Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
41. hozzászólás - 2015.12.04. 14:09:02 (Válasz Quellon #15 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.12.04. 08:06:13
Nincs kedvem és erőm vitába szállni a hsz azon részeivel melyekkel nem értek egyet. Csak annyit jegyeznék meg, az x éve 8-20-40 szintű pókok ellen a legjobb fegyver még mindig az, ha lehagyjuk őket. A játék úgyis csak ezek a szintek felett "kezdődik" igazán. És az az igazság hogy pókok nélkül is nagy lenne a lemorzsolódás az új játékosok között (akik egyébként alig vannak és ez a legnagyobb gondja a játéknak, nem más), mert egy kezdőnek bonyolult, nehezen érhető, felfogható*, könnyen elrontható és drága a VU.

*felfoghatóság: még rengeteg felnőtt is (nemhogy gyerekek) elrontotta anno a kariját 2008-2009-ben, mert nem értette meg, nem ismerte fel a szakértelmek lényegét, jelentősségét, csak amikor már egymás közt terjesztették, hogy "hú, ez a tuti, így csináld"


Ha elrontod,újra kezded.
Normális esetben a siker ne azon múljon,hogy mennyi jutalmat és kennelt használsz.

2015ben vagyunk. Nyilván 2008ban és 2009ben rá jöttek,hogy időhúzással mindent megoldasz,még az őskövet is.
Pókok nagy része 2009 és 2010ben kezdte.60.szintig van pár

A lényeg,hogy ha a meglévő rendszert a szövetségi medálokkal megtoldják korlátlanul,nincs értelme nevezni 60.szintig.A fölött valóban nincs jelentősége.
Vadászat se engem se a karakterem nem teszi boldoggá ezt mindenki tudja aki ezt a választ adja.
Pontoz le nyugodtan,nem érdekel,megszoktam.
A hozzászólást Doomlord116090 módosította 2015.12.04. 14:59:55-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.81
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
42. hozzászólás - 2015.12.04. 14:50:13
Vilag osszevonas nem jott szoba? Izgalmasabb lenne a jatek tobb ellenfellel.....
Pontszám: 7.00
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
43. hozzászólás - 2015.12.04. 15:39:41 (Válasz Coronita #42 hozzászólására.)
Nem jött most. Szerintem annyira kevesen voltak a néptelenebb világokról (aukció alapján mondom), hogy nem volt aki kampányoljon mellette.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.06
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
44. hozzászólás - 2015.12.04. 17:56:06 (Válasz LanMaffia #27 hozzászólására.)
Nem hinném hogy képes vagy bármilyen gondolkodásra. Nem kell nagyzolnod.
Time in a bottle
Pontszám: 5.05
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
45. hozzászólás - 2015.12.04. 17:58:44
2-3 ezüstéremért aranyérmet sem az életben, sem más játékban nem kap senki.
A Túlélők Földjén úgy volt (van) megoldva a bajnoki (ott Olimpia), hogy az első 3 helyezett kap díjat. A díj egy olyan tárgy, amit a játékon belül máshogy nem lehet megszerezni, és a helyezéssel arányos tápot ad.
A VU-n medál jár a bajnoknak. Járjon a 2. és a 3. helyezettnek is medál. De másmilyen.
1. helyezett: kék-piros medál -> +1 tul (bajnokin -1). Csak az 1. helyezettnek jár!
2. helyezett: sárga-zöld medál -> 2-3-at összegyűjtesz -> +1 tul (bajnokin -1). Csak a 2. helyezettnek jár!
3. helyezett: lila-narancssárga -> 3-4-5-öt összegyűjtesz -> +1 tul (bajnokin -1). Csak a 3. helyezettnek jár!

Van miért indulni, hajtani, elismerést ad, helyezésarányos tápot ad.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.94
fórumozóDoomlord116488Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
46. hozzászólás - 2015.12.04. 18:17:53 (Válasz barbarabee #45 hozzászólására.)
+1 tul (bajnokin -1) minden kép.
Ezzel nekem sincs gondom,persze szerencse nélkül.
Legyen 100 medálja,de lépjen szintet,ha minden kép nyerni akar.
---
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
47. hozzászólás - 2015.12.04. 18:39:28 (Válasz barbarabee #45 hozzászólására.)
Szerintem valami ilyesmire gondolt Miklós is, mintha említette is volna fórumon a TF-et.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.68
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
48. hozzászólás - 2015.12.04. 19:58:20 (Válasz LanMaffia #47 hozzászólására.)
Jó az elgondolása Miklósnak, hogy díjazzuk a 2., 3., 4., 5. helyezettet, és, hogy összegyűjtve a szilánkokat lehessen + tápot kapni.
De hogy ugyanaz a medál járjon érte, az nem jó. Ha 5 év múlva (elméletileg) megnézünk egy karaktert, és van 10 bajnoki medálja, nem fogjuk tudni, 10-szer lett bajnok, vagy 45-ször lett 4.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
49. hozzászólás - 2015.12.04. 20:19:44
Ahogy többen is leírták, lehetne a szilánkból egy új bajnoki medál(sárga, zöld, hupikék mindegy) ami ugyan azt a plusz +1 tulajdonság bónuszt adná mint a többi medál. Azonban meglenne különböztetve a színe által a két másik bajnokitól. Leprogramozása szerintem nem lehet nagy gond.
Akár nyújthatnának ezek az összerakott bajnoki medálok olyan pluszt is, amivel idővel esélyesebb lehet a normális bajnoki címre a játékos. Itt arra gondolok, hogy az új medál nem adna mínuszt a bajnoki viadalokon, mint a másik két medál.
Pontszám: 8.76
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
50. hozzászólás - 2015.12.04. 20:20:29 (Válasz Doomlord116090 #41 hozzászólására.)
Nem én pontoztalak.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.21
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
51. hozzászólás - 2015.12.04. 20:27:50 (Válasz Bíborhold #49 hozzászólására.)
Azaz többet érne, mint a sima?
Pontszám: 8.58
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
52. hozzászólás - 2015.12.04. 20:51:28 (Válasz Kondor76 #51 hozzászólására.)
Ennyiből igen, de ez csak egy ötlet. A 3. fajtamedál(szilánkos) bevezetése szerintem jobb ötlet, mint a bajnoki medálok megkapása.
Akár ugyan olyan módosítókkal mint a többi, vagy esetleg valamennyi pluszt adna.
Sokat szerintem nem jelentene. Ha valaki örök 2. helyezett minden 2 héten nyerne 4 szilánkot 26*4=104. 104/10=10,4 vagyis egy évben, aki állandó második helyezett 10 ilyen összerakott medált tudna szerezni. Vagyis +70TÖ-t nyerne 1 év alatt. Ez a +70TÖ megmaradna a viadalok alatt is mint bónusz, így izgalmasabbá téve a bajnokit.
A csatlósok, SZB medálok korában ez nem olyat számottevő.

Azonban ez is csak egy felvetés, sok ötletből hátha lesz egy jó. Igaz, így ahogy leírtam, hogy az összerakott még pluszt is adna a másik kettőhöz képest kicsit faramuci. Mindegy, hirtelen ötlet volt.
A hozzászólást Bíborhold módosította 2015.12.04. 20:52:14-kor
Pontszám: 8.76
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
53. hozzászólás - 2015.12.04. 20:59:51
Nem léteznek verhetetlen karakterek. Abban a kategóriában sem, ahol ez az egész téma kirobbant. Az állandó bajnok saját bevallása szerint is kényelmesen játszik. Persze sokkal könnyebb azt mondani, hogy verhetetlen, esélytelen legyőzni és ezért kérünk mi is medálokat, mint felvenni a kesztyűt, okosabban játszani nála és legyőzni... Elnézve a Lady Alvariel eredményeket V5-ön, bőven van ott még kiaknázatlan lehetőség LE szerzésre és az állandó bajnok legyőzésére.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.57
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
54. hozzászólás - 2015.12.04. 21:23:42 (Válasz Offsboy #39 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.12.04. 13:33:32
Idézet: LanMaffia - 2015.12.04. 12:32:25
Már régóta agyalok rajtad és a hozzáállásodon. Van benne valami durván negatív. Bevallottan alig játszol, a találkozót kvázi leszarod, a fórum baromság.

Ezt tetézve azzal, hogy elmegyek a találkozóra "csak azért" hogy ne menjek el a fórumra, mert az milyen hatásos már.
Q, amikor meglátom a neved mostanában, már sejtem, hogy egy olyan hsz-t fogok látni, hogy az se elsődleges mennyire kapcsolódik a témához, de valamit kritizálni kell. Nekem tényleg mindegy, ahogy az is, hogy úgy próbálod beállítani a játékot, amire nem elég havi 5k a karakter csúcsontartásához (de, elég, bár senkinek köze de ennyit sem fizetek); úgy próbálod beállítani a játékod, hogy mennyivel királyabb lehetnél, csak a családtól kéne elvenni az időt, azt meg nyilván nem teszed. Az sem lényeg hogy ugyanolyan maximalistának látlak mint régebben, csak most úgy állítod be, mintha saját elhatározásból nem foglalkpznál a dolgokkal, mert van aki már akkora király, hogy nem nevez a bajnokira mert arra lusta, de megjelenhet érvnek, hogy úgyis megnyerted volna. Illetve így még a bukástól sem kellett tartani. Pedig szerintem nem ciki az, ha el akarsz érni valamit, és nem sikerül, vesztesz. Felállsz, továbbmész. Nyilván kényelmesebb azt szórni a fórumban, hogy te mit miért nem akarsz elérni, így a bukás kínos lehetősége valóban nem áll fenn. Ez mind a te dolgod, és mind nem lényeg. Ami a lényeg, hogy sokkal jobb volt az 1-2 évvel ezelőtti Quellon, a konstruktív hozzáállásaival. A hozzászólásaidban lévő "de"-k 90%-a sehova nem vezet.

Ezt így kikérem magamnak vagy hogy szokták mondani
Tételesen:
- Nem azért mentem a találkozóra, hogy ne menjek a fórumra. Elmentem, mert még volt akivel szívesen találkoztam, érdekelt az élő aukció és kártyázni akartam. Ezek teljesültek is és ha már mentem befizettem pár embernek és kvízolimpiáztam meg szerencsekerekeztem is. A fórumot sem vetettem el élből, lehet ha valaki ismerős hívott volna felmegyek, de nem így alakult. Kedvem magamtól nem volt és Xinxnek meg Marcsának segítettem a Beho kvíz kitöltésben, mire Xinx végzett addigra már ment a fórum, késve még kevésbé volt kedvem bemenni.
- Ha ingyen is lehet játszani eredményesen, akkor 5k miért ne lenne elég? Nem ezt állítom, hanem hogy 5k nem elég ahhoz, hogy a véleményed, esetleges kívánságaid számítsanak, kevés ahhoz, hogy a "fejlesztési célcsoportba" tartozz. Megjegyzem, ilyenbe nem is akartam tartozni sosem, csak kellemetlen felismerés volt, amikor rájöttem/rávezettek, hogy van ilyen. 5k-val sokmindent megvehettem, majdnem mindent, de már nincs rá szükségem, mert nincs verseny és nincs motiváció.
- "úgy próbálod beállítani a játékod, hogy mennyivel királyabb lehetnél, csak a családtól kéne elvenni az időt, azt meg nyilván nem teszed." - Igen, sokkal több időt el lehetne itt barmolni és sokkal több eredményt el lehetne úgy érni. Nincs semmi ördöngősség 700 ismételhető/hó-ban, csak rá kell szánni, időt, pénzt, odafigyelést.
- Egy dolog, hogy minek látsz és egy másik, hogy én tudom a valóságot a múltról és a jelenről.
Tudom mit adtam le/jjebb. Te honnan tudnád milyen voltam és vagyok? A fórumhozzászólásaimból próbálod leszűrni?
- "mert van aki már akkora király, hogy nem nevez a bajnokira mert arra lusta, de megjelenhet érvnek, hogy úgyis megnyerted volna. Illetve így még a bukástól sem kellett tartani. Pedig szerintem nem ciki az, ha el akarsz érni valamit, és nem sikerül, vesztesz. Felállsz, továbbmész. Nyilván kényelmesebb azt szórni a fórumban, hogy te mit miért nem akarsz elérni, így a bukás kínos lehetősége valóban nem áll fenn" - Ez most komoly? Ezt így gondolod rólam? Nem vagyok lusta nevezni, talán fáradt voltam, mert 4kor keltem, 19kor értem haza, elrendeztem a magánügyeim, aztán játszani ültem le, épp nem volt semmi sürgető dolgom, se egyéni, se szövetségi, jött valami IRL ami elterelte a figyelmem, otthagytam fél órára a gépet, aztán már nem volt kedvem visszamenni és nem voltam képben hányadika van, mert nekem nincsenek heteim, csak 4 napos ciklusaim a munkarendemből kifolyólag, ami nekem egyébként megfelel, csak kevéssé kompatibilis a játék naptárával, kidőltem, reggel felkeltem és meglepődve konstatáltam, hogy erről megint lecsúsztam. Azért írtam, hogy megnyertem volna, mert ugyanazok az ellenfelek már nem okoztak gondot máskor viadalon, se utána azon kívül.
Ismét elképedve kérdem magamtól, "te komolyan azt gondolod, hogy azért nem neveznék v1-en, nehogy kikapjak?" Többször vesztettem az elmúlt évben, mint nyertem, de ez sosem zavart vagy fogott vissza a következő nevezésben, sőt inkább motivált, még nem volt ellenfelem aki, ha nyert ellenem akkor hosszabb vagy rövidebb idő alatt ne értem volna hozzá közelebb x bajnoki múlva. És a legjobb bajnoki mérkőzésem (ami leginkább tetszett magamnak) az utolsó nevezésem a múlthavi uvb volt Nysa ellen, ahol megvert, de kemény küzdelem volt. És szoktam pofonba szaladni, erről is kérdezheted Nysát meg arról, hogyan reagáltam le. Téged bezzeg zavart amikor a robbanás első verziója miatt esetlegesen és ideiglenesen verhetővé váltál. Én tudok veszíteni és felállni és a pénzemért nem elérhetetlenséget vártam sosem.
Ha a 35++ megákra érted, hogy mit miért nem akarok elérni akkor abban sem beszéltem félre sose, bár nem is kérdezte senki, hogy "te hülye, mér nem akarod a legtápabb dolgot elérni a játékban?" Akkor megmondtam volna, hogy azért, mert nem akarok negyed millát 1 év alatt elkölteni rá, sőt már semennyit.

Ami a lényeg, hogy jobb volt az 1-2 évvel ezelőtti Quellon, a konstruktív hozzászólásaival.
Ez vitathatatlan.
Az 3 évvel ezelőtti játék és az addigi tapasztalataim is jobbak voltak. A játékról, fejlesztőiről és játékosokról is.

Ezt az egészet intézhetted volna magánban is, mert ez semmiben nem járul hozzá a játékhoz, hogy engem milyennek látsz. Nem zavar, hogy itt írtad le, de ezért nyilván jogom van itt válaszolni, akiket ez marhára nem érdekelt, azoktól elnézést kérek.

Ha ezt komolyan így gondolod ahogy leírtad, akkor nem kell többet kezet nyújtanod, ha véletlenül összefutnánk a Lángban, én sem terhellek majd a jelenlétemmel. Ha tudtam volna 1 hete, hogy így gondolkodsz felőlem, megkíméltelek volna ettől a pár perc kellemetlen kényszertől. Esetleg annyira még méltathatnál, hogy megírod, miből vontál le rólam ilyen következtetéseket, hogy csúsztam le a szemedben ennyire? Talán tanulhatnék belőle.
Ha van esetleg még aki szeretné, hogy kerüljem el, küldjön pm-ben egy ilyet -> és le van rendezve.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.05
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
55. hozzászólás - 2015.12.04. 21:37:27
Az zavarna valakit ha ez a 20-30 karakter vásárolhatna magának bajnoki medálokat? S hogy az élmény is meglegyen, kaphatnának egy ilyen manós-klónos fiktív csatasort. Ha az ok az, hogy ők valóban rengeteg pénzzel járulnak hozzá a játék üzemeltetéséhez, akkor szerintem ez a költség az "élményért" simán bevállalható lenne számukra. Persze nem ész nélkül...mindenki havonta csak egyet vehet. És csak az a bizonyos lassított top. Szerintem senkit nem zavarna. A többi világon sem. Végülis a tulvásárlás gyakorlatilag játékelemmé vált a csatlóskristályok periodikus vásárolhatósága, meg az akciós IQ óta. A játékegyensúly (cafatjai) nem igazán sérülne. Kavics nélkül is lehet az ember bajnok. Tényleg irreális lenne még ezen is könnyíteni 20-30 kari végett...

Beszéljünk inkább a kraftolásról, mert iszonyat izgalmasan hangzik!^^ De azt 200-as szintkorlátot picit sokallom. ^^"
Time in a bottle
Pontszám: 6.30
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
56. hozzászólás - 2015.12.04. 21:54:24 (Válasz Quellon #54 hozzászólására.)
Én személy szerint ezt a választ már tudom értékelni hasznosan
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.79
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
57. hozzászólás - 2015.12.04. 21:56:14 (Válasz Ariel #53 hozzászólására.)
@Ariel: Szerintem a "lehessen nevezni 1 kategóriával fentebb" ötleted simán megoldaná a problémákat.

A szilánkgyűjtés meg társai nem igazán tetszenek.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.79
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
58. hozzászólás - 2015.12.04. 21:56:52 (Válasz Quellon #54 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.12.04. 21:23:42
Esetleg annyira még méltathatnál, hogy megírod, miből vontál le rólam ilyen következtetéseket, hogy csúsztam le a szemedben ennyire? Talán tanulhatnék belőle.

Fárasztó azt olvasni mindig, hogy mi miért szar, szimplán ezért kívánkozott ki belőlem. Ha nekem van egy hobbim, legyen az a kerékpározás, nem fogom telenyomni a kerékpáros fórumot azzal, hogy tör a nyereg, a lámpát minden héten elhagyom, de amúgy is szar acélvázas, szar minden, de nincs is kedvem jobbat venni. Akkor felmerül a kérdés miért ez a hobbim, ha csak a fost látom benne? Azért nem privátba ment, mert a fórum része a panszkodásod is, szerintem helyén volt rá a reakcióm is. Bár nem érzem annyira komolynak és sértőnek a véleményem mint amennyire az annak tűnik ez utóbbi hsz-edből.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.78
fórumozóDoomlord116090Férfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
59. hozzászólás - 2015.12.04. 22:03:37 (Válasz Ariel #53 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.12.04. 20:59:51
Nem léteznek verhetetlen karakterek. Abban a kategóriában sem, ahol ez az egész téma kirobbant. Az állandó bajnok saját bevallása szerint is kényelmesen játszik. Persze sokkal könnyebb azt mondani, hogy verhetetlen, esélytelen legyőzni és ezért kérünk mi is medálokat, mint felvenni a kesztyűt, okosabban játszani nála és legyőzni... Elnézve a Lady Alvariel eredményeket V5-ön, bőven van ott még kiaknázatlan lehetőség LE szerzésre és az állandó bajnok legyőzésére.


Nagyon nem érted a lényeget.
A játék játszható 0Tp felhasználásával.Ez a játék stílus ettől független sok kennelezéssel és ajándék begyűjtésről szól.
A kényelmet ebbe ne keverjük bele.
Max annyiba kényelmes,hogy portya csak xeno alatt.
Vadászatot meg 1 xenon 200at,egyszer mikor azt a fétist is szeretné.
Az évek alatt ettől független mindent megkapnak. /fétis,templomkristály,őskő,platina,stb.../
Szerinted nincsenek,maradjunk ebben.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.21
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr fejlesztések 2015. dec után
60. hozzászólás - 2015.12.04. 22:22:03 (Válasz Doomlord116090 #59 hozzászólására.)
A V5 top karakterei szerinted hogy játszanának 0 Tp-vel?
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.48
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!