valóban szerintem a bajnokság ne 2 dolog függvénye legyen.(Nyugdíj és őskő) Őskő bőven elég és azzal senkinek nincs baja.

Fétisek:Hát a számtan nem az erőséged :
Templomkristály fétis (platinából ősze vásárólhattó)
Xenó fétis:0 TPés energiahasznosítás nélküli portya.(+italok,csatlóskristály,stb...)
Aukciós fétis (Szint: 250) Aranydukátot évekig tudják azonos szinten nyomkodni.Határ korlátlan.
Napfétis
Szüreti fétis
Ünnepi fétis
Karácsonyi fétis
Húsvéti fétis "Ezt nem tudom biztosra,ekkor ép nem játszottam,de szerintem a Mini eventeket ismerve,bőven felírhatom"

Hűség Fétis ez ugye küzdelemmel jár más szeron,de ez is ingyen jöhet neki.
Ősi fétis:Ha költ rá.

3 év a mini event fétis.3 év alatt 2 mini eventböl ki szedsz 2 fétist+Xeno. Max egy szintedbe kerűl a 3 fétis,amit az állatnak adnak állatfelszerelés gyanánt,ha ép nincs elég LÉ és nem kívánnak TPét,hogy a csatlós kijöjjön.

A téma az SZB medál.Miklós kitalálta,hogy 1,5 havonta 3 küzdelem után kapjanak azt is.Alacsony szinten meg nem mindegy az a +1 tulajdonság mindenre,mindezt korlátlan számban.Azóta ezt vissza vonta,de ezt MÉRLEGELJE,mert elég a nyugdíj nekik.
Dátum: 2015.11.16. 13:04:20
Tévedtek.
Egy ilyen hálózatot csak egy félekép lehet hatástalanítani.
Anyagilag tönkre kell tenni.
Utána nézve,honnan van anyagi forrása,majd akik erre utasításokat adtak életfogytiglanra vagy akasztófára küldeni.

Putyin utána nézett.A nyugati államok SOHA nem fognak.

Izrael,USA,EU mamutvállalatok folyósítanak arab fiktív cégeken keresztül.

De nem megyek messzire.
2013ban "nem tudom pontosan"egy újságíró lefényképezte az Angol védelmi minisztert,ami önmagában nem hír.Azonban a dosszié ami nála volt igen.Egy robbantás sorozat tervét tartotta kezében,amit az újságíró kíváncsiságból kinagyított.
Kb 2 cik lett belőle a védelmi miniszter lemondott.A robbantás sorozat pedig elmaradt,mert a tervet ki kellett adnia és a rendőrség letartóztatott,minden részvevőt.

Az Angol védelmi miniszter nem volt soha arab származású,se muszlim,de az ügy el lett tusolva,ő meg nagyvonalúan lemondott.

Ott voltam Londomban,mikor robbantantak a bombák.Soha annyit még nem gyalogóltam,mint aznap.Azonban azt tudom,azok a metró megállók,amik a levegőbe repültek alapból felujításra szorultak.Akár a 2 torony Amerikába.
Dátum: 2015.11.16. 11:40:44
Igen most csuktak le egy férfit aki a boros picéjébe megmérgezte saját borát. 7 évet kapott,mert meg akarta leckéztetni állandó tolvajait.Ha kutya tép szét a látogatókat,akkor meg azért csukják le.

Magyar ország hadserege nem kell az USÁNAK,mert nincs.
Itt nem volt robbantás,nem is lesz,csak akkor ha Viktor el kezdi nyalni Putyin fenekét.Na akkor lesz robbantás dögivel.
A franciák viszont ma már bombáztak Szíriában,lehet a pár napja történt robbantások miatt?

Az összefüggések nagyon egyszerűek.

A muszlimok meg szadoisták.Tudják,ha robbantanak az EUba sőt az egész világon másnap felrobban a fél országuk és a civilek 1000vel halnak arab területen.

Mindezt 5 évernte,ugyan az a szisztéma alapján.

Én támogatom a falat,de nem a terroristák miatt,hanem a migránsok utaztatása,regisztrációja,etetése,ittatása,stb... költségek spórólása miatt.Erre magyarország kicsi és Viktorék nem tudnának annyit lopni,mint szeretnének,hisz a migránsokra nem maradna közpénz.Inkább építünk stadiont és átadjuk az állami földeket a spanoknak.Ehez hiper olcso kölcsönt is kapnak.A nyugdíjunk sajna nem volt elég.
Egy vagyonba kerűl ez az érintet országoknak,a fal lényegessen költségtakarékosabb.Viktor is boldog,mert így több számlát tud hozni szegény családi vállalkozásába.
Migránsoknak meg mindegy merre mennek.
Dátum: 2015.11.06. 13:17:13
A portya gázúl fizet.Ha az valakinek meg éri,az nyomjon sokat.

A vadászat meg éri,mivel ugyan az mint álltalában,csak pl most sok +al.
Nekem simán jó így,főleg,ha 3 nap alatt végzek az eventtel.
Ha ez nem tetszik,írj te az ÜSZre.
Nem értem a kérdésetek
Dátum: 2015.09.15. 17:54:01
Van egy két orvos ismerősöm,barátom.
Hát az egészségügy nem a Szíreken csúszik el.

Meséltek pár dolgot.Ott a korupcio adósítja el a kórházak nagy részét.Ez a folyamat a rendszerváltás óta megy és ennek 2 oka van.Az első,hogy pár ember megtömje a zsebét.A másik,hogy privatizálni akarják az egész egészségügyet.
Pl. gondolok itt azon szerződésekre,amiben olyan áron bérelnek több milliós 10 milliós értékű berendezéseket,amiket a bérleti díjból a kórház 1-2 év alatt kifizet.
Privatizálás meg amerikai mintára.Hogy ez jó lesz e nekünk?Erre mindenki tudja a választ.Gazdagok kapnának ellátást,szegényember meg megdögölhet a küszöbön,a kutyát nem érdekelné.

Ami a sürgősségit illeti.
3 komoly gond van.

1.Szírekkel bizony nekik kell foglalkozni és bizony a jelentős részük se Angolul,se Németül nem beszél.Ez bizony megnyújtja a várakozási időt,hisz a kórházak arab tolmáccsal nem rendelkeznek és a rendőrök se hoznak magukkal az esetek 95%ban.Tehát marad a metakomunikáció és a Google fordítró,ami vagy jól fordít vagy nem.
2.Magyar emberek bizonyos % rá jött arra,hogy a sürgősségin el látják őket.Teljesen mindegy milyen gondja van.A náthától kezdve a torokgyúladásig,lábgombáig mindenféle csipicsupi problémával oda mennek.Ezzel szintén hosszabítják a várakozási időt,hisz ezt a háziorvos is meg tudná csinálni.
3.Olyan káosz van bizonyos kórházak ezen osztályán,hogy azt max 1 évig bírják az orvosok,majd keresnek más osztályt.Azaz cserélődnek az orvosok és általában ide rezidenseket találnak csak.
Barátaim azt mondták,hogy minden tiszteletük azon orvosoknak,akik ott 5 évnél többet ki bírnak.
Dátum: 2015.09.11. 08:46:35
Dikó István mindig is ilyen volt és kétlem,hogy valaha is meg változik.
Igyekszik 2 szóval le szerelni,általában lenéző hangnemben.A lényeg,hogy ő válaszolt,az hogy semmit nem mondott és tulajdonkép semmit nem csinált meg egy másik kérdés.Hogy igaza van e,meg marhára nem érdekli.
Nem akarok senkit el szomorítani,de a "segítség" opció csak dísz a játék képernyőn.
Itt fórumon,ha az a pár mester nem válaszol,akkor nincs rendes válasz.
A reklamációk meg alapból nem érdekli a Biholdert,ez nem feltétlen Dikó hibája.
Dátum: 2015.09.07. 19:43:38
Miklós azt nem érted,hogy mindkét oldalt támogatják az általam említett hatalmak.
Erről beszélt Putyin.
Egyetlen egyszer láttam a felvételt és minden EU,Amerikai stb... országban ez a beszéd le van tiltva a netről.Ma próbáltam megtalálni,de reménytelen.
Amiről én beszélek az az,hogy ez a migráns dolog és a Szír válság egy irányított,megtervezett dolog.
Akár a WW1-2,akár Avganisztán lerohanása,Irak lerohanása,Afrikai diktátorok,stb... a 20-21.században.
Ma Szíriában megy a balhé,jövő évben meg Iránról fog szólni.
MINDEN ÉVBEN HÁBORÚZIK AZ USA,IZRAEL ÉS AZ EU!!!!
Afrikát csontra fosztották a 20.században,21.század elején,most jönnek az iszlám országok.
Dátum: 2015.09.07. 17:44:47
a) józan ész elvei alapján milyen kritériumok szerint;
Néz utána az agyszívás fogalmának.
A selejt meg marad Magyarországon,Olaszországban,Görög országban hisz ezekben az országokban regisztrálják be őket,tehát ide dobják majd vissza őket.

b) és ezt milyen - az EU torkán lenyomató (és a világsajtó által elfogadható) formában tálalva
Erre van a televizió.Bármit meg esznek az emberek.Én Angliába éltem mikor Viktorunk felbérelte a Fradi keménymagot egy kis balhéra.TV székház,stb....
Ne tud meg mi volt az Angol sajtóba
Skinhedek basebol ütővel kiégett autókon,forradalom címekkel és belháború ábrázolással.FÉLTETTEM A CSALÁDOM!!!

Éltem arabokkal akik szerették hitüket.Elmodták,hogy a nyugati sajto kiforgatja a valásukat és ellentétesen értelmezve uszítja ellenük az EU népeit.Az iszlám hitben nincs olyan opció,hogy hihetleneket büntetlenül gyíikolhatnak!
Az iszlám hit csak azoknak ad dicsőséget akik az Iszlám ellenségeit:Katonák,politikusok és az embereket kihasználó tőkések.Azaz akik az Iszlám embereket fenyegetik.
Az Iszlám öngyilkos merénylők vagy megtévesztett emberek vagy meg zsarolt emberek/Pl családjukkal/

Putyin meg szellőztette az Iszlám Állam pénzügyi bevételeit és hogy miféle iszlám harcosokból állnak.
Pénz bizony az EU,Amerika,Izrael.
Katonák pedig zsoldosok,akik közel sem iszlám vallásúak.

Miért jó ez az USÁnak,Izraelnek és az EU Tőkéseinek?
USA egyértelműen fegyvert akar el adni,olajat szerezni,nukleáris hulladékot le rakni,stb.... 1000 oka lehet.
Izrael erőteljesen terjeszkedik.Mennyivel könnyebb egy lakosság nélküli országot szabályosan felvásárólni?
EU Tőkések tojnak a migránsokra,de pár millió migráns bizony hatással lesz a munkaerő árakra és az emberek a munka körűlményeikből is képesek engedni,ha bármikor el veszthetik.

Ami szintén vicces a történetben,hogy az Iszlám állam a világ minden országából végzett ki embereket.Tehát miért akarja az egész világot ellenségnek?
Ezzel nem szerez barátokat az Iszlám államokban.De bele lehet keverni az egész világot,ami inkább a tőkéseknek éri meg.

Ezen érdemes elgondolkodni.
Dátum: 2015.09.06. 08:35:33
Idézet: Syabo - 2015.09.04. 11:35:03
Levél ÜSz-től...

ma, 11:09
Syabo
sziasztok!

Mikor indul a szüret miniesemény?

Landragór 2015. aug. 12. - szept. 2.
Szüret miniesemény

Csak a könnyebb tervezhetőség miatt...

Üdv:
Péter

ma, 11:24
Miklós
Szia!
Ld. a hírt a főoldalon, amit tegnap kiraktunk, a szüret hétfőn indul.

További jó játékot,
Miklós

Jó én vagyok a hülye, de sehol sem találom....

Mod: A landragór esemény lezárásának alján az utolsó sorban van írva....



A következő esemény a Szüret lesz, ami szept. 7-én, hétfőn indul.
Dátum: 2015.08.24. 15:12:14
Nézd,IceCold aki valóban segíteni akart és tanácsokkal látott el kritika nélkül.
A tiéd inkább nem értékelem így mindketten jól járunk.
Maradjunk ebben.
Dátum: 2015.08.24. 15:10:15
Aha.
Át gondolom.

Régebben mikor játszottam úgy emlékszem első klán váltásnál nem volt építés vesztés,csak ha ki be ugrált valaki.
Remélem most is így van.

0ról nem kezdek bele 1 milliós kútba,az biztos.10.szintre be erősödöm,onnan már lesz bátorságom bele fogni,na meg majd a pókok száma is indokolhat 6-7 szintugrást.

A leg ésszerűbb a horda váltás lenne új karival,de eddig a másik három fajjal játszottam,változatosság gyönyörködtet,valamint lesz kit farmolni,hisz mindenki gyémánt,smaragd esetleg zafir.Rubin a leg népszerűtlen ahogy tapasztaltam.

Köszönöm a segítséget.
Dátum: 2015.03.25. 08:02:37
Idézet: Azazel - 2015.03.24. 11:07:50
Üdv újra Mester

A helyzet az, hogy egy bugot kihasználni, függetlenül minden egyéb körülménytől, etikátlan.Ennyi. Többnyire ban jár érte. Ha csak visszaveszem, a bugolással szerzett cuccot, az nem büntetés, attól legközelebb is meg fogod próbálni, mert hátha nem derül ki, ha meg igen, nem vesztettél semmit. Szerintem még olcsón is megúszta mindenki, sőt, aki igazán nagy tételben nyomta, és átváltogatott stb., az mág a "büntetés" után is elég szépen pluszban maradt.
Szóval nem kell ez a siránkozás, örülj hogy ennyivel megúsztad, és maradj csendben.

A játék szabályaiból idézek :


- Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát.


Ne haragudj,nem vagyok Mester,csak ugyan úgy jártam,mint az az illető,aki törölt.
4-5 alkalommal nyomtam meg,mire le esett,hogy be van akadva a gomb.
Kaptam is érte büntetést.
Ezt kifogásoltam.
AZ ILLETŐNEK 100%ban igaza volt.
Ami meg a multi Pókokat illeti.A pókok 80%át zárólni kéne.
Az persze nem teszik meg,mert ki játszana.
Nem írok ide többet,csak nekem is rosszul esett a dolog és nem hagytam szó nélkül.
Dátum: 2015.03.24. 10:31:23
Át olvasgattam a fórum azon bejegyzéseit ami a napokban történt Bug kapcsán merültek fel.
Volt aki az etikai részét feszegette a büntetésnek.

Teljesen igaza volt.

Miklós etikaára hivatkozva büntetett a saját Bugjuk miatt,melynek kialakulásáért 100%ban ők voltak a felelősök.
Olyan hiba merült fel,amit tesztel simán kiszűrtek volna,de ők ezt elmulasztották.
Ez bizony sok embernek fájt.Volt aki vissza élt vele és volt aki bizony pl. illuminált állapotban ön hibáján kívül "élt vissza" egy felmerülő BUG kapcsán.

Kérdés simán annyi,hogy mi alapján ró ki a játékkészítő büntetést saját hibájából felmerülő problémára?
Miért büntet olyan dologgal,ami csak őskőért vásárolható?

Miért mindezt etikai megfontolásból,hisz ez igen csak kétszinű ebben az anyagias világban.

Miklós arra hivatkozott,hogy nem tudnak mindenkihez egyenként be lépni.Nem is kell és ezt ők is 100%ig tudták,hisz ez a bug fél napig állt fent és egyetlen feladat jutalomfelvételéről szólt.
Büntetés mértékét az alapján rótták ki,hogy valaki 4*,10*,20 vagy 100*,stb... vette fel az alapján azt is tökéletesen fel tudták mérni,hogy azt a feladatot hányszor vette fel.
Tehát 1etlen gombnyomással vissza tudták volna venni precízen pontosan azt amivel a játékosok visszaéltek,de akkor nem tudtak volna térkapu szimulátorra büntetni,ami csak őskőért vásárolható.
Így a játékosok büntetése a kidobott idő lett volna,amíg nyomkodták a gombot.Az a játékos,aki pl. 1000* nyomta meg,pontom 1-2 órán keresztül mást sem csinált és legyünk őszinték,az a játékos aki ezt meg játszotta alapból tudhatta volna,hogy a jutalmat nem tarthatja meg,mert a dolog 1 napon belül kibukik.

A levelem lényege,hogy Miklós ez alapján ne hivatkozzon erkölcsi megfontolásra,mert nagyon álszent.
Oldal: 1