Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Ha bekerül ez a relikvia akkor olyan szintre kéne rakni, hogy egyből meg lehessen venni, mondjuk maxos kerivel.
Tápnak tápos, de ugyanúgy el fog gyengülni a karakter.
Úgy lépsz szintet, hogy kiszámolod és akkor csak egy gombnyomás...
Nem rossz ötlet, de nem büntetést vagy hátrányt szeretnénk a sterileknek. Ha ezt megveszem, ettől még nem tűnik el az aránytalanság a két oldal között, de a szerepjátékot tekintve ez jó ötlet volt.
Dátum: 2009.12.21. 00:18:33
Szerintem meg az eddigi szervereket kéne rendbe tenni és a jelenlegi problémákkal foglalkozni, nem pedig újakat teremteni.
Dátum: 2009.12.20. 23:49:07
Persze, melléütése a közelharcosoknak van, csak az azért nem ilyen látványos, mert nekik ugye van 6körük...viszont alapból eltalálni sokkal nehezebb.
A sima turbó túl táp lenne. Ha megfelelő kompenzációt adna egy relikvia én szívesen kicsengetem érte a lélekgyémántot és a kavicsot(bár szerintem úgy lenne fair, hogy egyenlő lenne a két oldal, csak mondjuk a fertőzöttekké kicsit nehezebb, mivel ők nem "fizettek"). De az, hogy semmi esély azért az vicc és az is, hogy egyesek szerint teljesen egyensúlyban van...
Sok kreatív ember van, érdekes és jó javaslatokkal, de mindegyik süket fülre talál. Pedig, ha kiegyensúlyozottabb lenne a két oldal, biztos vagyok benne, hogy nem csak egy-két sötét lelkű választaná a gonosz oldalt. Ettől is színesebb lenne a játék.
Nem sok idő telt el 68. szint óta, de már érzem azt, hogy még 1-2 hónap és már a gumilasztiba sem fogok tudni rúgni, nemhogy a bőrbe. Ha megnézed amennyit költeni kell rá akkor csak az elején tűnik soknak. Szintenként ugye 300 LE-vel növekszik, és a végére ez már bakfitty lesz(ezt nem én találtam ki, hanem egy steril mondta nekem )
Rendben, de két dolog. Már 100as vagyok és mit kezdjek ezekkel? Valamint mi van akkor, ha nem akarok meggyógyulni?
Hát nem a best off ebben biztos lehetsz. Valamint számoljunk azzal a tényezővel és, hogy póknak lenni eléggé időrabló és nem mindenkinek van annyi ideje ott ülni a gép előtt. Meg az is irritáló, hogyha kenődök akkor dupla annyit hagyok ott. Ezért páran már átkereszteltek mikulásnak...
Számolj a %os szakértelmekkel, meg a sajtolással, stb. Az, hogy mindent 5el a max fölé lehet turbózni azért az nem kis haszon. És a portyázás meg necces, mert ahhoz, hogy protifálj belőle rabolni is kell.
Köszi
Ki mennyire tartja fairnek a fertő két végletét? Persze most majd jönnek az elfogult sterilek a mellüket verve, hogy bezzeg én fizettem érte és nehogymár neki is járjon az ami nekem. Nem erről jelen esetben szó sincs, semmi ilyesmiről, de azt hiszem jogos a jelenlegi "siránkozásom". Velem együtt sokan mások ugyanúgy fizetnek a játékért és ahogy gyűjtöttem a véleményeket nem előnyhöz akarunk jutni MI fertőzöttek, hanem némi kompenzációt a %os bónuszokkal szemben, mert az a LE mennyiség amit a sterilek bele fektettek a fertőzés leküzdésébe csekély mennyiség ahhoz képest amekkora tápot ad. És most első sorban nem az elfogult véleményeket szeretném olvasni, hogy jaj fogd már be és miért nem küzdöttél stb hszeket. Kösz ebből már kaptam egy párat, de nem érdekel. Volt két választás, és nem mindenkinek volt kedve beállni a sorba, köztük nekem sem. Amikor bejött a fertő a játékba én írtam egy levelet a JV-nek, hogy mennyire fog rosszul járni az aki nem küzd a fertő ellen. Azt a választ kaptam, hogy senki nem fog rosszul járni:) csakugyan? Nézzük meg a két végletet. Arról még nem beszélgettem a velem egy állásponton levőkkel, hogy mi lenne megfelelő kompenzáció(ami persze nem táp és mégegyszer kihangsúlyozom, hogy NEM TÁPOT AKARUNK)amivel nem húzhatjuk le a slozin egy fél év elteltével a karinkat amibe már bele öltünk több, mint egy évet és nem is olyan kevés pénzt.
Dátum: 2009.12.17. 16:16:11
Én mikor szóltam hozzá ilyet? Amúgy meg jó lenne a tolódás, legalább helyrebillenne az egyensúly

edit:Amúgy meg finomításnak nem lenne rossz és kár egyből ilyen nagy számokkal dobálózni, hogy 60 meg stb.
Dátum: 2009.12.17. 15:11:34
Elenyésző arányban a rezisztencia csökkenthetné a variból bekapott sebzést. Most ilyen 1/5 arányra gondolok vagy még csekélyebb.
Dátum: 2009.12.16. 16:23:24
Amíg van rubin és smaragd horda addig egyértelmű, hogy valakinek jobban megéri a közelharcot vagy a varázslást tolni...nem új dologért sírunk, hanem egy régiért amit elvettek
Dátum: 2009.12.16. 07:53:52
Nem mindig találnak a dögök és csak azért hoztam most egy példát, mert ma reggel még csak ez az egy volt, de majd akkor másolok neked egy párat. Az mind1, hogy két blöki(ez taktikai elem lenne, ha működne rendesen az állatos rész...), attól függetlenül, hogy két blöki nem sebzik meg a kívánt százalékot, pedig szerintem az erőm sem olyan rossz. Vagy ennyire vissza lett butítva az erő?
Dátum: 2009.12.16. 07:22:07
Amúgy meg szerintem nem csak a kirikus lett megbabrálva. Elég magas az alapszintje a dögjeimnek(67) és az akt szint 63, erre jön egy ilyen:

630 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+126 lélekenergia) A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 95 életpontot. Csatadal és Dérfarkas acsarogva támadnak. 1 támadással 80 életpontot sebeztek.

jah persze...

Edit:

Lesújtasz a Fényhozóval. Talált, 727 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Csatadal és Dérfarkas az oldaladon harcolnak. 2 támadással 196 sebzés!
Dátum: 2009.12.16. 07:11:57
Idomított állataid, Csatadal, egy 63. szintű ongóliant és Dérfarkas, egy 63. szintű ongóliant is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Elmondasz egy kisebb káoszsújtás varázslatot. (-240 VP). Graham Treefrog futás közben kitérni próbál. Csak 132 életpontot vesztett.
Regenerálsz 5 életpontot. Graham Treefrog kezéből feléd süvít egy halálgömb. 3207 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -9 Kritikus sebzés. Az állataid 1026 életpontot sebződtek.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Fényhozóval. Eltaláltad, 496 sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Csatadal és Dérfarkas is támadnak. 2 támadással 211 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Graham Treefrog pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt!

Oldalt szökkenve, a Fényhozóval Graham Treefrog feje irányába ütsz. Graham Treefrog az utolsó pillanatban félreugrik. Csatadal és Dérfarkas is ellenfeledre vetik magukat. 1 támadással 52 sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.
Graham Treefrog egy gyors támadást indít a Fényhozóval a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.

Oldalt szökkenve, a Fényhozóval Graham Treefrog feje irányába ütsz. Graham Treefrog az utolsó pillanatban félreugrik. Csatadal és Dérfarkas az oldaladon harcolnak. 2 támadással 139 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Graham Treefrog lesújt rád a Fényhozóval. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Fényhozóval. Eltaláltad, 320 sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Csatadal és Dérfarkas acsarogva támadnak. 1 támadással 76 sebzést okoztak.
Regenerálsz 5 életpontot.
Graham Treefrog egy gyors támadást intéz feléd. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Fényhozóval. Graham Treefrog 202 pontnyit sérült. Csatadal és Dérfarkas is támadnak. 2 támadással 87 sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Graham Treefrog egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Oldalt szökkenve, a Fényhozóval Graham Treefrog feje irányába ütsz. 281 pontnyit sebeztél. Fegyvered kábít! (-10 támadás) Csatadal és Dérfarkas az oldaladon harcolnak. 2 támadással 121 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 5 életpontot.
Graham Treefrog egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
A csatában összesen 2117 sebzést okoztál, és 3207 sebzést kaptál.

Ő:
Erő: 165 (+37)
Támadás: 223 (+22)
Védekezés: 205 (+131)
Egészség: 205 (+32)
IQ: 217 (+38)
Mágia: 205 (+22)
Taumaturgia: 217 (+16)
Szerencse: 149

Én:
Erő: 200 (+54)
Támadás: 265 (+43)
Védekezés: 260 (+149)
Egészség: 157 (+41)
IQ: 207 (+9)
Mágia: 126 (+12)
Taumaturgia: 198 (+10)
Szerencse: 161

Jah és állat nem is volt nála, szal erről ennyit.