Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
909 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
601. hozzászólás - 2020.01.26. 19:07:58 (Válasz shinigamikller #600 hozzászólására.)
Aktív szövetség keresése: keresd meg, hogy mekkora kutat tudsz viszonylag gyorsan feltölteni - toplista, szövetségek. Keress olyat amelyikben sokan vannak 10+ már valami. Nézd meg, hogy tele van-e a kút, ha igen akkor nagy valószínűséggel inaktívak. Ha nincs tele akkor kattintgasd végig a tagokat és nézd meg vannak-e harcoló állataik illetve az időszakos reliket: aki aktívabb annak most van: féléves bölcsesség kötet, féléves aukciós bérlet, szubplazma és ősdrágakő detektor esetleg irtoztató maszk. Ha megvan akkor írj a vezetőnek.

Aktív tagok: lsd.: időszakos relikek, illetve a bajnokira nevezettekből is tudsz szemezgetni.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
602. hozzászólás - 2020.01.28. 16:26:01 (Válasz shinigamikller #600 hozzászólására.)
A sok üzenet elküldését a program automatikusan tiltja, hogy ne lehessen a játékosokat spammolni. De az üzenetküldési limited lényegesen nagyobb, ha prémium tag vagy.
A játékosok aktivitását / inaktivitását azért nem lehet kijelezni, mert akkor tálcán kinálnánk a pókoknak azokat, akik épp beléptek. Viszont én úgy emlékszem, hogy azt megcsináltuk, hogy az aktívabb szövetségeket ajánlja fel először.
Amiket Gwindor írt, nagyon jók, köszönjük szépen!
Pontszám: 7.76
kedvelt tagLaszlo27Férfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
603. hozzászólás - 2020.02.06. 16:25:29
Örülők hogy ismételten a fizetős scripter csalóknak kedvez a játék.Írtam az ügyfélszolgálatnak de basznak az emberre.Innen látszik hogy csak a csókósnak van ebben a játékban helye.
Pontszám: 5.38
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
604. hozzászólás - 2020.02.06. 16:44:48 (Válasz Laszlo27 #603 hozzászólására.)
Más játékosokon és a játékkészítőkön élezed a nyelved. Erről szól minden fórumod.
Folyamatosak a sértő, bántó, mocskolódó, és (a nagyon finoman szólva) bárdolatlan, tuskó megjegyzéseid.
Az már szinte lényegtelen (pedig nem, nem az, ez a legfontosabb!), hogy nyelvtanórán tán sosem jártál; vagy ha mégis, nem tartottad fontosnak a nyelvet, amit a néped, a népünk használ.
Törölj kérlek.
Mindenkinek jobb lesz úgy.
Pontszám: 9.52
mindenki kedvenceLuffy17Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
605. hozzászólás - 2020.03.02. 18:21:30
A következő kérdést tettem fel kb több mint egy hete. És nem kerül elfogadásra. Szintet lépek lassan és a feladatokért járó jutalmat sem tudom így átvenni mert teljesítenem kell egy küldetést, de más küldetést ezen kivül nem tudok teljesíteni, a jelenlegi szintemen....

Hányadik szinten találkozhatsz a játékban a kárhozat vermével?

V6, Luffy

Lehet ez ügyben tenni valamit?
---
Pontszám: 5
fórumozóMowgli80Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
606. hozzászólás - 2021.03.28. 13:26:33
Anyázós üzenetek ellen lehet tenni valamit? Kap tiltás az illető, ha jelentem?
---
Pontszám: 5
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
607. hozzászólás - 2021.03.28. 17:54:37 (Válasz Mowgli80 #606 hozzászólására.)
Írj az ügyfélszolgálatnak (jobb felső sarok, Segítség gomb -> Levél írása az ügyfélszolgálatnak) és enyhe esetben/először kap néhány nap tiltást, súlyosabb/sokadik esetben hosszabb időre eltiltják.
Pontszám: 8.40
fórumozóMowgli80Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
608. hozzászólás - 2021.03.29. 19:41:56 (Válasz gabibácsi #607 hozzászólására.)
Igen, köszönöm, ez bejött.
---
Pontszám: 5
fórumozóCártusFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
belépő kódok elfelejtése
609. hozzászólás - 2022.08.06. 10:12:20
Tisztelt Ügyfélszolgálat

2022-08-03-án regisztráltam a V4-re a Gyémánt hordába mint "Fekete Nyíl".

Később felvételt nyertem a SUB ROSA szövetségbe.
Prémium tagságot váltottam. (OSKO875 H7-3218 FEKETE NYÍL )
A sikeres regisztráció után nem jegyeztem meg a belépéshez szükséges emailt és jelszót.
A következő napon nem tudtam sok-sok próbálkozás után sem be lépni. Főladtam.

2022-08-04-én szintén regisztráltam a V!-re a Gyémánt hordába mint "CÁRTUS "

Később felvételt nyertem a SUB ROSA szövetségbe.
A szövetségből INAKTÍVITÁS miatt "FEKETE NYÍLAT" kirúgtuk.

Újra Prémium tagságot váltottam. (OSKO875 H7-3223-CÁRTUS)

A kódokat természetesen föl írtam magamnak.

Szeretném kérni hogy "FEKETE NYÍL" nevű játékost INAKTIVITÁS miatt ki kellene rúgni és a számláján lévő ősköveket a jelenleg tovább játszó "CÁRTUS"-nak át utalni szíveskedjenek.

Köszönöm.
---
Pontszám: 5
kedvencMákvirágNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
610. hozzászólás - 2022.09.01. 20:29:30
Üzenetváltás az ügyfélszolgálattal:

2022. Aug. 23. 19:43Mákvirág
Szia!
Már a második hete nem tudunk részt venni a szövetségi bajnokságban, pedig a feltételeknek megfelelünk. A három nem piros játékosunk Vulkan11, Lady of Diamonds és én.
Lady 14.-e előtt néhány hétig piros volt, de azóta újra naponta belép a játékba.
Mákvirág
2022. Aug. 24. 09:55István
Szia.

Jelenleg futó bajnokságba nem tudtok menet közben becsatlakozni. Meg kell várni, hogy végetérjen, akkor tudtok nevezni a következőre.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2022. Aug. 24. 19:54Mákvirág
Szia!
Azt megértem, hogy menet közben nem megy, de nem mi nevezünk, ezt (gondolom) a program intézi.
Miután kétszer kimaradtunk, mi a biztosíték, hogy a jövő héten nem fogunk ismét kimaradni?
Ha ez egy programhiba, akkor továbbítani kéne a rendszergazdának.
Mákvirág
2022. Aug. 25. 09:25István
Szia.

Nem programhiba. Kezdettől fogva igy működik. Amikor lezárul az előző bajnoki, utána lehet nevezni az újra.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
2022. Aug. 25. 20:15Mákvirág
Szia!
A szavakon lovagolsz, de nem ez az érdekes.
Idézek a leírásból:
"A szövetségi bajnokságra minden aktív szövetség automatikusan benevez, amelynek van legalább 3 olyan 20+ szintű tagja, akinek az aktivitása nem piros."
Nekünk már két hete van 3 db 20+ szintű játékosunk, akinek az aktivitása nem piros. Utánanéztél-e már, hogy ennek ellenére már kétszer miért nem neveztünk automatikusan?
Van esetleg még valamilyen más kritérium is, amit a leírás nem említ?
Mákvirág
2022. Aug. 26. 09:10István
Szia.

Semmi. Ha megfeleltek a kritériumnak akkor nevezni fogtok ha végetért a jelenleg futó bajnoki.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Üzenem Dikó Istvánnak, hogy harmadszorra sem neveztünk be, mert természetesen van további kritérium: egyik nem piros játékos sem lehet katakombában.
Azt tudomásul veszem, hogy mindenki tapasztalja ki magának a szabályokat, de ha mégis valamit kérdezünk, arra nem ártana korrekt választ adni.
Pontszám: 7.50
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
611. hozzászólás - 2022.09.01. 22:58:21 (Válasz Mákvirág #610 hozzászólására.)
Egy szövetségi bajnokság világtól függően 4-5 hétig tart.

Ha az indulásakor nem feleltetek meg a feltételeknek, akkor meg kell várnotok a végét.
Pontszám: 9.42
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
612. hozzászólás - 2022.09.02. 11:03:22 (Válasz Mákvirág #610 hozzászólására.)
A v1-en most a Forduló: 4 / 5, tehát 09.12-én zárul. Ekkor kell mindenkinek belépnie. A katakombában is maradhat. Tehát az SZB-hez csatlakozni másfél-két havonta lehetséges.
Pontszám: 9.40
kedvencMákvirágNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
613. hozzászólás - 2022.09.02. 20:03:37
Köszönöm a válaszokat. Ha az ÜSZ is leírta volna a válaszában, hogy az 5 forduló végét kell kivárni, nem puffogtam volna itt a fórumban.
Pontszám: 7.50
fórumozóRhiannonXFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
614. hozzászólás - 2022.12.19. 17:45:22
Érdeklődnék hogy a Dec. 16.-án küldött azonnali utalásom megérkezett-e már, mert az őskövek még nem jöttek.
Véremből vért és könnyet senki sem fakaszthat büntetlenül!
Pontszám: 5.83
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
615. hozzászólás - 2022.12.20. 16:00:57 (Válasz RhiannonX #614 hozzászólására.)
Írd meg az ügyfélszolgálatra az információkat a befizetésről (milyen névről, paypal v utalás volt, stb), és utánanézünk.
Pontszám: 8.94
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője