Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
61. hozzászólás - 2015.12.04. 22:25:43 (Válasz Offsboy #58 hozzászólására.)
Az utolsó és egyben leghosszabb bekezdésben idézett majd megválaszolt rész volt az igazán megdöbbentő számomra, mondhatni fájó, bár tényleges tartós negatív hatást nem váltott ki bennem, de sajnálom, hogy ide jutottunk.
Aki így (félre)ismer vagy így akar láttatni mások előtt az vagy rosszakaróm vagy fényévekkel más szemszögből látjuk a világot, egymást és abszolút nem találjuk a közös nevezőt. Jelenleg nem tudom te hová tartozol, de látszólag neked mindegy is, elég ha nem vagy kevesebbet fárasztom a szemed a jövőben a kritikáimmal.
Nem fogok miattad kevesebbet vagy többet véleményezni, de ha be is fejezném az alkalmankénti "negatívkodásomat" az nem azt jelentené, hogy már minden rendben, csak hogy eggyel kevesebben tartják észben vagy veszik észre amit szeretnének, hogy elfelejtsenek vagy észre se vegyenek.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.28
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
62. hozzászólás - 2015.12.04. 22:40:16 (Válasz Doomlord116090 #59 hozzászólására.)
Idézet: Doomlord116090 - 2015.12.04. 22:03:37

Nagyon nem érted a lényeget.

Szerintem meg értem. Amiről te beszélsz, az teljesen más téma, egyszerűen lehagyod az ilyen karaktereket és kész.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.14
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
63. hozzászólás - 2015.12.04. 23:40:02 (Válasz Ariel #53 hozzászólására.)
Tuti igazad van, és be lehetne fogni Kiát, csak azt nem nevezném játéknak. Én ide szórakozni járok, nem "keményen dolgozni". Így aztán elfogadom, hogy van 1 karakter, akit nem tudok befogni, meg 1-2, akik elhúznak mellettem. Abban bízom, hogy erőlködés helyett jó játékkal és némi taktikával azért labdába tudok rúgni én is.
Pontszám: 8.20
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
64. hozzászólás - 2015.12.04. 23:52:52
én 95 szint környékén kezdtem el komolyan játszani, kb 10 szint kellett mire esélyem lett nyerni,de mindig volt 1-1 karakter aki elvert.Dinamo ,Enyveskezű Ed,Jackass, Rebecca, Malabar és sokáig sorolhatnám még a neveket.Néhányan töröltek is közben de fokozatosan jött a siker is.
Eleinte bajnoki kategória tetején centizgettem hogy ne lépjek szintet nevezés előtt a rivális pedig már átcsússzon feljebb.
Feljebb kategóriában nevezni megoldja a jelenlegi kategóriám gondját de nyakába kap a 2-3 fentebbi karakter.
Ez nekik nem fog tetszeni.
llyen ötlet hogy más módon legyen bajnoki medálom nem jutott eszembe az elején sem,bár akkor azt sem tartottam valószínűnek hogy valaha is lesz medálom.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.05
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
65. hozzászólás - 2015.12.04. 23:58:21 (Válasz Kiaphet #64 hozzászólására.)
Nem tudom, kik lobbiztak a témában a V5 top50-ből, de erős a gyanúm, hogy eggyel feljebb Buildermann is túl nagy falat lenne nekik, még ha jóval verhetőbbnek is tűnik nálad.
Pontszám: 8.20
kedvelt tagDoomlord117147Nő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
66. hozzászólás - 2015.12.05. 00:02:18
Sok ilyen van.
Ez a divat a pókok közt.
A portyázás már nem divat,csak ha van multiaccuk.

Alapból azt nem értem,hogy a bajnokság portyákból áll.Miért nem lehet meg adni a Tpét a lejátszott csatákért?
LÉ jár.
Inkább ezt kéne megoldani,mint a bizsukat szaporítani.
---
Pontszám: 5
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
67. hozzászólás - 2015.12.05. 09:26:40
A jelenlegi rendszer még tűrhető.
Meg lehet verni olyan PÓKot,aki 30.jára nevez ugyan arra a szintre,hiába van 8-9.szinten 102.szintű állata.
10-15.szinten 2db 90 körüli állata + csatlós,stb....
17.szinten 4 medált szedtem őssze,3 PÓKból vertem ki a szuflát.Más játékosok a szövimben viszont képtelenek nyerni.Ők követik a fórum utasításokat.Vadásznak 1000el,azonban soha nem fognak nyerni bajnokin önerőből,csak ha a PÓK beunta a szinten.Ezt tudja mindenki aki ezt a vadászt tanácsot adja!

Módosíthatták az állatok elnyelését alacsony szinten,amit nagyon kifogásoltam 1-2 éve.A túlzott medál harácsolással olyan minuszokat kap,amivel már fel lehet venni a versenyt "8-9.szinten 102.szintű állata.
10-15.szinten 2db 90 körüli állata + csatlós,stb.... ".Ha újabb medált akar 100%ig biztosan szintet kell lépnie.
Ez a rendszer még tűrhető.Én tudok nyerni,tehát nem lehetetlen.

Azonban,ha ezt a 0TPés rendszer további SZB medálokkal megtoldja Miklós,hogy kedvenc 0 TPés kasztja ismét verhetetlené tegye alacsony szinten már nem!!!

1 év alatt,ha kiszámólja az ember mennyi extrát lehet összeszedni el se kezdi a játékot,ha csak nincs halvére,mint ezeknek a PÓKoknak.

Jelenleg az új reggelők gyorsan feladják,azok akik újat indítanak szintén könnyen be unják,hogy 100 szinten keresztül minden bajnoki szinten van PÓK.
Tanács:VADÁSZ AGYTALANÚL ÉS KERŰLGEZSD ŐKET,majd lepontoztok.Ezek az emberek 100%ban 100.szint felett vannak.Ariel,stb...
Itt a fórumon mindenki adja a jó tanácsot,hogy kerűlgesem őket,vadásszak fel 100.szintre,mert így baromi hatékony karaktert kapok és egyszer majd egy szép napon olyan szintre lépek,ahol nincs PÓK.Pl. beunta a semmitevést.
Arra játszak,hogy hátha beunta a PÓK? Hol van itt a játék? Nekem az a játék,ha olyan karaktert lehet építeni,ami versenyképes,mindezt játszva,nem pedig a nyugdíjra várva.

Lehet inkább ezt a 0 TPés rendszert kellene megszüntetni,hogy ha valaki elrontja a kariját vagy új reggelő,élvezze is a játékot,ne azon idegelje magát,hogy a PÓKoknak képtelenség megfelelni.Ne az legyen,hogy el se kezdem,mert 8 hónapig csak vadászik a karakter és utána is egy rakás kutyagumi,de van esély PÓK mentes szintre.Töltsek ki 30000 kvízt hozzá.

Sokkal egyszerűbb lenne,hogy a 0TPést rendszert beszüntetnék,így mindenki esélyt kapna az új karakter kezdésre,a friss játékosok 8tól-12.szintig legalább esélyt kapjanak medálra,hogy ambiciójuk legyen,ne adják fel az elején.
Aki őskövet vesz,kerűljön elénybe,ez tisztasór,de ne fokozzátok 0TPés szocpollal.
Tudom ez baromság és én vagyok a hülye.
Ismét pontozzatok le vadászok.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.70
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
68. hozzászólás - 2015.12.05. 10:04:03
Igazából ha végiggondolod, nem oldana meg sokmindent a bajnokiért járó tp (gondolom ez a lényegi mondanivalód). Ha a karakter tápolni akar és sok tp-vel járna neki a bajnoki medál a bónuszhoz képest, egyszerűen nem nevez és kész. Rengeteg egyéb lehetőség adott egy karakter tápolására. Bárkinek. Pok is bárki lehet. Új kari is lehet tápgép megfelelő hozáállással. Nem is hiszem, hogy létezik még ez a játékforma a szó klasszikus értelmében.
Time in a bottle
Pontszám: 6.07
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
69. hozzászólás - 2015.12.05. 11:43:03
Ez az,hogy ÉN végig gondoltam.Sajna senki más nemképes a jelek szerint.Mindenki boldog itt a fórumon a 120.szintől lévő karaktereivel és képtelen értelmezni a problémát,hisz azon a szinten ez már lényegtelen.Ez a gond 30.szintig okoz óriási gondot.
Az elmúlt 4 évben 4 karaktert kezdtem újra 4 különböző szerveren,hogy teszteljem a játékot.2 éve vertem ki előszőr a balhét,ekkor módosítottak pár dolgot.Pl,hogy az állatok elnyelése ne léphesse túl a szinten sebezhető maximum értéket.

V6al nincs baj.Az nem a PÓKokról szol,őskővel erősebb,megérdemli fentartja a játékot.V4 csak az őskőről szól,ott sincs PÓK,mert a nyugdíjjal semmit nem ér,hisz véges szerver.
V1 és V5 viszont kriminális.Csak fektett 8as őskővel lehet talpon maradni,de gyors szintlépésekkel "sok vadászattal",azzal is kutyagumi lesz a karakterből /2 szövetségben néztem ezt végig összesen 13 játékost tesztelve+az én 2 karim/.Lassú szerokon csak a szocpól hatékony alacsony szinten.

30.szint után jönnek az igazi PÓKok (Miklós eredeti elképzelése),akik portyáznak.Multizva indulnak kb 12.szintig,aztán feladják multi accaikat,hisz portyában már verhetettlenek,így bárkit bármikor legyőznek,nyugot szívvel portyázhatnak sok 1000LÉvel,hisz a siker garantált,kínzókamra mindenkép hoz LÉt,ha aktív a rabolt játékos.
Ezt megtoldják a bajnoki medálok is.
Ez az említett játékosok profilján és rabolt LÉjéből egyértelműen leolvasható.Lenézem ezeket a játékosokat.

Nektek kellene át gondolni.
Ha Tp járna a bajnokságért nem maradna örökre 8-12.szintű!!!
Esélyt kapnának a friss reggelők.

Nem nevez,akkor értelmetlen a játéka,hisz nem portyáznak.Akkor minek kennelezen egy szinten 1-2 évig xyz mennyiségű állatot.
Valóban ne a bajnokság legyen a LÉ forrás +/húsvéti tojás,virsli,karácsonyi süti,kenneles állatok sajtolása,stb..../
Emellett azért a pár TPért megy a meghívó LÉ,ami nem sok,ezt megjegyzem.Nincs bajom vele.

Ha a bajnokságért megkapná a portya Tpét megmozgatná őket,még ha nem is sokat kapna érte.
Értelmezd a 0TP +csatlós fétis,sütik,kuponok,szerverhibák jutalmai,platinából vásárolt templomkristályok,ingyen LÉ ételek,stb..../Kurta sok/
Pl abba bele lehet gondolni,hogy a szövetség arénájába bohockodik 2 játékos nem szerez érte Tpét. Én is birkóztam testvéremmel gyerekkoromba még se lettem birkózó.
Azonban,ha élesben egy bajnokságon a szint legjobbjaival csap össze,abból hogyhogy nem tanul semmit?
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.05. 12:07:26-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.43
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
70. hozzászólás - 2015.12.05. 12:01:11 (Válasz Ariel #62 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.12.04. 22:40:16
Idézet: Doomlord116090 - 2015.12.04. 22:03:37

Nagyon nem érted a lényeget.

Szerintem meg értem. Amiről te beszélsz, az teljesen más téma, egyszerűen lehagyod az ilyen karaktereket és kész.


Ariel nem érti a lényeget.
Ezen mekkorát röhögtem!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.61
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
71. hozzászólás - 2015.12.05. 12:08:36
"Mindenki boldog itt a fórumon a 120.szintől lévő karaktereivel és képtelen értelmezni a problémát"

Lehet azért,mert 246.szintű.

Megszoktam,hogy nem értelmeztek,csak valami ...... dolgot kiröhögtök és lepontoztok.
Magyar szokás,hogy amit nem akarunk át gondolni,azt nem is fogjuk,inkább kiröhögjük.

Pontoz le nyugodtan,nem lepődök meg,ha 5 pontom lesz.

Én is megtettem,hisz elmagyaráztam a levélben,hogy 30.szintig vannak a szocpókok,afölött pedig a klasszikus PÓKok,akik szintén húzzák az időt,de legalább portyáznak.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.05. 12:18:49-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.21
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
72. hozzászólás - 2015.12.05. 12:43:57 (Válasz Doomlord116090 #69 hozzászólására.)
Hát én ezt nemtom értelmezni. Figy...nekem a legnagyobb karim 60-as. V5-ön rendszeresen indítok új karikat teljesen őskő mentesen. Ha gondolod neked adom a legújabbat tök ingyen. Van 8 bajnokija. Persze se fétis, se igazán magas szintű dög de általában így is jó eséllyel nevez. Az előző is ilyen volt, de azt már elajándékoztam. És lvl 30 alatti. Megértelek mert nehéz labdába rugni. Ki kell használni kőkeményen az eventeket és minden apró lehetőséget. De ha ingyen játszol akkor ez a minimum. A régebbi érában sokkal nehezebb volt labdába rugni. Igaz nem volt ekkora erőkülönbség prém és nemprém között, de a klasszikus pokok kőkemények voltak. Majd 2 évbe telt mire az első viadalt sikerült megnyernem. Most azért ennél sokkal jobb a helyzet szerintem. Sokkal több alacsony szintű lehetőség van. Persze még mindig kevés, de lényegesen több. Az igazság az ha megkapná a portya tp-t a viadalért nem igazán lennének kisegítve az újak. Érdekesen hangzik és nem ellenzem, de szerintem felesleges. Minimális lenne az a tp amit a tulikért cserébe kap. nem hinném, hogy a vezetőség programozásra méltatna egy ilyen kaliberű fejlesztést. Hol van benne a bevétel? Próbálj olyat kitalálni amiből Lanmafiú és Offsrác is képes nyerészkedni. DE a legjobb az lenne, ha csak ők tudnának belőle profitálni. Az a tökéletes fejlesztés! Jó nem..ez pofátlan volt na. Minimum olyannyira mint azt mondani, hogy ki a fenét érdekelnek azok akik kevesebbet vagy nem költenek a játékra? Attól még a az igazán sokat invesztálók maradnak és versengenek egymással, ha ezek a kis suttyók bele is unnak a játékfejlesztési tendenciákba...Ámen. Jajj már megint csak a kritika megy nekem is..megyek is magamba szállni. (--_--)
Time in a bottle
Pontszám: 6.70
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
73. hozzászólás - 2015.12.05. 12:51:06 (Válasz Doomlord116090 #71 hozzászólására.)
Nem nevetlek ki. Nyugi van. Béke, szeretet, jóság.

Ez a kraftolás így viszont csak nyilvános izgatás! Infókat akarok! Van valami konkrét terv, vagy lehet gondolkodni?^^
Time in a bottle
Pontszám: 5.11
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
74. hozzászólás - 2015.12.05. 14:25:41 (Válasz Faust0ne #72 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2015.12.05. 12:43:57
Hát én ezt nemtom értelmezni. Figy...nekem a legnagyobb karim 60-as. V5-ön rendszeresen indítok új karikat teljesen őskő mentesen. Ha gondolod neked adom a legújabbat tök ingyen. Van 8 bajnokija. Persze se fétis, se igazán magas szintű dög de általában így is jó eséllyel nevez. Az előző is ilyen volt, de azt már elajándékoztam. És lvl 30 alatti. Megértelek mert nehéz labdába rugni. Ki kell használni kőkeményen az eventeket és minden apró lehetőséget. De ha ingyen játszol akkor ez a minimum. A régebbi érában sokkal nehezebb volt labdába rugni. Igaz nem volt ekkora erőkülönbség prém és nemprém között, de a klasszikus pokok kőkemények voltak. Majd 2 évbe telt mire az első viadalt sikerült megnyernem. Most azért ennél sokkal jobb a helyzet szerintem. Sokkal több alacsony szintű lehetőség van. Persze még mindig kevés, de lényegesen több. Az igazság az ha megkapná a portya tp-t a viadalért nem igazán lennének kisegítve az újak. Érdekesen hangzik és nem ellenzem, de szerintem felesleges. Minimális lenne az a tp amit a tulikért cserébe kap. nem hinném, hogy a vezetőség programozásra méltatna egy ilyen kaliberű fejlesztést. Hol van benne a bevétel? Próbálj olyat kitalálni amiből Lanmafiú és Offsrác is képes nyerészkedni. DE a legjobb az lenne, ha csak ők tudnának belőle profitálni. Az a tökéletes fejlesztés! Jó nem..ez pofátlan volt na. Minimum olyannyira mint azt mondani, hogy ki a fenét érdekelnek azok akik kevesebbet vagy nem költenek a játékra? Attól még a az igazán sokat invesztálók maradnak és versengenek egymással, ha ezek a kis suttyók bele is unnak a játékfejlesztési tendenciákba...Ámen. Jajj már megint csak a kritika megy nekem is..megyek is magamba szállni. (--_--)


Szia érdekes válasz.
Gondolom a 8 medálod Látondi Zan és Zanti Rumivác ellen volt,illetve mivel a PÓK beunta a játékot,így egy két farm accal is küzdhettél.
Igen egyre tőbb az inaktív PÓK.Én 2 hétig se bírnám azt a játék tempót,nem hogy évekig.
Nekem 4 van 17.szinten,3 ebből PÓKtól.
Nem érdekelnek a farm accok.Tesztelem a játékot alacsony szinten a téma a tapasztalat.
Vadászat nem megoldás.
Azért adod át,mert egy rakás kutyagumi.Nekem is van 2 ilyen accom S5ön és S6on.Medáljuk is van,mert senki nem nevezett a szinjükön.Ez a mázli medál.Nem is értékelem semmire.Ingyen neked adom.Egyik nagyobb vadász,mint a másik,pont annyit is érnek.

Arielt én nagyon kedvelem.Segítő kész,rendes nő.Azonban a játék egyik fő szponzora,így igazán nem tudja,hogy mi a problémám.Őt nem tudom meggyőzni,főleg 264.szintről visszanézve,foglama sincs róla.
Álltalad említett 2 tag,mert az önteltségtől úgy sem látja át a gondod,csak Miklós érezheti a gyér anyagi bevételt alacsony szintről és az érdeklődés vissza esését.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.75
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
75. hozzászólás - 2015.12.05. 14:41:03
A téma annyi,hogy Miklós szabjon határt a 0Tpés játéknak.Értelmetlen és bosszantó.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.75
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
76. hozzászólás - 2015.12.05. 15:35:58 (Válasz Doomlord116090 #74 hozzászólására.)
Még mindig nem értem a problémádat. Szerintem írd le, hogy konkrétan melyik karakter idegesít. Így mindenki láthatja, ergó egy minimális empátiát is érezhet és ...hát kb ennyi. Ahogy elnézem a te karaktered sem kifejezetten sietős...Ennyi erővel portyázhatnál is akár.

Azt meg, hogy kiket vertem el vele, azt már nem igazán tudom. Nem tartom számon. Erős meg minden, csak tele vagyok és szeretek 0-ról indulni..ennyi. Jófejségből ajánlottam fel, nem azért mert xar. De ez off. Felejtsd el.
Time in a bottle
Pontszám: 7.55
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
216 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
77. hozzászólás - 2015.12.05. 17:50:57
Doomlord a diagnózis nálad paranoia. Arachnophobia. Van rá megoldás- pszichológus. Nem muszáj a többieket terhelni vele.
Pontszám: 8.96
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
78. hozzászólás - 2015.12.05. 22:09:47
Doomlord :POK az Portya Orientált Karakter és nem egy nyolc lábú háló szövögető akármi
tehát az a Pok aki nem portyázik az nem pok

Másik Ariel nem nő

Kis szinten azért érzed problémának a pok okat mert te is az akarsz lenni csak neked marhára semmi türelmed hozzá . holott ha játszanál valóban és feljebb lépnél ha nem is rohanva , majd később vissza nézve ezeket a pok okat nevetnél , hogy neked egy fél napi le bevételed az ami nekik évek alatt össze jöhet max

egyébkét meg senkit nem zavarnak szerintem , max azokat akik szintén el szeretnék érni azt amit ők , csupán nem szeretnének annyi időt áldozni rá, hanem azonnal akarják , mint p te is szerintem .

bajnoki medál értéke:

Semmi , bárhogy nyered nem ettől leszel le győzhetetlen , csak hét tö ad amiből hasznos még annyi se , más felől észre vehetetlen és kis szinten meg aztán marha semmit sem ér . van ennél sokkal jobb a szb medál az ad szerencsét is meg lehet szerezni meg felelő szövibe lépve nulla tp vel állandó jelleggel
napi 5 10 vesztes csatával is
assze ezért kár pok témában többet sírni bármilyen fejlesztés jönne , valaki mindig ide lukad ki de szerintem inkább az a valaki is mindig te vagy más névvel persze

Amit ezzel mondani akartam nem kell bajnoki miatt izgulni , ha 15 naponta vagyis havi két szb medált egy helyben állva be szerzel máris be éred a bajnoki által adott hatalmas plusz tö jét a pok oknak hamarabb, mint gondolnád, mert a sokadik bajnoki medálok már nem adnak semmi pluszt csak minden második aztán harmadik vagy az amelyik színből több van

jah és fétis..
két fétis szerezhető be semmit tevés mellett
az amelyiket meg veszed tehát rögtön költesz a játékra vagy sok évnyi szilánk meg a levesbe , másik a templom kristályos , amit azét valljunk be kis szinten évek alatt sem egyszerű semmit tevés közepette össze szedni 200 at . főleg ha abból vált őskövet magának ügye

mini eventek fétiseihez azért kell ezt azt csinálni nem hullik az ölébe senkinek az a 100 akármi amennyibe a fétis van , persze évek alatt pár feladattal is összejön annyi , nade olyan régen nem megy mini event, hogy abból nulla tp vel bárkinek legyen fétise

egy szónak is száz a vége

játssz haladj a választott tempódban , legyél jobb , mint a környezeted , élvezd a játékot .
Ha csak idegbajt okoz hagyd abba , ne kínlódj egy 30 alatti kaiért kár agyér görcsöt kapni , főleg ha költeni sem költöttel még rá
Pontszám: 8.90
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
79. hozzászólás - 2015.12.06. 09:59:24 (Válasz Doomlord116090 #75 hozzászólására.)
Pingvinekre emlékszel egyáltalán?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.41
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
80. hozzászólás - 2015.12.06. 10:58:07 (Válasz Fsanyi82 #78 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.12.05. 22:09:47
Doomlord :POK az Portya Orientált Karakter és nem egy nyolc lábú háló szövögető akármi
tehát az a Pok aki nem portyázik az nem pok

Másik Ariel nem nő

Kis szinten azért érzed problémának a pok okat mert te is az akarsz lenni csak neked marhára semmi türelmed hozzá . holott ha játszanál valóban és feljebb lépnél ha nem is rohanva , majd később vissza nézve ezeket a pok okat nevetnél , hogy neked egy fél napi le bevételed az ami nekik évek alatt össze jöhet max

egyébkét meg senkit nem zavarnak szerintem , max azokat akik szintén el szeretnék érni azt amit ők , csupán nem szeretnének annyi időt áldozni rá, hanem azonnal akarják , mint p te is szerintem .
bajnoki medál értéke:

Semmi , bárhogy nyered nem ettől leszel le győzhetetlen , csak hét tö ad amiből hasznos még annyi se , más felől észre vehetetlen és kis szinten meg aztán marha semmit sem ér . van ennél sokkal jobb a szb medál az ad szerencsét is meg lehet szerezni meg felelő szövibe lépve nulla tp vel állandó jelleggel
napi 5 10 vesztes csatával is
assze ezért kár pok témában többet sírni bármilyen fejlesztés jönne , valaki mindig ide lukad ki de szerintem inkább az a valaki is mindig te vagy más névvel persze

Amit ezzel mondani akartam nem kell bajnoki miatt izgulni , ha 15 naponta vagyis havi két szb medált egy helyben állva be szerzel máris be éred a bajnoki által adott hatalmas plusz tö jét a pok oknak hamarabb, mint gondolnád, mert a sokadik bajnoki medálok már nem adnak semmi pluszt csak minden második aztán harmadik vagy az amelyik színből több van

jah és fétis..
két fétis szerezhető be semmit tevés mellett
az amelyiket meg veszed tehát rögtön költesz a játékra vagy sok évnyi szilánk meg a levesbe , másik a templom kristályos , amit azét valljunk be kis szinten évek alatt sem egyszerű semmit tevés közepette össze szedni 200 at . főleg ha abból vált őskövet magának ügye

mini eventek fétiseihez azért kell ezt azt csinálni nem hullik az ölébe senkinek az a 100 akármi amennyibe a fétis van , persze évek alatt pár feladattal is összejön annyi , nade olyan régen nem megy mini event, hogy abból nulla tp vel bárkinek legyen fétise

egy szónak is száz a vége

játssz haladj a választott tempódban , legyél jobb , mint a környezeted , élvezd a játékot .
Ha csak idegbajt okoz hagyd abba , ne kínlódj egy 30 alatti kaiért kár agyér görcsöt kapni , főleg ha költeni sem költöttel még rá



Minek nevezzem őket? Adtam nekik más nevet,csak senkinek se tetszett.(SzocPÓK,Nyugdíjasok,stb...) Végűl a PÓKban maradtunk.

Tőle elnézést kérek.
Ariel tipikus férfi név.

Írj egy PÓKot aki közel 18.szintig összeszed egy rakat kupont,3 Landragor ereklyét,szkarabeuszt,stb...
Kicsit több,mint 4 hónap alatt.
Láthatattlanúl vadászok,azt is csak ha muszáj és az event lehetővé teszi.

Egy barátom be reggelt ajánlással.2 hónap után azt mondta,hogy az ellenségének se ajánlaná ezt az idegölő játékot.Oka a bajnokság volt,hisz ezért játszunk.Ne mondja nekem senki,hogy azért,mert imád vadászni.
Én tudok szerezni,1-2 éve is tudtam.Akkor is elmondtam,hogy nem rólam van szó.A játék a tenyeremben van."2 éve is ugyanazokat a válsszokat kaptam.Csak pang a regisztrálok száma és gyorsan feladják a sikertelenség miatt.A régiek meg kezdik be unni,újrakezdeni meg már kevesen akarják,mert tudják,hogy 60 szint vadászattal jár,kis milliárd Kvízzel.PÓKok meg ugyan azok,mint 1-2 éve.szinte ugyan azokon a szinteken +2szint általában.

A téma PONT az SZB medál.Miklós ugyanis kitalálta,hogy a semmitevésért 1,5 havonta ad nekik egyet.0 Token,0tpért.
Olvas,ha nem értesz valamit.

A ki mit akar elérni.Hát valóban szerintem a bajnokság ne 2 dolog függvénye legyen.(Nyugdíj és őskő) Őskő bőven elég és azzal senkinek nincs baja.

Fétisek:Hát a számtan nem az erőséged :
Templomkristály fétis (platinából ősze vásárólhattó)
Xenó fétis:0 TPés energiahasznosítás nélküli portya.(+italok,csatlóskristály,stb...)
Aukciós fétis (Szint: 250) Aranydukátot évekig tudják azonos szinten nyomkodni.Határ korlátlan.
Napfétis
Szüreti fétis
Ünnepi fétis
Karácsonyi fétis
Húsvéti fétis "Ezt nem tudom biztosra,ekkor ép nem játszottam,de szerintem a Mini eventeket ismerve,bőven felírhatom"

Hűség Fétis ez ugye küzdelemmel jár más szeron,de ez is ingyen jöhet neki.
Ősi fétis:Ha költ rá.

3 év a mini event fétis.3 év alatt 2 mini eventböl ki szedsz 2 fétist+Xeno. Max egy szintedbe kerűl a 3 fétis,amit az állatnak adnak állatfelszerelés gyanánt,ha ép nincs elég LÉ és nem kívánnak TPét,hogy a csatlós kijöjjön.

A téma az SZB medál.Miklós kitalálta,hogy 1,5 havonta 3 küzdelem után kapjanak azt is.Alacsony szinten meg nem mindegy az a +1 tulajdonság mindenre,mindezt korlátlan számban.Azóta ezt vissza vonta,de ezt MÉRLEGELJE,mert elég a nyugdíj nekik.
A hozzászólást Doomlord108926 módosította 2015.12.06. 11:17:26-kor
---
Pontszám: 5.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője