Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
841. hozzászólás - 2020.09.01. 11:56:54
Egy a lényeg csaltál és nagyon mert így tudtad használni az szövetségi bajnokságot ha nincs a plusz 3 karakter akkor nem vagy hozzá jogosult
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.28
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
842. hozzászólás - 2020.09.01. 12:27:11 (Válasz Unr34l #841 hozzászólására.)
Emlekszunk meg a Lelek Seb Klanra V1-en? Omen01 anno igy jatszott kb. 4 even keresztul. Megismetlem 4, azaz NEGY even keresztul. Akkor ez nem volt csalas, sot V3-on is volt 2 ilyen szovetseg is. Erdekes hogy ez csak most lett csalas, eddig nem volt az...

No de Kleopatra es Popeye egy pár akiknek gyermekuk szuletett es kesobb szeretnek majd folytatni a jatekot. Beszeltem veluk telefonon, majd ok megoldjak a problemajukat en mar nem tudok tenni semmit ez ugyben.
Egyebkent milyen szar dolog mar ez nem? Roninnal anno segitettunk nekik es benntartottunk 2 karaktert a jatekban... Ha nem viszik tovabb a karakteruket, jon majd Rozslik szintur es tarsai azoknak akik a kornyekukon vannak... Sokat nyert most igy a jatek. Olyan sokat artott ez a rendszer NEKTEK ugye...

Nincs gond, beugrok majd egy kisebb szovtesegbe SZB-re, aztan foglalkozik mindenki amivel akar....
V3-Alíz
Pontszám: 5.44
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
843. hozzászólás - 2020.09.01. 12:37:02 (Válasz Dozer #842 hozzászólására.)
Volt ott egy régi utolsó aktív Ronin-os tag aki tartotta Ti vagyis Te meg a tovább vitt karakterek szépen kiraktad hogy tud azt csinálni amit csináltál.

Igen emlékszem rá , törölt is Ómen01 mert ott annyira durván tolták hogy már a vak is észre vette de akkor ugyan ezzel a szakértelmes csalással más világon is törölt erős karakter

Semmit nem változtat ezen nincs mit vitázni , nem is értem miért hoztad fel az előző esetet de igen V3-ról jössz amikor átment még Offsboy ott is volt valami simliskedes a karakterek tápoltak egymást az is kiderült , meg ez is.


Erre még válaszolnak :

"No de Kleopatra es Popeye egy pár akiknek gyermekuk szuletett es kesobb szeretnek majd folytatni a jatekot."

Igen és ha akarták folytatni akkor miért nem maradtak V3-on katakombákban? Nem csináltál velük semmit legalábbis kerek 14 nap alatt egyik karakter sem csinált még 1-1 küldetést sem ,akkor mi ez ha nem kihasználtad
A hozzászólást Unr34l módosította 2020.09.01. 12:46:39-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.44
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
844. hozzászólás - 2020.09.01. 12:55:03 (Válasz Unr34l #843 hozzászólására.)
Az a problema Unr34l, hogy sosem volt simliskedes... V3-on anno 3 komoly jatekos torolt (Buyuk pl.) mert atment V1-rol valaki akinek nem tetszett a rendszer es sirasa utan JV egybol valtoztatott... A V3 egy bekes vilag, maximalizalva van mennyit rabolhatsz egy jatekostol... ez csak a rablasra vonatkozott a lelekszivasra nem... Mivel a lelekszivas jol mukodott a jatekosok arra alltak ra majd mivel a V1-es csapatnak ez nem tetszett jott a nerf es kesz... Azota sincs leirva sehova, hogy a bekes vilag szabalyai hatnanak a lelekszivasra!!!
Ott (is) az tortent, hogy nem tetszett a rendszer par embernek es nehogy mar nekik (nektek) szar legyen.

Omen felejtos szaki strategiaja az maga volt a CSALAS, de az SZB hasznalatnak ehhez semmi koze sem volt SOHA! 2 teljesen kulonbozo dologrol beszelsz...




"Volt ott egy régi utolsó aktív Ronin-os tag aki tartotta Ti vagyis Te meg a tovább vitt karakterek szépen kiraktad hogy tud azt csinálni amit csináltál."

Es miert volt kirakva? Mert az a regi Ronin-os tag, amikor egy korben voltunk a Lelekorokkel meg az Azur Legioval, strategiat felreteve betamadta a Legio mezoit, hogy kedvezzen a Lelekoroknek, mert ott vannak a haverok. Ez mekkora csusztatas mar Unr34l O nem azert lett kidobva mert nem kellett, -sot jobb lett volna ha marad- hanem azert mert a Lelekoroknek jatszott az SZB-ben
A hozzászólást Dozer módosította 2020.09.01. 12:56:51-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.77
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
845. hozzászólás - 2020.09.01. 13:09:28 (Válasz Dozer #844 hozzászólására.)
V3-s nerfhez semmi közöm

Én örültem a legjobban hogy visszatértél én fel is vettem veled a harcot nem sírtam most sem

Abban az SZB körben semmi segítség nem is volt el is buktuk a Légóval szemben a kört de Te egyszemélyes szövetség még minket sem tudtál ott legyőzni

Ha nem hozod át azt a 3 karaktert akkor mond már meg hogy neveztél volna be szövetségi bajnokságba és több száz vagy ezer portya pontokat nem tudod ott elhasználni
A hozzászólást Unr34l módosította 2020.09.01. 13:11:49-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.55
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
846. hozzászólás - 2020.09.01. 13:36:36 (Válasz Unr34l #845 hozzászólására.)
Nem is cel, megnyerni az SZB-t, most is 16. helyen tanyazunk. Epp ellenkezoleg az a cel, hogy nehogy befolyasoljuk azok csatajat akik komolyan veszik. Ez volt a kidobasnak is az oka.
Abban a korben 7 mezott vitt el az ex-Roninos a legiotol s azt a kort ti nyertetek meg... (az osszesitesrol beszelek)

"Ha nem hozod át azt a 3 karaktert akkor mond már meg hogy neveztél volna be szövetségi bajnokságba és több száz vagy ezer portya pontokat nem tudod ott elhasználni"

Most ez jon... Nem tudok SZB-zni, szoval hol fogom elkolteni a PP-ket??? No hat ez az ami nem lesz egyszeru majd a tobbieknek.
V3-Alíz
Pontszám: 5.62
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
847. hozzászólás - 2020.09.01. 13:45:11 (Válasz Dozer #846 hozzászólására.)
SZB-re rosszul emlékszel a fordulót a Légió nyerte és végén ők lettek a bajnokok ,de ez annyira nem is lényeges én csak azért hoztam fel mert aki ott volt karakter az igazi Ronin-os volt Te meg 4 karakterrel csak bevándorló

Ha valóban igaz hogy annak a két karakternek van igazi gazdája akkor azt úgy is visszafogják kapni ha nem azt neked köszönhetik.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.33
kedvencCukkiniNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
848. hozzászólás - 2020.09.01. 13:54:58 (Válasz Dozer #846 hozzászólására.)
szóval fenyegeted a többi játékost, hogy félholtra vered őket és nem jutnak levegőhöz a játékukhoz. te voltál a tészta...... és a többieket te bünteted ezért, szegénykém, biztosan kicsi gyerekszobád volt...
Pontszám: 9.07
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
849. hozzászólás - 2020.09.01. 15:55:17 (Válasz Dozer #839 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2020.09.01. 11:38:33
Ez lesz a legkisebb gondotok...


Mekkora arc kell ahhoz, hogy csalással feltápolt karakterrel fenyegesd azon játékosok karaktereit, akik esetleg rávilágítottak erre a tényre. Mi van, kiborult a homokozóvödröd?
Ez a stílus, amit képviselsz, már évek óta nem divat ebben a játékban, nem csodálom, ha mindenki megvet, mint szánalmas, bomlasztó alakot.
Pontszám: 9.28
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
850. hozzászólás - 2020.09.01. 16:04:06
Feltámadt a fórum

de talán nem ez a topic erre az eszme cserére a legjobb
Pontszám: 7.99
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
851. hozzászólás - 2020.09.01. 16:24:07 (Válasz Fsanyi82 #850 hozzászólására.)
Zajlik az élet rendesen. Tobb uzenetet kaptam ma mint az elmult 3 honapban...
V3-Alíz
Pontszám: 6.02
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
852. hozzászólás - 2020.09.01. 16:25:51 (Válasz Kwisatz #849 hozzászólására.)
Ha valoban csaltam a jatekvezetes majd levonja a kulonbozetet ahogy tettek ezt eddig is mindenkivel az elmult evekben. Ha ez nem tortenik meg akkor valami mas lesz itt a hatterben.
V3-Alíz
Pontszám: 6.02
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
853. hozzászólás - 2020.09.01. 16:34:18 (Válasz Dozer #852 hozzászólására.)
Az kétségtelen, hogy felkavartad az állóvizet, ez jót tett a játéknak. Ahogy tetted az már nem annyira
Pontszám: 8.20
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
854. hozzászólás - 2020.09.02. 19:31:43
Itt most mi a lényeg? Az volt a csalás, hogy volt 3 "extra" kari a szöviben azért, hogy Szb-zhessen?
A Multi persze csalás, de az Szb-ből nincs olyan előnye, mint mondjuk Omen01-nek volt a felejtéssel.
Vagy itt is van valami plusz LE?
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.20
kedvencMogorvacheiFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
855. hozzászólás - 2020.09.16. 12:02:25
Üdv
Tudom, hogy már törölt Saláh, de ha már fórum gondoltam hozzászólok.

Nem mondanám én se kifejezetten csalásnak amit csinált, nem multizott, vagy farmolt, csak SZB-zett, bármilyen szövihez csatlakozik meg tudta volna csinálni, inkább kicsit úgy érzem, hogy mivel túl erős volt felborította az erőviszonyokat. Semmi olyan plusz előnyre nem tett szert, ami tisztességtelen lett volna. SZB-n se borította fel az erőviszonyokat. De egy ilyen játéknak elvileg azért az lenne a lényege, hogy ne csak homokozó legyen, nem?

Akkor már inkább azt piszkálnám, ami legalább ekkora csalás, ha amit Saláh csinált is annak nevezhető, hogy pár szövi összeáll és nem támadja egymás területeit. Így gyakorlatilag kiöli a verseny lehetőségét, és ez a pár klán viszi el mindig a fát. Pedig nekik már lényegében nem is számít van 100+ szintjük. A kisebb klánok, akiknek igazán számít meg szívjanak mert páran összebeszéltek és kiiktatták a versenyt. Ezt is legalább ennyire büntetném mint a másikat.

Béke:
A Mogorva
---
Pontszám: 6.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
856. hozzászólás - 2020.09.16. 13:09:32 (Válasz Mogorvachei #855 hozzászólására.)
Ezzel kapcsolatban elég kötött szabályok vannak, a szöviben való multizást, összejátszást büntetjük, nyilván itt több volt a háttérben azért, minthogy valakinek az SZB miatt több karaktere volt.

A SZB egy stratégiai játék, a diplomácia nincs tiltva. Nyilván a verseny még tisztább lenne, ha tiltva lenne, de ezt semmilyen módon nem lehet kontrollálni sajnos Próbálj meg esetleg te is háttéralkukat, szövetségeket kötni!
Pontszám: 7.76
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
857. hozzászólás - 2020.09.16. 13:43:22 (Válasz Mogorvachei #855 hozzászólására.)
Végülis átjött V3-ról és hozott magával 3 inaktív karaktert és csinált egyszemélyes szövetséget

Az hogy TÖ-ben Ő volt a legerősebb az egy dolog bármikor beütöttem nem bírta a nyomást és gyorsan feladta , V3-ra vissza menekülni mégegyszer már nem akart és büszkeségből
törölt , meg rajtam kívül más is simán felvette vele a versenyt

Sajnálom hogy törölt de ez van.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.70
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
858. hozzászólás - 2020.09.16. 13:47:30 (Válasz Miklós #856 hozzászólására.)
Erre az SZB-re simán lenne megoldás , egyszerűen nem látszódnak a szövetségek csak színek lennének és hétfő délben lenne felfedve a szövetségek , persze ezt is ki lehet játszani ( de nem az első kör előtt ) de azért sokkal izgalmasabb lenne

MOD: a színek meg random lennének azaz ugyan abban körben lévő 4 szövetségnek , mindegyik szövetség szemszögéből más más színek lennének ezzel is ki lehetne szűrni , sőt a ranglista is csak a legvégén lenne felfedve
A hozzászólást Unr34l módosította 2020.09.16. 14:25:20-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 7.46
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
859. hozzászólás - 2020.09.16. 16:34:16 (Válasz Unr34l #858 hozzászólására.)
Az a baj ettől, hogy akkor az egész teljesen személytelen lenne, mintha egy gép vagy robot ellen játszanál, nem valódi emberek ellen... És a diplomácia amúgy sem feltétlenül az ördögtől való, pl. egy nagy, erős, jól szervezett szövi, aki mindenkit megver, előfordulhat, hogy 2 kisebb ellenfél összefog ellene.
Pontszám: 6.84
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
860. hozzászólás - 2020.09.16. 16:54:11 (Válasz Miklós #859 hozzászólására.)
Nekem mindegy én csak adtam egy jó ötletet.
Én meg eleve robot vagyok
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője