Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
681. hozzászólás - 2015.11.11. 08:28:06 (Válasz Doomlord116090 #680 hozzászólására.)
Idézet: Doomlord116090 - 2015.11.11. 07:50:10
Igazából őskő nélkül nem lehetséges.Annyi szintlépés,állat befogás,stb... kell hozzá,hogy ezt a 100 küldire egy vagyont elcsesztél.

Minek kell belekeverni az őskövet? Megcsinálta, grat neki. Ez nem csökkenti az érdemét, mellesleg az csak rá tartozik, hogy mire mennyit költ. Utána lehet csinálni,és megmutatni ki mit hoz ki jobban a helyzetből.

Nem mellesleg:
Isteni dekrétum
Típus: egyéb
Szint: 1
Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul 1000 tapasztalati pontot kapsz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
682. hozzászólás - 2015.11.11. 12:03:43 (Válasz Offsboy #681 hozzászólására.)
Na igen, ez a cucc az egyik eventnél esett és ki is verte a biztosítékot valakiknél.

Őszintén szólva tetszik hogy ilyen színes is tud lenni a játék
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.66
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
683. hozzászólás - 2015.11.12. 14:55:06 (Válasz LanMaffia #669 hozzászólására.)
6. pipa
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.66
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
684. hozzászólás - 2015.11.22. 01:32:56
Isteni dekrétum nélkül, azaz csak császári dekrétummal meg lehet csinálni 35. szint előtt a 100 küldit?

Melyik eventen várható Isteni dekrétum?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.70
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
685. hozzászólás - 2015.11.22. 10:33:57 (Válasz Lebufe001 #684 hozzászólására.)
Ha csak császári dekrétummal akarod elérni a 100 küldetést, akkor azt a 35 szintre érve tudod leghamarabb teljesíteni.
Isteni dekrétumot a húsvéti mini-esemény alkalmával szerezheted be.
Pontszám: 9.05
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
686. hozzászólás - 2016.01.02. 13:15:53 (Válasz LanMaffia #669 hozzászólására.)
4. pipa
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
687. hozzászólás - 2016.01.02. 13:58:06 (Válasz LanMaffia #686 hozzászólására.)
gratula
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.45
kedvelt tagDoomlord117147Nő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
688. hozzászólás - 2016.01.02. 15:16:58 (Válasz Offsboy #681 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.11.11. 08:28:06
Idézet: Doomlord116090 - 2015.11.11. 07:50:10
Igazából őskő nélkül nem lehetséges.Annyi szintlépés,állat befogás,stb... kell hozzá,hogy ezt a 100 küldire egy vagyont elcsesztél.

Minek kell belekeverni az őskövet? Megcsinálta, grat neki. Ez nem csökkenti az érdemét, mellesleg az csak rá tartozik, hogy mire mennyit költ. Utána lehet csinálni,és megmutatni ki mit hoz ki jobban a helyzetből.

Nem mellesleg:
Isteni dekrétum
Típus: egyéb
Szint: 1
Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul 1000 tapasztalati pontot kapsz.


Szia
Bocsi,csak most léptem fel.
Az illető 22.szinten rendelkezett 100 küldivel.
Császári tekercs nem ad 1000Tpét.A többit magatok is kitaláljátok
Nem sipákoltam,csak megjegyeztem,hogy erre nem kell büszkének lenni.Egy vagyon LÉt keresett vele,de sok pénzt költött rá.

Ha ez érdem,akkor javasolnék erre külön medált.Lehetne őskő kinézetű medál.A legnagyobb költekezőnek járó díj.
---
Pontszám: 5
kedvelt tagDoomlord117147Nő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
689. hozzászólás - 2016.01.02. 15:24:06
Adhatna mondjuk +1kiégett őskövet szintlépéskor,mint az Energiakristályosító és természetesen össze adódnának.
Vélemény?
---
Pontszám: 5
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
690. hozzászólás - 2016.01.02. 16:36:02 (Válasz Doomlord117147 #688 hozzászólására.)
Nem császári tekercs, hanem isteni dekretum, mely mini eseményen szerezhető

Császári tekercs egy db vehető azzal 35.szinten lehet leg hamarabb 100küldit el érni

Néha olvass tovább és ertelmezz is mit olvastál
Pontszám: 7.85
kedvelt tagDoomlord117147Nő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
691. hozzászólás - 2016.01.02. 19:14:31
Én hiszek neked.
De egy apró tényt kérlek vizsgálj meg.

Harkle Harpell - 25. szintű végzetúr
Teljesített küldetés: 171

V1,nézd meg saját szemeddel.

Lehet nem csak 1 lehet?
---
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
692. hozzászólás - 2016.01.02. 19:24:45 (Válasz Doomlord117147 #691 hozzászólására.)
Én egy Harpellel nem kötözködnék, az egy veszélyes varázslócsalád
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
693. hozzászólás - 2016.01.02. 19:25:24 (Válasz Doomlord117147 #691 hozzászólására.)
Császári tekercs, csak 1 lehet ez biztos.
V3-Alíz
Pontszám: 6.09
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
694. hozzászólás - 2016.01.02. 19:36:48
Hát az a 25.szinten ennyi küldi az mindenkép kérdéses.

Elképzelhető,hogy forgatja?
Csak tippelek,mert 36 végzet medálhoz is kell pár 100 forgatás.

Én is néztem már a játékost még 22.szintűként is 100 volt neki.Azóta 3 szint alatt még 71 küldi végkép fura.
Egy biztos,hogy rengeteget költött az accra.Nem sajnálom tőle,csak furcsa az a rengeteg küldi.

Pl 71ből 10 Isteni dekrétumot használ,már attól 25.szintre lép "amiről tudok az a húsvéti event.Az is 30 hímes tojás",szóval szerintem azt tutira nem használt.
Császári tekercset soha nem használtam és nem is fogok.Arról nem tudok nyilatkozni,de inkább arra tippelnék.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.92
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
695. hozzászólás - 2016.01.02. 21:21:36 (Válasz Lord Domi #694 hozzászólására.)
Szerintem ezen ne pörögj mert a szb miatt simán meg lehet csinálni.
100 felett jönnek a ism küldik a kritikusok kábítás állat szint lépés a térkapusok sajtolós a szövi hátér megvan hozzá.
Pontszám: 7.01
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
696. hozzászólás - 2016.01.02. 21:34:44 (Válasz Lord Domi #694 hozzászólására.)
Szerintem írj neki egy normális hangvételű levelet, kérdezz rá, hidd el segíteni fog:
Hogy tudott 24. szintre 100 küldit megcsinálni?
Hogy tudott 1 szintlépéssel 71 küldit?
Mennyi TK - ja van? Stb, stb, stb...
És talán tanulhatsz tőle valamit
Ja és elárulom, csak kőből nem lehet megcsinálni
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.90
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
697. hozzászólás - 2016.01.03. 10:01:37
Az igazság az,hogy multizás nélkül nehéz kivitelezni.
Azzal még meg oldható rablás,állat le ütés,kivégzés,Kritikus ütés,kritikus varázslat,stb...

Kábításra talán van másik szerkója,azt nem kétlem.Döntetlent talán más játékossal meg tudta oldani.

Járulj a császár színe elé!
Sajtolj lélekenergiát 20 lényből! "PÓK"
Vadászat során ejts el 15 apró szörnyet! "Szerencse: 89 (+7) azaz majd szint*4"
Lépj 4 szintet!
Pusztíts el egy éjfattyat!
Ejts el 15 kisebb méretű szörnyet! "Szerencse: 89 (+7) azaz majd szint*4"
Tudd meg, hogy ki valójában a fehér lovag!
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 40 tapasztalati pontot! (V5-ön 25 TP a küldetés!)
Lépj 5 szintet!
Ereszkedj le a halott kráterbe
Kutasd fel és derítsd fel Wyhetrqaxx citadelláját!
Végezz legalább két entitással mostantól számítva!

Ezt mind megcsinálta 22.szintig. 1 db Császári tekercs +11 kegy.Ha ezt fel szorzom 1000Tpével az maga ki ad neki 8 szintet és nem csinált semmit.

22.szinttől ismétlődő küldik 3 szint alatt:
Lépj 2 szintet!
Lépj 3 szintet!
Jóbban már bele se megyek.

Azért nem kérdem meg,hogy közölje ügyes volt.Amúgy se izgat.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.48
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
698. hozzászólás - 2016.01.03. 10:47:45 (Válasz Lord Domi #697 hozzászólására.)
Bár kíváncsi és kitartó lennél értetlenkedő és gyanakvó helyett.
Ha a megoldást keresnéd, nem azt hogy hogyan nem lehet, minden jobban menne.
És nem csaló mindenki akinek valamiben jobb eredménye van nálad. Mellesleg mi a halálnak írogatsz több felhasználóból üzeneteket? Teljesen egyértelmű, hogy melyek tartoznak egy személyhez.
Tessék, itt a sztori lényege, időrendben, hamisítatlanul, onnantól, hogy bekerült az isteni dekrétum, odáig amíg bizonyításra került egyrészt, hogy megvalósítható, másrészt hogy félresikertült a dolog:

Idézet: Bíborhold - 2015.04.10. 21:40:24
Egy cél számomra, hogy 20. szintre már az ismétlődő küldetésekkel bíbelődjek.

Idézet: Lanmandragoran - 2015.04.10. 22:24:36
Azért az igen csak extrém, nem kevés alkalommal kéne gyűjtögetni hozzá húsvéti eventből az Isteni dekrétumot.

Idézet: Bíborhold - 2015.04.10. 23:31:49
Eddig a 35. szintre lehetett leghamarabb elérni az ismétlődőkhöz. Persze a Császári tekercsnek köszönhetően.
Most, hogy bejött a Isteni dekrétum ettől jóval hamarabb is lehetséges lesz.
A mostani húsvéti eventből összesen 10-et szedtem ki, plusz ott van még a Császári tekercs.
Jelenleg 10. szinten vagyok 25 teljesített küldetéssel. Isteni dekrétum szintemből adódóan 500TP-t ad. Nem pontosan számoltam utána, de ahogy nézegettem 20. szintre meglehet.

Idézet: Hanspeter - 2015.04.11. 12:45:13
Mondtam én a múltkor, hogy baromira átgondolatlan találmány volt ez a Dekrétum a jelenlegi formájában. 1-2 darab oké lenne, ingyenes alternatívának a tekercsre. Na de így? Tucatjával beszerezhető? Ráadásul "szintemből adódóan 500TP-t ad"...
Nem az van a leírásában, hogy fix 1000 TP? De ha már szintfüggő TP-t ad, akkor miért nem úgy van leprogramozva, hogy minél alacsonyabb szinten használja valaki, annál több a TP? Mert aki 80. szint felett még mindig a döntetlennel küzd, annak komoly segítség egy dekrétum. De tizenx szinten nem beszélhetünk olyanról, hogy valaki menthetetlenül megakad egy küldetéssel. Majd megcsinálja egy szinttel később, nem veszít vele semmit.

Ezzel a fejlesztéssel gyakorlatilag a Beho tönkretette az egész küldetésrendszert, mert lehetővé tette, hogy valaki lényegében retorzió nélkül kiiktassa az összes szintfüggő, direkt féknek betett küldetést, meg az összes olyat ami rengeteg TP begyűjtésével jár.


Egyébként átnéztem a küldetéseket, jelen pillanatban úgy 15 küldetést kellene kiváltanod, mert vagy Legendás, vagy a szinteden esélytelen (szerezz x TP-t, sebezz x-et), vagy szintlépős, ami nem fér bele.
Kiváltások nélkül, leszervezett csatákkal (állatsebzés, rablások) úgy 17-18. szint körül lehet eljutni a döntetlenig. Már idáig van 8 olyan küldetés, amit nem lehet csak úgy pár kattintással megoldani, matekozni kell a sorrenden (közte 2+3 szint lépés). Vagyis minimum 6 kiváltás. ÉS még csak 58 küldetésnél jársz.

Idézet: Bíborhold - 2015.04.11. 14:20:17
A leírásban az van, hogy "Felhasználásakor aktuális küldetésed teljesül, és jutalmul tapasztalati pontot kapsz!". Ez szintfüggő mert egy másik világon, nagyobb szintű karakteremnek jóval több TP-t ad.
Azért nem hiszem, hogy átlagos az, hogy valaki ennyi dekrétumot kiszedet volna ezalatt az esemény alatt. Habár ez is lehet szerencse kérdése. Én nem a fétisért és sem egyéb másra nem hajtottam(pedig meglehetett volna), hanem minél több dekrétumot akartam kivenni. Ezért annyi őskövet költöttem amennyi lehetséges volt, hogy ez a szám minél magasabb legyen.

Amint meg lesz a 100. küldetés itt jelzem.

Idézet: Lanmandragoran - 2015.04.11. 16:31:33
Látod, pont ezért mondja Hans, hogy ebben a formában egy elcseszett fejlesztés volt a dekrétumot betenni. Mert nem lehet bármikor megszerezni, nem lehet bárkinek megszerezni, de kis szerencsével egyes emberek bespájzolhattak belőle annyit, hogy szinte tetszőleges szinten elérjék az ismételhető küldiket, ami behozhatatlan előnyt biztosít számukra. Nem te tehetsz róla hogy megláttad a lehetőséget, és ennyit bespájzoltál belőle, hanem a Beho felelőssége, hogy nem látta át, milyen károkat okoz, ha korlátozott időben, szinte korlátlan mennyiségben beszerezhető őskőért.
Ráadásul mivel szintfüggő a TP, még számottevő büntetés sem jár érte, ha az ember a könnyebb utat választja.

Idézet: Bíborhold - 2015.11.10. 18:59:04
100. küldetés teljesítve a 24. szinten.


Mindent eköré szervezett, először, hogy elérje, majd hogy lehető legtöbb ismétlő küldit csinálja legkevesebb TP-vel és minden megszerezhető, megvehető LE-t is erre optimalizálva költött el, hogy ez mind sikerülhessen és a lehető leggördülékenyebben menjen. Persze sok őskő meg tervezés, kreativitás is kell hozzá.
Pénzt költeni a játékra nem bűn vagy etikátlan. Akinek nincs annyi pénze, mint a másiknak, tűzzön ki más célokat, de ne arra haragudjon akinek van (ha már mindenképp haragudni akar valakira, mert nem tudja félretenni az irigységét[?] vagy csalódottságát), hanem aki erre ad lehetőséget.
Egyébként egy játékot érdemes abbahagyni, ha nem tudja az ember játékként kezelni és/vagy több bosszúságot, negatív érzést generál, mint pozitívat.


*Szerk.: +1
Idézet: Lord Domi - 2016.01.03. 10:01:37
Azért nem kérdem meg,hogy közölje ügyes volt.Amúgy se izgat.
Ja és a l*****t nem izgat, mindenen pörögsz fél évet amit nem sikerül megértened, alkalmaznod és másnak jobban megy vele. Nem az a baj, hogy érdeklődsz és tanakodsz ezeken a dolgokon, hanem hogy a rossz oldalról közelíted meg. Ami neked nem sikerül magadtól vagy nincs rá lehetőséged, az rossz, vegyék ki, szüntessék meg, alakítsák kedvedre. Ezt nem csak a mostani hsz-edre írom, hanem az elmúlt 1-1,5 éves (vagy több? én csak azóta vagyok újra itt) tevékenységedre az összes karaktereddel és fórumnickeddel, akárhányat is töröltél már meg tagadtál le, ugyanott tartasz. És nem tudom észreveszed-e, de lényegében lassan olyanná válsz, mint akik ellen vagy amely játékstílusok ellen tüntetsz.
A hozzászólást Quellon módosította 2016.01.03. 10:56:13-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.12
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
699. hozzászólás - 2016.01.03. 11:58:43 (Válasz Quellon #698 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2016.01.03. 10:47:45
Bár kíváncsi és kitartó lennél értetlenkedő és gyanakvó helyett.

Pláne hogy multizással érvel (pf. "érvel"), ő meg már legalább 5 fórumnéven vett itt részt az értetlenkedésben. Vajon azokhoz tartozik-e rabszolga kari?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
700. hozzászólás - 2016.01.03. 12:25:37 (Válasz Offsboy #699 hozzászólására.)
Témától függetlenül. Nem akarom Domi pártját fogni, de rengeteg "multi-farm" karakter van alacsonyabb szinten. 30+ szinttel, egyetlen buzogánnyal és 400k+ vesztett lélekenergiával....
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!