Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Szüret (szept.18-okt.4)
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
141. hozzászólás - 2015.09.11. 08:18:02 (Válasz Riska #139 hozzászólására.)
Idézet: Riska - 2015.09.11. 06:43:13
V1, V5, V6, Szintén működött. Akkor most mi van? Dikó úr már megint tévedett? Nem először.



Dikó úr nem téved.... Soha...

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
A hozzászólást Syabo módosította 2015.09.11. 08:18:35-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.68
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
142. hozzászólás - 2015.09.11. 08:27:11 (Válasz Ariel #140 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.09.11. 08:15:45
Az inkompetens játékvezetés hülyeséget válaszol, és le sem ellenőrzi, hogy miért nem működik. Aztán ahelyett, hogy utánajárna a problémának, megváltoztatja a feladat szövegét, de közben még mindig működik szb-vel a küldi. Szomorú, hogy ilyen a hozzáállás, ennek nagyon nem így kellene működnie. A következő lépés az lesz, hogy nem fog működni a kábítós küldi sem, mert az szb nem portya. Ideje lenne beismerni, hogy a játékvezetésnek egy csomó dologról fogalma sincsen, és végre meg kellene tanulni a játékot, ahelyett, hogy a fals működési képzetekhez szabnák, hogy végül mégis igaza legyen a játékvezetőnek.

Én is össze akartam így foglalni (ÜSZ-re, nekik, okulási céllal), de gondoltam ha ez így megtörténik akkor úgyse nagyon érdekli őket. Tök feleslegesen égeti magát a Beho az ilyenekkel.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.22
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
143. hozzászólás - 2015.09.11. 08:46:35
Dikó István mindig is ilyen volt és kétlem,hogy valaha is meg változik.
Igyekszik 2 szóval le szerelni,általában lenéző hangnemben.A lényeg,hogy ő válaszolt,az hogy semmit nem mondott és tulajdonkép semmit nem csinált meg egy másik kérdés.Hogy igaza van e,meg marhára nem érdekli.
Nem akarok senkit el szomorítani,de a "segítség" opció csak dísz a játék képernyőn.
Itt fórumon,ha az a pár mester nem válaszol,akkor nincs rendes válasz.
A reklamációk meg alapból nem érdekli a Biholdert,ez nem feltétlen Dikó hibája.
---
Pontszám: 8.33
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
144. hozzászólás - 2015.09.11. 09:06:54
Elnézést a félretájékoztatásért a Stratéga küldetés működésében, nem Dikó hibája, hanem az enyém. Belenéztem a szövibajnokság kódjába, és ott nem volt benne, hogy működnie kellene rá, viszont ma belenéztem a portya kódjába is, és ott bent van. (minden csata ott fut le lényegében, de már kicsit elburjánzott a kód a hét év alatt )
Szóval elvileg működnie kellene a szövibajnokságban is, nem tudom még, miért van az, hogy hol működik, hol nem. Fél nap van már csak abból a küldiból, nem biztos hogy ma rájönnék, mitől lehet, ezért az új leírást egyelőre nem bántom, a sima portya tűnik biztosnak, akinek működik szb alatt is, az örüljön neki, így járt. Ha nem sikerül javítani a hibát, akkor a következő minieventre marad az, hogy szb csatákra nem lesz érvényes.
Pontszám: 9.31
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
145. hozzászólás - 2015.09.11. 10:14:13 (Válasz Baraty #144 hozzászólására.)
Ez így oké Baraty, de a JV hozzáállásán jó lenne változtatni, mert ez nagyon rossz képet fest rólatok a játékosok előtt.
Pontszám: 9.27
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
146. hozzászólás - 2015.09.11. 13:28:52 (Válasz Doomlord108926 #143 hozzászólására.)
Idézet: Doomlord108926 - 2015.09.11. 08:46:35
Dikó István mindig is ilyen volt és kétlem,hogy valaha is meg változik.
Igyekszik 2 szóval le szerelni,általában lenéző hangnemben.A lényeg,hogy ő válaszolt,az hogy semmit nem mondott és tulajdonkép semmit nem csinált meg egy másik kérdés.Hogy igaza van e,meg marhára nem érdekli.
Nem akarok senkit el szomorítani,de a "segítség" opció csak dísz a játék képernyőn.
Itt fórumon,ha az a pár mester nem válaszol,akkor nincs rendes válasz.
A reklamációk meg alapból nem érdekli a Biholdert,ez nem feltétlen Dikó hibája.


Ezzel vitatkoznék. Egyrészt, én naponta látom a kérdéseket és válaszokat, és azt látom, hogy István igyekszik mindenkinek a problémáját a legjobb tudása szerint megoldani. A játék azonban iszonyúan komplex, ezért nem mindenre tudja a választ 100%-osan, de ilyenkor mindig konzultál velem vagy Barattyal. Az is előfordul, hogy mi nem tudunk vmit jól, és ilyenkor persze rajta csattan az ostor. Ha nem értesz egyet, vagy szerinted félreértett valamit, kérdezz újra bátran (és udvariasan), segíteni fgounk, ha tudunk. Ha mindezek ellenére elutasító választ kapsz, nem tudunk segíteni, ott István konzultált előtte velünk, hogy mit lehet tenni, és sajnos nem volt lehetőség a probléma megoldására.
Pontszám: 7.85
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
147. hozzászólás - 2015.09.11. 13:55:53 (Válasz Miklós #146 hozzászólására.)
Az is lehet egy válasz, hogy nem tudjátok, miért nem működik, és utánanéztek. De a megoldás nem az kéne legyen, hogy 1-2 hibabejelentés után úgy döntötök, hogy ennek nem is kell műlödnie, mert ez "nem portya". A játékosok 99 százalékának nem volt problémája, de nem az 1%-öt teszitek helyre, hanem kigolyózzátok a 99-et, minden mini eventben. Ez nem normális. Ha holnap valaki reklamál, hogy nem megy a kábítós küldi az szb-n, akkor azt is kigolyózzátok, mert nem portya? Egy beszakadt köröm nem igényel csuklóból amputálást, hogy megelőzzük a következő beszakadást. Ha pedig nem sikerül megtalálni a beszakadt köröm okát, még mindig ott a körömreszelő, ami enyhít a problémán...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.36
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
148. hozzászólás - 2015.09.11. 14:27:05 (Válasz Miklós #146 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.09.11. 13:28:52
Idézet: Doomlord108926 - 2015.09.11. 08:46:35
Dikó István mindig is ilyen volt és kétlem,hogy valaha is meg változik.
Igyekszik 2 szóval le szerelni,általában lenéző hangnemben.A lényeg,hogy ő válaszolt,az hogy semmit nem mondott és tulajdonkép semmit nem csinált meg egy másik kérdés.Hogy igaza van e,meg marhára nem érdekli.
Nem akarok senkit el szomorítani,de a "segítség" opció csak dísz a játék képernyőn.
Itt fórumon,ha az a pár mester nem válaszol,akkor nincs rendes válasz.
A reklamációk meg alapból nem érdekli a Biholdert,ez nem feltétlen Dikó hibája.


Ezzel vitatkoznék. Egyrészt, én naponta látom a kérdéseket és válaszokat, és azt látom, hogy István igyekszik mindenkinek a problémáját a legjobb tudása szerint megoldani. A játék azonban iszonyúan komplex, ezért nem mindenre tudja a választ 100%-osan, de ilyenkor mindig konzultál velem vagy Barattyal. Az is előfordul, hogy mi nem tudunk vmit jól, és ilyenkor persze rajta csattan az ostor. Ha nem értesz egyet, vagy szerinted félreértett valamit, kérdezz újra bátran (és udvariasan), segíteni fgounk, ha tudunk. Ha mindezek ellenére elutasító választ kapsz, nem tudunk segíteni, ott István konzultált előtte velünk, hogy mit lehet tenni, és sajnos nem volt lehetőség a probléma megoldására.


Szia Miklós.
Többen szoktatok választ adni,pontosabban 3* kezdtem karaktert,így azt mondhatom,hogy évek óta játszom kisebb nagyobb kihagyásokkal.
A többi válaszadóra és rád ez igaz.Inteligens,kedves és segítő kész leveleket kaptam.
Dikó úrra EZ AMIT ÍRTAM TÉNY.
Első accomat pl azért törrőltem,mert 500 őskövet buktam egy jó tanácsán,amit nem volt hajlandó kompenzálni!!!
Amit el értem vele,hogy utána az áthejezésnél már jelőltétek az őskövek el vesztését.Csak az én pénztárcám bánta.
Face bookon se ő próbált velem egyezkedni,hanem te igyekeztél a haragom csillapításával.
Te végül vissza adtad volna,amit el vettetek,csak ép a szituáció úgy fel húzott,hogy nem érdekelt többet.
Második reggelésemnél se volt poziitivab a levelezésem vele.
Nyílván vannak rossz napjai Dikó úrnak,de hogy mindet kifogtam az gáz.

Én a segítségbe már 2 éve semmit nem írok.Fórumon kérdezem meg,ha valamit nem értek.
Lord Domi
S1
Pontszám: 8.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
149. hozzászólás - 2015.09.11. 15:04:44 (Válasz Doomlord116090 #148 hozzászólására.)
Sajnálom, hogy nem voltál elégedett, mi igyekszünk segíteni mindig, de ez sosem lesz 100%-kos
Pontszám: 7.71
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
150. hozzászólás - 2015.09.11. 15:09:33 (Válasz Ariel #147 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.09.11. 13:55:53
Az is lehet egy válasz, hogy nem tudjátok, miért nem működik, és utánanéztek. De a megoldás nem az kéne legyen, hogy 1-2 hibabejelentés után úgy döntötök, hogy ennek nem is kell műlödnie, mert ez "nem portya". A játékosok 99 százalékának nem volt problémája, de nem az 1%-öt teszitek helyre, hanem kigolyózzátok a 99-et, minden mini eventben. Ez nem normális. Ha holnap valaki reklamál, hogy nem megy a kábítós küldi az szb-n, akkor azt is kigolyózzátok, mert nem portya? Egy beszakadt köröm nem igényel csuklóból amputálást, hogy megelőzzük a következő beszakadást. Ha pedig nem sikerül megtalálni a beszakadt köröm okát, még mindig ott a körömreszelő, ami enyhít a problémán...


Itt nem csak erről van szó. Ha a szövetségi bajnokság tökéletesen ekvivalens lenne a portyázással minden szempontból, viszont jobb LE/TP-t adna, akkor attól kezdve a portyázást nyugodtan kivehetnénk a játékból. A portyázás a játék pvp eleme, fontos, hogy legyen értelme, ezért most is, és a jövőben is lesznek olyan dolgok, amik csak és kizárólag portyázásra működnek. Ha bárhol bizonytalan vagy, hogy működik-e szövi háborúban, kipróbálod, ha nem nőtt a számláló, lősz nekünk egy levelet, ha azt mondjuk, ez szándékos és így marad, akkor meg ez van, portyázni kell egy kicsit.
A hozzászólást Miklós módosította 2015.09.11. 15:11:04-kor
Pontszám: 7.71
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
151. hozzászólás - 2015.09.11. 15:12:23
Nyilván.
Ezt figyelembe véve még mindig játszom és költök.

Arielnek is igaza van.
Sok mindenen tudnátok változtatni,ha nem 99%nál mozdulnátok meg.
Lord Domi
S1
Pontszám: 8.20
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
152. hozzászólás - 2015.09.11. 15:25:52 (Válasz Miklós #150 hozzászólására.)
Az eddigi összes mini esemény portyázós feladat működött szövetségi bajnokságban. Ezt minden játékos tudja, aki csinálta őket. Ez a fajta tudás az, amivel játékvezetői oldalról is tisztában kellene lenni, hogy egyből tudjátok hova kell nyúlni a probléma/bug elhárításakor, a ticket megválaszolásakor. Ehelyett az, hogy "ez nem portya", jóhogy kiveri a biztosítékot egyeseknél;és azt a benyomást kelti, hogy nem ismeritek a saját játékotok, nem tudjátok mi hogy szokott működni. Ennek semmi köze a LE/TP-hez, és a játékosok közti interakció növeléséhez.

Valami miatt nem úgy működött a feladat számlálója, mint minden ilyen esetben szokott, de a ti részetekről meg az jön ide felénk hogy azt se tudjátok hogy szokott, meg azt se hogy hogy kéne működnie; és önigazolásként inkább beszüntetitek a szövetségi bajnokságban teljesíthetőséget, hogy az első adott válaszotok igaznak hasson.

Fel kéne vennetek valakit aki napi 8 órában jatszik a játékotokkal, és őt is megkérdezni ilyen kérdésekben.
Poénnak tűnik, de fogadok sokkal professzionáisabb problémakezelési rendszeretek lenne.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
153. hozzászólás - 2015.09.11. 15:34:26 (Válasz Miklós #150 hozzászólására.)
Ariel levelének végül is csak a mondanivalóját nem sikerült megfogni...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.24
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
154. hozzászólás - 2015.09.11. 15:38:12
Az ötlet remek " Fel kéne vennetek valakit aki napi 8 órában játszik a játékotokkal! " Javaslatom hogy ezt az ügyfélszolgálatosnak kellene csinálni. Így talán előbb javításra kerülnének (kiderülnének) a játék hibái.
Pontszám: 8.25
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
155. hozzászólás - 2015.09.11. 15:39:07 (Válasz Offsboy #152 hozzászólására.)
Szerintem azt kéne csinálni, hogy Dikó úr akkor kap fizetést mikor V6-on eléri az 50-es szintet.
Pontszám: 8.76
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
156. hozzászólás - 2015.09.11. 15:40:41
Ha nem számít portyának akkor miért kerül portya pontba?
Ebben iszonyat nagy logika lehet
Pontszám: 7.34
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
157. hozzászólás - 2015.09.11. 16:56:24 (Válasz Miklós #150 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.09.11. 15:09:33
Idézet: Ariel - 2015.09.11. 13:55:53
Az is lehet egy válasz, hogy nem tudjátok, miért nem működik, és utánanéztek. De a megoldás nem az kéne legyen, hogy 1-2 hibabejelentés után úgy döntötök, hogy ennek nem is kell műlödnie, mert ez "nem portya". A játékosok 99 százalékának nem volt problémája, de nem az 1%-öt teszitek helyre, hanem kigolyózzátok a 99-et, minden mini eventben. Ez nem normális. Ha holnap valaki reklamál, hogy nem megy a kábítós küldi az szb-n, akkor azt is kigolyózzátok, mert nem portya? Egy beszakadt köröm nem igényel csuklóból amputálást, hogy megelőzzük a következő beszakadást. Ha pedig nem sikerül megtalálni a beszakadt köröm okát, még mindig ott a körömreszelő, ami enyhít a problémán...


Itt nem csak erről van szó. Ha a szövetségi bajnokság tökéletesen ekvivalens lenne a portyázással minden szempontból, viszont jobb LE/TP-t adna, akkor attól kezdve a portyázást nyugodtan kivehetnénk a játékból. A portyázás a játék pvp eleme, fontos, hogy legyen értelme, ezért most is, és a jövőben is lesznek olyan dolgok, amik csak és kizárólag portyázásra működnek. Ha bárhol bizonytalan vagy, hogy működik-e szövi háborúban, kipróbálod, ha nem nőtt a számláló, lősz nekünk egy levelet, ha azt mondjuk, ez szándékos és így marad, akkor meg ez van, portyázni kell egy kicsit.


Alacsony szinten nem bánnám,ha kivennétek a PORTYÁT,mert semmi értelme.
100ból 1nél van LÉ.
Lord Domi
S1
Pontszám: 7.13
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
158. hozzászólás - 2015.09.11. 17:08:01 (Válasz Doomlord116090 #157 hozzászólására.)
Akkor csak azt támadd, akinél van LÉ
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.42
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
159. hozzászólás - 2015.09.11. 17:25:53
Szoktam.
Álltalában 2 támadás után az is üres

Kb 1 TP / 18rLÉre jön ki a portya,mint a sima vadászat ami farm"építész" és multi accok gyártására kiváló
Én egyikkel sem élek,így marad az SZB,ami miatt 4.tszről kezdtem 1,4 milliós LÉ kutat tölteni.

Értem Miklós gondolatát,erre van pl a lopj kiéget őskövet opció.Soha nem portyáztam érte alacsony szinten.
Lord Domi
S1
Pontszám: 8.20
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
160. hozzászólás - 2015.09.11. 22:12:07 (Válasz Miklós #150 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.09.11. 15:09:33
A portyázás a játék pvp eleme, fontos, hogy legyen értelme, ezért most is, és a jövőben is lesznek olyan dolgok, amik csak és kizárólag portyázásra működnek.

Ez így rendben is van. De ha valami már működik egy éve, akkor utólag nem kéne csak azért visszacsinálni, mert valaha máshogy gondoltátok, de közben hozzászokott mindenki. Gyanítom, ha Baraty két perc alatt megtalálta volna a hibát, hogy miért nem működik egyes esetekben a küldi, még mielőtt kijön tőletek egy olyan nyilatkozat, hogy ennek nem is kell működnie, mert ez nem portya, akkor eszetekbe sem jut átírni az összes mini event szabályát, és megnyugodhatna mindenki.

A portya a játék pvp eleme, ezt elfogadom. De ha továbbra is szerepet akartok adni neki, akkor teremtsétek meg hozzá a feltételeket!!! Amíg nincsenek portya célpontok, és fél órát kell várni egy KH-s célpontra is, aki a varázslat körében elájul, addig nem adottak a feltételek. Amíg nincs kit ütni, addig irreleváns arról beszélni, hogy az szb csatának, vagy a portyának jobb-e a LE/TP aránya, mivel a portyázás kivitelezhetetlen.

De itt most nem is a napi 4 portyáról van szó, hanem a hozzáállásotokról egy ilyen témában. A játékvezetés nem ismeri a játékot, talán mert nem is játszik a játékkal, ellenkező esetben el nem tudom képzelni, hogy egy éven át hogy nem vettétek észre, hogy ez így működik. A "nem működik, mert nem portya" válasz pedig a legnagyobb öngól, amit rúghattatok magatoknak. De ami még szomorúbb, hogy olyan dologba nyúltok bele, amihez a játékosok egy éven át hozzászoktak, nincs komoly hatása az eredményekre, nem lehet tápolni, bugolni vele, a változtatás csak kivágja az embert a komfortjából, bosszankodást és idegeskedést generáltok vele, de senki nem nyer vele.
A hozzászólást Ariel módosította 2015.09.11. 22:12:28-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.28
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!