Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
121. hozzászólás - 2015.03.17. 16:54:22 (Válasz BSzabi0615 #116 hozzászólására.)
Ezt mind komolyan gondoltad?

Mondj már pár olyan online játékot, ahonnan nem bannolnának egy ilyen húzásért azonnal, ha kiderül. Ha rajtam múlna tuti repülnél, mert nem a BEHO-t szi..-d ezzel, hanem engem, meg egy csomó másik embert, aki komolyan veszi, hogy a szabályok szerint játszik, amit te lesz-sz.

Nem etikátlan befizetni havonta a minimálbért, mert ott van a szabályok között, hogy lehet pénzért tápolni. Nem etikátlan gömbbel pókoskodni, mert van gömb. Más kérdés, hogy mennyire tetszik ez az áldozatnak. Etikátlan az, hogy nem éred be ennyivel, hanem mellé még bugolsz is, nem kicsit, és még te vagy felháborodva.
Báró Samedi
Pontszám: 8.82
kedvelt tagFrankLampardFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
122. hozzászólás - 2015.03.17. 16:59:29 (Válasz Azazel #121 hozzászólására.)
Egyáltalán nem vagyok felháborodva, félreértesz. Semmi gondom azzal, hogy elveszik amihez jogtalanul jutottam, sőt, tudod mit, még többet is, sőt, még bannoljanak is (ami nem fog megtörténni egy profitorientált játéknál). De az, hogy jó néhányan itt szónokot játszanak, és etikáról beszélnek egy ilyen eset kapcsán..ez megmosolyogtató Főleg, hogy bagatell tételekről beszélünk..
Ezt a hsz-t a másik karakterem felhasználójáról írtam, remélem ez még nem etikátlan!
A hozzászólást FrankLampard módosította 2015.03.17. 17:01:37-kor
Pontszám: 5.50
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
123. hozzászólás - 2015.03.17. 17:05:43 (Válasz NEMESIS 13 #120 hozzászólására.)
Na..ha elsőre azt írod, hogy "igen, adtam az életnek, már csak heccből is, nyomkodtam, míg be nem görcsölt az ujjam, lebuktam, ez van", akkor röhög az ember egy jót, hogy na, így jártál, várható volt, hogy nem jutsz messzire vele.
De minek kell ilyen falmelléki magyarázattal előjönni helyette, ezen akadtam le.
Báró Samedi
Pontszám: 8.23
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
124. hozzászólás - 2015.03.17. 17:07:14 (Válasz BSzabi0615 #119 hozzászólására.)
Felháborodottan és elpoénkodva próbálod magad a szabályok fölé helyezni. Csaltál, viseld a következményeit. 2 dolog jár neked: a szád, meg lófax a seggedbe.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
125. hozzászólás - 2015.03.17. 17:10:13 (Válasz BSzabi0615 #116 hozzászólására.)
Elég gátlástalan vagy az alapján, amit leírtál, remélem nem vezetőként dolgozol valahol...
Pontszám: 8.16
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
126. hozzászólás - 2015.03.17. 17:12:13 (Válasz Kwisatz #125 hozzászólására.)
Hát nekem ilyen beosztott se kéne..
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.18
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
127. hozzászólás - 2015.03.17. 17:16:51 (Válasz FrankLampard #122 hozzászólására.)
Fene tudja. Nem vagyunk egyformák, kit így neveltek, kit úgy, kit meg sehogy. Szerintem az etikusság nem összeg kérdése. Az a lényeg, hogy leszrom-e a többit, akikkel kvázi együtt játszom, vagy nem. Persze ugyanez igaz "odakintre", a valódi világra is, ahonnan egyébként te hoztad a párhuzamot, nem Offs kezdte.
Persze ez csak az én véleményem, nem a nagybetűs igazság.
Báró Samedi
Pontszám: 8.23
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
128. hozzászólás - 2015.03.17. 17:17:21 (Válasz Fsanyi82 #102 hozzászólására.)
Aktív küldetés
Lépj 5 szintet!
Küldetés állapota: Küldetés teljesítve! Jutalom átvétele (46.345 LE)

tesztelve Le ugyanúgy jár érte szóval okés a dolog , hacsak nem bug ez is
Pontszám: 7.65
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
129. hozzászólás - 2015.03.17. 17:17:30 (Válasz Azazel #123 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2015.03.17. 17:05:43
Na..ha elsőre azt írod, hogy "igen, adtam az életnek, már csak heccből is, nyomkodtam, míg be nem görcsölt az ujjam, lebuktam, ez van", akkor röhög az ember egy jót, hogy na, így jártál, várható volt, hogy nem jutsz messzire vele.
De minek kell ilyen falmelléki magyarázattal előjönni helyette, ezen akadtam le.


Miért, én mit írtam? XD

Idézet: NEMESIS 13 - 2015.03.17. 15:35:58
Erre vérszemet kaptam és elkezdtem sorozni a gombot.


Elnézést a szlengért, azt gondoltam értehtő, amit írok...
Pontszám: 7.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
130. hozzászólás - 2015.03.17. 17:23:00 (Válasz FrankLampard #122 hozzászólására.)
Idézet: FrankLampard - 2015.03.17. 16:59:29
Egyáltalán nem vagyok felháborodva, félreértesz. Semmi gondom azzal, hogy elveszik amihez jogtalanul jutottam, sőt, tudod mit, még többet is, sőt, még bannoljanak is (ami nem fog megtörténni egy profitorientált játéknál). De az, hogy jó néhányan itt szónokot játszanak, és etikáról beszélnek egy ilyen eset kapcsán..ez megmosolyogtató

Vannak dolgok amivel nem számolsz. Tele van a játék javítanivaló dolgokkal, "felírtuk listára" jellegű apró fejlesztésekkel, a kvíz-bajnoki egyes világokon olyan amilyen. A mai nap nagy részében elvitte a programozói kapacitást a csalások korrigálása. Ezzel akármilyen hihetetlen is, szívattátok azokat, akik azt várják hogy ezek a hibák javítva legyenek, apró fejlesztések bekerüljenek. És ezek után vered a tamtamot, hogy ez meg az milyen apróság? Mi alapján mersz te állást foglalni mások idejéről?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.96
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
131. hozzászólás - 2015.03.17. 17:24:41 (Válasz NEMESIS 13 #129 hozzászólására.)
Végül 43 tojásom lett, ekkor volt gyanús a dolog


Addig nem?

Hagyjuk a témát szerintem, érted mit akartam mondani, én is értem hogy te mit akartál mondani...
Báró Samedi
Pontszám: 8.23
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
132. hozzászólás - 2015.03.17. 17:32:51 (Válasz Azazel #131 hozzászólására.)
..."és jelentettem." Ezt azért ne vágd le, mert úgy más értelmet nyer a mondat.

Jó, egyezek, hagyjuk rá. Elismerem, hogy a fogalmazás nem az erősségem, csupán lusta vagyok.
Pontszám: 7.92
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
133. hozzászólás - 2015.03.17. 17:34:09
Hogyha a boltban nem szólsz, hogy többet adtak vissza, az valóban etikátlan, mert valakit megkárosítasz. Mert az eladón veri le a tulaj. De a Beholdernek hosszútávon nem okozol kárt, hiszen továbbra is beletolod az évi 100000ezret a játékba. Vagy a beholder is pénzért veszi a virtuális térkapukat és valakinek el kell számolni velük? Csak ők most megijedtek, mert úgy látták, hogy ezzel mégiscsak megkárosítottál mindenkit, meg főleg őket, ezért jön a retorzió, hogy többet vesznek el, mint amit kiskapun át szerztél. És hozzátenném, itt közülünk senki sem törte fel a rendszert!
Ha valóban az etika lenne jelen esetben az úr, akkor kibannolnának mindenkit, aki látványosan visszaélt. Engem nem az bosszantott fel, hogy visszaveszik a tojást, hanem az, hogy etikára hivatkozva teszik mindezt!
Mert ha lóvét beletolva menetelek előre, másokat lezúzva lehagyva, azért puszi jár, meg hűségbónusz, de ha ebből nincs pénz nekik, akkor megfeddnek. Viszont rögtön kikiabálják, hogy milyen etikátlan vagyok.
Én is rákattintottam tizenvalahányszor, kíváncsiságból. Nagyon érdekelt, hogy mi lesz ma. Ma egy káros szenvedéllyel kevesebb lett.
Pontszám: 7.36
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
134. hozzászólás - 2015.03.17. 17:39:20
Azazel, ugyanúgy etikátlan a kenőpénz is, mint az alagút a rövidebb úthoz. Én csak ezt mondom. Csak annyit, hogy ne hovatkozzanak az etikára. Mert pénzért fejlődni ugyanúgy etikátlan mint bugért, viszont ugyanúgy nem ártasz vele senkinek.
Mondják azt hogy visszavesszük punktum, de nem kell az etikarizsa, mert nem hiteles.
Pontszám: 7.36
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
135. hozzászólás - 2015.03.17. 17:53:18 (Válasz Azazel #121 hozzászólására.)
Nekem egyszer volt egy érdekes élményem. 20 évvel ezelőtt nyomtam a Brutáliát. Egyik haver szólt egy bugról, meg figyelmeztetett, hogy ne toljam túl, mert lebukunk. Persze túltoltam, persze lebuktunk. Közölte a JV, hogy törölnek, de előbb mondjam el, hogy mit csináltam. Elkezdtem alkudozni velük, hogy ne töröljenek, és elmondom. Végül nem töröltek, sőt egy kicsit tán még tiszteltek is, hogy észrevettem a hibát. Haver nem reklamált, hogy learattam a babérjait
Pontszám: 8.15
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
136. hozzászólás - 2015.03.17. 17:58:17 (Válasz Oxyacantha #134 hozzászólására.)
Csillagom, a kavicsvásárlás kamionszámra nem kenőpénz. A játék első pillanatától benne van a pakliban. Nem tetszik, de tudtam róla, és bevállaltam, hogy így is játszom ezzel a játékkal.Szerintem legalább annyi ideje, mint te. Még azt is megértem, hogy annyira frusztrál már, hogy abba akarod hagyni miatta.
De miért kell ezt összekötni a bugolós témával? A fizetős, meg az ingyenélő karikat is ugyanúgy "visszavágták" most. Hogy miért nem volt pár bannolás, azt nem tudom, de nem hiszem, hogy a legkirívóbb 3-5 játékos kivágása miatti bevételcsökkenés számottevő lenne a cégnek.
Csak a HKK.-ból egy napi bevétel fedezné a hiányt.

Nincs igazából értelme ennek a flémelésnek, aki bukott, vállalja be, hogy bukott, nyelje be amit kapott érte, örüljön hogy nem repült, ennyi.
Báró Samedi
Pontszám: 8.82
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
137. hozzászólás - 2015.03.17. 18:38:04
Sajnos nem tudtam az összes resetet megcsinálni ma, v6 nagyrésze kimaradt, de holnap visszaveszem tőlük is.
A bugos térkapus feladatot is holnap rakom majd be javítva, de egy nappal tovább fog élni, mint az eredetileg tervezett.
Pontszám: 9.10
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
138. hozzászólás - 2015.03.17. 18:44:10
v6-on lehet találni hósvéti ládát vagy ne erőltessem , mert csak ma már 80 vadászat , hajnalban még 20 vagyis éjjel valamikor , tegnap is nem tudom mennyi meg vagy közel 60 portya és eddig egy nagy büdös nulla Ládát találtam

kavicsért vettem 4et eddig abban se volt semmi értékelhető

ahogy leírtam rögtön utána megszületett a csoda
egy láda

sírás detektor üzemel ezek szerint
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.03.17. 19:06:46-kor
Pontszám: 7.65
közkedveltRhemFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
139. hozzászólás - 2015.03.17. 19:07:16
Nekem az nem vilagos, Miklos hozzaszolasa alapjan annyit latnak a logbol, hogy ki hanyszor vette at. Miert nem lehetett akkor egy olyat alkalmazni egesz egyszeruen, hogy aki kettonel tobbszor vette at, annal meghagynak kettot (tojasbol es stimulatorbol), a tobbit elveszik? Nyilvan ott, ahol elkoltottek az igy szerzett jutalmakat, ott problemasabb utanajarni, es visszacsinalni, ez egyertelmu, es egyetertek azzal, hogy ilyen esetben inkabb vegyenek el tobbet, mintsem kevesebbet.
Ugyanakkor viszont en szemely szerint is "kihasznaltam a bugot" 2szer, de meg se neztem, hogy tenyleg megkaptam-e, csak meglepodtem, hogy aktiv marad a kuldetes, es azt hittem, hogy esetleg felrekattintottam, ezert nyomtam ra ujra. Ma lepodtem meg, hogy egyreszt eltunt a kuldetes, masreszt akkor mar megneztem, es tojasbol is tobbet vettek el, mint amit igy pluszban kaptam (a stimulatorokbol nem tudom mennyit vettek el).

Kicsit furcsa, hogy ezzel gyakorlatilag azt mondjak ki, hogy mindenki szandekosan csalt, aki akar csak 1el is tobbszor vette at a jutalmat, es ezert alkalmaznak retorziot, pedig valoszinusitem, hogy az esetek nagyon nagy tobbsegeben hozzam hasonloan artatlanul futottunk bele ebbe, es nem eltunk vissza vele. Pedig semmibe nem telt volna a fenti megoldast hasznalni, es a (feltehetoen) jogosan szerzett 2 darabot meghagyni. Az pedig aki csak egyszer csinalta meg, es megis ketszer megkapna igy, az hadd oruljon annak az egynek (szerintem ilyenbol nagyon keves van), amit igy pluszban kapna, senki nem sajnalna tole szerintem.
Pontszám: 9.21
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
140. hozzászólás - 2015.03.17. 19:11:08 (Válasz Fsanyi82 #138 hozzászólására.)
Lehet. 50 vadászat 3 portya 4 ládikó.Mondjuk elég selejtes széria, 3 kútizgató,1 kézikönyv. Random rlz.
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!