Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
261. hozzászólás - 2016.02.09. 11:07:02 (Válasz Mortal55 #259 hozzászólására.)
Elvileg olyan értékűként kapod, mint a templomi pálcát!
De nem tudod használni semmire! Mit nem lehet ezen érteni?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.62
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
262. hozzászólás - 2016.02.09. 11:11:15 (Válasz Emishi #260 hozzászólására.)
Alígha fogadják el ezt az arányt, akkor már mindegy ha az arány rosszabb de a befizetés több ősit ad, az oda vissza váltás se nagyon lesz megoldható, legalábbis szerintem. Csak nézd meg a játék konvertereit, ha csak a 4/1 arányban benne vannak Miklósék, már nyert ügyed van, csak nehogy berakjanak őskőért egy pálca konvertert, simán lehetséges és az se hiszem hogy 2/1 aránnyal menne.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.47
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
263. hozzászólás - 2016.02.09. 11:13:18 (Válasz Alendaar #261 hozzászólására.)
Nem a nem értéssel van a gond, csak hogy van rá 10000-rem hogy nem lesz 2/1-es váltási arány.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.47
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
264. hozzászólás - 2016.02.09. 11:20:43 (Válasz Mortal55 #262 hozzászólására.)
Ebben, igazad van, DE! Amiket át lehet váltani azt te farmolgatod ki a játékban, pl esszencia és azt most ne keverjük ide, hogy lehet ősköért is szerezni, mert alapesetben ingyen megszerezhető. Ezt viszont JUTALOMKÉNT kapod, nem farmolod, ez a tárgy egy igazi ritkaság(maga a pálca). Az, hogy a közönséges cuccokat 4/1 arányban be lehet váltani az egy segítség és valamennyire kompenzálja a randomot. Itt nincs random, ezt megkapod és nem használod. Valójában az 1/1 arány lenne a fair(szerintem...)mivel árban ugyanott vannak, de ez már tényleg utópia. A 4/1 igazságtalan lenne a beszerezhetőségét és az árát illetően, ezért írtam valahol a középutat, azaz 2/1. Szerintem ebben nincs ördög, nincs kiskapu, egyszerűen bennmarad a tárgy, nem kell kitörölni így használhatja továbbra az is, aki eddig használta, viszont akinek hasznavehetetlen mégis fel tudja használni és nem érzi azt, hogy lehúzták(mivel legutóbb speciel a befizetés mellé kaptad ajándékba...és igen senki nem örül olyan ajándéknak ami hasznavehetetlen ). Így érvényesül a híres jóllakós mondás...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
265. hozzászólás - 2016.02.09. 11:35:27 (Válasz Emishi #264 hozzászólására.)
Időd van, érveid is, "beszélni" is szeretsz, írj ez ügyben az üsz-re, ha össze jön a 2/1 arány, akkor jövök egy nyílvános bocsánat kéréssel, ha nem jön össze, nem jössz semmivel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.47
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
266. hozzászólás - 2016.02.09. 11:47:31 (Válasz Mortal55 #265 hozzászólására.)
inkább egy jó kis házipálesz következő talin elment a levél ÜSz-re. Direkt úgy címezte, hogy Kedves Baratty! Remélem hozzád kerül az ügy persze semmi személyeskedés, de ha nem ő olvassa el akkor el van kaszálva már alapvetően...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.26
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
267. hozzászólás - 2016.02.09. 11:52:03 (Válasz Emishi #266 hozzászólására.)
Az a baj hogy nem járok talikra, pedig van egy dolog amit megemlítenék ott mint fejlesztés, na de ha vesztem a fogadást, már két okom lesz menni, még egy két extra indok és nem lesz mit tenni,mennem kell talira
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.98
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
268. hozzászólás - 2016.02.09. 12:30:21
Az ősi, templomi pálca,ahogy mások is írták,van akinek hasznos van akinek nem.
60.szint környékén igen hasznos lehet azoknak,akik nem tolják a pénzt a játékba ész nélkül,csak csepegtetve,de csinálják a templomot.
Emellett én is ki állok.Tehát a megszüntetése nem lenne fer!
Befizetésért adják,na bumm. Mindjárt el sírom magam
Itt pénzér így is úgy is brutális tápóllás megy,ha ezt valaki nem ismeri el,az próbálja ki pénz nélkül! Nem tetszik neki az ajándék várja ki a következő befizetést vagy ne vegyen.

Lehessen be cserélni másra? Miért ne.
Akinek nem kell és itt főként 100 fölöttieket érinti,teljesen jogos a problémájuk,hogy csak kacat,amit soha nem használnak,de még is drága dolog.
Én 1/3ba váltatnám templomi pálcára.

Marhára nem izgat a helyesírásom!
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
269. hozzászólás - 2016.02.09. 12:38:16
Az ősi templomi pálca nem jutalom, hanem ajándék. Ahogy a torta is az, aminek pl én nem veszem semmi hasznát. De mégsem jövök azzal, hogy de ratyi, adjanak helyette karácsomyi sütit. Az ősi templomi pálca neve megtévesztő, mert többet remél tőle az ember. Baraty biztos szívesen átnevezi és akkor megszűnik a belső kényszer egyesekben, hogy a templomi pálcához hasonlítgassák.

U.i.: nem mondanám, hogy haszontalan, tegnap spóroltam vele több mint 100k LE-t.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.02.09. 12:40:16-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.58
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
270. hozzászólás - 2016.02.09. 12:47:00
Ok.
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.02.09. 12:59:52-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.86
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
271. hozzászólás - 2016.02.09. 13:31:12
Én nemrég, egy heti reggeli kávémat adtam volna egy ilyen "szemétért", miután a gatyám is beleöltem a templomba, kiderült, hogy elszámoltam a dekiket, és esélyem sincs befejezni, egyetlen feladat híján buktam...
Báró Samedi
Pontszám: 8.31
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
272. hozzászólás - 2016.02.09. 14:24:18 (Válasz Azazel #271 hozzászólására.)
Van nálam vagy 10, elboltoljuk?

Többek között nekem sz@rt sem ér, mert az életben nem fogom használni! A templomot lazán megcsinálom dekázás nélkül, szerencsés esetben akár 5 nap alatt is (ha nincsenek időhöz kötött feladatok), de 8-10 nap alatt simán. Utána csak kottogás megy hetekig, ha nincs templomi pálca.

Mi értelme van ennek a tárgynak? Ha vki nem tudja 3-4 dekázással sem - időre - megcsinálni a templomot, akkor vmit elfelejtett/benézett (trükközésről most nem beszélve).
Elvileg egyensúlyban vannak a befizetéshez kapott ajándékok (Beho szerint, játékosok szerint azért van némi gebasz) de sajnos ebből a körből az ősi templompálca nagyon kilóg!!!

Engem a léte nem zavar! Használja, akinek (hirtelen) szüksége van rá, de legyen vmi alternatíva az átváltására, mert jó néhányunknak tényleg csak szemét kategória (ha ajándék, ha nem; pl. a kopasz fejemmel nem igazán örülnék egy hajzselé+fésű kombónak, még ha a legmenőbb celebek is ezt használják vagy aláírták akkor sem!)).
A hozzászólást Alendaar módosította 2016.02.09. 14:28:39-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.62
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
273. hozzászólás - 2016.02.09. 14:44:02 (Válasz Alendaar #272 hozzászólására.)
Javasoltam én második szintet templomra, nagy vizet nem kavart, meg Miklósnak se jött be.
Kieg: Akkor azt mondta Miklós hogy könnyű templomi pálcát szerezni, még a szerencse kerék is ad.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.02.09. 14:46:02-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.49
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
274. hozzászólás - 2016.02.09. 14:59:18 (Válasz Mortal55 #273 hozzászólására.)
Van vagy 700 sorsjegyem, ha lesz kedvem, kipróbálom.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.62
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
275. hozzászólás - 2016.02.09. 15:08:07 (Válasz Alendaar #272 hozzászólására.)
Ha veszel valamit, és mellé ajándékba többek között hajzselét és fésűt is kapsz, amivel már a vásárlást megelőzően is tisztában voltál, nem mész vissza utólag reklamálni, hogy a fésű és a zselé helyett egy marék szotyit adjanak, mert annak több hasznát veszed.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.02.09. 15:09:00-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.11
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
276. hozzászólás - 2016.02.09. 15:34:29 (Válasz Ariel #275 hozzászólására.)
Nem szotyiért, viasz és polirkendő a fényes és ragyogó buksiért
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.49
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
277. hozzászólás - 2016.02.09. 17:33:33
Akkor már inkább borotva!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
278. hozzászólás - 2016.02.09. 19:29:25 (Válasz Alendaar #277 hozzászólására.)
Akkor legyen borotva. A megoldás szerintem nem az, hogy a zselét lehessen borotvára váltani, hanem az, hogy több helyen/gyakrabban lehessen borotvát szerezni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
közkedveltDeep ShadowFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
279. hozzászólás - 2016.02.09. 20:19:25 (Válasz Emishi #253 hozzászólására.)
Én nagyon hasznosnak találom, és használom, ha szükség van rá. Két fő felhasználási lehetőség hirtelen: lehetőség több 'nem szeretem' feladat kiváltására; illetve ha valaki nem tud/akar napi szinten a templommal foglalkozni, és a lejárat előtt jön rá nem sokkal, hogy több olyan időhöz kötött feladata van, amit határidő előtt nem lehetséges befejezni.
Rengeteg 'vacak' összegyűlik valóban, amit nem értek; hogy miért az Ősi templompálca lett kipécézve. Elfér a többi között, annak aki nem használja. Azt meg nem érzem valós érvnek, hogy ez nem 'ajándék'. Úgy emlékszem a csomagnál, ami tartalmazta, már a leírásnál tudható volt, hogy mire használható. Valaki tényleg azért vett/nem vett kisebb/nagyobb csomagot, mert több/kevesebb Ősi templomi pálca volt hozzá? Nem hinném, érdemes lenne megnézni az akkori akciós csomagokat.
Pontszám: 8.38
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
280. hozzászólás - 2016.04.01. 09:47:45
" A VIP prémium felhasználóknak a szerencsekerék azonnal leforog, nem kell várni rá."

Ez teljesen felesleges volt, mert így ki lett herélve a szerencsekerék, azaz pont a lényeg lett eltörölve, mert amíg pörgött, addig is izgultam, hogy hol fog megállni, tippelgettem, hogy fekete vagy kék, esetleg piros. A VU-ban van olyan feladat, hogy nyerj ritka vagy ultraritka kincset, és ezt is rögtön lehetett látni. Először azt hittem, hogy valami hiba, csak miután olvastam a híreket, jöttem rá, hogy ez a játékosok kérésére lett megcsinálva. Nem tudom kik azok a türelmetlenek akik pár másodpercet nem tudnak várni, de szerintem felesleges volt hallgatni rájuk. Kérem vissza a pörgetést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pontszám: 8.13
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!