Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
141. hozzászólás - 2015.03.17. 19:17:17 (Válasz Azazel #140 hozzászólására.)
már közbe rájöttem miért nem találtam

azért mert abban az egyben arany szelence volt , abban meg ez

A következő tárgyak(at) találtad: Isteni dekrétum

na így szavam nem lehet a 4 szintlépős küldit már lőhetem is ki mihelyt fogok még 3 kisebb jószágot
Pontszám: 7.65
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
142. hozzászólás - 2015.03.17. 19:17:34 (Válasz Rhem #139 hozzászólására.)
92. hozzászólás - Ma, 13:43:25
Aki 4-szer rányomott és 5-öt vontunk le tőle, azt nem szivastásból csináltuk, a logokból egyszerűen nem derül ki, mi volt pontosan a helyzet, nem tudjuk pl. hogy valaki tegnap megcsinált egy feladatot, és akkor átvette, vagy tegnap megcsinálta, és ma vette át. Lesz, akinek ugyanannyit von le a gép, lesz akinek +1-et esetleg +2-t. Sajnos az ilyen esetekre nincs bombabiztos megoldás. Ezért kérem, hogy senki ne reklamáljon, nincs is kapacitásunk erre; aki max. 2-szer nyomott rá (vagyis abszolút tiszta) attól nem vettük el semmit. Aki 100+, és még el is költötte, ott vastagabban fog a toll fogni.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.17. 19:18:07-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
143. hozzászólás - 2015.03.17. 19:19:12 (Válasz Fsanyi82 #141 hozzászólására.)
Piszok mázlista...
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
144. hozzászólás - 2015.03.17. 20:19:51 (Válasz Azazel #136 hozzászólására.)
Azazel, cs cs csillagom,
Mint már említettem, azt sérelmezem, hogy erkölcsi magaslóról próbál valaki olyan beszélni, aki mások játékfüggőségéből/szenvedélybetegségéből él. Ennyi. Nekem olyan ne hintse, hogy mi etikus es mi nem, mert ő meg azt használja ki, hogy az ember rákattant erre a játékra. Visszaél a másik ember függőségével, ezt kihasználva már minden vackot megvet vele (megjegyzem, hogy csak azért sem vettem familiárist, de volt aki csak a piramis miatt vette meg). És mindezek után etikára hivatkozik?

Ez a büntetésdi olyan, mint amikor a rendőr megbünteti azt, aki 60-nal megy az 50 es táblánál éjszaka, üres úton, ahol a kutyának sem árt. Vagy mintha a gyalogost büntetné, aki üres úton piros jelzésnél sétál át a zebrán, vagy a biciklistát, aki üres úton a zebrán nem áttolja a biciklit, hanem áthajt vele. Csak erről beszélek.

Büntessen, mert megteheti, rendben. De ettől még nem lesz etikus az ő cselekedete sem, még akkor sem, ha legalizálva van.
Pontszám: 6.91
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
145. hozzászólás - 2015.03.17. 20:26:42 (Válasz Oxyacantha #144 hozzászólására.)
Ez a büntetésdi olyan, mint amikor a rendőr megbünteti azt, aki 60-nal megy az 50 es táblánál éjszaka, üres úton, ahol a kutyának sem árt.
A gyorshajtásos példád erősen sántít. Aki csalva szerez előnyt, az szerinted teljesen rendben van ezek szerint. Itt arról van szó, hogy olyanokkal kell versenyezned, akik nem csaltak. Igen, ez etika és kézzelfogható előny is. Kérdem én, mi alapján kaphatná meg valaki ingyen - csalva - azt, amiért én fizetek? Ezt hívják lopásnak.

Mint már említettem, azt sérelmezem, hogy erkölcsi magaslóról próbál valaki olyan beszélni, aki mások játékfüggőségéből/szenvedélybetegségéből él.
Ezt most biztos én értem félre, de azt akarja jelenteni, hogy a Beho játékfüggőkből él? Tehát egy játékdíler?
Mindegy is ez nekem már sok, megyek megcsinálok inkább még egy küldetést. Egy utolsót, ez lesz tényleg az utolsó, kinek árthatok vele...
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.97
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
146. hozzászólás - 2015.03.17. 20:27:04
Részemről annyi a hozzá fűzni valóm,hogy tegnap tök részegen értem haza és nem hittem el,hogy nem tudom át venni a jutalmat.
Nyomkodtam valóban.
Ma ennek örömére elvettek szinte minden húsvéti tojást,amit 2 nap alatt össze szedtem valamint amit egész eddigi játék alatt összegyűjtöttem a térkapu szimulátorból.
Majd vegyek őskőért,persze értem én.

BUGtól hemzseg a játék mostanság.

NEM BÜNTETNI KÉNE,HANEM LETESZTELNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kétségtelenül meg tanultam,hogy részegen TILOS A VÉGZETÚRHOZ ÉRNEM!

Részemről törlők,elegem van a BUG BUG hátán játékból,meg még sok mindenből ezzel a játékkal kapcsolatban.
Pontszám: 6.34
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
147. hozzászólás - 2015.03.17. 20:37:54 (Válasz Oxyacantha #144 hozzászólására.)
Oké....de akkor adjunk a Szerencsejáték zrt.-nek is

Valahol azért mégiscsak számít, hogy legálisan teszi, és nem fegyverrel kényszerít...azért ne legyen már erkölcstelen Miklós, mert pont játékokkal keresi a pénzt, azért ez nonszensz..mégsem cracket árul a sulibüfében....
Szerintem hagyjuk ezt a témát, mert végtelen, és értelmetlen vita lenne.Ha a tényeknél maradunk, igaza van.Ha érzelmi alapokra megyünk, akkor talán egy kicsit neked is, de ez egy játék, szórakozásra való...aki pénznyelőnek használja, mert sok van neki, tegye, az ő dolga. Aki meg csak játszani akar, az játsszon, szórakozzon, és nyugodjon bele, hogy a játékvezetés mondja meg a frankót, főleg ha szabályok be(nem)tartásáról van szó.
Báró Samedi
Pontszám: 7.87
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
148. hozzászólás - 2015.03.17. 20:48:16
Azóta újabb három láda, még két kútlófax, meg egy kézikönyv....egyre jobb.
Báró Samedi
Pontszám: 7.16
kedvelt tagFrankLampardFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
149. hozzászólás - 2015.03.17. 21:26:10
Igazatok van dolgokban, valóban másokat szívattunk ezzel, leginkább a JV-t, ezért sorry, levonták amit kellett, kész. (Ezért írtam, hogy nem olyan tételekről volt itt szó, hogy más karikkal szemben tettek szert jelentős előnyre azok, akik kihasználták a bugot). A véleményem azonban továbbra is az, -amit valóban enyhe arroganciával és bunkósággal prezentáltam-, hogy nem ez a bug kihasználás a világ vége, és nem kellenek önjelölt Cicerok, akik túl sokat látnak bele egy-egy helyzetbe és rögtön ilyen magasröptű etikai kérdéseket vetnek fel. Ennyi. Jó játékot mindenkinek!

(Viszont Offs-tól a lófax a seggedbe kifejezést kicsit erősnek érzem akármiről is folyik a vita, illik okosabban megválogatni a szavakat olyan emberrel szemben akiről nem tudunk semmit, dehát van amit nem lehet ősköveken meg húsvéti tojásokon megvenni..a kolléga felvetésére pedig, miszerint reméli, hogy nem vezető vagyok, már nem is reagálnék.. ) Maximális tiszteletem!
Pontszám: 6.83
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
150. hozzászólás - 2015.03.17. 21:31:47
Ha valaki tud olyan bugról, amiért elveszik a Kútgerjesztőket, szóljon, szeretném csúnyán kihasználni. Előre is köszönöm.
Báró Samedi
Pontszám: 9.56
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
151. hozzászólás - 2015.03.17. 21:48:29 (Válasz Azazel #150 hozzászólására.)
Estleg vu talin pókerezni, tétként pedig bármi feltehető, ami a tárgylistánkon szerepel...?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.90
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
152. hozzászólás - 2015.03.17. 21:54:28 (Válasz Tigrisnyul #151 hozzászólására.)
Kiváló ötlet...csak aztán nehogy Lélekkút generátort nyerjek vele...
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
153. hozzászólás - 2015.03.17. 22:22:08
Ez például valami olyasmi, amire Oxyacantha igazsága passzol....egy(sok) bárkinek szóló eventen olyan cuccokat osztogatni, aminek CSAK a fizetősek veszik bármi hasznát. Nyilván az a koncepció, hogy ezzel is ösztönözzenek a kavicsvásárlásra, de nem hiszem, hogy létezik olyan játékos, akinek pont ezek adnák meg a hiányzó utolsó kis lökést....ellenben jónéhányat tudok, akit határozottan frusztrál. El kellene gondolkodni azon, hogy a jövőben ezek eltűnjenek, a meglévők pedig beválthatóak legyenek bármire, amit MINDENKI fel tud használni...még ha mondjuk csak Kézikönyv szintű dologra is.Van már enélkül is épp elég táp pénzért, nem hinném, hogy ezek hiánya veszélyeztetné a fizetősek előnyét...
Báró Samedi
Pontszám: 8.24
közkedveltRhemFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
154. hozzászólás - 2015.03.17. 23:06:03 (Válasz Azazel #142 hozzászólására.)
Nem ertem, hogy miert emelted ki azt a reszt! Igen, en is olvastam, es megertettem, hogy aki 2szer csinalta meg, attol nem vontak le semmit. Viszont aki 3szor, vagy 4-szer, attol nem csak 1-2et vagy kettot (hogy a legalisan szerzett 2 megmaradjon), hanem mind a 3at vagy 4et levontak.
De nyilvan nem az a bajom, hogy uristen, megfosztottak ket tojastol meg ket terkapu stimulatortol, hanem az a hozzaallas ellenszenves nagyon, hogy mindenkit szemet csalonak titulalnak, aki akar csak egyszer is pluszban rakattintott.
En elhiszem, hogy bosszanto lehet eleve mar a hiba is (ki gondolna amugy a majd par nap mulva esedekes oraatallitasra, es hogy ebbol ilyen gubanc alakulhat ki), illetve az meg inkabb az lehetett, hogy a logokat latva paran durvan kihasznaltak ezt a bugot, es hogy ez mennyi sok plusz melot okozott. De akkor se gondolnam, a jatekosallomany szempontjabol szerencsesnek huzasnak ugy beallitani mindezt, hogy mindenki csalt, aki akar egyel tobbszor is ranyomott, hanem sokkal inkabb fair megoldas lett volna, ha meghagyjak azt amit (velhetoen) legalisan szerzett az illeto, es vallalni a felelosseget, es elnezest kerni azert, hogy ilyen hiba elofordulhatott.
Pontszám: 9.31
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
155. hozzászólás - 2015.03.18. 06:19:50
Miklós elmondása szerint nem derül ki a logokból egyértelműen, ki és mennyiszer nyomott rá; én simán látom a napi eseményeknél a sajátom...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.17
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
156. hozzászólás - 2015.03.18. 08:25:45 (Válasz Rosten #146 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.03.17. 20:27:04


Kétségtelenül meg tanultam,hogy részegen TILOS A VÉGZETÚRHOZ ÉRNEM!

Részemről törlők,elegem van a BUG BUG hátán játékból,meg még sok mindenből ezzel a játékkal kapcsolatban.


Ámen
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
157. hozzászólás - 2015.03.18. 08:52:18 (Válasz Alendaar #155 hozzászólására.)
Igen, de ha előző nap teljesítetted és nem vetted át csak következő nap, azt már gondolom túl nagy meló visszanézni. Így is több mint 1 napot vett el Baraty munkájából és az értelmes dolgoktól, ez elég nagy baj önmagában.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.95
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
158. hozzászólás - 2015.03.18. 08:54:49 (Válasz Offsboy #157 hozzászólására.)
Amit persze magának okozott teszem hozzá
Pontszám: 9.32
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
159. hozzászólás - 2015.03.18. 09:02:58 (Válasz Legacy #158 hozzászólására.)
Igen, de ettől még mi is megisszuk a levét, mert mi kapjuk meg a hasznos/szükséges fejlesztéseket később. És 1-2 tojáson nem hiszem hogy érdemes rugózni,pont emiatt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.95
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Húsvét (márc. 16-ápr. 2)
160. hozzászólás - 2015.03.18. 09:29:27
Már megérte, mert ennyit tojásról dumálni nem hallottam még pasikat!:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.35
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!