Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Párizs
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
21. hozzászólás - 2015.11.16. 11:40:44
Igen most csuktak le egy férfit aki a boros picéjébe megmérgezte saját borát. 7 évet kapott,mert meg akarta leckéztetni állandó tolvajait.Ha kutya tép szét a látogatókat,akkor meg azért csukják le.

Magyar ország hadserege nem kell az USÁNAK,mert nincs.
Itt nem volt robbantás,nem is lesz,csak akkor ha Viktor el kezdi nyalni Putyin fenekét.Na akkor lesz robbantás dögivel.
A franciák viszont ma már bombáztak Szíriában,lehet a pár napja történt robbantások miatt?

Az összefüggések nagyon egyszerűek.

A muszlimok meg szadoisták.Tudják,ha robbantanak az EUba sőt az egész világon másnap felrobban a fél országuk és a civilek 1000vel halnak arab területen.

Mindezt 5 évernte,ugyan az a szisztéma alapján.

Én támogatom a falat,de nem a terroristák miatt,hanem a migránsok utaztatása,regisztrációja,etetése,ittatása,stb... költségek spórólása miatt.Erre magyarország kicsi és Viktorék nem tudnának annyit lopni,mint szeretnének,hisz a migránsokra nem maradna közpénz.Inkább építünk stadiont és átadjuk az állami földeket a spanoknak.Ehez hiper olcso kölcsönt is kapnak.A nyugdíjunk sajna nem volt elég.
Egy vagyonba kerűl ez az érintet országoknak,a fal lényegessen költségtakarékosabb.Viktor is boldog,mert így több számlát tud hozni szegény családi vállalkozásába.
Migránsoknak meg mindegy merre mennek.
---
Pontszám: 6.67
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
22. hozzászólás - 2015.11.16. 11:51:51
Mint reggel egy rádiós beszélgetésben elhangzott(Morning show ,Nógrády) azzal hogy most Franciaország megint elkezd bombázni semmit nem ér .
Egy álltalános szárazföldi beavatkozással lehetne csak hatékonyan fellépni az I.Á és társai ellen.De semelyik ország se fog ilyenbe belemenni mivel a vezetők nem szeretnének választást-választásokat elbukni halott katonák miatt.
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.89
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
23. hozzászólás - 2015.11.16. 12:12:38
Zavarosban a legjobb halászni...
Egyik állam sem meri bevállalni, hogy - egy esetleges radikális rendezés után - a fegyver-eladások nagyfokú csökkenése miatt bevétel-kiesése legyen és hasonló prózai okok...
Az átlagemberek életét letojják.
A hozzászólást Alendaar módosította 2015.11.16. 12:13:24-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.21
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
24. hozzászólás - 2015.11.16. 13:04:20
Tévedtek.
Egy ilyen hálózatot csak egy félekép lehet hatástalanítani.
Anyagilag tönkre kell tenni.
Utána nézve,honnan van anyagi forrása,majd akik erre utasításokat adtak életfogytiglanra vagy akasztófára küldeni.

Putyin utána nézett.A nyugati államok SOHA nem fognak.

Izrael,USA,EU mamutvállalatok folyósítanak arab fiktív cégeken keresztül.

De nem megyek messzire.
2013ban "nem tudom pontosan"egy újságíró lefényképezte az Angol védelmi minisztert,ami önmagában nem hír.Azonban a dosszié ami nála volt igen.Egy robbantás sorozat tervét tartotta kezében,amit az újságíró kíváncsiságból kinagyított.
Kb 2 cik lett belőle a védelmi miniszter lemondott.A robbantás sorozat pedig elmaradt,mert a tervet ki kellett adnia és a rendőrség letartóztatott,minden részvevőt.

Az Angol védelmi miniszter nem volt soha arab származású,se muszlim,de az ügy el lett tusolva,ő meg nagyvonalúan lemondott.

Ott voltam Londomban,mikor robbantantak a bombák.Soha annyit még nem gyalogóltam,mint aznap.Azonban azt tudom,azok a metró megállók,amik a levegőbe repültek alapból felujításra szorultak.Akár a 2 torony Amerikába.
---
Pontszám: 6.25
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
25. hozzászólás - 2015.11.18. 10:02:29
http://www.origo.hu/techbazis/20151117-iszlam-allam-halalos-kibertamadas- felkeszules-nagy-britannia-terrorizmus-parizs-tamadas.html

Ezt én nem értem. Több milliárdos extra fejlesztésről beszél a pók, ahelyett, hogy az összeg töredékének ráfordításával felderítenék a gecik pénzügyi csatornáit és elzárnák a csapokat. Egyre nyilvánvalóbbnak tűnik, hogy ez az iszlám állam egy megvadult haszonállat, amit nem akarnak lelőni, csak szeretnének visszaterelni a karámba.
Pontszám: 8.20
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
26. hozzászólás - 2015.11.18. 10:16:03 (Válasz Bpetya75 #25 hozzászólására.)
usa, izr, szaud-arábia, fegyvert meg kapnak pl. a németektől meg a franciáktól is!
Naná, hogy nem akarnak semmit tenni...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.41
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
27. hozzászólás - 2015.11.18. 13:14:41 (Válasz Bpetya75 #25 hozzászólására.)
Most külön felkészültnek kell lenni a sok értelmetlenül pánikkeltő hoax leszerelésére. Nem azt mondom, hogy vegyük félvállról az ISIS-t, de azért nem kell bedőlni a 80as évek Die Hard ötletének attól hogy hírként próbálják tálalni. Véletlenségből érinti a munkám a téma, és azért nem úgy működnek a repülőtéri informatikai rendszerek, ahogy azt felvázolja az origo. Ami amúgy is elég ponyva kategória ha tényszerű hírközlésről van szó (saját vélemény). Személy szerint amúgy sem nézek ki egy ilyen értelmiségi erőforrást kívánó merényletet az iszlám államból, hamarabb állnak be egy angol repülőtér melletti szántóföldre RPG-vel levadászni a gépeket, erőlködni se kell sokat hozzá, meg jobban bele is illik a gondolkodásmódjukba.

szerk: megnéztem a forrást a bbc.com-on, nekem úgy fest, páváskodik az UK, mutatja, hogy ő bizony milyen felkészült, és hogy milyen előkészületeket tesznek továbbiakban. Nem hiszem hogy úgy gondolnák cyber támadásoktól kellene tartaniuk, mindenesetre ebből baj nem lehet, világgá kürtölni, hogy mi mennyire sokat adunk a biztonságra. A pánikkeltő reptéri kiegészítés, ahogy sejtettem az origo baromsága.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.11.18. 13:54:10-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.05
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
28. hozzászólás - 2015.11.18. 17:09:51 (Válasz Dnamax #4 hozzászólására.)
"A titkosszolgálat mi a fenét csinál?"

Origós cikk, nem kell készpénznek venni az egészet, meg kell szűrni, de azért vannak benne érdekes és origótól függetlenül igaz dolgok is + kommentek közt is olvasni érdekességeket.

Egyébként érthető, hogy az emberek nem akarják, hogy turkáljanak a magán dolgaikban. Ugyanolyan önző, gyarló, esetenként rosszindulatú emberek a titkosszolgálatok emberei is, mint bárki más és a titkosszolgálatok is ugyanilyen emberek parancsaira ugrálnak és kémkednek és nem restek az ártatlanokat a saját céljaik érdekében feláldozni. Csoda, hogy nem bízik bennük és nem osztaná meg velük az utolsó még magánszféráik egyikét az átlag, nemzetiségtől független nép? És persze amit jóra lehet használni, azt rosszra is.
A hozzászólást Quellon módosította 2015.11.18. 17:23:59-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
29. hozzászólás - 2015.11.20. 17:18:50
Beszélgettem egy francia barátommal, amikor kérdeztem tőle, hogy miért nem megy már az idegenlégió rendet tenni Szíriába, teljesen megdöbbent, az ISIS-t elég szerinte bombázgatni és akkor majd elmúlik. Gondolom ez az, amit a sajtójuk a közvéleménynek ad, hogy ez a jó megoldás. Csakhogy ez nem egy állam, hanem egy bűnszervezet, és ahogy a szicíliai maffiát és a mexikói drogkartelleket sem lehet bombázással megszüntetni, sajna ez a módszer itt se működik.
Pontszám: 8.48
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Párizs
30. hozzászólás - 2015.11.20. 17:46:19
Háború a legjobb üzlet a világon, hát még egy hosszú hónapokig-évekig tartó bombázás hullám.
Azért egy kisebb bomba árán is itthon egy házat lehetne venni.
Nem beszélve a repülők üzemanyag fogyasztása, kiszolgáló személyzet stb...
nagyobb üzlet mint egy szárazföldi csapással pontosan lecsapni adott helyen.
Inkább ledobunk több millió eurót\dollárt egy nap alatt oszt hát ha esetleg egy kórházat bombázunk szét semmi baj kicsit háborog a világ de2-3 nap és elfelejtik.
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.89
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője