Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Új AF képesség tervek
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
61. hozzászólás - 2012.08.13. 19:09:30
KÜLÖNEDZÉS

Engedelmetekkel elmondanám ezzel kapcsolatban a VÚ egyik legsikerültebb, legemlékezetesebb eseménysorát, ami számomra feledhetetlen volt és mái napig visszasírom. /Hosszú story csak olvasásundoritiszmentes fórumozóknak :-P/
Történt pedig az Úr... Akarommondani valamikor a felszínre jövetel után, hogy kezdtem magam kényelmetlenül érezni, mert igenesélyes kezdtem lenni Bajnokikon és messze sem nyújtott már akkora élményt, mint az első pár győzelem. Ez időtájt "alulról" felbukkant egy topszövi karakter a kategória alján, melyben érdekelt voltam és majd akkora TÖ-vel tolta, mint amennyi nekem volt hozzá képest +3-4 szinten. Elkezdtem aktívan figyelni/elemezni. 1-1 bajnoki előtt ELKÉPESZTŐ TÖ fejlesztéseket produkált. :-O
Nomondom ennek fele se tréfa... Addig tiportam az agyamtot, amíg némi szürkeárnyalatú tekervény aktiválása után csak rádöbbentem, hogy NEM rakja el a LE-jét bajnokik között. :-O
Raktároz és 1-1 bajnoki előtt robbant. Gyanítom, hogy főleg 1-1 eventrelik, epicucc, stb. miatt is tett így, hiszen ezzel többet spórol meg /olcsóbban fejleszt ha kivár/. Természetesen nem sűrűn támadott karakterről van szó.
Gondoltam 1et és ráálltam erre a technikára, mivel túl feltűnő volt, hogy kb. azok a tulajai ugrottak meg, amikre a győzelméhez épp szüksége volt és ez ellen SEMMI mást nem tudtam kitalálni. Tartalékoltam hát és vártam, gömböztem. Bajnoki napján aztán a nevezés előtti pár órában /később már percekben/ aktív gömbözéssel próbáltam rájönni, hogy mely fejlesztés lenne a legideálisabb taktika az egyre potenciálisabb versenytársam ellen.
REMEK taktikázások mentek akkoriban /pl. ez és a karakter egyéb terveinek összehangolása/.
A végén még olyan trükköket is bevetettünk egymás ellen, mint a MEGTÉVESZTÉS. Jóideig erős /bajnoki esélyes/ felszerelésben és állatokkal felvértezve álltunk és fejlesztettünk egy jelentősebbet egymás ellen, majd visszaöltözés általános cuccba - pihenés - állatok visszahívása. Sunnyogás - kémgömbözés... Telnek a percek... Mindjárt lejár a nevezési idő... Uccsó pislantás gömbbel és HAJRÁ! Roham tempójú fejlesztés a biztosnak vélt TÖ eloszlás ellen, majd veszett átöltözés, turbóállítás, állatozás, stb. és nevezés. HUHH...
Aztán vártuk a meglepit...
Azóta számtalan okból megszakad a bajnoki kapcsolat közöttünk. Sajnálom, hogy olyan ritkán van szükség ilyen szintű taktikázásra. (A ruha variációs lehetőség önmagában kevésnek bizonyult eddig. Szép lassan rá kellett jönnöm arra, hogy DIREKT gyengíteni érdemes a taktikámon, ha újra élvezetessé szeretném tenni a bajnokikat magam számára, mert pl. a -3x-os Medálbünti sem jelent sokat már 60. szinten sem /akkora a taktikák, játékstílusok közötti LE/TP differencia/. A -10x-es meg szimplán "kizár" a bajnokiból. :S)
A lényeg a LÉNYEG: ÉN örülnék egy újabb taktikai elemnek pl. a Bajnokikon.
Tartok tőle, hogy messze sem lesz egyszerű beoptimalizálni a fenti AF képesség javaslatot, de remélem sikerül... :-X

Kieg.: PONTOSAN hogy működne ez a pontelosztás? Átvariálható többször is? Egyfajta pool, melyet minden bajnoki előtt újraoszthat a tulajdonosa? Legömbözhető-e? Lesz-e /lehetne/ ellenszakija pl. a Tüskés bőr vs. ellenálló bőr mintájára? /csökkenti az ellenfél pool-ját pl. oly módon, hogy nem érvényesül visszabontva X pont -> X db. tul növelve és ebből Y-Y szakifüggő ponttal levonódva érvényesül adott ellenfél ellen/
FONTOS lenne, hogy NE újabb extraboostot kapjanak a topkarik, szuperoptok, hanem több taktikai elem döntsön.
A hozzászólást McMad módosította 2012.08.13. 19:33:11-kor
Pontszám: 6.55
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
62. hozzászólás - 2012.08.13. 19:35:16 (Válasz McMad #61 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2012.08.13. 19:09:30
Sajnálom, hogy olyan ritkán van szükség ilyen szintű taktikázásra.


A különedzés után fölöslegessé válna minden taktikázás. Hogyan fejleszted a karakteredet, ha a bajnoki előtt a másik több száz pontot oszt szét a tulajdonságai között, amiből te semmit sem látsz? Sőt, azt sem tudod, mekkorára fejlesztette ezt a képességét, így azt sem tudod, hány pontot fog elosztani. Mivel a közelharc és a varázslatok is fix tulajdonságkülönbségen alapulnak, így a vakon szétosztható pontoknak egyre nagyobb szerepe lenne, azaz egyre kevesebb értelme lenne a taktikázásnak. Rövid idő alatt olyan hatást érne el a bajnokin, mintha megszűnne a kémgömb, és a TÖ, SZÖ sem lenne többé látható.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.83
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
63. hozzászólás - 2012.08.13. 19:49:17 (Válasz Ariel #62 hozzászólására.)
NO EZ AZ!
Erről beszéltem. Az ötlet igen tetszik, csak erőteljesen át kellene variálni, pontosítani, hogy az általad is említett tényezők domináljanak /a taktika és ne a lutri/. Valahogy úgy lenne érdemes ezt az AF képességet beállítani, hogy pl. annyi érvényesül belőle, ami nem okoz 10%-nál több eltérést adott ellenfél ellen. Alulról közelítő TÖ-sök esetén viszont NEM szabnék határt /vagy jóóóóval nagyobb mozgásteret hagynék, pl. 50%/. Miért?

Per pillanat 2 eset van:
1. Totális TÖ differencia /persze ebbe az elosztást is bele kell érteni/ és ebből kifolyólag 0 élmény - sima földbedöngölés.
2. Az igenritka közeli TÖ viszony és ebből kifolyólag lutri (?) végeredmény.
NEM értek azzal egyet, hogy a közelivé tett TÖ-k között lutri dönt. EKKOR hangsúlyozódik ki igazán a felszerelés/állat/AFképesség/stb. hatása.
/Mód.: pontosítás.../
A hozzászólást McMad módosította 2012.08.13. 20:20:07-kor
Pontszám: 6.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
64. hozzászólás - 2012.08.13. 20:22:24 (Válasz McMad #63 hozzászólására.)
Minden olyan tényező, amire nem tudsz készülni, a lutrit erősíti, és nem a taktikát. Ha úgy növeled a TÖ-t, hogy a másik nem látja, hogy mit növelsz, az megint csak lutri.
Százalékos TÖ módosításról pedig jobb nem is beszélni, amíg a harcrandszerben nem a tulajdonságok aránya számít, hanem a különbsége.

NEM értek azzal egyet, hogy a közelivé tett TÖ-k között lutri dönt. EKKOR hangsúlyozódik ki igazán a felszerelés/állat/AFképesség/stb. hatása.
Ez csak akkor igaz, ha ismered a másik tulajdonságait. Ha neked 4000 a TÖ-d, a másiknak 3500, de a képességből kap még 500-at, amit úgy oszt el, ahogy akar, és te nem látod az eredményét, de még azt sem tudod, hány pontot osztott szét, akkor mégis mire építed a taktikádat?

Innen már csak egy lépés lenne a mentális burok 100 őskőért való árulása
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
65. hozzászólás - 2012.08.13. 20:30:42 (Válasz Ariel #64 hozzászólására.)
Egyébként nem feltétlenül értek egyet azzal, hogy minden tulra készülni kell. Tudom, hogy a valós élettel nem jó egy játékot összehasonlítani, de egy küzdősportban se lehet a másikat óránként csekkolni, hogy az olimpiára hogyan készül, mert lehet, hogy valami új taktikát talál ki ellened és ez a korábbi világkupákon se feltétlenül derül ki, maximum a kvalifikáción lehet érezni már valamit. Így nem tartom teljes mértékben elrugaszkodott ötletnek a meglepetés erejét.
Pontszám: 6.78
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
66. hozzászólás - 2012.08.13. 20:31:08 (Válasz Ariel #64 hozzászólására.)
No lássuk csak...
Nem látod per pillanat az ellenfeled kritikusait, kivégzését, állatszakijait, bajnokira max valószínűsítesz felszerelést.
Ezt némileg pontosítja a sűrű megfigyelés és a Kihívásos szakiösszemérés.
TERMÉSZETESEN igazad van abban amiket mondasz, DE már messze sem a TÖ különbség lenne a döntő mindenek felett, hanem pl. az eloszlás.
Sajnos még nem tartunk ott, hogy tudnánk hogyan működne az elosztás, mert akkor lehetne pontosítani a %-os működést úgy, hogy az a csata színesítő/szorosító elemévé váljon és ne valami megfoghatatlan tényezővé.
Pontszám: 6.07
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
67. hozzászólás - 2012.08.13. 20:58:49
Khm... Nos... Ha valaki esetleg úgy érezné, hogy én ezt a képességet a "gyengébbek", pl. a nem szuperoptimalizálók egyik hangulatos, esélykiegyenlítő (és mondjuk erősen AFp zabáló) szakijává szeretném torzíttatni, akkor az bizony igenjó nyomon jár. :-P :-x ;-)
A fő ereje ennek a képességnek abban rejlik, hogy KIZÁRÓLAG bajnokin erőteljesen fokozni tudná a többség játékélményét azáltal, hogy szorosabbak lennének a mérkőzések fokozott /eddig eléggé háttérbe szorult/ részletkérdés tényezőkkel /pl. a már említett igenesélyes, TÖ közeli bajnoki ellenfelem kihangsúlyozta egy levelében, hogy "ették az állataim a sebzést, mint kacsa a nokedlit..." 8-)/. A normál játékmenetre nincs hatással, ergo aki erős az erős is marad és azoknak pl. erre a képességre sem fontos túl sokat költenie HA a fentebb említett módosítókat maximálisan szeretnék kihasználni (a példa 10%-os korlátjára gondolok). Viszont tolhatnak mást AFp-ből ami tovább fokozhatja akár a bajnoki esélyeiket, csak nem TÖ-ben... :-X ;-)
Pontszám: 6.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
68. hozzászólás - 2012.08.13. 21:33:19 (Válasz Craslorg #65 hozzászólására.)
Azt valóban nem látod, hogy hogyan készül a másik az olimpiára, de amikor szembe kerülsz vele, a meccs alatt még mindig változtathatsz a taktikádon látva, hogy ő mit tesz. Mivel itt a bajnoki automatikusan lefut, a csata közben semmit nem változtathatsz, tehát marad a felkészülés a nevezés előtt.
A meglepetés erejének akkor lenne értelme, ha lehetne rá reagálni a bajnoki közben.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.08.13. 21:34:48-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.83
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
69. hozzászólás - 2012.08.13. 21:52:39 (Válasz McMad #67 hozzászólására.)
Tévedsz, ha azt gondolod, hogy ezáltal javulna a játékélmény, és szorosabbak lennének a meccsek. Egy ilyen változtatás növelné a kiszámíthatatlanságot, miközben már most is hírhedt a random a játékban.
Optimalizátorok nyerték a viadalokat eddig, és eztán is ők nyernék. Az érem egyik oldala, hogy kategóriánként lenne pár új karakter aki a kiszámíthatatlanság segítségével néha medálhoz jutna. A másik oldala, hogy a játékosok többsége úgy kapna ki a bajnokikon, hogy nem értené miért történt, hiszen az adott tulajdonságok, felszerelések alapján simán vernie kellett volna a másikat. Nem hiszem, hogy egy stratégiai játékban javítana a játékélményen egy olyan fejlesztés, amivel növekszik a kiszámíthatatlanság és a random.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.08.13. 21:56:58-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.37
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
70. hozzászólás - 2012.08.13. 21:56:02 (Válasz Ariel #69 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.08.13. 21:52:39
...A másik oldala, hogy a játékosok többsége úgy kapna ki a bajnokikon, hogy nem értené miért történt, hiszen az adott tulajdonságok, felszerelések alapján simán vernie kellett volna a másikat...


Ezen mondjuk könnyű segíteni, ha a bajnoki csatában kiírja az elosztási mennyiségeket, bónuszokat.
Pontszám: 6.78
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
71. hozzászólás - 2012.08.13. 22:05:41 (Válasz Ariel #69 hozzászólására.)
Fura, de PONT a bevezető story-m világít rá arra, hogy a per pillanat bajnoki esélyesnek kikiáltott karakterek NEM kiismerhetők. Pontosabban ellenük a legvalószínűbb a "pofára esés", mert igenjól értenek a megtévesztéshez, a váratlan felszerelés kombinációkhoz és az utolsó pillanatos TÖ fejlesztéshez, amire NEM fogsz tudni reagálni. Igaz azok sem a tiédre, tehát ennyi lutri MOST is van a Bajnokiban. Illetve van ott, ahol TÖ közeliek a kategória esélyesek. Sokan hajlamosak a randomra fogni a TÖ közeli meccsek végeredményét. SOKKAL kevesebben mondják azt pl., hogy "affene... TUDTAM, hogy ellene nem az új, ERŐ erős, sokat sebző fegyveremet kellet volna bevetnem, hanem az IQ-sat. No de akkó mög a másik ellen veszítettem volna... Ejjj, be összetett ez a játék..."
Ahány ellenfél, annyi szitu lehet nyerő, de nem mindenki ellen. Mindenki ellen kizárólag a szuperoptolás segít, azaz mindenki fejére nőni mindennel. Lehet ezért hajtani, de láttam már nem 1 belefáradt/törölt esetet e miatt MINDKÉT /top és negatív top/ oldalon...
Nem kellene ezt a vonalat erősíteni, azaz a teljes kiszámíthatóságot, a TÖ-vel, SzÖ-vel egyre jobban nyíló mezőnyt generáló szitukat.... :S
Mindazonáltal TERMÉSZETESEN jó lenne némi bizonyosság a TÖ-t illetően. No erre lenne jó pl. egy ellenszaki, ami csökkentheti a "meglepetést". No erre pont az erőseknek lenne a legtöbb AFP-je, hisz... No de ezt már említettem...
Pontszám: 6.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
72. hozzászólás - 2012.08.13. 22:27:08 (Válasz McMad #71 hozzászólására.)
Ez a képesség nem hozza közelebb a TÖ-t a karakterek között. Nem csak a gyenge Pistike fogja fejleszteni, de az optimalizátor Móricka is, hogy Pistikének továbbra se legyen esélye ellene. Na jó, ez így nem teljesen igaz, valószínűleg a VF-es karik kevésbé tudják majd növelni.

Egy ilyen képesség után az általad említett megtévesztésnek és kombinálásnak semmi értelme nem marad. Tegyük fel, hogy mindkettőnknek 4000 a TÖ-je, közel azonos tulajdonságokkal, azonos szinten. Mivel akarsz trükközni és megtéveszteni, ha tudod, hogy én még 400 TÖ-t szétoszthatok úgy, ahogy kedvem tartja, de nem látod, hogy mire tettem? Nem fogod tudni azt sem megmondani, hogy ki ellen mi lenne a jó, mert mindenki látatlanban fogja elosztani a képesség adta pontokat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.83
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
73. hozzászólás - 2012.08.13. 23:02:18 (Válasz Ariel #72 hozzászólására.)
Az elejére:
Erről szólt a felső határ javaslatom (10-50%).

A második felére:
Erről szólt az "ellenszaki" javaslatom.

Ellenben az ÖSSZES ilyen "bizonytalanság - JUJJ" téma kihúzható ha mondjuuuuuk a pool zöme kizárólag és automatikusan egyenletesen osztódik el és max pl. szintnyi osztható belőle szabadon. Hm?

Egyébként közel 80-95%-os valószínűséggel megmondható egy optimalizált TÖ elosztású karakterről, hogy ha 50-100 pontot szétdobhatna, akkor azt mire tenné (a főbb ellenfelei ismeretében), azaz sííímán rá tudok készülni.
Kieg.: Mást se csináltam a már említett versenytársam ellen akkoriban /ha úgy láttam, hogy nem fogom tudni egész este végig figyelemmel kísérni a ténykedését a nevezési határidőig/. :-x ;-)

Kieg.2.: Pontosítanám a "felső határ" javaslatom.
Úgy méééég izgalmasabb lenne, ha adott ellenfelek közül a magasabbik TÖ fölé annak max 10%-ával mehetne a kapott pool-lal mindkét TÖ, ergo máris nem lenne szükség sok mellékszámításra.
A hozzászólást McMad módosította 2012.08.13. 23:21:32-kor
Pontszám: 6.07
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
74. hozzászólás - 2012.08.14. 07:08:05 (Válasz McMad #73 hozzászólására.)
Ariellel értek egyet.
Akinek eddig nem volt esélye bajnokin ezzel az "AFP-ből bajnokira TÖ-t tuningolok"-kal sem lenne. Az eddigi sokszoros bajnokok is fejleszthetnék az AFK-t és ugyanott lennénk ahol a part szakad. A reménykedő többség meg ott lenne, hogy "bakker ráment egy valag AFP-m, nem változott semmi, ugyanúgy szarrá ver még buzogánnyal is csak most kidobtam az ablakon rengeteg AFP-t amit használhattam volna normális dolgokra is.

Bocs Mc, tudod hogy bírlak, de azt kell, hogy mondjam: most körömszakadtáig védesz egy olyan dolgot ami inkább negatív lenne, mint hasznos és teszed ezt azért, mert egy régi kellemes emléket hozott a felszínre benned.
Miért írom ezt? Mert már mindent variálsz össze-vissza, hogy "jó" legyen, de szerintem inkább csak egyre ingatagabb.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.96
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
75. hozzászólás - 2012.08.14. 08:07:18 (Válasz Quellon #74 hozzászólására.)
ez a képesség nekem sem tetszik. Nagyon nehéz lenne úgy kioptimalizálni, hogy ne tegye semmissé a taktikázást.

Ha mégis bekerül, akkor lehessen szerencsekereken bajnoki medált pörgetni
Pontszám: 7.74
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
76. hozzászólás - 2012.08.14. 08:32:15 (Válasz Quellon #74 hozzászólására.)
No de miért lenne ingatagabb?
Szerintem meg egyre használhatóbb formát kezd ölteni a dolog tervszinten... :-X
TERMÉSZETESEN igazatok van abban, hogy továbbra is azok lesznek az esélyesek, akik odafigyelnek, oda tudnak figyelni mindenre.
Itt csupán arról lenne szó, hogy ezekkel az extrapontokkal azok, akik szeretnék fokozni a Bajnokijaik élvezeti fokát, de más módjuk nincs rá, mert 15-20 szint tömény szuperopttal se mennek semmire a mögöttük érkezőkkel szemben kapnak AFp-ért egy kis támogatást. Mindjárt kevesebb lenne az 1 körös(!!!) BVUV, hogy mást ne mondjak.
Illetve mondok: Az, hogy ki mire oszt AFp-t az a saját döntése. Ez PONTOSAN így működik most is, csak hangsúlyozottan LE-vel. Nem látom át az állításod abban a tekintetben, hogy mitől ne lenne erősebb bajnokin az, aki erre is tesz. Főleg, ha TÖ gyenge. Főleg ha AFp-je van és AFp szakik terén NEKI épp belefér és inkább JÁTSZANI szeretne, mint körömszakadtáig optimalizálni. Ezért inkább lemond más AF szakikról cserébe azért, hogy havonta 2x izgalmas meccsei legyenek és VÉGRE túljusson 1x-2x mondjúúúúk a 2. körön.
Mára már MINDEN kategóriába beépült 1-2 szuperopt vagy szövivámpír, akik kényesen ügyelnek arra, hogy kb. optimálisan váltsák egymást a kategóriákban. Őket nem fogja veszélyeztetni ez a szaki, DE érdekesebb meccsek elé néz aki fejleszti.
Pl. csak azért nem bevezetni, mert nem "tutttibiztoshótziher", hogy vele Bajnokit nyersz, háááát...
Töröljük el a szakértelmek/AFszakértelmek 50%-át, mert csak félrevezetik a tapasztalatlan játékosokat.... :-X
Pontszám: 5.86
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
77. hozzászólás - 2012.08.14. 08:39:28 (Válasz Ricskosz #75 hozzászólására.)
MAXIMÁLISAN 1etértünk. Az eredeti forma rendkívül homályos. Brutálerősen ki kellene dolgozni...
Pontszám: 6.07
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
78. hozzászólás - 2012.08.14. 08:53:19 (Válasz McMad #76 hozzászólására.)
Pár egyszerű meglátás:
- Aki bajnokit nyer az szeretne újabbat, ha sokat nyert még többet akar miért adná ki a kezéből másoknak a győzelm(ek)et, ha eddig sem tette? - Tehát valamilyen módon lenullázná az ellenfelei javaslatodban szereplő előnyszerzési lehetőségeit.
- Aki abszolút egyeduralkodó a környezetében azt soha nem hozzák be, ha ő nem akarja. Ha azzá tudott válni akkor megtartani már sokkal könnyebb.
- Attól nem lesz élménydúsabb a játék, hogy első körös kiesés helyett másodikban esel ki vagy ugyanúgy a mezőny közepén, mint korábban csak még hozzá egy rahedli AFP-d is ráment.

- Egyébként sem lenne szabad X. szint alatt bevezetni, az éppen 60-ra érőknek van elég dolga/választása.

Most ennyi időm volt, majd később folytatom, ha lesz időm és még eszembe jut vmi.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.45
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
79. hozzászólás - 2012.08.14. 09:08:37 (Válasz Quellon #78 hozzászólására.)
/No megérkezett a lepontozó kommandó is... /

Még 1x mondom: TELJESEN 1etértünk, de azzal FELTÉTLEN vitatkoznék, hogy nem lesz szorosabb azok bajnoki meccselése, akik ezt fejlesztik /vagy nem olvastad el PONTOSAN a javaslataimat/. Vagy "hülyézzük" le a Bajnoki öv relik megvevőit, mert pl. a Zeon gyűrűje helyett azt vették meg? Kb. 30. szinttől NEVETSÉGES a bónusz hozadéka és ez szintről szintre csak jobban értéktelenedik el.

A Behó ölég keveset tesz a TÖ/SzÖ olló szétnyílása ellen. A szintlépés gyorsítás/lassítás lenne az erre tett kísérlet?
Ez a szaki ölég jó hatásfokkal tömné be a rést a játékegyensúly felborítása nélkül legalább a játék 1(!!!) pontján azok számára, akiket érdekel.
Csak a részleteket kellene jól kigondolni...
Kieg.: Ez a szaki AZOKNAK jó, akik... Mindegy... Ha eddig nem volt világos, hogy miről beszélek, akkor kár a 8.-9. szemszöggel bajlódnom.
Dobjátok a szemétbe a dolgot és lessétek a törléseket keseregve. A játék PVE oldala azért nem annyira erős, hogy önmagában megtartson egy komolyabb játékosállományt.... :-X
A hozzászólást McMad módosította 2012.08.14. 09:18:48-kor
Pontszám: 5.85
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
80. hozzászólás - 2012.08.14. 09:13:46 (Válasz Quellon #78 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.08.14. 08:53:19
- Attól nem lesz élménydúsabb a játék, hogy első körös kiesés helyett másodikban esel ki vagy ugyanúgy a mezőny közepén, mint korábban csak még hozzá egy rahedli AFP-d is ráment.


Ezzel nem értek egyet. Legalábbis a saját példám alapján. Sok-sok bajnokiig elvétve értem el a második fordulót. Olyankor baromi mákos sorsolásom volt. Nekem spec nagy örömöt szerzett, mikor a 2. kört simán elértem, majd a 3. kört, majd megérkezett az első bajnoki cím is. Igaz, meg is dolgoztam érte ~másfél éven keresztül, hogy ide elérjek.
Pontszám: 8.44
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője