Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Ha már a fejlesztegésnél tartunk(ez most off lesz)akkor lehetne egy kivégzés reformot is beiktatni. X szint felett kaphatna egy szintből eredő szorzót, mert igazából ez a szaki magasabb szinten semmit nem ér...

mód: vagy egy attól függő szorzót, hogy az adott csatában mennyit sebeztél közelharcban, vagy valami. De nonszensz, hogy 200as szakival 1k épnél tudsz kivégezni, úgy, hogy 40k ép-vel rohangálnak az emberek...
Akkor érne többet a szimpa TP, mint a LE/TP arány, ha semmilyen módosítója nem lenne a LE/TP aránynak...
Dátum: 2011.04.05. 15:17:14
jójó. De akkor is annyira szét van már szakadva a mezőny, hogy ezzel az összerántással annyit lehetne elérni, hogy a kicsik jól megszívják, mert agyonverik őket. 4k-s tulösszeg mellé felzárkózik egy 3k-s, mire felzárkózik teszem azt lesz neki 3.8 a 4k-snak meg 4.3. Ezek csak hasraütött számok, de ilyet bevezetni, hogy összerántjuk a szinteket ebben a játékban baromi nagy káoszhoz vezetne. Ösztönözzük a szintlépést ez oké, ez egy diplomatikus lépés, de ne legyen már megint az, hogy valaki kitalálja, hogy ez mindenkinek jó, ha lesz egy nagy tömörülés és végbe is megy aztán megint megszívják jó sokan és akkor meg jön az a válasz, hogy ez van.
Dátum: 2011.04.05. 15:03:14
VF-esnek nincs KH és nincs 30 millió raboltja az npc szarokból

mód: nem hiszem, hogy olyan sokan szeretnének felzárkózni...
Dátum: 2011.04.04. 11:10:51
Sajnos ezt a lépést bevezetni, hogy legyen egy max szint, minden szempontból baromi hibás döntés lenne bevezetni. Sok helyen így sincs egyesnyúl a játékban, ez meg aztán teljesen felborítaná...
Dátum: 2011.04.03. 20:35:12
Azért ez nem teljesen így van. Aki eléri a max szintet az a lehető legmagasabb bejövetelből tápolja magát folyamatosan a játékban, tulajdonképpen ingyen. Mire odaér a VF-es nem hiszem, hogy felveszi a harcot a szinthuszárral. Lassabban jut el arra a szintre de kevesebb LE-t kap. Ez lenne a baj a max szinttel. Aki eléri az tlkp ingyen tápolhat...
Dátum: 2011.04.01. 22:02:55
Én ezért már egy ideje jártatom a pofámat, de mindenki csak lefújolt. A kedvencem még mindig a random, amikor 100+ támadóval és nagyobb szerencsével 7ből 4* mellé ütök és még bejött a varija is....

btw, kapott a közelharc egy-két tápot, de még mindig finomításra és kiegyensúlyozásra szorul a rendszer.

mód: amúgy meg így, hogy 7 harci köröm van, azért nyeregetem a csatákat éppenhogy...de akinek 6 harci köre van és közelharcra ment(mint ahogyan Craslorg is említette) nem sok esélye van...
Dátum: 2011.03.31. 18:00:23
Azzal, hogy a TP-t kétszeresére szorzod semmi nem fog változni, max annyi, hogy több őskő fog fogyni, de nem hinném, hogy ezt olyan sokan támogatnák...
Dátum: 2011.03.31. 00:29:23
Mi lenne akkor, ha lenne külön egy portyaszintje a játékosoknak a tapasztalati szint mellett? Aki nagyon bika a szintjén azt könnyebben elérnék a nagyobbak. Persze ehhez az egész ütőtávolságot át kéne alakítani, de szerintem baráti megoldás lenne. Talán kevesebb lenne a portya, de valamennyire stabilizálódna a helyzet.

mód: lehetne nagyobb hatásfoka az EH-nak, ha egy ilyen átalakítás miatt kevesebb lenne a portya és kaphatnának kevesebb PP-t a játékosok. Ígyis elviszi minden szir-szar az ÉP-t pillanatok alatt
Dátum: 2011.03.30. 16:27:26
Az én apukámnak két fütyije van! Eggyel pisil a másikkal meg anyu fogat mos!

mód: gratulálok annak a csicskának aki ezt is lepontozta
Dátum: 2011.03.27. 11:22:39
Told ki azt az AF-et, ami növeli a pihenés hatékonyságát. Zafír bónusszal így tök hamar maxon leszel. Nem kell hp poti...
Dátum: 2011.03.26. 18:12:13
Nem tudom, hogy ki milyen kondiban van, de kezdjetek el készülni, ma futottam 10,5 km-et bemelegítésként edzés előtt
Dátum: 2011.03.25. 20:14:05
Amúgy nem arról beszélek, hogy LE-vel mennek vadászni az emberek vagy sem, hanem arról, hogy feljön vlk ÉP alól nem ez a szaki fogja megmenteni
Dátum: 2011.03.25. 20:13:06
Szerintem ami jó lenne: projekció kivétele, plusz a kivégzés kapna egy szintfüggő szorzót és máris lenne értelme. V5ön hogy működik? Nem tudom.
Dátum: 2011.03.25. 20:00:33
Ez egy olyan szaki amit még mindig ki lehet venni. Miklóst próbáltam meggyőzni, de lehetetlen volt. Ezt kifejleszti az ember és ennyi. Pihen sok LE-vel, amit levéd a projekció, fenn akadnak rajta otthagyva egy csomó LE-t(ha van még vlk rajtam kívül aki egyáltalán LE-vel megy portyázni:)) és ennyi. Lobbizni kéne a megszűntetéséről.

mód: a vadászat közbeni lerablástól meg úgysem ez fog megmenteni.
Dátum: 2011.03.25. 19:47:46
Egy pvp játékba berakni egy olyan elemet amivel a használója kb csak nyerhet oltári nagy hiba, szerintem...csak a gyengébbet ütni ergó nem veszíthetek LE-t, viszont amint nem támadok elköltöm a LE-met projekció határa alá és nem tudnak tőlem vinni semmit. Aki támad az jól megszívja, mert csak TP-t kap. Ha nem lenne projekció az EH-t sem kellett volna bevezetni, tartottak volna maguknál a játékosok LE-t annak reményében, hogy fennakadhat valaki. De teljesen megölte a portyát ez a szaki(most nem a pókokról beszélek akik egész nap nyomják az f5-t )
Dátum: 2011.03.25. 15:09:25
Szvsz egy ilyen játékban, mint ez, semmi helye egy olyan szakértelemnek, mint a projekció
Dátum: 2011.03.24. 14:02:28
Nekem mind1, csak érjek rá hétvéd szerepet bevállalom az még jól ment, de volt 1-2 ablak ami bánta a suliban azt, hogy focizom :D
Dátum: 2011.03.24. 13:40:49
Ha nem számít, hogy falábaim vannak akkor megyek én is, ha ráérek
Dátum: 2011.03.24. 13:34:46
Maxos a spekim. IV-vel is ugyanilyen szar volt