Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Akkor ne mondjátok azt, hogy nincs háttértörténet. Egyébként a játékból is sokat meg lehet tudni, ha nem csak az accept quest gombot használja vlk:)
A wowban pont az a jó, hogy nincs nagy gép igénye és nem kell levenni a grafikát ahhoz, hogy fusson még akkor sem, ha nem vlm csúcsszuper masinád van. Egyedüli játék amivel játszom(VU-n kívül:D) a legjobb az, hogy szabadon mozoghatsz, arra emerre csak akarsz és mindig van mit csinálni. Az új kiegészítőt nagyon elrontották(Lich King). Az újítások persze jók és ötletesek, de a PVP-t nagyon elrontották benne(ezért nem is játszom csak a BC-vel:)) Számos olyan része van a játéknak amit nagyon jól megcsináltak, mondjuk én élek-halko a pvp-ért és instázni nem szeretek(nem tom ez kinek mit mond) de egy jó kis BG-nél nincs jobb:D Nagyon eltalálták ezt a játékot. Fórumot nem nagyon olvasok, mert arra nincs sok időm, de amint megláttam a WoW feliratot ide kattintottam:P


Horda 4ever!!:D
Dátum: 2009.04.01. 06:53:30
Szerintem minden jó úgy ahogy van. Naponta 10* támadnak az azúrból és tgyből és eddig szét ütötték a karimat...nem tudtam mit csinálni, meguntam. Következés képpen feltoltam az alap egészséget 90-re(+17), így 44es szinten van majdnem 5000hp-m és semmi gond. Nem azt mondom, hogy nem tud elfogyni, de sokkal kellemesebb és nem került olyan sokba, kb 1 napi vadászat(persze maxos ultrával). Ha lenne olyan szaki ami növeli az elnyelést akkor a védekezés szerepe csökkene, mert 120 után már ultrával is 10k fejleszteni és ezért inkább kitolná az elnyelés szakit az egekbe, amivel még jobban is jár.
Dátum: 2009.03.21. 18:07:23
No problemo
Dátum: 2009.03.21. 17:39:13
És ennyire ne legyél okos, mert az idomítatlan dögökből sajtolok ennyit:D
Dátum: 2009.03.21. 17:38:48
Az alapszint is befolyásolja nemde? 30as shokora bogár...
Dátum: 2009.03.21. 17:13:03
A sajtolás bugos, nem csak nekem, de több ismerősömnek is volt gondja vele, hogy kisajtolt egy beidomított dögöt(és nem csak beidomítottnál)és nem kapta meg a LE-t. Kisajtoltam egy 30as dögöt 50es sajtolással és 1 fikarcnyi LE-t sem kaptam értek. 11k-t kellett volna érte kapnom, de semmit sem kaptam-.-
Dátum: 2009.02.28. 09:09:22
Elvisznek a kamrába. Ugye nem akarok le maradni és vadászom, portyázom. Amit kapok LE-t egy részét meg kapja. Eddig nem volt ilyen de egy nagyobb szövi felhúzza magasabb szintre is és ütik a kicsiket és kapják a LE-t mert senki nem akar lemaradni. A LE mennyisége is egyre nő, mert a karik szintje is folyamatosan emelkedik.
Dátum: 2009.02.28. 08:41:24
Valamint a kinzókamra nagy hülyeség szerintem. A táposabb karik így mégtáposabbak lesznek^^ és amikor nekem jön a 3-4 szinttel magasabb, esélyem sincs:)
Dátum: 2009.02.28. 08:40:17
Növeld az egészségedet...vagy hp poti. Ez az enegriaszívás baromság:) max. 1 szaki lenne jó ami esetleg növeli a regenerálódásodat
Dátum: 2009.02.15. 14:30:32
Szép-szép, de nem csak 3 állat van vegyétek ezt is figyelembe
Dátum: 2009.01.07. 21:22:15
Szerintem ez az egész vita a prémium tagságról és a fegyverekről teljesen értelmetlen. Ha a hobbiddá vált a játék ne mond azt, hogy 5000 ft-ot nem tudsz havonta esetleg 2 havonta áldozni a hobbidra(mindenkinek szól aki szídja az őskővel élőket) és, ha nem is áll olyan jól az ember anyagilag sztem akkor is össze lehet spórolni az 5000 ft-ot havonta. Kb annyi, hogy nem ad ki fölöslegesen az ember...kicsit jobban körül néz és nem költ fölöslegesen dolgokra. Másrészről meg semmi joga szídni a prémiumosokat. Ugyanazt megtehetné. És ez a szöveg, hogy "apuci kedvence kitömött zsebbel" meg "heti 2000 ftot költ játékra..." csak magatokat járatjátok le. Van egy csomó fölösleges dolog ami sokkal több pénzt elvisz mint a prémium tagság. Pl ott a dohányzás. Nem tom ki dohányzik de kb 2* annyit elvisz...és tök fölöslegesen:) ha valamit igazán akar az embert azt eléri (jó persze vannak itt is határok) de nem hiszem, hogy olyan sok lenne az az 5000 ft. Másrészt, ha nincs is pénze az embernek mindig "frissíteni" a felszerelést, ha okosan játszik jó ideig kihúzhatja ugyanazokkal a cuccokal...
Dátum: 2009.01.06. 00:58:49
Jah 1re drágább minden...a végén 100 őskő lesz 1 pajzs?O.o
Dátum: 2009.01.06. 00:46:08
Csak egy ötlet volt, hogy lehetne színesebbé tenni a játékotO.o attól még nem kell parasztnak lenni^^
Dátum: 2009.01.06. 00:00:36
Az enyémet is olvassátok már el!:D nem azért szántam rá magam a fórumraO.o
Dátum: 2009.01.05. 22:16:14
esetleg még az is lehetne, hogy a kisebbek is ellátogathatnának és párbajozhatnának(aréna) van 1-2 ismerősöm akivel szívesen párbajoznék, de nem tudok a békeszerződés miatt, vagy azért, mert ugyanabban a hordában van:)
Dátum: 2009.01.05. 22:04:10
Hi!

Most írok elsőnek:P sajnos fórumozni nem nagyon van időm a suli meg egyéb elfoglaltságok miatt. De támadt egy frankó ötletem amivel talán hangulatosabb lehetne a játék. Íme: egy újabb épület, amit csak 1* kell felépíteni, ez pedig a nagykövetség lenne, ami azt tenné, hogy a békében lévő felektől a legtöbb szavazattal rendelkezők "átmehetnek" konferenciákra(nem kilép a szövetségből) csak átkukkant a haverhoz. Így sokkal egyszerűbb lenne lerendezni a háborúkat és nem kéne annyit levelezni(amit szerintem nem 1-2 ember sokal). Ha átmennének a tagok beletekinthetnének a fórumokba és írhatnának is, persze a saját szövetségi fórumba is, hogy könnyű legyen lebonyolítani az ügyet. Így sokkal jobban átjönne a szövetséges segítség feelingje és nem csak az lenne, hogy akkor üzenjetek hadat és verjétek agyon őket. Lehet egy-két embernek ez nem tetszik, de csak egy ötlet és szerintem nem is olyan rossz:)