Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Új AF képesség tervek
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
101. hozzászólás - 2012.08.19. 22:11:35 (Válasz Craslorg #99 hozzászólására.)
Ez durva lenne
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.07
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
102. hozzászólás - 2012.08.19. 22:40:12
Delejezett láthatatlanság:

Minden szintje 1-gyel növeli szintedhez adható bónusz nagyságát , így a 30. AF szinten a (10+szinted / 10) képlet helyett +(40+szinted / 10) képlettel történik a tulajdonság összeged számítása alapesetben, magasabb szintű játékos támadása esetén pedig (40+ a szinted)/10 + szintkülönbség x 4 lesz a képlete a bónusznak minden tulajdonságodra.
A többi láthatatlanság alatti bónuszod nem változik.

Max. szint: 30

Költség: 5

Kíváncsi vagyok a véleményekre a rosszakra is
A hozzászólást Uranos módosította 2012.08.19. 22:41:12-kor
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.07
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
103. hozzászólás - 2012.08.19. 22:43:04
Bár 5-ös ktg-gel nem biztos, h lenne piaca.
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.07
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
104. hozzászólás - 2012.08.20. 00:02:46 (Válasz Uranos #102 hozzászólására.)
laikuskent: azzal a tulajdonsagonkent +30 ponttal a tobbseg meg 60. szinten se sokra menne, ahol erre 1 AF pontja sincs, nem hogy 150....de meg szakertelembol se sok ertelmet latom.
Pontszám: 9.07
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
105. hozzászólás - 2012.08.20. 08:27:08
igazából +3 lenne az eredetihez képest
, de most, h aludtam rá, szerintem se nagyon érné meg a javaslatom, de mondjuk ktg 1 lenne a MAX szint 100 akkor +10 minden tulra +4* szintkül adott esetben
100+ a szinted)/10 + szintkülönbség x 4 lenne a képlet.

De ha a kettő közé lőnék be az is jó lehetne, bár igaz, h utóbb izmosították a láthatatlanságot az illetékesek a sebzés és az elnyelés tekintetében, de aki szeret láthatatlankodni, ez lehet, h hasznát venné
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.07
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
106. hozzászólás - 2012.08.29. 01:49:44
Idézet: Kocos - 2012.07.14. 01:28:45
No gondolkodtam rajta, hogy milyen képességeket lehetne behozni. Párhoz valami fantázianevet is írtam, nyilván ez csak amolyan hangulati elem, majd aki ebben jobb (Miklós) az kitalál hangzatos neveket hozzá. A cél az, hogy egy átlagos karakter esetén hasonló mértékben tudja a karakter megnövelni LE bevételét naponta. Az II/ képesség lenne a referencia, amit a többi képesség LE termelésben követ.
Vannak persze olyan képességek amelyek nem lefordíthetóak LE-re. Sajnos sok forrásértékem nincs meg, ezért számolni most nem fogok tudni. Majd talan ha Biri segit.

A képességek a játék fő területeihez kapcsolódnak, megpróbáltam felölelni a többségüket. Mindenkinek azt éri meg fejleszteni amit rendszeresen használ.

Minden képesség fejlesztési költsége eggyel több AFP, mint a képesség jelenlegi szintje.

AF
I/ Alternatív recirkulum
Szintenként +1% AFP TP-ből

Vadászat
II/ Nyomkeresés
Szintenként 0,2% esélyed van, hogy eggyel nagyobb szörnyet ejtesz el, mint tetted volna a képesség nélkül. Apróról kisebbre váltás esélye dupla.

III/ Vadászrutin
Szintenként eggyel több TP-t kapsz.

IV/ Tapasztalt vadász (p1)
Minden vadászat közben megszerzett TP-ért szint*[tapasztalati szint]*p1 LE a jutalmad (a vadászat jutalmán felül). (Megj: p1 egynél lényegesen kisebb szám lesz.)

Sajtolás
V/ Lélekcsakra (p2)
Állat sajtolásakor szint*[tapasztalati szint]*p2 LE-vel többet kapsz. P2 belövése: napi 4 20-as szintű állat sajtolásakor termeljen annyit, mint a vadászatos képességek.

Portyázás
VI/ Tapasztalt portyázó (p3)
Minden portya közben megszerzett TP-ért szint*[tapasztalati szint]*p3 LE a jutalmad (a vadászat jutalmán felül). (Megj: p3 egynél lényegesen kisebb szám lesz.)

VII/ Falkavezér

Általad indított nyertes portya esetén állataid intelligenciája a képesség szintjével magasabbnak számít.

Kihívás
VIII/ Ezermester
Általad indított nyertes portya esetén állataid intelligenciája a képesség szintjével magasabbnak számít. A képesség minden szintje után 5% esélyed van eggyel több kristálypont szerzésére, amennyiben nyersz általad indított kihívásban.

IX/ Párbajrutin (p4, p5)
A nyertes kihívások után szint*[tapasztalati szint]*p4 TP-t kapsz. Vesztes kihívásoknál ennek felét.
>>> Új ismételhető küldetés: Szerezz [tapasztalati szint]*p5 TP-t kihívásból úgy, hogy legalább 15-ször nyersz.

Aukciós ház
X/ Lélekkút halászat
Lélekkút kisütésekor szintnyi dukátot is kapsz.

XI/ Megbízható munkaerő (p6)
Aukciós házban dolgozva szintenként p6 esélyed van extra dukát szerzésre. (p6 kb. 2-4)

Küldetés
XII/ Haszonleső (p7)
A szint*p7% bónusz LE küldetések teljesítésére.

Lélekkufár
XIII/ Törzsvásárló
Szintenként eggyel nő a kereskedelem szakértelem maximuma.

Kalandok
XIV/ Kristályoholista
Minden nap az első belépésedkor kapsz 1 fehér kristályitalt a képesség minden szintje után.

Statisztikák
XV/ Vitalitás
Maximális életpontod szintenként 1%-kal nő.

XVI/ Kondenzáció
Maximális varázspontod szintenként 1%-kal nő.

XVII/ Bosszú hidegen tálalva
Szintenként 5-tel nő a maximális portyapontjaid száma.

XVIII/ Nyomtérkép
Szintenként 5-tel nő a maximális cselekvéspontjaid száma.

Utólag jutott eszembe:
Epikus/Entitás
XIX/ Hősiesség
Szintenként +1% közelharci sebzés az epikus ellen.

XX/ Legendás hatalom
Szintenként +1% varázslat sebzés az epikus ellen.

No első nekifutásra nagyjából ennyi. Remélem az látszik, hogy a képességek korlátlan fejleszthetőségével itt valóban döntéshelyzet állna fent, ami tetszőleges mennyiségű AFP megszerzése után sem szűnik meg.
Pontszám: 7.64
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
107. hozzászólás - 2012.09.11. 11:02:10
Lehetne egy olyan AF tulajdonság hogy nem magamat hanem az ellenfelemet gyógyítom. Mármint azt akit meg akarok támadni, de neki momentán 15% alatt van az életpontja.
Jó, tudom hogy ez kiszúrás a gyengékkel, de azért ... szerintem megfontolásra érdemes.
Persze bizonyos korlátozásokkal. mondjuk max. 5-ször egy nap (hogy mi átlagos karakterek se sirjunk) vagy sok VP-be kerülne (a ráfordított VP 5%-t kapná meg ÉP-ként), esetleg az ilyen csatákért több TP járna (1,5-2-szeres)...

Másik tippem: A gyilkos szkarabeusz összezúzása.
Simán elképzelhető olyan csata ahol a varázslatom, vagy a fegyverem éppen telibe kapja ezt a tárgyat. Mondjuk 0,1% lenne a valószínűsége és rá kéne kattintanom előtte, hogy hátha sikerül.
Persze akinek van annak tuti, hogy nem tetszik, de... Nem én döntök.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 4.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új AF képesség tervek
108. hozzászólás - 2012.09.11. 11:32:29 (Válasz Giganticus #107 hozzászólására.)
Hehe, de szép is lenne... Azért térjünk vissza a realitás talajára
Skarabeuszos meg már van. Továbbá van biztonság esszencia, szóval nem nagy dolog már kivédeni a bogarat.


[edit]
Jó, tudom hogy ez kiszúrás a gyengékkel, de azért ... szerintem megfontolásra érdemes.

Nem a gyengékkel lenne kiszúrás, hanem mindenkivel aki szokott 15% alatt vadászni. Így is extrém magas egészség kell hogy 15%-on megússz egy kivégzést.
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.09.11. 11:35:44-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.54
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője