Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
241. hozzászólás - 2012.09.29. 11:48:30 (Válasz Kocos #240 hozzászólására.)
Ezen lepődtem meg én is

Ennek ürügyén szeretnék 20 pontot a tauróról az erőre tenni, mert most azon van a spec. Köszi. Nem? Miért nem? Már 8000 csillió pénzt költöttem a játékra, mindent meg kell tennetek amit mondok, mert ha én nem vagyok akkor semmi nincs.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.40
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
242. hozzászólás - 2012.09.29. 19:36:28
Én azon lepődtem meg, hogy az ügyfélszolgálat nincs tisztában a játék szabályaival ez után hibás döntéseket hoz, megígéri a kérés teljesítését a játékosoknak majd utána minden további nélkül visszavonja azt és ezzel még elégedettnek is kellene lenni.

A taurós példa nyilvánvalóan irreleváns, hiszen vegyük észre, hogy az én esetben nem alapfunkciókról beszélgetünk, hanem egymás hatását kioltó fizetős tartalmakról.

Az átbaszás ott van, hogy ha én megígérek valamit akkor azt betartom és nem változtatgatom a véleményemet. Ez különösen fontos egy üzleti vállalkozás esetében. Legalábbis ahonnan én jövök ott így van.
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2012.09.29. 20:01:58-kor
Pontszám: 7.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
243. hozzászólás - 2012.09.30. 16:58:31 (Válasz Tigristappancs #242 hozzászólására.)
Valamit félreértesz. Az üsz ígért valamit, ami a játék szabályain belül nem lehetséges. Erre utólag rájött, az emiatt bekövetkezett károdat megtérítette és jelezte, hogy ezt mégsem lehet megcsinálni, kvázi elismerve a tévedését, de nem a játék szabályait fogják az igényedhez szabni, hanem a játék szabályaihoz kell szabnod inkább az igényeidet. Elnézést is kértek a tévedésükért.
Hiába vered az asztalt, se neked, se másnak nem lehet a transzplantot lefelejteni (és még néhány szakértelmet). Mitől tennének veled kivételt? A +5-öt meg egyszer saját akaratodból ráraktad, sokáig használtad, mindemellett ez nem növeli a többi szakértelem költségét.
Másnak is előfordult már, hogy valamire rárakta a +5-öt, majd később nem kellett neki a szaki és lefelejtette, de a +5-öt nyilván nem rakhatja tovább. (Konkrétan velem is előfordult, de tudomásul vettem, hogy a fontos szakik +5-özésével 10 szintet csúszok.)
Pontszám: 8.45
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
244. hozzászólás - 2012.10.01. 08:51:39 (Válasz Craslorg #243 hozzászólására.)
Tigrincs szerintem belelovalta magát a dolgokba ezért írta amit, de az tény, hogy majdnem bocsánatot kérni (egy olyan hibáért amit nem lett volna szabad véteni, így jogosan várt volna egy "elnézést"-et a kártérítésen kívül, mivel a kártérítés nem gesztus, hanem kötelesség volt az eset körülményeit figyelembe véve, amennyiben az idézetek pontosak voltak) az pont ugyanannyi, mint majdnem fizetni a játékért.

Tanulság sokadszorra: a játékot képviselő és abban segíteni kijelölt összes behós munkatársnak ismernie kéne a játék minden részletét, legalább annyira, mint a játékosoknak. Van pár mindenki által jól ismert név akikre jobban hallgatnak a pirosak, tartsatok nekik játékismereti szakkört
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
245. hozzászólás - 2012.10.02. 06:30:08
Vajon azt, hogy az új ügyfélszolgálati rendszer nem működik hova kell megírni?
Pontszám: 7.02
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
246. hozzászólás - 2012.10.02. 07:42:35 (Válasz Kocos #245 hozzászólására.)
A Beholder Kft. postacíme: 1680 Budapest, Pf. 134.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
247. hozzászólás - 2012.10.02. 07:59:27 (Válasz Kocos #245 hozzászólására.)
Valamit sajnos elbűvészkedett a rendszergazda este de már javitotta, most megy, elnézést kérünk.
Pontszám: 8.04
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
248. hozzászólás - 2012.10.02. 11:19:23 (Válasz Craslorg #243 hozzászólására.)
Én kérek elnézést, amiért fizető ügyfélként problémám van azzal, hogy a szolgáltatás ügyfélszolgálata amire befizettem először rossz információt ad, utána hülyének néz aztán hazudik és még elégedettnek is kellene lennem ezzel.

Nyilvánvalóan ezt a játékot hobbiból csinálják, nincs szükség fizető ügyfelekre, mert ha így lenne akkor a normálisan működő cégeknél egyrészt sűrű bocsánatot kérnek, már az első hiba után, nem még halmozzák azokat, másrészt ha van némi üzleti érzékük akkor kedvezményt adnak a követező befizetésre. De nincs.
Pontszám: 6.42
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
249. hozzászólás - 2012.10.15. 07:14:28
Az ÜSZ és a játék rendszerideje 5 perc eltéréssel operál, nem hiszem, hogy ez különösebb gondokat okozna csak véletlenül észrevettem
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.43
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
250. hozzászólás - 2012.10.15. 09:07:53
***Nem ide...
A hozzászólást Aurri módosította 2012.10.15. 09:08:20-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.76
fórumozóExminsterFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
251. hozzászólás - 2012.10.16. 17:11:34
Megnéznétek mi lehet a gond?
Az állataim nem kapnak se győzelemnél se a kenelben eltöltött gyakorlatozás alatt tp t.Köszönöm.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
252. hozzászólás - 2012.10.16. 17:13:21 (Válasz Exminster #251 hozzászólására.)
Exminster: A játékban a jobb felső sarokban a szép nagy sárga SEGÍTSÉG feliratot keresd! A másik topicban is erről írtam.
Pontszám: 7.68
fórumozóExminsterFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
253. hozzászólás - 2012.10.16. 17:19:28 (Válasz Craslorg #252 hozzászólására.)
Köszi végül leesett! Bocs!
Pontszám: 5
népszerűRohhonurFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
254. hozzászólás - 2012.10.17. 19:50:49
Tanulságképpen megírom ide a fórumra, hogy a játékvezető(k) hogy állnak a hibákhoz, a játékosokhoz. Bemásolom a levelezésemet az info@vegzetur.hu címmel.

Első eset:
Én:
"szia! nagy bajom van, ugyanis ma szerettem volna elvinni az isteni hám nevű állatfelszerelést. erre gyűjtöttem a dukátokat már jó ideje. licitáltam is, azonban egyszer csak nem kaptam vissza a dukátjaimat, miután valaki többet licitált nálam. innentől kezdve esélyem sem volt megszerezni a felszerelést, azóta sem kaptam vissza a dukátokat. így most se dukát, se felszerelés. szeretném, ha tennétek valamit ez ügyben. különösen rosszul esik, hogy nem tudtam megszerezni a tárgyat, pedig lett volna annyi dukátom, vagy ha nem, tudtam volna annyit még szerezni, hogy elvigyem.
előre is köszönöm a segítséget
világ1
Rohhonur"

Válasz:
"Szia.
Visszairtuk a dukatjaidat.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dikó István
Végzetúr játékvezető
info@vegzetur.hu"

Én:
"köszönöm, de ezzel nincs megoldva a dolog, ugyanis elveszítettem a lehetőséget a licitálásra... szerettem volna licitálni. legközelebb állatfelszerelés hetek múlva lesz."

Válasz nem érkezett, arra nem méltattak, hogy bármit is írjanak erre.

Második eset:
Én:
"szia!
a legutóbbi kvízolimpián az egyik kérdést elrontottam, de rossz válasz van megjelölve jónak.
a kérdés:
Mennyivel szabad lakott területen kívül átmenni vasúti átkelön?
40 km/h
50 km/h
60 km/h
amennyivel biztonságosan belátható a sinszakasz

túllépve a két helyesírási hibán, valamint azon, hogy ez a kérdés spec, megjelöltem az utolsót, mint a szabályhoz legközelebb állót. ehhez képest a jó válasz a 40 km/h lett. nem tudom, mikor íródott a kérdés, de 2010-ben módosult a szabály. itt olvasható az új: http://www.kreszdoktor.hu/kozlekedes_vasuti_atjaroban.php
eszerint: "A vasúti átjárót megközelíteni csak fokozott óvatossággal szabad"
az amúgy is rossz megfogalmazású kérdésnél véleményem szerint az utolsó válasz áll ehhez a legközelebb. a kvízolimpia eredményéből látszik, hogy ha ez a kérdés is jó, akkor kvízmedált kapok, így viszont nem. úgy gondolom, ezek alapján jogtalanul nem kaptam meg a medált, így az a kérésem, hogy írjátok jóvá nekem ezt a medált.
karakter: világ1/Rohhonur
köszönöm
aláírás"

Válasz:
"Szia.

Igen, időközben ez a kvizkérdés válasza megváltozott, ezt most javitottam.
Sajnos nem tudjuk jóváirni a kvizmedált. Több mint 200000 kvizkérdés van az adatbázisunkban, amelyeket rendszeresen ellenörzünk, javitunk, frissítünk. Ennek ellenére mégis kb. 99.5%-a hibátlan a kérdéseknek. Ez sajnos benne van a pakliban, hogy valaki egy ilyet fog ki.
Viszont kvizolimpia 2 hetente van, mindegyiken 7-7 medált osztunk. Ha most ilyen jól szerepeltél, legközelebb biztosan fog sikerülni.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dikó István
Végzetúr játékvezető
info@vegzetur.hu"

Én:
"szia!
ez egyáltalán nem fair, már a második eset, hogy önhibámon kívül nem jutok hozzá ahhoz, amit szeretnék és annyit nem mondasz, hogy bocs. azt hiszem, a játékosok megérdemelnék, hogy tisztességesen bánjatok velük. ez a kvízmedál most jár nekem, jól válaszoltam a kérdésre, arról nem tehetek, hogy rossz a jónak megjelölt válasz. ti viszont tehettek róla, mert ti ellenőrzitek. a mai napig olyan kérdések kerülnek be az adatbázisba, hogy el se akarom hinni, tragikus helyesírással (pl. tegnap volt egy újonnan feltett kérdés, legalább 6 hiba volt benne, mégis elfogadtátok jónak), vagy speciális tudást igénylő témakörben. a másik eset, csak, hogy emlékeztesselek, az volt, amikor hirtelen nem kaptam vissza a dukátjaimat, amikor licitáltam, pedig lett volna annyi, amennyivel végül megnyerték. annyit dobtál oda, hogy visszaadtuk a dukátjaidat. se elnézést, se semmi. a levelemre, hogy ez így nem járja, nem is válaszoltál. felmerül a kérdés, vajon véletlen volt, hogy eltűntek a dukátok?
kíváncsi vagyok, a többi játékos mit szól majd ehhez...
aláírás"

Ezt ma, munkaidő után írtam, erre még nem jöhetett válasz.

Összefoglalva tehát: licitálás közben eltűntek a dukátjaim (sokszor visszakaptam, egyszer csak nem), se bocsánatkérés, se "kártérítés". Kvízolimpián jól válaszoltam minden kérdésre, egyiknél rossz válasz volt megjelölve, emiatt nem kaptam medált, pedig nem sok telitalálatos kitöltés volt, se bocsánatkérés, se "kártérítés".
Sajnos, megtehetik, hogy így viselkednek, mert én úgysem tehetek semmit, legfeljebb abbahagyom a játékot, amit nem akarok, de nem is hiszem, hogy érdekelné őket, a fentiek alapján.
Pontszám: 8.07
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
255. hozzászólás - 2012.10.17. 20:39:22
ez olyan helyzet, amikor a jatekvezetes reszerol rossz es rosszabb valasztasi lehetoseg van. meglehetosen kovetkezetesen kezelik ezeket a hibakat, nyilvan szamodra igazsagtalannak tunik, de tobbet nem oszthatnak, az csak visszaelesekhez vezetne, mastol el nem vehetik.Csak gondolj bele, mennyire lennel kibukva, ha megnyerted volna az isteni hamot, majd 2 nap mulva elveszik, mert egy masik jatekos bugra hivatkozott.....kviz medal detto.

irom mindezt ugy, hogy engem is ert hatrany olyan dolog miatt,amit kesobb bugnak nyilvanitottak.frissen szar erzes, 1 honap mulva mar nem fog erdekelni, ha szorakoztat es kikapcsol a jatek, emiatt butasag abbahagyni, a jatekvezetes amugy is immunis lehet erre a fenyegetozere, nem keveset hallhattak mar
Pontszám: 9.14
népszerűRohhonurFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
256. hozzászólás - 2012.10.17. 20:54:26 (Válasz Koklerke #255 hozzászólására.)
a licitálásnál nem tudom, mi lett volna a megoldás, az nem, hogy én is kapok egyet, mert nem tudom, hogy aki megnyerte, annak mennyi volt, nem biztos, hogy én nyertem volna. egy bocsánatkérés viszont minimum dukált volna.
a kvízmedálra fenntartom az igényemet, ugyanis tuti kaptam volna, ha az a kérdés nem rossz. abban nincs semmi feltételes.
nem fenyegetőzöm azzal, hogy abbahagyom, egész egyszerűen rossz szájízzel játszok tovább, ami felveti, hogy inkább abbahagyom.
Pontszám: 7.16
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
257. hozzászólás - 2012.10.17. 22:30:38 (Válasz Rohhonur #256 hozzászólására.)
Tuti kaptál volna? Miért, ez volt az 50. kérdés, előtte már megválaszoltál negyvenkilencet? Ha olyan nagyon jól teljesítettél volna, és olyan kevés tökéletes megoldás volt, akkor 49 válaszra is megkaptad volna a medálodat. Nekem és másik hét embernek sikerült, vagyis nem lehetetlen. De ha korábban rontottál, nem az utolsó kérdést, pusztán csak feltételezés a részedről, hogy ha az sikerül akkor tökéletes lett volna.
Feltételezés alapján pedig nem osztanak medált
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.00
népszerűRohhonurFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
258. hozzászólás - 2012.10.17. 22:45:18 (Válasz Lanmandragoran #257 hozzászólására.)
úgy látom, nem érted. volt 50 jó válaszom. ha a díjazottak között van 49 jó válaszos, akkor 50-re mindenképpen medált kapok. mivel 5 telitalálatos volt és 7 medált osztanak, 50-re akkor is kapok, ha mindenki <12 medálos. amúgy a 49. kérdés volt. és még egyszer mondom: NEM RONTOTTAM!
1. Clanner 50 497 1 kvíz medál
2. Fiki mano 50 532 már 12 medálja van.
3. F14jpg 50 682 már 12 medálja van.
4. Cdertgbv 50 695 1 kvíz medál
5. Maatkare 50 852 már 12 medálja van.
6. Calamagrostis Epigeios 49 267 már 12 medálja van.
7. Armillariella 49 366 már 12 medálja van.
8. Marcsa 49 462 már 12 medálja van.
9. Mahaf 49 568 1 kvíz medál
10. Sapphyre 49 587 1 kvíz medál
11. StevZ 49 599 1 kvíz medál
12. ArraSails 49 657 1 kvíz medál
13. Sirkan 49 659 1 kvíz medál
Pontszám: 7.16
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
259. hozzászólás - 2012.10.18. 06:06:41 (Válasz Rohhonur #258 hozzászólására.)
És itt hol látszik a Te eredményed? Mert az alján kéne mutatni a Tiédet is. Azt is idemásolhattad volna, hogy lássuk, igenis, Neked 49 jó válaszod volt, csak épp idő miatt lecsúsztál a többiek 49 jó válaszával szemben... (nem mintha számítana, mi úgysem tehetünk Érted semmit, max. jogosnak gondoljuk a véleményedet)
Pontszám: 6.82
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
260. hozzászólás - 2012.10.18. 07:03:23 (Válasz Rohhonur #256 hozzászólására.)
A felháborodásod érthető, de a játékvezetés megtette mindkét esetben, amit meg tudott. Dukátokat visszaírta. Nem tudom, az eredeti levelet mikor írtad nekik, mert a dát6um nem derül ki, de a szövegezéséből ítélve már a licit lejárta után, amennyiben még a licit lejárta előtt írtál volna és még van a végéig 1-2 nap, ugyanígy visszaírják és licitálni is tudsz. Ha a tárgy ritka, akkor 2 és fél hónap, ha gyakori, akkor ennél jóval hamarabb pörög ki újra, majd akkor megveszed.

A kvízzel pedig - ha visszaolvasod a topikokat, amelyek a kvízolimpiáról is szólnak - többen jártak már így, hogy egy rossz kérdést kaptak, amire nem volt jó válasz (tippelni kellett), rossz válasz volt jónak jelölve vagy más gond volt vele. Jelezték itt és legközelebb 2 hét múlva vagy 4 hét múlva összehozták a kvízmedált, a kérdést meg nagy valószínűséggel törölték vagy javították a háttérben.

Lépj túl rajta, jelezted a gondot, amit tudtak megtettek ez alapján és remélhetőleg a bugok se fordulnak elő legközelebb.
Pontszám: 6.79
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!