Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VU tali aukció
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
101. hozzászólás - 2011.10.25. 23:20:24 (Válasz Ddyy #94 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2011.10.25. 22:28:06
A fenti sorban mondjuk legyen valaki a Bö. Neki a szívósság öve kellett vón, de azt elviszi a mocsok A, akkor utána mi történik ha gyorsabb vadászatot szeretne vigaszágon és erre mondjuk 800-at szán, illetve hát egyefene kellene neki valami mézeskalácsszív amire meg 900-at adna? Passzol. Kérdés: ezzel akkor ő már többet nem is van versenyben? Ha nincs, akkor szopacs, mert azt ugye nem mondhatja h szivecske 900-ért.


Akinek olyan tárgy kellett a régi rendszerben, ami a lista vége felé szerepelt, az eddig is megszívta. Ki kellett hagynia az előtte levő összes tételt, abban a reményben, hogy van elég dukátja arra, amit elsősorban kinézett. Vadászcsizmát eddig sem vehetett az, akinek nem jött össze a szívósság öve, mert a csizma előbb lett elárverezve, mint az öv.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.74
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
102. hozzászólás - 2011.10.25. 23:26:48 (Válasz Ariel #101 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.10.25. 23:20:24
Akinek olyan tárgy kellett a régi rendszerben, ami a lista vége felé szerepelt, az eddig is megszívta. Ki kellett hagynia az előtte levő összes tételt, abban a reményben, hogy van elég dukátja arra, amit elsősorban kinézett. Vadászcsizmát eddig sem vehetett az, akinek nem jött össze a szívósság öve, mert a csizma előbb lett elárverezve, mint az öv.


Nem, nem. Itt nem erről van szó. MOST nem tudsz mit csinálni, mert ha öv kell, akkor allin, remény és azonnal buktad a kicsiket, mert annyiért soha a büdös életben nem veszed meg. Pont azért mert nem tudod h mit akar a következő. Egy katyvasz az egész. EDDIG ha nem volt sok dukátod, akkor mehettél a kicsikre, mert az éppen szükségszerű összeget költhetted rá függetlenül attól, hogy hol az öv.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.21
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
103. hozzászólás - 2011.10.25. 23:27:41 (Válasz Ddyy #98 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2011.10.25. 23:11:19
Annak meg mi értelme van, h felállítok egy listát, ahol a szívem vágya a a Joker, de mivel a 10. tárgyért csak 900-at adnék akkor csak 900 lesz a kezdőm.


Ha a jokert akartad megvenni, akkor pedig eleve lemaradtál az összes licitről a régi rendszerben, hiszen ez volt az utolsó tétel. Most annyiban változik a helyzet, hogy ha lemaradsz róla, még mindig eldöntheted, hogy választasz-e valami mást, vagy passzolsz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.74
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
104. hozzászólás - 2011.10.25. 23:30:29 (Válasz Ariel #103 hozzászólására.)
Ariel, nem értesz. Ne a régivel vesd össze, hanem foglalkozz azzal ami van.
Lesz egy halom kacat, meg egy csoport kiéhezve. Itt nincs olyan sorrend, mint a régin. Ott a tárgy döntötte el az árat, most pedig a dukát dönti el a tárgyat.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.69
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
105. hozzászólás - 2011.10.25. 23:32:14 (Válasz Ddyy #102 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2011.10.25. 23:26:48
Nem, nem. Itt nem erről van szó. MOST nem tudsz mit csinálni, mert ha öv kell, akkor allin, remény és azonnal buktad a kicsiket, mert annyiért soha a büdös életben nem veszed meg. Pont azért mert nem tudod h mit akar a következő. Egy katyvasz az egész. EDDIG ha nem volt sok dukátod, akkor mehettél a kicsikre, mert az éppen szükségszerű összeget költhetted rá függetlenül attól, hogy hol az öv.


Csak azt felejted el, hogy egyetlen tárgyat vehettél meg a liciten. Ha megvetted az első tételt 1 dukátért, akkor onnantól kezdve buktad a szívósság övét, bármennyi dukátod is maradt, mert nem vehettél másik tárgyat. Tehát egészen addig nem licitálhattál semmire, amíg az igazán fontos tárgy nem jött a sorban.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.65
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
106. hozzászólás - 2011.10.25. 23:33:50 (Válasz Ariel #105 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.10.25. 23:32:14
Csak azt felejted el, hogy egyetlen tárgyat vehettél meg a liciten. Ha megvetted az első tételt 1 dukátért, akkor onnantól kezdve buktad a szívósság övét, bármennyi dukátod is maradt, mert nem vehettél másik tárgyat. Tehát egészen addig nem licitálhattál semmire, amíg az igazán fontos tárgy nem jött a sorban.


Még mindig a múltban élsz, Ariel. Most nem ez van.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 6.21
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
107. hozzászólás - 2011.10.25. 23:41:31 (Válasz Ddyy #104 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2011.10.25. 23:30:29
Ariel, nem értesz.

De, értelek, bagóért akarsz kacatot venni.
Ha részt veszel a játékos versenyeken, színpadi vetélkedőn, kvízt fejtesz, stb, akkor épp elég "kacattal" és pár táppal zárhatod a napot. Nem hiszem, hogy pont az az egy plusz bigyó fog hiányozni amit a régi rendszerben meg tudtál volna szerezni, de az újban nem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
108. hozzászólás - 2011.10.25. 23:50:06 (Válasz Ariel #107 hozzászólására.)
Jajj. A bagóért kacat mindenre igaz. Az övre is. Miért adnál akár 200-al több dukátot valamiért, ha más nem licitál rá, vagy esetleg nem arra akar licitálni? De most komolyan? A lenti példánál maradva ha én vagyok A és az övre gyúrok, a B spec nem azt akarja de a C meg igen, akkor máris sokszázat buktam, mert nem tudhatom h a B nem az övet szeretné. Csak azt tudom h van neki sok dukátja.
A játékos 2000
B 1700
C 1500
D 1200
E 1100
F 900

Minimum 1800-at kell adjak érte, holott 1600-ért vihettem vón. A maradék 400-ból meg vehettem volna magamnak mézeskalácsszivet (a normál aukción).

Ezért mondtam, s ismétlem: Eddig a tárgy szabta meg az árat, most viszont a dukátmennyiséged szabja meg h mit vihetsz.
Vonatkoztass el kérlek az alacsony szintű holmiktól. Vagy tudod mit, ne is tedd. Te adnál értük sokkal többet, mint amennyiért akár valaha is elment?
A hozzászólást Ddyy módosította 2011.10.25. 23:52:38-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.03
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
109. hozzászólás - 2011.10.26. 00:04:42 (Válasz Ddyy #108 hozzászólására.)
Az aukció eddig sem az optimális licitálásról szólt, nem lépkedhettél egyesével, ott sem vehettél meg 3001 dukátért valamit, ha előtted már 3000 volt a licit. 50-100-al kellett ugrani.

Hogy adnék-e egy tárgyért sokkal többet, mint amennyiért valaha elment? Legutóbb 3500 dukátért vettem meg az aranytallért, úgy, hogy 3200-on volt a licit, de már nagyon untam, úgyhogy raktam rá +300-at. Remélem ez válasz a kérdésedre
A hozzászólást Ariel módosította 2011.10.26. 00:05:39-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.65
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
110. hozzászólás - 2011.10.26. 00:24:36 (Válasz Ariel #109 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.10.26. 00:04:42
Az aukció eddig sem az optimális licitálásról szólt, nem lépkedhettél egyesével, ott sem vehettél meg 3001 dukátért valamit, ha előtted már 3000 volt a licit. 50-100-al kellett ugrani.


Ezt most úgy mondod, mintha nem lennék vele tiszában. Tudom.

Idézet: Ariel - 2011.10.26. 00:04:42
Hogy adnék-e egy tárgyért sokkal többet, mint amennyiért valaha elment? Legutóbb 3500 dukátért vettem meg az aranytallért, úgy, hogy 3200-on volt a licit, de már nagyon untam, úgyhogy raktam rá +300-at. Remélem ez válasz a kérdésedre



Te valahogy mindig az ellenkezőjét teszed, mint amit kérek Tisztellek. Komolyan
"Vagy tudod mit, ne is tedd." Ezzel azt akartam mondani, h az alacsony szintű cuccokat vedd figyelembe a következő kérdésnél.
Megértelek h nem akartál szarakodni vele, de akkor és ott az aranytallérért ezt beáldozhatónak találtad. Feltételezem h ugyanezt az állatkiütősért már nem tetted volna széles mosollyal az arcodon, csak azért mert bár szeretnéd, de jobban szeretted volna az övet. Mert most itt effelé haladunk.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.03
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
111. hozzászólás - 2011.10.26. 00:28:07 (Válasz Ariel #109 hozzászólására.)
ja, igazad van, mert az első példa végül is arról szólt, bár valójában a második rész volt általam fókuszba tartva. Mindenesetre ha van több vágyad is, nincs pacsálás Gondolom én...
A hozzászólást Ddyy módosította 2011.10.26. 00:31:39-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.03
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
112. hozzászólás - 2011.10.26. 06:37:55 (Válasz Miklós #86 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.10.25. 20:47:44
Aki arra apellál, hogy majd 50 dukátért kap egy mentális burkot, mert az senki másnak nem kell, azért, mert korábbi talin már volt ilyen, hadd ábrándítsam ki. Ez csak akkor lenne lehetséges, ha azt mondanám, az aukció pl. így zajlik:
Hat tétel van, a Vadászcsizma, A szívósság öve, A mentális burok, a Karemium csapda, A Csontmutáció és a Joker.
A mentális burok a jelenlevők közül senkinek sem kell, mert a Karemium csapdára v a Jokerre tartogatják a dukátjaikat, ezért elviheted 50-ért. Ez így nagyobb öröm lenne, mint a fenti? Ha igen, akkor majd szavazz erre a verzióra...


300 lehetett az az 50, mert emlekeim szerint annyi volt mostanaban a kikialtasi ar.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.10.26. 06:40:08-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.93
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
113. hozzászólás - 2011.10.26. 06:39:31 (Válasz Kvnoemi #91 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2011.10.25. 21:12:57
És mi van a több azonos licittel? Hogy döntitek el a sorrendet? Esetleg ketrecharccal?


Holgyek eseteben iszapbirkozas is megteszi, de alapvetoen tamogatom.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.29
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
114. hozzászólás - 2011.10.26. 06:46:02
Azert Birka ervelese csak most kezd nalam lecsapodni. Azert legyen csak 6 tetel 20 helyett, mert igy majd tobben vihetnek haza vasarfiat. Que?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.95
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
115. hozzászólás - 2011.10.26. 06:54:19 (Válasz Ddyy #102 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2011.10.25. 23:26:48
Nem, nem. Itt nem erről van szó. MOST nem tudsz mit csinálni, mert ha öv kell, akkor allin, remény és azonnal buktad a kicsiket, mert annyiért soha a büdös életben nem veszed meg. Pont azért mert nem tudod h mit akar a következő. Egy katyvasz az egész. EDDIG ha nem volt sok dukátod, akkor mehettél a kicsikre, mert az éppen szükségszerű összeget költhetted rá függetlenül attól, hogy hol az öv.


Sztem nem ertetted meg amit Ariel irt. Ha meg nem volt az ov, akkor nem tudhatod, hogy eleg-e ra a dukatod. Pont annyira nem, mint az elozetes licit leadasanal. Ha a regi rendszerben ugy itelted meg, hogy nincs eleg dukatod az ovre, ezert a csizmara raprobalsz 800 dukattal, azt pont most is megeteheted. Nincs itt hiba.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.93
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
116. hozzászólás - 2011.10.26. 08:03:40
A Joker hogy is működik? Bármit lehet választani ami valaha szerepelt a AH aukción?
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.28
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
117. hozzászólás - 2011.10.26. 08:38:58 (Válasz Morzkod #115 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.10.26. 06:54:19

Sztem nem ertetted meg amit Ariel irt. Ha meg nem volt az ov, akkor nem tudhatod, hogy eleg-e ra a dukatod. Pont annyira nem, mint az elozetes licit leadasanal. Ha a regi rendszerben ugy itelted meg, hogy nincs eleg dukatod az ovre, ezert a csizmara raprobalsz 800 dukattal, azt pont most is megeteheted. Nincs itt hiba.


Kóc, most mivel mindenki bent van, -azok is, akik nem az övre mennek de mégis magas értékkel laknak ott-, most kevesebb dukáttal gyakorlatilag nem éri meg bejelentkezni rá. Hogy miért? Mert kényszerpályán vagy. Akinek sok dukátja van annak akkor is magasabb áron kell elvinnie valamit, ha épp kevesebbért is tudná, mert ott van az is, aki a Jokerre megy. Eddig tudtad: Joker, ment érte akinek kell, öv, ment akinek kell, most viszont egy olvasztótégely és tökéletes bizonytalanság az ábra. Neked is mondom, kiemelve, h ha mégis bepróbálod az allint, akkor kilőtted magad minden továbbiból, kivéve ha nem akarsz mellette mondjuk Jokert. De mivel a Joker most nerfelve lett, ezért már nem is annyira biztos az h én pl akarni akarom.

Nem jön le az összes eddigi mondandómból, h nem a régi mellett szólalok fel, hanem az új ellen???
Neked is mondom, h ne a múltat nézd. Nem jó az sem, főleg a kevés tárgy miatt sem, de még mindig sokkal reálisabb h én határozhassam meg h mennyiért akarok elvinni valamit, semminthogy egy kvázi félelmből emelt dukátmennyiség szabja meg az utamat. Ez nem választási lehetőség hanem kényszer.

108. hozzászóláaom.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.00
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
118. hozzászólás - 2011.10.26. 08:47:46
IV.

A fejlődés arany öve
a specializált tulajdonság fejlesztése 3%-kal kevesebb LE-be kerül)

Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül.

Inspirátor
A cselekvéspontokat az átlagnál gyorsabban regenerálod, attól függően, hogy szintben mennyire vagy lemaradva az élmezőnyhöz képest.
(naponta (max szint-te szinted)/2 plusz cselekvéspontot kapsz).

A szívósság öve
A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik (+1 harci kör)

Vadászcsizma
A vadászat ideje fél perccel csökken.

Kamikaze
Akkor is tudsz portyázni, ha életpontod 15% alatt van.

Karemium csapda
+1% esély lények foglyul ejtésére

Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

V.

Vadászcsizma
A vadászat ideje fél perccel csökken.

A szívósság öve
A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik (+1 harci kör)

Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül.

Karemium csapda
+1% esély lények foglyul ejtésére

A következő tárgyak csak az 1-3. világokon lesznek árverezve, az 5-ösön nem:

A rablás ezüst agyara
+14 max. EH (nem adódik össze a +10 AF képességgel)

30 AF pont
győzd elkölteni

Alternatív szimbólum
A kapott AF pontok mennyisége 10%-kal megnő

Kamikaze
Akkor is tudsz portyázni, ha életpontod 15% alatt van.

Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

VI.

Vadászcsizma
A vadászat ideje fél perccel csökken.

A szívósság öve
A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik (+1 harci kör)

Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül. VAGY
Mentális cburok
Nem tudnak rólad információt szerezni kémgömb segítségével

Karemium csapda
+1% esély lények foglyul ejtésére

Csontmutáció
Beidomított állataid alapszintje annyi lesz, mint a te szinted, de amennyivel nőtt az alapszintük, annyival csökken az aktuális.

Alternatív szimbólum
A kapott AF pontok mennyisége 10%-kal megnő

Kamikaze
Akkor is tudsz portyázni, ha életpontod 15% alatt van.

Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

Joker
Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen –a világodnak megfelelő- aukción.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.00
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
119. hozzászólás - 2011.10.26. 09:00:32 (Válasz Truth80 #116 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2011.10.26. 08:03:40
A Joker hogy is működik? Bármit lehet választani ami valaha szerepelt a AH aukción?


Idézet: Miklós
Joker Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen – a világodnak megfelelő – aukción, de nem szerepel ezen a listán.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.10.26. 09:01:04-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.95
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU tali aukció
120. hozzászólás - 2011.10.26. 09:00:32 (Válasz Ddyy #117 hozzászólására.)
Nem kell mindenáron allinolni. Eddig sem kellett, ha felmérted mennyit ér neked egy tárgy, ez emberenként változó. Tegyük fel nekem a Halálkristály szimpi,jönnek a optimantik a táp cuccokra betolnak 2-4k dukátot. Odaslattyogok és ráteszek 1500-at mert nekem ennyit ér meg. Ha ennyivel el tudom vinni elviszem, ha nem akkor majd legközelebb. Nem gondolom, hogy az a játékos aki rámegy a szívósság övére és betol 4k dukátot, amikor rákerülne a sor, de már nincs öv, mert jött Ariel és elvitt mégegyet 6k dukáttal, hogy ne fújja el a szél, akkor csak azért, hogy vigyen valamit nem fogja beáldozni az én kristályomra a dukátjait. Ez nem a játékon belüli aukció, ahol 12éves gyerekek játszák az agyukat a 100 dukátra, bár előfordul élőn pár iq harcos, de ők hamar odébb is állnak.

Ha meg neked is a Kristály kell és nekem is, neked 4k-d van nekem 1500am, és mindketten akarjuk, de nagyon, akkor gondolom el tudsz menni 1600ig és máris a tiéd, normál aukció.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.02
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!