Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Ja, csak fertőzöttként, minden csepp LE számít:D
Magas szinten nem tudsz csak a portyából élni, ha ezt akarod akkor maradj le egy csöppet. A legfontosabb az a 4 LE termelő szakértelem lenne.
Am meg a lélekmérgező tényleg egy rakás szerencsétlenség
Egyelőre azt érjük el, hogy ne kelljen törölni...a krono meg tényleg csak kényelem, szerintem nagyon elhanyagolható...
Hát ennyi LGY-t a kalandok bekerülése óta nem szerváltam össze

Úgy kéne, hogy bizonyos költségért valamelyiket ki lehet váltani, akár Őskő, LGY+Le is tőlem. Bár, hamár többet költenék rá, mint a kigyógyultak az nem lenne valami szuper :S
A találkozón szóba került ez a téma is. Nem a fórumon, mielőtt csodálkoznátok, hanem inkább a játékosok között. Miklós úgy vélekedik a fertőzöttségről, hogy az csak egy fun elem a játékban. Aki már 2 éve játszik, a kezdetektől és fizet is a játékért az nem biztos, hogy annyira örül, hogyha a fun elem miatt tönkremegy a karaktere. Régen is próbáltunk kérni kompenzációt, de nagyon le lettünk hurrogva. Most is megbeszéltük, hogy nem a sült galambot szeretnénk, hanem egy esélyt, de jelenleg ez az esély sincsen meg. Bárki bármit is mond a két oldal baromira nincs kiegyensúlyozva. Let kolléga kiszámolta, hogy mennyit kell rákölteni a fertőzésre és ezt az árat 36. szinten ő fél szint alatt hozta vissza. Oké, hogy le kellett küzdeni, aláírom, hogy oda kellett figyelni, nade kaptak a kigyógyultak egy végtelen tápot.

Vegyük a négy LE termelő szakit(spekt, sajt, ultra, transzplant)

Ezeket összeadva baromi nagy hátrányba kerülnek a fertőzöttek Számoljatok csak utána, már most nagyon meglátszik és még olyan hűdesok idő nem is telt el. Akiket akkor megvertem, azok most megvernek emiatt. V2 top is visszaváltott és inkább leküzdötte a fertőzést, mert annyira elgyengültek. Nyilván senki nem várja el, hogy ugyanazt tudja a két oldal, butaság is lenne, de legalább egy esélyt had kapjanak már a fertőzött játékosok az életben maradásra. Nem sok embert érint, de ők ugyanúgy játékosok.

Született egy pár ötlet:

-Fix árért legalább a 4 LE termelő szakit had kapjuk meg.(A többi nem nagyon érdekel, van tápok, de ezek a legfontosabbak). Lehet akár LGY, LE vagy kombinált.
-Bizonyos szintenként kapjanak valamit a fertőzöttek.
-Marcsa azt javasolta, hogy tudjunk megfertőzni másokat (ez mondjuk elég vicces lenne, bár sztem ez nem kell)

Lényegében a 4 szaki lenne a legfontosabb. Ezek után még ígyis hátrányban lennénk, mert kétszerannyit rabolhatnak tőlünk. És igen, hogyha fennakadunk portyában akkor sem csak 15% hagyunk ott maximum, hanem 30-at.
Előkerült csak kicsit később:P meg a játékosok között inkább. Szerencsére sok embernek változott a véleménye az üggyel kapcsolatban.
Végre valaki...a küzdést már egyszer megbeszéltük. Mellesleg Miklós annó azzal kompenzált, hogy adott egy relikviát ami kb semmire nem jó. Max arra, hogy egyszer-kétszer okozott kellemetlenséget. Azóta inkább feltoltam a transzcendálist én is, mivel minden csepp LE számít. Annó sem azért sírtunk, hogy legyen nekünk könnyű és csak jöjjön a galamb, hanem legyen kompenzáció, legyen nehezebb, de legalább az esély meglegyen...de nincs rabolni, cöh, magas szinten elég nehéz.
Dátum: 2010.06.18. 11:15:20
Nem az a lényeg, hogy mennyi tápot ad, hanem az, hogy ad. Baromira mindegy, hogy mennyit.
Dátum: 2010.06.18. 11:10:19
Tök jó, hogy azon megy a vita, hogy a randomott mégnagyobb randommá tegyük vagy ne. Ha átvitt értelemben is, de ezen disputáltok. Már egyszer leírtam. A vadi is random, attól függetlenül, hogy jól válaszolsz-e a kvízre vagy sem, most ne ezt vegyük alapul, de mondjuk X-nek 50 vadiból jön 8 óriás meg stb finomság és még befog 5 dögöt, Y-nak semmit nem fog be és kap 2 óriás dögöt. Azonos szint, ugyanannyi csp-t költöttek el. Ha emellé bekerül még a LE termelő esszencia ami szintén randomra esik és mondjuk X-nek esik 2* Y-nak meg 1* akkor már megint szerencsén múlik az egész.
Jó, kevergessen magának, persze ez szép meg minden, de, ha szerencsétlen az ürge akkor mekkora hátrány ba kerül.
Kezdj el láthatatlanul vadászni, csak láthatatlanul, mert idővel úgyis kiszopsz, habár ki van egyensúlyozva a két oldal, mégis el fogsz tűnni:D
Dátum: 2010.06.18. 10:58:08
Az az egésszel a probléma, hogy így is mázli, hogy ki milyen dögöket vadászik le, valamint, hogy mennyiből mennyit fog be. Most, hogy bekerül egy ilyen esszencia, ami megint csak szerencséhez van kötve méginstabilabb lesz az egész.
Dátum: 2010.06.17. 23:14:10
Így is random a vadászat, nem kéne mégjobban azzá tenni.
Dátum: 2010.06.17. 17:20:50
Ha nem is teljes egyetértés a postok legtöbbje ezt sugalja.

Mod: szerintem int kedvenc megnövelő esszencia simán jó
Dátum: 2010.06.16. 21:23:42
Kinek az írói neve Brandon Hackett (jó könyvei vannak)?
Markovics Botond*
Markos Nádas
James Bond
Hamar Hamondom

Majd azt mi eldöntjük...
Dátum: 2010.06.16. 17:11:38
Nyilvánvaló, h a smaragd hordának van a legtöbb tápja, de ez már lefutott téma.(nem ujjal mutogatok, van smaragdo is )

Nem olvastam el az összes HSZ-t, csak az utsó párat, de szerintem sincs értelme olyan esszenciát berakni, amivel LE termelő szakikat nyomathatnak a játékosok. Megint egy kötelező elem kerülne be a játékba, mert aki nem tolja az nyilván lemarad. Szerintem jók ezek a sebzés, kritikus stb módostó cuccok, amiket Birka írt, de LE termelő vagy olcsóbbító esszencia haszontalan lenne. Először örülne a nép, hogy még táp, aztán nyögnének, mert kötelező...

Jók a sebzés meg portya befolyásoló cuccok, de meg kell találni az arányt.
Dátum: 2010.06.16. 17:01:41
Az állatokkal már régóta gond van sztem. Pl az sem lett orvosolva amiért már régóta sír a nép, hogy ne üssenek már többet akkor, ha a karakter nem talál, ha meg igen akkor meg sokkal kevesebbet. Szóval igen, egyetértek a kérdéssel:D
Dátum: 2010.06.16. 00:21:47
Kösz, és a sebzés? Mehet az eddig max fölé?
Dátum: 2010.06.15. 17:52:35
Az állatok krit ütés szakija pontosan hogy működik? Lehet, hülye vagyok, de nem tiszta teljesen. Mellesleg az eddig max(teszem azt 4 állatnál ugye 75%)fölé is mehet? Ergó, ha bejön a kritje mindegyiknek, mert csak arra gyúrok akkor többet sebezhetnek közelharcban a dögök, mint én? És az ellenfél állatának a kritje hatással van az én dögömére, úgy mint a rendes kritikusoknál?
Dátum: 2010.06.13. 14:24:01
Ez jó nagy ökörség
Dátum: 2010.06.12. 01:21:23
http://www.rohej.hu/video.php?kod=2464



ááá:D