Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Az emberi létezés célja
irritálóOliusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
81. hozzászólás - 2010.05.12. 13:17:01
a scit ne kavarjuk bele filozofiai vitakba mert anon ideges lesz
Egyeb irant meglepett a topic egesz jo kis bevezeto, viszont eleg szemelyreszabott h ki mit miert, es mi az ertelme, evolucios szempontbol valobban a fajfenttartas a cel, viszont ha szubjektivan nezed akkor mar teljesen mas egyen fuggo. Szoval sztem fugg attol hogy ki es honnan nezi, epp ezert erdekes a vita

Free Xenu o
A hozzászólást Olius módosította 2010.05.12. 13:18:07-kor
Pontszám: 3.54
fórumozóMentFateFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
82. hozzászólás - 2010.05.16. 21:49:02
Nos.
Én is még új vagyok na de el olvastam ezt a topicot s szerintem sok értelmes gondolat van. És nincs sok minden hozhá füzhetö dolog még de azért én hozzá füzném a saját gondolatomat.(Bár azért halkan meg jegyezném legjobban Faustal értek egyet)

Hogy öszinte legyek én abba hogy mi az ember/emberi faj célja abba én bele keverném a sorsot is mert szerintem (ki-ki hogy gondolja de én igy gondolom)minden embernek meg vana sorsa,mít minden féle képen teljesítenie kell. Persze az ember azt gondolja vannak alternatívái az élet során de szerintem nincs. Mindenkinek meg van írva a sorsa mit nem lehet meg másítani. S itt lép közép pontba az ember létezésének a célja.Szerintem az ember létezésének aza célja hogy teljesítje ezt a ki jelölt utat míről nem lehet le térni. Tehát hogyha a mondamdomat nem tudtam volna ki fejezni elég érthetöen meg probálom el mondani egyszerüben. Szerintem minden embernek meg van az elöre meg írt célja.Kinek az hogy fel találja az atombombát. Kinek csak az hogy legyen egy családja s gondoskodjon róla.Kinek az hogy fel áldoza magát.Kinek az hogy uralja szerény planétánkat. Kinek az hogy meg csinálja ezt a játékot.S van akinek az hogy ne tudjon ugy mondva ön tudatra ébredni s már meghal nagyon fiatal korában(1-2 honaposan) s ezzel ugy mondva a szüleit vagy letargiába taszitva éljenek tovváb vagy meg tanulják az élet nem fenékig tejfel, annak a személynek akkor az volt a feladata az emberiség kúsza hálóiban.

Más néven. Az ember nem tudja meg változtatni a sorsát... s ez a célja hogy véghez vigye a sorsát.


(És melékesen Naganak hozzá füzném azt a mondatot hogy én csak 14 éves vagyok. De az életértelmén,célján szinte minden nap el gondolkodok 12-11 éves korom óta ^^)
Pontszám: 5.50
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
83. hozzászólás - 2010.05.27. 21:39:31 (Válasz Giganticus #42 hozzászólására.)
Még mindig találok gyöngyszemeket. Honnan szerzünk kisbolygót? És miért várnának a "gyorsabbak" ha gyarmatosítani akarunk?


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 6.22
kedvelt tagSir duvidFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
84. hozzászólás - 2010.06.22. 17:49:39
Én szintén új vagyok, annyira hogy 3 napja játszok a végzetúrral, de azért megkockáztatok egy hozzászólást.

"Az élet értelme" hát, én is mind sokan mások sokszor gondolkoztam rajta, erre jutottam:
Az igaz hogy az élet végső célja a fajfentartás, de a sorban utánna következő célok azért elgondolkodtatóak, és emberenként változhatnak is. És talán ez határozza meg egy emberről hogy jó-e vagy sem.Ha péladának vesszük a régebbi korok embereinek a céljait szinte minden ép eszű embernek (sajnos akkoriban az előkelők éppen nem voltak azok, mivel elvakította őket a fényűzés) elől áll a becsület és a dicsőség. Ezek a viszonylag jó emberek, és az előbb a zárójelben említett előkelők nagyobbik része (úgye egyáltalán nem mindenki mert akkor most egészen máshol tartanánk) és az alapból rosszak, nem voltak valami ép eszűek, mivel rosszak voltak a céljaik: Több pénz és hatalom mások rovására is.
A 21. században már kicsit bonyolultabb a helyzet. Sokféle ember van de most is a céljaink határoznak meg minket, amik a kor előrehaladtával változnak.
De az embert a céljáról lehet megítélni. és, hogy valami megtudja egy ember célját ahhoz meg kell ismernie ami egy nagyigazságra mutat rá hogy egy embert csak akkor lehet megítélni ha megismered. És ez az ember egy hibájára is rámutat, hogy ezt nem tezsi meg.
A sort fogytathatnám tőbb oldalon át még el nem jutok a teljes lét értelemhez és még meg nem igazolom a tíz parpancsolatot.

De inkább megérdezem az egyik veteránt, hogy máskor is írhatok-e hozzászólást vagy inkább csak fogjam be a számat és gyakoroljak egy kicsit?

Köszönöm hogy elolvastad!
Pontszám: 5.67
népszerűtlenEmszyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
85. hozzászólás - 2010.06.25. 08:22:04
Sziasztok!

Miklós! Nagy fába vágtad azt a bizonyos fejszédet.
Emberi Létezés értelme. Egyáltalán valaki tudja hogy ő kicsoda és miért van itt a földön? Tudja valaki azt ha belenéz a tükörbe mit lát.
Mond az valamit hogy angyalok, ördögök teremtő. Vajon ők hogyan kapcsolódnak a létezésbe?
Esetleg tudja valaki tegnap milyen gondolatai voltak nem kell sok csak 100-200 az már jó.
Vagy amikor felébredsz tudatosan veszel levegőt vagy az amúgy is működik. A szél magától fúj vagy van egy magasabb erő ami mindent irányít fenntart?
Nos ezeken kívül itt vagyunk mi emberek!
Akkor mi a cél megszületünk család tanulás munka gyerek és megöregszünk és ennyi? Tényleg csak ennyi?
Akkor egy naposan golyó a fejbe és kész. NEM! Ennél sokkal sokkal több van! A célok amit el akarsz érni puszta vágyak amik hajtanak valami felé ami ott van előtted mégis csak nagy áldozatok útján éred el.
Nem érzi valaki hogy meg kell állni egy kicsit és magába néznie?
Nem értékeltem senkt és nem is teszem Bár beleestem ebbe az elején. Ki vagyok én hogy minősítsek jól vagy rosszul?
Pontszám: 5
fórumozóEnmerkarFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
86. hozzászólás - 2010.07.01. 17:47:02
Üdvözletem mindenkinek.
Teljesen új vagyok - no persze csak ebben a kátékban.
Szerintem itt ketté kell választani a kérdést az emberi faj illetve az egyén létezésének céljára.

Minden faj végső célja a túlélés: a változó körülményekhez való alkalmazkodás, mint stratégia a túlélés záloga.

Az egyén természetesen határozhat meg a maga számára elérendő célokat, amelyek túlmutatnak a puszta fajfenntartáson, de végső soron ezek a célok is ugyanazt a stratégiát szolgálják.

Szerintem.
Vagy úgy lesz, ahogy akarom, vagy úgy akarom, ahogyan lesz.
Mindenképpen nekem van igazam......
Pontszám: 5
fórumozóItaraFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
87. hozzászólás - 2010.07.03. 21:23:13
tény ami tény az ember együgyű gondolkodásával sokat filozofiálgat hogy miért élünk. Na de ki mondja meg hogy miért élünk hiszen az hogy mi mit gondolunk az lehet téves is.általában csak abból gondoljuk hogy igazunk van mert mások is követnek.persze igaz az a mondás hogy 1 majom 100-at csinál!és azért vagyunk együgyüek mert ezen gondolkodunk,hiszen az állat,például a kutya csak annyit fog fel a dolgokból hogy éhes,fázik,szeretettett kap a gazdától,de abból is csak azt hogy jól érzi magát.szerintem azért akarunk célokat mert az életben maradáshoz való szükséges "harcokat" már nem kell megvívni.
de végsősoron igaz hogy kell valami ami értelmet ad az életünknek hiszen én céltalan vagyok és amíg ezt a hozzászólást megírtam egész jól elvoltam.
Pontszám: 5
fórumozóItaraFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
88. hozzászólás - 2010.07.04. 21:44:22 (Válasz Enmerkar #86 hozzászólására.)
igen!igaz az hogy a legfőbb cél a túlélés de minekünk már ezeket a "harcokat"nem kell megvívni és ahogy elkezdtünk"unatkozni"és talán tudat alattinkban ezt az unalmat akarjuk elüzni de talán ha egyszer azok az emberek akiket ez a kérdés izgatja és képesek meghallgatni más embereket ősszeölnének lehet hogy megtalálnák a választ!
Pontszám: 5
fórumozóItaraFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
89. hozzászólás - 2010.07.04. 21:46:18 (Válasz Sir duvid #84 hozzászólására.)
sir duvid
ne félj elmondani amit gondolsz mert lehet hogy igazad van.......
Pontszám: 5
fórumozóOggy90Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
90. hozzászólás - 2010.07.06. 20:53:46
Tetszik a topic Én is már egy ideje foglalkozok ezzel a témával, elsősorban magam megismerése céljából, és azért, hogy kilábaljak a negatív család által belém nevelt önértékelési válságból, ami kegyetlen nehéz. Nagyon sok nézetet megvizsgáltam, lélektani, ezoterikai és tudományos feltételezéseket, elméleteket. És ezzel csak egy a gond. Amíg nem tudjuk az eredetünket, addig nem lesz meg az igazi cél sem. A fajfenntartás nálunk szerény véleményem szerint, nem annyira lényeges, mert nem véletlenül kerültünk ki az állatok világából, ezáltal, maga az emberi "faj" vagy lény nincs veszélyben, az, hogy folyamatosan abban tartanak minket a média által az más téma. Teljesen egyetértek azzal, hogy az emberi lét célja/értelme a cél kitűzés. Az, hogy sikereket érjünk el, és törekedjünk a jobbra, és a többre, maga az, hogy értelme legyen az egyén életének, mert ezáltal a teljes egésznek is lesz értelme. A magyarázatok és elméletek sokasága közül leginkább egy ezoterikus elmélet fogott meg, melyben sok igazságot véltem felfedezni (már csak azért is, mert sok olyat leírt amit én is megtapasztaltam). Ha a lényegét kellene megfogalmazni, akkor az eleje, utal a teremtésre, elég furcsa módon és elég hihető feltételezést vall, vagyis utal a fajunk eredetére, és fejlődésére. A valós célunk (szerinte, és ez nekem teljesen elfogadható magyarázat) a megtapasztalás. Ezt nem részletezném, max ha igény lesz rá . A megtapasztalás az elmélet szerint elérte azt a szintet, hogy szükségessé válik egy újabb, második teremtés, amely energetikai szinten megy végbe, és mily' meglepő, figyeljük meg, valóban változások mennek végbe ezen a szerény sárgolyón. Az energetikáról annyit, hogy minden energiából van, atomok, elemek tömbkelegéből, mely mozgásban tartja a fizikai valóságot. A második teremtés (maradjunk ennél a kifejezésnél, bár hagyjuk meg, az ezoterikában sok igazságot véltem felfedezi, csak a nyelvezetével van bajom ) hamarosan eljön, vagyis 2012-ben. Ez azt jeleni, hogy addigra a világ emberének többsége új irányba fog változni Na de a lényeg, hogy az emberiség célja szerintem nemsoká tisztázódni fog. Ez a 2012-es év biztosan jelent valamit. Már csak azért is, mert egy: véletlenek tudományos alapon (lsd.: Pillangó elmélet), kettő: figyeld csak meg a megérzéseid a dolgokkal kapcsolatban. . Szóval, maga az élet akkor fog véget érni, ha mindenki boldog lesz, és utána kezdődik az új A célja az emberiségnek valóban a fejlődés, és a cél kitűzés, méghozzá azért, hogy meglegyen a várt fejlődés a tudásunk és a végső cél kiderítéséhez A topik értelme megvan, és teljesen értelmesnek látom Ha vkinek tetszik az enyém, vegyen fel: oggy90@windowslive.com MSN Bye
Pontszám: 5
népszerűtlenEmszyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
91. hozzászólás - 2010.07.07. 15:18:43
MentFate!

Ez jó de annyit hozzáfűzök, hogy az a bizonyos sors az nem állandó. Azt pl te gondoltad ki és azt egy közelállóval meg is osztottad. Ő végigkíséri az itteni kirándulásodat és a többit is. Ő a te Őrangyalod. Ő gondoskodik arról amit te kiterveltél segít neked azt végig is csináld. Ha ezt meg is érdet akkor már jó úton járz, de ehhez még hozzá is tehetsz és azt is megtapasztalhatod. Az állatvilág is ugyanolyan mint mi. Pusztán az a különbség hogy ők karmikusan körforgásban vannak. pl. a rókák tuti hogy reggelente a odujuktól 100 éterre végzik el a kis nagy dolgukat. 100 ból 100.
Mi magasabb tudatisággal létező lelkek nekünk van egy plusz. Változtathatunk mindenen, ami bennünket érint. A többi pl növények is csak karmikusan forognak, de azt eldönthetik mikor jönnek és mennek. Egy kutya csak kutyaként jön vissza minthogy ember csak emberként születik le ide.

emszy
Pontszám: 5
kedvencHanraNő
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
92. hozzászólás - 2010.07.19. 22:46:36 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Érdekes téma, most kapcsolódok be nem olvasom végig a kommenteket, így lehet, hogy már leírt dolgok is belekeverednek, viszont nem befolyásolnak egyenlőre mások véleményei.
Irreális célnak írod, viszont én álomnak nevezném, és szükségesnek. Legyen az embernek egy álma, nem valószínű, hogy beteljesül (ezért álom), viszont időnként jó oda "menekülni". Persze fontos, hogy legyenek reális célok. A célok többszintű felépítése nem csak azért lényeges, hogy növeljük az elérésének a valószínűségét, hanem, hogy megtanuljunk örülni a kis dolgoknak is. Ez tudom, hogy közhely de gondoljunk bele. Részcélokat hamarabb és gyakrabban tudunk elérni, ha csak a végleges beteljesülés okoz örömöt, mely lehet csak évek munkájával hozható össze, az depresszióhoz vezet.
Írtad, hogy fontos a több cél meghatározása, ezzel teljesen egyetértek, mivel csökkenti a "csőlátás" kialakulását. Ezt értem úgy, hogy sok ember halad a célja felé (szerencsére), de egyre többen megszállottan, semmi sem érdekli, csak a cél megvalósulása. Nem számít egy elismerés, egy dicséret, egy új barátság lehetősége ha nem ahhoz a célhoz köthető. Itt jön be persze a rugalmasság, hogy a cél cél legyen és ne az élet. Fontos az elérése, de ne töltse ki a mindennapokat. Sokakat látok, hogy belefásulnak a célokba, monotonitásba hajszolja őket. Felkel->munka->hazamegy és pont. Ezzel cél a pénzszerzés, ha nem mozdul ki otthonról többet spórol. Ne adjuk fel az életünket van kint egy világ, egyre kevesebbeknek célja a megismerése, de inkább kikapcsolódásként kéne rágondolni, és nem egy teherként, hogy ha kimozdulok akkor az biztos valami kötelezettség.
Olvastam, hogy a celebek problémáit a cél nélküliségre vezetted le. Ezt én nem tartom igaznak. Inkább a felelősségre, a túlhajszoltságra tudok gondolni esetükben. Nem ismerem egy milliárdos problémáit (bár megismerném), de látom más szinteken a dolgot. Egy nincstelen család csodálkozik egy felső középosztályba tartozó család problémáin, pedig az ő szemszögükből ott minden megvan. Pedig a problémák megvannak, és sajnos ki vannak hangsúlyozva. Sarkított példa, de egyéni szintre is levihető a híradó. Negatív híreket többet hallunk, azzal foglalkozunk. Pozitív (ha néha elcsípünk egyet) annak örülünk de nem tart ki sokáig a problémák tükrében. Én ezt rossz szemléletnek tartom, történik annyi pozitívum a világban egy hét alatt mint negatívum, de a katasztrófák úgy tűnik érdekesebbek. Az ember életével is ez a helyzet. Történnek "jó" dolgok de azt a legtöbben lealacsonyítják egy "rossz" dolog bekövetkezése miatt, vagy nem veszik észre, nem figyelnek ilyenekre. Pedig az emberi létezés céljának kéne lennie (a fajfenntartás és ezzel a világ folyamatos leamortizálása mellett) az egyéni és a közösségi boldogság keresése. Hiszen jóléti államra törekszünk, de anélkül, hogy pozitívan néznénk a környezetünkre ez nem fog megvalósulni. Kritikusok vagyunk magunkkal és másokkal szemben. Az emberek nem fogadják el olyannak magukat amilyenek, akinek egyenes a haja hullámosat, akinek hullámos egyeneset akar. Mindegy csak más legyek mint aki vagyok, mást mutassunk kifelé, hamis képpel próbálunk tetszelegni a világ felé, egy maszkot húzunk, melyről elfelejtjük, hogy maszk. Ne mások akarjunk lenni, keressük meg azokat akik elfogadják a valónkat, Rengeteg ember él merjünk nyitni. Az emberi létezés célja a közösségben élés, ez szabályokat von magával, és az egyén korlátozottságát bizonyos határokon belül, de nem az önmagunk megtagadását várja el.
Pontszám: 6.40
közkedveltMrbutterflyFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
93. hozzászólás - 2010.07.24. 19:42:48
Időbe ágyazott célok... - vagy ez, - vagy az választása...
Polarizálás... - Csodálatos emberi játékok.
Ahol most tart talán az ember, - hogy a célját a jelenbe élje meg...
- Így korszakváltás hajnalán.



Gondolatok egy vonaton

Várok egy gondolatra...
- Közben csendesen szemlélem a tájat...
Ebbe is belefeledkezek...
- Aztán eszembe jutok magamnak.
Most az vagyok Én, Aki várakozik...
S közben a laptopomon találkoznak
az ujjaim a betűkkel...
Csendben vagyok.
- Mégiscsak hatok a világegyetemre...

Várok egy gondolatra...
- Cammog velem egy vonat...
- Pörög velem a föld...
- Száguld velem a naprendszer...
- Velem tágul a világegyetem...
Az idő már régen elmaradt.
Kristálytiszta tachion világ,
szikrázik érinthetetlenül.
- De itt és most, egy nap megy le
éppen méltóságteljesen.

Várok egy gondolatra...
- Hát, néha várhatok reá...
Gondtalan gondolatok láncra verten,
mégis szolgálják, az elmúlást...
- Pár sor még, és ennek is vége...
- Egy írás nem lehet más,
csak időbe ágyazott.
Elmúlt hétköznapok
emlékeztetnek a gondolkodásra...
Lehet több mondanivalóm?
A hozzászólást Mrbutterfly módosította 2010.07.25. 11:40:36-kor
Pontszám: 8.27
közkedveltMrbutterflyFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
94. hozzászólás - 2010.07.25. 10:41:22
Fajfenntartás???

Olvastam valahol egy ilyet; Az embert az különbözteti meg az állatoktól, hogy a fajfenntartási ösztöneit az örömszerzés céljaira fordította.

Célok???

"A testünk által vagyunk teremtettek, a szellemünk által vagyunk teremtők" B. P.
- Talán a létezésünk célja, hogy emlékezzünk a teremtő mivoltunkra.
Ez meg a fizikai síkon, a KREATIVITÁS.
Analógiában megfogalmazhatóan a teremtés, alkotás, - ahogy ez a játék is tükrözi.
Hogy még véletlenül se feledkezzünk meg a homo ludens mivoltunkról.

- Az analógia, meg abba a kategóriába tartozik, amivel nem lehet nem egyet érteni.

- Boldogság... - Boldogságra való törekvés... - Nagy csapda tud lenni!
Pontszám: 8.27
népszerűtlenEmszyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
95. hozzászólás - 2010.07.27. 12:24:26
Boldogság van olyan bizony, de mi is az?
Célok? Igen az is kell. De mi kell ehhez hogy végrehajtsd? Elmére!!!
Mi a tested és ki vagy te.
Emberek a teremtés nyelvét beszéljük csak figyeljetek oda. Magyarul leírható minden ami itt ezen a kicsi bolygón van. De ha már a bolygóról van szó akkor nézzünk meg egy tényt. Amikor megszülettél mit hoztál fozikailag? Semmit!!!
Amikor elmész akkor sem viszel el semmit minden itt marad. Persze kell hogy legyen cél amiért itt küzdesz, csak épp nem kell küzdeni érte.
Ami itt van most sem a tied még a testedet is csak kölcsönkaptad erre a "kirándulásra", de ez a test önmagában csak egy bőrzacskóba tömött hústömeg semmi egyéb.
TE csak is te vagy aki ezt a testet mozgásba hozod és élteted, de te vagy az is aki ezt a testet elpusztítod.
Megtapasztalás!
Nagyon jó ez kell még akkor is ha valaki nem fogadja el. E nélkül semmivé válik minden a univerzumban.
Tobozmirigy mert ugye van olyan ott laksz és onnan mész vissza. Ha a kirakóst kiraktad eldöntheted HAZA mész vagy visszajössz ide.
2012! Hm. Igen eljön!!! De nem lesz semmi csak egy evolúciós lépés. Lesznek akik átlépik és segítenek a földnek és minden rajta élőknek. Lesznek akik egyszerűen elmennek, fizikailag meghal a test és ennyi visszamennek. Ez 2012 után lesz. Ez egy folyamat ami már 25 éve tart. Lehet még sok mindenről beszélni de belefájdulnak az ujjaim, mivel beszéddel is hetekbe hónapokba telik míg minden alaptémát információját megkaphatod.
Ezen év végéig van lehetőséged arra hogy elindulj, vagy maradsz a sűrű anyagban.
Nem baj bármelyiket is választod az a te döntésed lesz.
Pontszám: 5
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
96. hozzászólás - 2010.07.28. 15:50:09 (Válasz Emszy #95 hozzászólására.)
Hová kell elindulni?
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.54
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
97. hozzászólás - 2010.07.28. 23:36:35 (Válasz Constantin #96 hozzászólására.)
a fény felé ...
Time in a bottle
Pontszám: 4.57
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
98. hozzászólás - 2010.07.29. 08:07:27 (Válasz Faust0ne #97 hozzászólására.)
Ja, így már értem:D vagy nem
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.54
népszerűtlenEmszyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
99. hozzászólás - 2010.07.29. 14:25:28
Igen a fény felé, de te is fény vagy!
A tested csak egy bőrzacskó ami azt a célt hivatott szolgálni hogy segítségével elkalauzol ebben a világban és segít megtapasztalásokat megélni. Precíz eszköz akkor is lélegez ha te nem figyelsz rá. Tudja mikor kell enni inni és üríteni. Ebben laksz te is és mindenki aki emberi tesztben van, létezik.
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az emberi létezés célja
100. hozzászólás - 2010.07.29. 21:57:11 (Válasz Emszy #99 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Faust0ne módosította 2011.11.18. 00:47:44-kor
Time in a bottle
Pontszám: 4.57
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!