Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
301. hozzászólás - 2015.04.17. 13:23:17
Nálam a harag csak a portyalistából működik, ha a támadáshoz beírom egy karakter nevét, akkor nem..

Légyszi javítsátok....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.98
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
302. hozzászólás - 2015.04.17. 14:11:39
Minden egyes vörös myto szint +1 varázslat elnyelést ad.

szerk: viszont a narancs myto passzívan elnyelést ad elvileg, de ez nem jelenik meg az adatlapon (meg máshol sem) mint a vörös, úgyhogy ezt vagy elhisszük hogy működik, vagy nem.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.04.17. 14:18:36-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
303. hozzászólás - 2015.04.17. 18:41:33
Amúgy biztos noob vagyok meg minden, de ezt a robbanást hogy lehet használni? 100as a harag, ott a portyaoldalon a checkbox, de hiába jelölöm be, nem történik semmi.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
kedvencMazazoFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
304. hozzászólás - 2015.04.17. 19:04:29
a szürke mittudjamén minek találásához van köze annak hogy meg van-e helyesen válaszolva a kérdés?
Pontszám: 10
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
305. hozzászólás - 2015.04.17. 20:10:43 (Válasz Offsboy #303 hozzászólására.)
nekem akkor múködik ha elsőnek kijelölöm valamelyik csatlóst aminek már megvan ez a képessége így nyomok egy portyát , ezutánn már lehet aktív bármelyik csatlós , de másnap ismét csak így tudom aktiválni

>>

asztrális kincs találásra van valami képlet % akármi vagy csak pénzfeldobás

kisebb(17es) kincs képességgel többet találtam , mint kettő csatlós össz 27es képességgel

mod: 17+11 kincs képességgel a mostani 50 xenoba 11db asztrális kincs esett, ez javulás az eddigi nyolc db-os rekordhoz képest

A következő tárgyak(at) találtad: 2 Csatlóskristály, vörös mytokronit, szürke mytokronit, 2 fehér mytokronit, Asztrálszilánk, 2 zöld mytokronit, kék mytokronit, sárga mytokronit

Idézet: Miklós - 2015.03.26. 16:53:53


Kincskeresés. Vadászat során találhatsz asztrális kincset, ha egy vagy több csatlósodnak van kincs képessége. Minden egyes csatlósod (a passzívak is) dobnak egy, a kincstől függő %-ot, és midnen sikeres dobás esetén találsz 1 asztrális kincset. Ezeket a tárgylistából használhatod, ekkor derül ki, mi van benne. Legnagyobb eséllyel valamilyen mytokronit (akár kék is), de lehet találni asztrális követ, cseppet és szilánkot, valamint csatlóskristályt is. Az asztrális cseppből egy új fétist lehet összerakni, a szilánkokat a templomkristályhoz hasonlóan lehet bizonyos tárgyakra átváltani.


-tehát vagy asztrál szilánkot váltok cseppre vagy akár találhatok a ládát kinyitva ?

akit érdekel esetleg az asztrál szilánkért a következő dolgok válthatóak be :
-Asztrális csepp /20 db szilánk /db / 200 szilánk a fétis ára

Típus: egyéb
Szint: 65
Ha összegyűjtöttél 10 darabot, akkor rákattintva összerakhatsz belőle egy mytokronit fétist. Ha már van mytokronit fétised, akkor fétisszilánkot kapsz helyette.

-Asztrális kő 10db szilánk/db

-3db csatlós kristály 1db szilánk

kék mytokronitot leszámítva a másik hat színben kapható 10-10 db egy asztrál szilánkért
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.04.17. 20:41:16-kor
Pontszám: 7.75
kedvencEdward76Férfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
306. hozzászólás - 2015.04.17. 21:59:56 (Válasz Fsanyi82 #305 hozzászólására.)
A robbanáshoz nem kell egy "robbanó" csatlósnak aktívnak lennie.
Pontszám: 8.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
307. hozzászólás - 2015.04.17. 22:23:18 (Válasz Edward76 #306 hozzászólására.)
Én már minden elhiszek,de nem megy ez a robbanás dolog. Most komolyan, hova, mire kattintsak? Bepipálom a robbanást, és akár névre támadok, akár listából, semmi nem történik.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
308. hozzászólás - 2015.04.17. 22:29:05 (Válasz Offsboy #307 hozzászólására.)
Bugos a robbanás. Néha csak úgy eltűnik a karakterlapról a harag sávja a tp alatt. Ha ez a helyzet, akkor nem tudod használni.
Hogy mitől jön vissza, azt nem tudom, néha magától megjavul.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
309. hozzászólás - 2015.04.17. 22:31:00 (Válasz Ariel #308 hozzászólására.)
Ott van folyamatosan.

Szerk: na most csak sikerült működésre bírni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.04.17. 22:32:11-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
310. hozzászólás - 2015.04.17. 23:18:42 (Válasz Edward76 #306 hozzászólására.)
nem azt mondtam, hogy aktívnak kell lennie, hanem azt , hogy nállam csak így működik

Amúgy amit robbanással sebzek pont annyival kevesebbet sebzek , ergo a csata végére közel azonos sebzést érek el, így is úgyis
Pontszám: 7.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
311. hozzászólás - 2015.04.18. 04:47:20 (Válasz Fsanyi82 #310 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.04.17. 23:18:42


Amúgy samit robbanással sebzek pont annyival kevesebbet sebzek , ergo a csata végére közel azonos sebzést érek el, így is úgyis

Annyi különbséggel hogy ezért a "ne változzon a sebzés"-ért egy csomót kell fejlesztened.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
312. hozzászólás - 2015.04.18. 11:28:45
Bárki véleményét szívesen olvasom, de akiknek van/nak karaktere/i mely/ek már mytokronizálhat/nak azoké főleg érdekelne: mégis mi a véleményetek általában a mytokronitokról, az általuk megnyíló lehetőségekről és a velük járó többletráfordításról valamint a kényszerített vadászatról? Vagyis kényszerített-e a vadászat vagy nem? Kihagyható egy karakter életéből a mytokronit vonal? Elég jutalmat adnak a vadászatért a LE-n kívül, hogy kompenzálják a kevés LE-t sok TP-ért? Én a vadász LE növelését támogatnám. Nem baj ha nem értünk egyet, de érdekelne a véleményetek ezekben a dolgokban, ha másként vélekedtek, mint én, akkor annál inkább. Kíváncsi vagyok mi játékosok álláspontja a változásokkal kapcsolatban.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.99
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
313. hozzászólás - 2015.04.18. 11:56:24 (Válasz Quellon #312 hozzászólására.)
hosszú távon nem hagyható ki. Szerintem.

vadászat le-t lehet növelni immár "korlátlan" csak kell a hűség fétis azzal 250re felugrasztasz egy csatlóst 1410db csatlóskristály árán majd asztrál utazás(akár ingyen ? ..) addig ameddig a kék hatalom képességet meg nem szerzi és onnantól csak a te karakter szinted szab határt a csatlós szintjének azzal együtt annak, hogy hány % pluszt ad vadászatra

Sárgát is érdemes fejleszteni újabb fétis van elérhető ha találsz egy vagon asztrál kincset

Fehéret meg szinte kötelező, mert ha neked nincs és rád robbant valaki akár intenzív osztályra is kerülhetsz
Pontszám: 7.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
314. hozzászólás - 2015.04.18. 12:35:32 (Válasz Quellon #312 hozzászólására.)
Szerintem a piros és a narancssárga mytokronitok nagy tápot adnak. Az elnyelések képlete ugyan nem tiszta, de az látszik, hogy hosszútávon nagy előny lehet velük összeszedni. Az pedig, hogy a narancssárga az ellenfél állatainak találati esélyét csökkenti, hatalmas előny. Semmilyen más módszer nincs erre. A bajnoki csatákon elszenvedett sebződésem kb. 70%-a az ellenfél állataitól jön. Ha ez az elnyelés növelésével és az állatok találati esélyének csökkentésével akár a felére, harmadára is csökkenthető, az nagyon komoly előny.

A kék mytokronitoknak szerintem csak nagyon sokára lesz bármi jelentőségük, és akkor is csak minimális.
A zöld hatása sem jelentős, mivel csak az aktív csatlóson működik.
A fehér a robbanással inkább csak bosszantó azok számára, akiket emiatt tudnak majd legyőzni, vagy esetleg eddig senki nem támadta őket. De aki eddig is védte a LE-t, azt ezután sem éri hátrány, ha nem fejleszti. Bajnokin nem használható, védekező portyában szintén nem, szóval a napi pp mennyiséget ugyan úgy el lehet majd költeni mint előtte.
A sárga a kincskereséssel a +1 fétis miatt és a csatlóskristályok miatt érdekes, a többi kincs mind mytokronit, amikből nekem úgy tűnik, hogy a szürke lesz a szűk keresztmetszet, amit úgyis a vadászat mennyisége fog meghatározni.

A LE/TP számolgatásról megvan a saját véleményem, amit most inkább nem fejtek ki. Akinek fáj, hogy a vadászatért kevés LE jár, az időzítse mondjuk a xenó eventhez, ahol csp-ért fejleszthetők az állatok, és tonnaszámra teljesíthetők az ismételhető küldik.
A hozzászólást Ariel módosította 2015.04.18. 12:37:32-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
315. hozzászólás - 2015.04.18. 12:46:38 (Válasz Fsanyi82 #313 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.04.18. 11:56:24
onnantól csak a te karakter szinted szab határt a csatlós szintjének azzal együtt annak, hogy hány % pluszt ad vadászatra

+10%-hoz 100-as hatalom szaki kell, ami 5050 őskő és 10000 csp elköltése után "máris" elérhető
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
316. hozzászólás - 2015.04.18. 14:28:30 (Válasz Ariel #314 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.04.18. 12:35:32
A fehér a robbanással inkább csak bosszantó azok számára, akiket emiatt tudnak majd legyőzni, vagy esetleg eddig senki nem támadta őket. De aki eddig is védte a LE-t, azt ezután sem éri hátrány, ha nem fejleszti. Bajnokin nem használható, védekező portyában szintén nem

Én már robbantottam védekező portyában, de gondolom ez is bug.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
317. hozzászólás - 2015.04.18. 20:07:07 (Válasz Ariel #315 hozzászólására.)
de elérhető

Ennél kisebb előnyért is van aki vagyonokat áldoz

vagy csak nézzük a v4es dics medált , na jó nem mostanában mert már nemigen van verseny , de régen azért elég vastagon meg kellett fizetni az árát annak is
Pontszám: 7.75
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
318. hozzászólás - 2015.04.18. 20:49:46 (Válasz Fsanyi82 #313 hozzászólására.)
Érdekesek amiket írtok, remélem lesz még több játékos akinek van véleménye és megosztja. Én most hirtelen csak 2 dologra válaszolnék:


Idézet: Fsanyi82 - 2015.04.18. 11:56:24
vadászat le-t lehet növelni immár "korlátlan" csak kell a hűség fétis azzal 250re felugrasztasz egy csatlóst 1410db csatlóskristály árán majd asztrál utazás(akár ingyen ? ..) addig ameddig a kék hatalom képességet meg nem szerzi és onnantól csak a te karakter szinted szab határt a csatlós szintjének azzal együtt annak, hogy hány % pluszt ad vadászatra

Hűség Fétis
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 50
+14 TP győzelmenként
A csatlós minden 10 szintje után +1% LE vadászat során (VF-esnek 0,5%, láthatatlanságban nem működik, és max. 25%). A csatlósnak nem kell aktívnak lennie.


Idézet: Ariel - 2015.04.18. 12:35:32
A LE/TP számolgatásról megvan a saját véleményem, amit most inkább nem fejtek ki.
Ne ítéld el csak azért, mert te más utat jársz. Én szívesen lennék szinthuszár és taposnám a sarkad, de se időm se pénzem nincs annyi amivel tudnék lépést vagy színvonalat tartani. Tudom, lehet kevés idő és/vagy pénz ráfordítással is, de más az eredmény is. Aki a LE/TP-re figyel azok sem követnek el szabályellenest, nem csalnak, más úton járnak szabályos keretek közt. Bizonyos szemszögből kényelmesebb. Nem cselekvési kényszer hajtja őket, hanem a nemcselekvés kényszere szorongatja sokszor e játékosokat.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.66
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
319. hozzászólás - 2015.04.18. 20:56:30 (Válasz Quellon #318 hozzászólására.)
igen a hűség fétis maximuma eddig 250 volt vagyis a csatlós maximuma de a kék mytokronittal (hatalom ) tovább lehet emelni a csatlós szintjét pl 10es hatalom kifejlesztése után 260 szintig adja a bónuszt a csatlós tehát jelen esetben a vadászatra is 26%

pár nap múlva létrehozom konkrétan pont ezt a csatlósom majd beszámolok, hogy is működik vagy működik e 250 felett is a bónusz
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.04.18. 20:57:36-kor
Pontszám: 7.75
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
320. hozzászólás - 2015.04.18. 21:06:03
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (10261 sebzés)

13+8 a robbanás... ennek a fajta sebzésnek vajon hol a határa ? mert elég szépen duzzad egy két pontot növelve
Pontszám: 7.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője