Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
kedvencGerMeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
221. hozzászólás - 2012.04.26. 11:07:53
Köszönöm a gyors válaszokat!
Sajnos az tulajt nem ismerjük a játékon kívül, de remélem lesz annyi esze, hogy felreggel egy másik játékosként, és ír nekem, vagy a Hq-hoz fordul!
Mindenesetre köszönöm a megnyugtatást!
Pontszám: 8.08
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
222. hozzászólás - 2012.04.26. 11:49:44 (Válasz GerMe #221 hozzászólására.)
Ha esetleg magától nem próbálkozik írjatok neki emailt - amennyiben nem magától törölt.
Ha nincs meg a címe, de a JV-k szerint is jó esély van a feltörésre, akkor vagy megadják nektek a címét vagy még valószínűbb, hogy ők írnak neki.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.08
fórumozóFatianegraFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
223. hozzászólás - 2012.09.03. 09:13:36
Sziasztok az én problémám,az hogy elirtam a kódot őskővásárlásnál.Már irtam az info@végzetur.hu-ra,és a ugyfelszolgalat@voxinfo.hu-ra is,de hiába klikkelek a linkekre,nem jön be,de nem adtam fel,hanem a gmail cimemről irtam nekik,de az eggyik cimet felsem ismeri,a másikról pedig számomra értelmetlen betük,és számok halmaza,jött angolul.Az SMS-t erről a telefonszámról küldtem:0620-2401291 A dátum:Aug 24.07:17:47. Arossz kód szövege:osko30 HB-31843-VIDÁM. A Helyes kód a következő lett volna:osko30 H8-31843-VIDÁM. Legyetek szivesek seggiteni abban,hogy kihez,vagy hová irhatnék annak érdekében,hogy jóváirják a kifizetett 60 őskövet.kétszer küldtem el egymás után a rossz kódot.
Pontszám: 5
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
224. hozzászólás - 2012.09.03. 09:39:34 (Válasz Fatianegra #223 hozzászólására.)
info@vegzetur.hu

Ide írj!
Pontszám: 6.16
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
225. hozzászólás - 2012.09.04. 13:31:44
továbbra is rosszul működik a szövetségi küldi befejezése.
Baraty manuálisan szokta beírni a helyes értékeket.

Most viszont, h szabin mi lesz?
várjak 5 napot és ne vegyem fel a jutalmat? lelépett csp pp pedig számol a küldisorban?
Pontszám: 8.43
kedvencSzulaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
226. hozzászólás - 2012.09.04. 13:44:24
jaja, sürgősen valami megoldást kellene találni... nem manuálisan bohóckodni.
v2: Agnus Dei, Sötét Mágusok
Pontszám: 8.39
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
227. hozzászólás - 2012.09.04. 13:49:05
nálam se volt jó szintén, 3szoros jutalom helyett csak 2-szeres jutalmat kaptam meg, mint a társaim. Kérjük minél gyorsabban javítsátok.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.13
népszerűRohhonurFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
228. hozzászólás - 2012.09.13. 15:30:12
nem tudom, hogy hová írjam, de épp most licitálok egy állatfelszerelésre, és amikor felüllicitáltak, nem kaptam vissza a dukátomat, tehát nem tudok tovább licitálni. hová tűntek? kérném sürgősen vissza...
Pontszám: 7.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
229. hozzászólás - 2012.09.21. 14:53:26
Fórum moderétor, ha van rá módja nevezze már át ezt a topikot vélemények az ügyfélszolgálatról-ra.

Egyúttal leírom, hogy több ízben kipróbáltam, és nagyszerűen működik, roppant elégedett vagyok vele.
Pontszám: 7.02
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
230. hozzászólás - 2012.09.24. 10:25:42
Átlagosan mennyit kell várni egy probléma megoldására?
Pontszám: 7.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
231. hozzászólás - 2012.09.24. 11:47:49 (Válasz Yaksee #230 hozzászólására.)
Az van a leirasban, hoyg egy munkanapon belul. Mondjuk a hetvegen jelzett hibakra meg nem kaptam valaszt, pedig lassan del. Sot, ha jol ertem a rendszert bele se neztek.
Pontszám: 7.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
232. hozzászólás - 2012.09.24. 11:51:32
Gondolom 1 napon belül válaszolnak és problémafüggő, mikorra javítják. Nekem hétvégi problémára is válaszolták már, de az általam jelzett bug nem 1-es prioritású és alapvetően játéktechnikailag senkinek sem okoz problémát.
Pontszám: 7.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
233. hozzászólás - 2012.09.24. 17:25:03
No 3-bol 2 valasz, 1 javitva, 1 felirva a javitandok listajara. Viszont a harmadik kerdesnel az igert egy napos hataridon belul nem jott valasz.
Pontszám: 7.02
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
234. hozzászólás - 2012.09.24. 17:33:40
Én is kipróbáltam a rendszert.
A vasárnap este 18:43-kor feltett kérdésemre 30 perccel később már meg is kaptam a választ!
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.80
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
235. hozzászólás - 2012.09.24. 18:12:11
3-at én is írtam... 1-et szombaton, 2-öt ma délelőtt. A maik megválaszolva (egyik felírva a javítandók listájára - bár ez szerintem sablon szöveg). A szombatit még el sem olvasták. Kronológia, no...
Pontszám: 7.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
236. hozzászólás - 2012.09.26. 16:22:00
Státusz.
Vasárnapi üzenetem: feldolgozás alatt.
Ma reggel munkaido elotti uzenetem a munkaidő letelte után: új.

Sajnos úgy érzem, hogy ahogy múlik a kezdeti lelkesedés, úgy fordul bukóba ez az egy napos válaszidő. Pedig nem halna bele senki, ha lenne odaírva, hogy három napos válaszidő, de talán sikerülne tartani.
Pontszám: 7.02
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
237. hozzászólás - 2012.09.28. 21:49:46
A következő kéréssel fordultam az ügyfélszolgálathoz:

"Hejhó, annak idején megvettem az Alkalmazkodás tekercsét és Transzplantációra raktam a +5-öt kényelmi okokból.
Később megvettem a Huzalozott reflexeket is, ami viszont az előző vásárlást értelmetlenné tette.
Ennek okán szeretném visszakérni a Transzplantációmról az állandó +5 értéket, hogy másra használhassam fel azt a lehetőséget.
Előre is köszi."


Erre a következő választ kaptam:

"Ha lefelejted a szakértelmet, akkor visszairjuk a Tekercset, és el tudod másra használni.
Ha megtörtént a felejtés, akkor értesits minket."


Felvittem a felejtést a szükséges értékre, de a Transzplant nem jelent meg lehetőségek között, amit meg is írtam válaszként. A következő üzenet érkezett:

"Sajnos történt egy kis félreértés. A Transzplantációból nem lehet lefelejteni. Amit tudunk tenni, hogy a felejtésedet visszaállitjuk az eredetire, és a ráköltött LE-t is visszairjuk.
Remélem megfelel ez a kompenzáció."


Ez meg is történt, oké. Miután ezt a plusz kört letudtuk megkérdeztem, hogy akkor az eredeti kérés teljesíthető-e a Tekerccsel kapcsolatban.

Ezt kaptam:
"Nem látok itt semmit amit az Alkalmazkodás tekerccsel kapcsolatban kérdéztél volna?
Mi lenne a kérdésed?"


Erre bekopiztam ismét az elsőként írt üzenetet (mindez ugyanabban a tiketben történt, tehát én nem írtam mindenre új kérést, hanem az első tikethez írtam mindig választ.

Ez jött:

"Nem, sajnos ez nem lehetséges. Nem tudjuk a Transzplantációról visszaadni a +5-öt, mivel azt lefelejteni sem lehet."

Ezt írtam:

"Na de a Felejtésről is vissza tudtátok állítani az eredeti értéket, pedig azt se lehet lefelejteni, akkor ez most hogy van?"

Válasz:

Ez úgy van, hogy a Transzplantációt régóta használod, aminek élvezted eddig is az előnyeit. (Ha nem lettek volna, akkor nem is raktál volna rá anno). Ezért nem állitjuk azt vissza, mivel az a szabály szerint nem lefelejthető amúgy sem. Ennek ellenére, tettünk egy kis engedményt, a Felejtést visszaállítottuk és visszakaptad az LE-t is. Kérlek elégedj meg ennyivel.

Válaszom:

"Még jó hogy visszaállítottátok a Felejtést, mivel ti mondtátok, hogy felejtsem le a Transzplantot és akkor visszakaphatom a Tekercset.
Elég vicces ez így jelen formájában, hogy finom maradjak."


Válasz:

"Sajnálom, hogy továbbra is elégedetlen vagy, de ennél többet nem tudunk tenni."

Az erre írt válaszom, amire kíváncsian várom a reakciót:

"De most így őszintén. Mivel kellene elégedettnek lennem? Hogy megígértek valamit, amit elbasztok és utána kijavítjátok a hibátokat, az ígéretetekre meg szartok? Ezek közül melyik rész az amivel elégedettnek kellene lennem?
Ahhoz képest, hogy eddig kb 40 rugót toltam ebbe a játékba ne haragudj de ez minősíthetetlen amit itt előadtatok."




A problémám nem az hogy nem kaptam vissza a Tekercset, hanem az, hogy átbasznak és picsának néznek.
Köszönöm, hogy elmondhattam.
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2012.09.28. 21:52:25-kor
Pontszám: 8.14
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
238. hozzászólás - 2012.09.28. 22:36:43 (Válasz Tigristappancs #237 hozzászólására.)
LOL!
Nem, nem basztak át, a másik feléről nem nyilatkozom.

Igen, történt hiba az Ügyfélszolgálat részéről. Aki először válaszolt, vagy nem tudta, hogy a transzplantot nem lehet lefelejteni, vagy elnézte hogy melyik szakértelemről van szó.

Ezt a következő levélben el is ismerték, maximálisan kárpótoltak is érte. Hol itt az átbaszás?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.00
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
239. hozzászólás - 2012.09.29. 00:28:07 (Válasz Lanmandragoran #238 hozzászólására.)
Átbaszás tényleg nincs mint ahogy bocsánatkérés se. Helyette van a saját hibájuk kijavítását 'engedménynek' említő mondat. Priceless!
Hype, v1
Pontszám: 8.30
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
240. hozzászólás - 2012.09.29. 01:53:25
Azert az se semmi, hogy valaki az +5-oket akarja pakolgatni az eppen aktualis szeljaras szerint.
Pontszám: 7.81
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!