Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
181. hozzászólás - 2015.04.14. 21:29:27
Harmadik nagy utazásra kéket tudom fejleszteni
kék: Hatalom:Megnöveli a maximális szintet, amíg a csatlóstól kapott bónusz nő.
Pl.+10 hatalom esetén a csatlós bónusza 250. helyett 260. szintig nő
fejlesztése 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,.... kék mytokronit
előfeltétel tudás képesség egy az egyhez tehát ha a kéket 10re akarom fejleszteni akkor előtte a szürkét is 10ig kell
Pontszám: 8.49
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
182. hozzászólás - 2015.04.14. 21:34:48 (Válasz Fsanyi82 #181 hozzászólására.)
Köszi!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
183. hozzászólás - 2015.04.14. 21:38:45
Nekem csak szürke hullik xeno csp.-ből.
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
184. hozzászólás - 2015.04.14. 21:42:10
Mytokronit sajtolás napi rutinba bekerülhetne...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
185. hozzászólás - 2015.04.14. 22:09:24
Térképkeresés szaki , hogyan befolyásolja a préselést?

Elég ha zöldben van a szaki?
Pontszám: 7.43
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
186. hozzászólás - 2015.04.14. 22:10:57 (Válasz Fsanyi82 #181 hozzászólására.)
Szia!
Honnan szereztel harom asztralkovet?
Koszi
Pontszám: 7.95
kedvencSmaragd HollóFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
187. hozzászólás - 2015.04.14. 22:11:26 (Válasz Lújzi04 #185 hozzászólására.)
Nekem zöld térképkeresés szakival 20 kiégett követ préselve 20 sárga mikrobi esett.
V5 - Smaragd Holló
Pontszám: 8.10
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
188. hozzászólás - 2015.04.14. 22:15:11 (Válasz Coronita #186 hozzászólására.)
kettő ajándék volt mikor belépsz átveheted
egyet meg vettem kufár egyéb menüpont alatt

egyenlőre ennyi de az már biztos, hogy ahány csatlós van és ahány szinű mitobigyó annyiszor 10 kő kell asztrális követ venni

tehát 10 csatlósnál 70 asztrál kő kell ami 700 őskőbe fáj plusz ha nem tudsz kivárni 45 órát az ismét ennyiszer 10 kő

esetleg ha valaki kifejleszti a sárga mítokronit képességet majd írja már le mire jó mit ad vadászatra stb
Pontszám: 7.74
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
189. hozzászólás - 2015.04.14. 22:37:17
Koszi a valaszt. NAgyon erosnek tartom, hogy 20at meg lehet venni egy nap es hogy mindegyikre +10 a felhaborito 45 ora elkerulese....

Ha komolyan veszed, 400 osko egy nap....

Ez mar tenyleg nagyon durva lerantas!
A hozzászólást Coronita módosította 2015.04.14. 22:39:08-kor
Pontszám: 8.97
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
190. hozzászólás - 2015.04.14. 22:54:06 (Válasz Coronita #189 hozzászólására.)
Mint említettem, gazdagéknak übertáp, mindenki másnak szinesítő szöveg.

Mondjuk nem kell napi 20 azért...ahogyan Sanya mondta, ha 10 csatlósnak mindent instant akarsz, akkor az sacc. 1400 őskő, plusz a sajtoló 50, de csak egyszeri befektetés.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.04.14. 23:09:27-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
191. hozzászólás - 2015.04.14. 23:07:58
Egyre inkább a pénzeseknek áll a világ, nem mondom hogy nem csusszan be nállam is havi 1-2 ezer, de nem egy fél minimálbér havonta. Nagy üzlet ez a végzetúr, kövek helyett részvényeket kellene inkább venni . Halkan megemlítem hogy a fejlesztés sky-fi stílusa nem túl megnyerő.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.22
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
192. hozzászólás - 2015.04.14. 23:14:45
Mondjuk megúszhatod 750 kavicsból is, csak kicsit lassú...ugye 7 út/ csatlós, az hétszer 45 óra, 10 csatlóssal 450 óra, több mint 18 nap.
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
fórumozóHyperspaceFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
193. hozzászólás - 2015.04.14. 23:19:58
Vagy legalább lenne valami olyasmi,hogy Asztrális gyorsító (relikvia 100őskő)ként ami felezné asztrális utazáskor a költséget.
Pontszám: 5
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
194. hozzászólás - 2015.04.15. 04:18:18
Remélem elszámoltatok/félreértettetek valamit, mert ha ez tényleg (csak) így működik és ennyibe kerül, akkor gusztustalan és a játékvezetésnek elméjét elborította a Fertőzés 120%-osan.
Eddig csak kb félévente "kellett" ~1000 őskövet elpörgetni pár nap alatt, most már naponta? Vagy én értem félre? De ha nem naponta, csak egyszer induláskor akkor is eszelős és még ha "csak" 750 a kötelező 18 nap várakozással az is undorító, főleg, hogy mekkora különbséget generál a 18 naposok és az azonnal utazok közt.

Ha ez tényleg így van inkább töröljék az új fejlesztést a játékból mielőtt a játékosok törölnek, mert hallottam már a költségek felfedezése nélkül is olyant akinek a mytokronitok első látásra betették a kaput már a költségei nélkül is.

Pedig érdekesnek tűnt és vártam, hogy kipróbálhassam majd, de ha ezek a feltételek és a lehetőségek, akkor ez abszurd. Remélem mire estére hazajövök a melóból kiderül, hogy valami banális tévedés történt.
------------------------------------
Mód: A játékosok infó csorogtatása és fiktív számolgatásai megtévesztőek voltak. Miklós részletes leírása alapján és az egész újra átgondolása után nem ilyen szélsőséges már a véleményem, mint ami fentebb olvasható. Az idő és őskő ráfordítást kicsit soknak találom azoknak akik nem tudnak havi 5000 ezret fizetni, mint Matex [Nysa] vagy én (szóval nem magamért
vinnyogok
kedves játékostárs), de egyébként értem, hogy a cél a hosszútávú foglalkoztatása a játékosoknak.
A hozzászólást Quellon módosította 2015.04.16. 14:45:56-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.99
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
195. hozzászólás - 2015.04.15. 06:14:45 (Válasz Quellon #194 hozzászólására.)
idézek egyet Quell ami kicsit ide illő:

"Ami szintén izgat mindenkit, mennyibe kerül mindez?
Valamekkora előnyt minden fejlesztésnek kell adnia a prémiumosoknak (különben senki sem fizetne), de nem akarjuk növelni azt a pénzt, amit a játékra kell költeni egy új fejlesztéssel."
Pontszám: 8.29
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
196. hozzászólás - 2015.04.15. 06:31:27 (Válasz Coronita #189 hozzászólására.)
egyszeri költség és nem kell egyszerre minden csatlóst meg utaztatni , ahogy nézem elég egyet is kinevelni nem kevés mytokronit kell egy egy képesség értelmes szintre húzásához

vedd csak alapul a szürkét ami minden más tudás alap feltétele
minden szint annyiba kerül , mint ahanydik szintet fejleszted

tehát 1+2+3... max a saját kari szinted

ha ez a fenti módon drágul akkor 10es szintre fejleszteni a szürke tudás képességet 55 szürke mytokronit
50es szintre 1275 szürke ; 100as szintre 5050db szürke kell 150 szintre 11325 db kell

ami azért valljuk be 500as maxos szakértelemmel is minimum kétszer ennyi vadászat és ez csak egy csatlós

eddig 12 csatlós szerezhető(illetve majd jön a 13. asztrál szilánkért) be ha már megvan mind akkor van mit fejleszteni , de sztem lehet elég egyet végig csinálni hirtelen tehát hétszer meg utaztatod de azt sem kötelező azonnal mind a hetet

Miklós írta lehet majd ingyen is szerezni asztrális követ eseményeken etc addig meg lehet beszerezni a mytokronitokat

Másfelől eddigiek alapján nem sorba tanulja a csatlós a képességeket , mert nekem a második útra zöldet tudok fejleszteni aminek a költsége ugyannyi mint a szürkének , de csak olyan szintre lehet fejleszteni amennyi a szürke tudás szintje

harmadik utra pedig a kéket tudom fejleszteni amiből kell min 10 szintet fejleszteni a csatlósnak , hogy 260ig adja a bónuszt , na de még ha ezt elsőre ki is fejleszted szintén 55db kék mytokronitért a csatlósod nem lesz azonnal 260as szintű ez annak kényszer akinek minden csatlósa igen magas szintú vagy már megvan a v6os Hűségfétise és csatlósítva van valamint egyból 250 es szintre emelve , na azt megéri tovább zabáltatni és ennek ezt a kéket fejleszteni mert ügye további boost a vadászatra

tehát csak lassan az agarakkal , mert hiába zavarod el az összes csatlóst sorba mind a hét utazásra úgysem tudsz annyi mitoizékét szerezni (szürke-vadászattal) amennyiből a tudást és a tudásnak hála a többi képességet is értelmes szintre tudnád húzni de azonnal


Engem egy dolog zavar, hogy lutri (legalábbis úgy tűnik) , hogy utazás végeztével melyik képességet tanulhatja a csatlós
Pontszám: 7.74
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
197. hozzászólás - 2015.04.15. 06:41:25
Asztrális állomás 2.
Asztrális állomás
65. szinttől a manakonstrukció használatakor kapsz 1 zöld mytokronitot, plusz még egyet az Asztrális állomás minden 20 szintje után.

a 65, szint a karakter szintje akart lenni, mert az épület csak kettes szintű de mannára kaptam a zöld mytokronitot

nem függ attól sem, menyit mannakonstizol , hogy csak pár vP-ot vagy max VP-ról mindenhogy ad egyet
Pontszám: 7.74
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
198. hozzászólás - 2015.04.15. 07:16:20 (Válasz MegaMind #180 hozzászólására.)
erről írnál bővebben, mert szerintem ez érdekel legjobban sokmindenkit mind támadóként mind védekezőként

tehát hanyas csatlsót küldtél utazásra , hanyas szintre húztad a fehér képességet , és pontosan hol találtad meg ezt a robbanás akármit portya előtt

ahogy nézem fele akkorát sebeztél vele majdnem mint a variddal , ha két három csatát letolsz így légyszi oszd meg , hogy mindig ugyanakkorát sebzel robbanással vagy a varidhoz mérten sül ki
köszi

Mert nagyon nem mindegy, hogy szinttől függően esetleg csatlós szintjétől meg kari szinttől meg képesség szintjétől függően kapsz egy fix sebzést ezzel , vagy csak a varid közel 50%-át sebzed vele
Pontszám: 7.74
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
199. hozzászólás - 2015.04.15. 08:31:32
vedd csak alapul a szürkét ami minden más tudás alap feltétele
minden szint annyiba kerül , mint ahanydik szintet fejleszted

tehát 1+2+3... max a saját kari szinted


Ha ilyen módon drágulnak a szintek és a jelenlegi karakterszintem(87) nézem, akkor minden egyes képesség maximális elsajátításához 3288db mytokronitra lenne szükségem minden színből(mytokronitból)? Illetve 7db asztrális kő szükséges, hogy minden egyes képességet a csatlósom megtanulja? Egyetlen csatlósnak kifejleszthetem akár az összes képességet is?

Előre is köszönöm a válaszokat!
V3 Shadowrun
Pontszám: 5
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
200. hozzászólás - 2015.04.15. 08:35:48
a myto szakikat nem lehet turbózni? Bug vagy eleve így lett tervezve?
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.98
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!