Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: 2017. februári patch információk
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
21. hozzászólás - 2017.01.26. 17:04:05
A csatlós vonal erőltetése és a brutálisan elszállt költség miatt én is gondolkodom egy ideje a törlésen is...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.69
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
22. hozzászólás - 2017.01.26. 19:01:59 (Válasz Miklós #17 hozzászólására.)
Szerintem legyen előfeltétele, mert gondolom nem úgy terveztétek , hogy összeadódna a két tallér hatása, hanem csak az egyik érvényesülne. Én is sok ezer dukátért vettem az arany tallért, szóval igenis mindenki járja végig ezt az utat, aki akarja a gyémánt tallért is!
Pontszám: 8.68
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
23. hozzászólás - 2017.01.26. 19:34:33 (Válasz Lújzi04 #22 hozzászólására.)
Az egész eleve úgy vetődött fel, hogy azoknak is legyen aukciós motiváció, akinek már nincs semmi érdekes, mert minden értelmes megvan, ehhez nyilván feltétel kellene hogy legyen az alap tárgy megléte. Csak valahogy pont a lényeg tűnt el a javaslatból. Gondolkodtam, hogy ezt most ide betegyem-e, mert igazából annyira kevés bónuszt ad, ha kiszámolod, hogy nem ér annyit a téma. De van még további lehetőség ebben, inkább már most jól kéne csinálni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.15
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
24. hozzászólás - 2017.01.26. 21:29:58
Jobbnak látnám inkább aukciós tételnek egy úgynevezett AH komponenst. Amivel bizonyos AH-s relikviák fejleszthetővé válnának. Akár 7 fokozatban mint a kuponos társai.
Egy példa. Legyen az arany tallér amiből beakarják vezetni a gyémánt változatát.
Az illető megveszi az AH-ban a komponenst, így elérhetővé válik a tallér fejleszthetősége. Legyen ez a fokozat "bronz". így a komponens mellé plusz 2 relikviakupon is kellene (mindig duplája mint a normál kuponos reliknél). A relikvia képét nem kell át színezgetni elég ha az aranytallér felirata változik át bronz színűvé. így tovább az ezüst, arany stb. fokozatoknál.
Ezáltal lenne állandó fejlesztési lehetőség. Az hogy szintenként mennyi pluszt adna, azt már a megbeszélés tárgya lenne.
A lényeg, hogy így nem csak az aranytallér, hanem számos egyéb olyan AH-srelikvia is fejleszthetővé válna aminek lenne értelme, és akár 7-szer is.
Például ilyen AH-s relikviák lehetnének még fejleszthetők:
-A tudás könyve
-Tapasztalatkő
-Tüskés bőr
-Alternatív szimbólum
-Lélekút katalizátor
-Mérgezett karom
-stb.
Pontszám: 9.83
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
25. hozzászólás - 2017.01.26. 22:15:03 (Válasz Bíborhold #24 hozzászólására.)
+1
Szerintem a legtisztabb es legigazsagosabb!
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.57
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
26. hozzászólás - 2017.01.27. 05:35:40 (Válasz Bíborhold #24 hozzászólására.)
10
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.84
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
27. hozzászólás - 2017.01.27. 06:40:05 (Válasz Bíborhold #24 hozzászólására.)
Kreatív! Mellesleg értelmet adna a halmozódó bizbaszok egy részének.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.15
közkedveltPocokomFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
28. hozzászólás - 2017.01.27. 08:04:16
Miért kellene hogy előfeltétel legyen az Aranytallér?
Élő aukción azonnal veheted az Unobtániumot bármiből, senki nem mondja, hogy előtte legyen meg minden szintje. Akkor most miért kellene hogy egy AH-s tárgynak előfeltétele legyen?
Itt pusztán arról van szó, hogy mindenki aki emellett érvel, már megszerezte az Aranytallért, és próbál minél több ellenfelet kigolyózni még mielőtt bekerülne a Gyémánt. Ez egy teljesen független tárgy. Ha annyira erőltetni akarjuk, hogy ez legyen az Aranytallér nagyobb fokozata, akkor lehessen úgy fejleszteni mint más relikviákat...2000-3000 dukátért lehessen updatelni.

Továbbá...

Még csak 1 éve kampányolok érte/miatta: Inspiráció eltörlése vagy kikapcsolhatósága!!Ki szeretném kapcsolni!!! Legyen egy gomb a beállításoknál ahol egyetlen egyszer lehet változtatni. Vagy belépésnél dobjon fel egy kérdést, hogy a Fertőzés mellé, akarok-e még egy átkot a nyakamba venni...Nagyon nem! 1,5 éve kezdtem újra, de még mindig közel 3,5 inspirációm van. NEVETSÉGES!
V5 Vitathatatlan - Shibusen
V3 Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.77
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
29. hozzászólás - 2017.01.27. 12:23:54
A kútgerjesztőt, lélekgyémánt csomagocskát be lehetne váltani barna mytóra. Ezek szoktak esni a nem prémiumos karaktereknek is és úgy se nagyon használják őket. Ezzel kicsit lehetne pezsdíteni a dolgokat.

Ami még hasznosabb lenne: az összes nyamvadt kincsesládát kinyitni 1 kattintással! Vagy minimum 100 darabot. Egyszerűen röhejes hogy ezeknek a nyitogatásával mennek el órák! A myto csomagokra is meg lehetne csinálni.
Pontszám: 7.78
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
30. hozzászólás - 2017.01.27. 12:44:44 (Válasz Erik0119 #29 hozzászólására.)
Az egyszerre nyitásból nem lesz semmi, Miklós megmondaná hogy vegyél prém kiegészítést és annyi. Ezt veheted garanciának, én már jó régen próbálkoztam már és nem is keveset valami megoldásért, semmi eredménye sem lett.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.72
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
31. hozzászólás - 2017.01.27. 16:59:58
Idézet: Shadowrun1990 - 2017.01.26. 15:52:23
Rájöttem teljesen felesleges logikusan érvelni

Azért próbáld meg. Annyit írtál, hogy 4 harci csatlós több bónuszt ad, mint 4 harci csatlós - én ezt el is hiszem - de erre írtam azt, hogy a fejlődés lassul, a következő 32 szint már nem 2 hónap, és itt egy 5. csatlósról van szó, nem 8 újabbról (nem, nem akarjuk a harcoló csatlósok számát 10-15-re bővíteni, jó ideig ez az 5 lesz a limit).

Idézet: Paco - 2017.01.26. 15:14:52
Szóval mint az alapkérdés is volt; felülírja a gyémánt a már meglévőt vagy pedig összekombinálható?

Nem, nem adódnak össze, tehát igen, ha most valaki úgy veszi meg a gyémántot, hogy nem volt előtte arany, akkor annak nyilván jobb, mint aki az arany után a gyémántot is megveszi - persze az is igaz, hogy ő meg évekig használta az aranyat, aki meg a gyémántra "várt" az hátrányba került. Ráadásul most a gyémánt ára jó eséllyel nagyon magas lesz, és így az arany hozzáférhetővé válik a kisebb kariknak is. Szóval én azt mondom, minden variációnak vannak előnyei és hátrányai. De meg lehet azt is csinálni, hogy a gyémánt előfeltétele az arany legyen., ha szerintetek úgy jobb. Bíborhold ötlete is tetszik, de az sokkal komplikáltabb dolog, és azt túl egyszerűnek érzem, hogyha van egy zsák relikviakuponod, attól kezdve minden relikvia sokkal táposabb.
Pontszám: 6.36
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
32. hozzászólás - 2017.01.27. 17:25:47 (Válasz Mortal55 #30 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2017.01.27. 12:44:44
Az egyszerre nyitásból nem lesz semmi, Miklós megmondaná hogy vegyél prém kiegészítést és annyi. Ezt veheted garanciának, én már jó régen próbálkoztam már és nem is keveset valami megoldásért, semmi eredménye sem lett.


Esetleg egy köztes megoldás, 100 láda nyitása 1/3 őskőért vagy 1 CSP-ért mint a sajtolásnál vagy térkapuzásnál?
Így nem kell 200 kavicsot költeni VIP funkcióra annak aki nem akar, de lenne helyette némi kavics vagy CSP felhasználás.
Ezt javasolta már valaki?
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 9.57
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
33. hozzászólás - 2017.01.27. 17:31:22 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Én kisebb kari vagyok (V6). Másfél éve gyűjtöm az aranydukátot, és gondolkodom, mire költsem. Kb. 1 hónapja vettem meg az aranytallért a szokásás, borsos áron (emiatt pl. még jó ideig nem lesz szívó övem, meg a többi, ami még kell).

Nem vagyok irígy, de ha két hét múlva kijön harmad áron, lesz (még) egy anyázó - amúgy fizető - játékosotok.

Vagy adódjon össze a kettő vagy legyen előfeltétele az újnak a régi (esetleg több %-ot adjon az új, mint a terv)
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.65
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
34. hozzászólás - 2017.01.27. 17:38:22 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Úgyis meglehetne csinálni, hogy az AH komponenst minden fokozathoz meg kellene vásárolni az AH-ban. Így már nem is lenne olcsó, de a játékosok számára elérhetővé válna egy hosszabb távú fejlesztési lehetőség.
Mivel ez a AH tétel elég közkedvelt lenne, minden hónap első 3 napján jelenne meg az AH-ban. Egy évben 12db kerülne megvásárlásra.
Esetleg horribilis áron is hozzá lehetne jutni. Pl. két unobtánium fokozatú relikvia áráért(56db relikvia kupon, 2db kryxónium fókusz, 2db unobtánium fókusz).
Pontszám: 8.84
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
35. hozzászólás - 2017.01.27. 17:39:03
Az előfeltételes nekem is jobban tetszik.

Az AH általános tárgyupdate-re pedig a relikviakupon mellett használható lehetne az ősi aranypénz is. Még össze is csengene az AH-val
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.51
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
36. hozzászólás - 2017.01.27. 17:47:32 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Terveztek mostanában olyan fejlesztést, ami azoknak ad célt, akiknek kifutott minden más már a lábuk alól? Tegyük hozzá nem azért mert trógerek, hanem mert beletettek annyi őskövet/időt a játékba, hogy hamarabb elértek oda, ahova mindenki más is el fog.
Jelenleg nem tudok egy olyan - múltban inspiráló - játékelemet se mondani, amiben ne járnék vészesen maximumközelben vagy ne lett volna szétnerfelve. Nem jókedvemben tűzök ki olyan gagyi célokat, mint 2000. szintű lépett állat.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.38
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
37. hozzászólás - 2017.01.27. 18:05:26 (Válasz Rowina #32 hozzászólására.)
Sajnos nem velem kell alkudozni ez ügyben, én is csak egy átlagos játékos vagyok, de a véleményem szerint nem lehet alkudozni mert én is próbáltam. Minden a témával kapcsolatos kapott válasz lényege, van már megoldás és nem drága, vedd meg.

Kieg: "6 őskő cirka 30-40 Forint" Miklós számításai szerint, azaz átlag 6 forint egy őskő (mint mondtam Miklós szerint), azaz (már ha jól emlékszem hogy 100 kavics a vip, ha nem akkor duplázd) 600 forintból megvan a vip funkció és további heti kb. 36 forintért megvan oldva a dolog, plussz még extra dolgokat is kapsz. Ha neked többe kerül kivitelezni akkor Miklósnál tegyél panaszt
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.01.27. 18:30:10-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.81
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
38. hozzászólás - 2017.01.27. 18:36:51 (Válasz Bíborhold #34 hozzászólására.)
Tovább gondolva. A komponens nem is aukciós tétel lenne, hanem mindenki megvásárolhatná az AH-ban egy külön menüben 3000 dukátért.
Minden fokozathoz kellene egy komponens, plusz a megfelelő mennyiségű kuponok és fókuszok. Így egy AH-s relikviák hetes szintű update-je 21000 aranydukát, 56 relikviakupon, 2 kryxónium fókusz és 2 unobtánium fókuszba kerülne. Ez pedig igazán nem lenne kevés.
Ez egy nagyobb volumenű fejlesztés lenne, de jó időre megoldaná AH-s tételekkel kapcsolatos problémákat.
Pontszám: 9.42
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
39. hozzászólás - 2017.01.27. 19:00:41 (Válasz Bíborhold #38 hozzászólására.)
Támogatom, újra lenne értelme a templomkristálynak Offsnak se kéne bohóckodni a 2000. szintű állattal
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.77
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2017. februári patch információk
40. hozzászólás - 2017.01.28. 14:54:28 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Ha lenne mire elkölteni, akkor nem lenne egy zsák relikvia kupon tartalékban.... azért mostanra már elég sok módon lehet szerezni a játékban kuponokat...

Bíborhold javaslatában még mindig ott van az ah komponens... aminek az árát még nem lehet belőni hisz az a játékosokon múlik kinek mennyit ér meg... szóval szerintem nem szaladnánk csak úgy el az ah-s relikviák fejlesztésével...
Pontszám: 7.39
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője