Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
181. hozzászólás - 2015.03.22. 09:27:44 (Válasz Taspi #179 hozzászólására.)
Talán igen, de úgyis kifutnak az emberek előbb utóbb a fejleszteni valóból, és ha már van aki most ott van, akkor egyre többen lesznek. Mindig jobb a megelőzésre költeni mint a gyógyszerre. Bár csak megemlítettem, érdemi dolgot nem nagyon várok, idén még nem történt szinte semmi újdonság/fejlesztés. A mini eventeket nem számolva, igazából az nem nyújt túl nagy változatosságot, mert tökmindegy hogy folyamatosan 1 állat befogásáig vagy 20 vadászatnyi TP-ig kell vadászni.
Remélem majd egyszer vissza fog állni a játékfejlesztés a régi kerékvágásba, mert ahhoz képest igencsak visszaestünk, hogy régebben Miklós fél-, évente rakott a fórumra 1 oldalas hsz-t az aktuális, jövőbeli fejlesztések állásáról.
-sóhaj-
És még Rosten is itt hagyott minket.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.96
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
182. hozzászólás - 2015.03.22. 14:29:08 (Válasz Fsanyi82 #180 hozzászólására.)
Elvileg bele kell épülnie a TF-be, azt is megnézted?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.78
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
183. hozzászólás - 2015.03.22. 21:41:23 (Válasz Gwindor #182 hozzászólására.)
nem épül be , egyszerűen nullázódik.

kb három napja még kaptam érte csekély mennyiségű építési energiát, de azóta csak köddé válik
Pontszám: 7.64
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
184. hozzászólás - 2015.03.23. 06:36:13
befizetési akcióval mi a helyzet?
Pontszám: 7.82
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
185. hozzászólás - 2015.03.23. 12:34:40 (Válasz Tigristappancs #184 hozzászólására.)
Elmaradt, mint a havazás
Viccet félretéve szerintem Húsvétra tervezték.
Csak tartson ki fizetésig, ha általában véve több pénzt akarnak látni

*Mármint a való életbeli ünnep naptári dátuma szerint.
A hozzászólást Quellon módosította 2015.03.23. 14:48:47-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.63
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
186. hozzászólás - 2015.03.24. 07:52:11 (Válasz Fsanyi82 #180 hozzászólására.)
Nekem ma reggelre építési energiává vált a V6-on.
Pontszám: 8.15
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
187. hozzászólás - 2015.03.24. 10:31:23
Át olvasgattam a fórum azon bejegyzéseit ami a napokban történt Bug kapcsán merültek fel.
Volt aki az etikai részét feszegette a büntetésnek.

Teljesen igaza volt.

Miklós etikaára hivatkozva büntetett a saját Bugjuk miatt,melynek kialakulásáért 100%ban ők voltak a felelősök.
Olyan hiba merült fel,amit tesztel simán kiszűrtek volna,de ők ezt elmulasztották.
Ez bizony sok embernek fájt.Volt aki vissza élt vele és volt aki bizony pl. illuminált állapotban ön hibáján kívül "élt vissza" egy felmerülő BUG kapcsán.

Kérdés simán annyi,hogy mi alapján ró ki a játékkészítő büntetést saját hibájából felmerülő problémára?
Miért büntet olyan dologgal,ami csak őskőért vásárolható?

Miért mindezt etikai megfontolásból,hisz ez igen csak kétszinű ebben az anyagias világban.

Miklós arra hivatkozott,hogy nem tudnak mindenkihez egyenként be lépni.Nem is kell és ezt ők is 100%ig tudták,hisz ez a bug fél napig állt fent és egyetlen feladat jutalomfelvételéről szólt.
Büntetés mértékét az alapján rótták ki,hogy valaki 4*,10*,20 vagy 100*,stb... vette fel az alapján azt is tökéletesen fel tudták mérni,hogy azt a feladatot hányszor vette fel.
Tehát 1etlen gombnyomással vissza tudták volna venni precízen pontosan azt amivel a játékosok visszaéltek,de akkor nem tudtak volna térkapu szimulátorra büntetni,ami csak őskőért vásárolható.
Így a játékosok büntetése a kidobott idő lett volna,amíg nyomkodták a gombot.Az a játékos,aki pl. 1000* nyomta meg,pontom 1-2 órán keresztül mást sem csinált és legyünk őszinték,az a játékos aki ezt meg játszotta alapból tudhatta volna,hogy a jutalmat nem tarthatja meg,mert a dolog 1 napon belül kibukik.

A levelem lényege,hogy Miklós ez alapján ne hivatkozzon erkölcsi megfontolásra,mert nagyon álszent.
---
Pontszám: 6.88
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
188. hozzászólás - 2015.03.24. 11:07:50
Üdv újra Mester

A helyzet az, hogy egy bugot kihasználni, függetlenül minden egyéb körülménytől, etikátlan.Ennyi. Többnyire ban jár érte. Ha csak visszaveszem, a bugolással szerzett cuccot, az nem büntetés, attól legközelebb is meg fogod próbálni, mert hátha nem derül ki, ha meg igen, nem vesztettél semmit. Szerintem még olcsón is megúszta mindenki, sőt, aki igazán nagy tételben nyomta, és átváltogatott stb., az mág a "büntetés" után is elég szépen pluszban maradt.
Szóval nem kell ez a siránkozás, örülj hogy ennyivel megúsztad, és maradj csendben.

A játék szabályaiból idézek :


- Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát.
Báró Samedi
Pontszám: 9.12
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
189. hozzászólás - 2015.03.24. 12:48:18 (Válasz Azazel #188 hozzászólására.)
Rányomtam ~10x, elvettek 12-t.
Elsőként jelentettem (tudtommal), de ezek után sz@rok rá, mert minek. Majd vmi jótét lélek szól, ha akar.
Nem sértődés, csak nem szánok rá még annyi időt sem, hogy jelentsem.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
190. hozzászólás - 2015.03.24. 13:01:24 (Válasz Alendaar #189 hozzászólására.)
Ebben viszont igazad van.Azoknál, akik jelentették a dolgot üfszolgon, illett volna odafigyelni erre, mert ugye ez is része az etikának valahol.
Báró Samedi
Pontszám: 8.83
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
191. hozzászólás - 2015.03.24. 15:21:40 (Válasz Bpetya75 #186 hozzászólására.)
2015. Mar. 20. 15:43
Quellon
Üdv!

V6-on nincs és jó sokáig nem is lesz a Tudás fája. Nekem is van már 55 energiatéglám. Fórumon már kérdezték 2x, érdekelne engem is, hogy nem lesz valami beválthatóság vagy más megoldás a téglák eltüntetésére? Így nem valami hasznos jutalom ez a húsvéti ládából.
tegnap, 14:54
István
Szia.

Javitottuk, holnaptól átváltódnak. Köszi, hogy szóltál.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.95
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
192. hozzászólás - 2015.03.24. 15:47:56 (Válasz Quellon #191 hozzászólására.)
Köszi mindkettőtöknek
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
kedvelt tagDoomlord108926Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
193. hozzászólás - 2015.03.25. 08:02:37 (Válasz Azazel #188 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2015.03.24. 11:07:50
Üdv újra Mester

A helyzet az, hogy egy bugot kihasználni, függetlenül minden egyéb körülménytől, etikátlan.Ennyi. Többnyire ban jár érte. Ha csak visszaveszem, a bugolással szerzett cuccot, az nem büntetés, attól legközelebb is meg fogod próbálni, mert hátha nem derül ki, ha meg igen, nem vesztettél semmit. Szerintem még olcsón is megúszta mindenki, sőt, aki igazán nagy tételben nyomta, és átváltogatott stb., az mág a "büntetés" után is elég szépen pluszban maradt.
Szóval nem kell ez a siránkozás, örülj hogy ennyivel megúsztad, és maradj csendben.

A játék szabályaiból idézek :


- Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát.


Ne haragudj,nem vagyok Mester,csak ugyan úgy jártam,mint az az illető,aki törölt.
4-5 alkalommal nyomtam meg,mire le esett,hogy be van akadva a gomb.
Kaptam is érte büntetést.
Ezt kifogásoltam.
AZ ILLETŐNEK 100%ban igaza volt.
Ami meg a multi Pókokat illeti.A pókok 80%át zárólni kéne.
Az persze nem teszik meg,mert ki játszana.
Nem írok ide többet,csak nekem is rosszul esett a dolog és nem hagytam szó nélkül.
---
Pontszám: 6.22
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
194. hozzászólás - 2015.03.25. 13:07:44 (Válasz Doomlord108926 #193 hozzászólására.)
Mondhatod, hogy nincs közöd Rostenhez, de attól még látjuk, hogy pont ugyanúgy írsz stílusra és véleményre is. Szerintem is ugyanaz a felhasználó vagy, akárhány neved volt vagy lesz még. Ahhoz hogy elhiggyem, nem ugyanaz a személy két külön regisztrációjáról van szó komoly bizonyítékok kellenének.
Egyébként meg jó ha tudod, ha tiszta lappal "új életet" akar valaki kezdeni egy közösségben - akár játékban akár a való életben - ahhoz nem elég nevet váltania, sőt teszem azt felesleges nevet váltania, szemléletét és viselkedését kell megváltoztatnia.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.98
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
195. hozzászólás - 2015.03.29. 05:54:53
Jelenleg nincs olyan állatod, amelyik felemelkedhetne

Húsvét
51. Szint

Alapszint: 155
Elnyelés: 386
Új nevet adok neki

Felszerelés:
Húsvéti fétis

Az állat aktuális tárgya: Húsvéti fétis
+16 TP győzelmenként, +25 max. szakértelempont

lehet nagyon hamar összeszedtem a 120 hímes tojást de nem engedi felemelni az állatot a prog , mivel azt írja nincs olyan állatom ami fel emelkedhetne
Pontszám: 7.69
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
196. hozzászólás - 2015.03.29. 06:31:17 (Válasz Fsanyi82 #195 hozzászólására.)
Tudom nem vagy amatőr, de van LE-d annyi amennyi kell a felemeléséhez? Csak mert azt nem említed a felsorolásban.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.64
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
197. hozzászólás - 2015.03.29. 06:51:42 (Válasz Quellon #196 hozzászólására.)
Jelenleg nincs olyan állatod, amelyik felemelkedhetne

Szintén

Tudom nem vagy amatőr, de van LE-d annyi amennyi kell a felemeléséhez? Csak mert azt nem említed a felsorolásban.

Ha nincs annyi LE-d akkor is látszik az állat, csak a felemelkedés gomb inaktív.

Szerintem nincs beállítva/programozva/stb., hogy ez nem sima állatfelszerelés hanem fétis.

ÜSZ-re írtál? Bár vasárnap kevés az esélye, hogy megoldódik
A hozzászólást Gwindor módosította 2015.03.29. 07:23:57-kor
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.79
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
198. hozzászólás - 2015.03.29. 07:29:23
Dampire állatod szikrázó energiagyűrűben emelkedik fel, és olvad össze a lényeddel! A továbbiakban az Állatok oldal helyett a Csatlósok oldalon találod.

Nekem engedte zokszó nélkül 138 as szintű volt.
Pontszám: 7.43
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
199. hozzászólás - 2015.03.29. 07:42:11 (Válasz Durten #198 hozzászólására.)
Melyik világon?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.79
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
200. hozzászólás - 2015.03.29. 07:49:52
Bocsi, V1-en és ma reggel olyan 7:10 körül
Pontszám: 7.43
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!