Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Törölt karakterek
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
661. hozzászólás - 2014.07.18. 22:14:30
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
662. hozzászólás - 2014.08.11. 16:19:10
Mola V3

További jó játékot kívánok mindenkinek!
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.10
népszerűSkizmesterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
663. hozzászólás - 2014.08.11. 20:34:54 (Válasz Kvnoemi #662 hozzászólására.)
Pontszám: 8.18
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
664. hozzászólás - 2014.08.12. 09:57:34 (Válasz Kvnoemi #662 hozzászólására.)
v3 - taspi
Pontszám: 7.16
népszerűMunkustrapFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
665. hozzászólás - 2014.08.12. 10:14:17 (Válasz Kvnoemi #662 hozzászólására.)
Üröm az örömben!
Semmilyen szinten nem lehet örülni egy törlésnek, mert katasztrófa és senkinek nem kell magyarázni miért... ugyanakkor a többit szerintem sejted
Minden jót!
Pontszám: 7.78
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
666. hozzászólás - 2014.08.12. 10:35:16
Sajnálom!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.37
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
667. hozzászólás - 2014.10.07. 07:54:00
"Ma, 07:51:04
Eljött a búcsúzás ideje... "

V5 Top1 befejezte
Pontszám: 8.07
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
668. hozzászólás - 2014.10.07. 08:27:23 (Válasz Bpetya75 #667 hozzászólására.)
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.93
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
669. hozzászólás - 2014.10.07. 08:55:28 (Válasz Bpetya75 #667 hozzászólására.)
Malabar?
...
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.10
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
670. hozzászólás - 2014.10.07. 09:13:24 (Válasz Tigrisnyul #669 hozzászólására.)
Most már Ő a Top1, eddig Rebecca volt.
Pontszám: 8.07
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
671. hozzászólás - 2014.10.07. 10:05:16 (Válasz Bpetya75 #670 hozzászólására.)
Publikus a törlés oka?
Pontszám: 8.20
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
672. hozzászólás - 2014.10.07. 11:03:37 (Válasz Kwisatz #671 hozzászólására.)
Megunta. És mivel megunta, már sajnálta rá az időt.
Pontszám: 8.07
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
673. hozzászólás - 2014.10.07. 11:53:27 (Válasz Bpetya75 #672 hozzászólására.)
Pontszám: 7.53
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
674. hozzászólás - 2014.11.27. 22:18:33
V3
ZooleK
V3
Láma, egykori Avalon, hűséges barátom, bár ne követne a játékbeli pusztulásba.
V3
Átokfajta, a párom.

A törlés oka:
-Nem untam a játékot
-Sok időt igényelt, de szakítottam rá. Nem ez zavart.
-A játéktörténelem legdrágább böngészős játéka, de áldoztam rá. Nem ez zavart.

Az oka, a Miklós által generált, és előre eldöntött háborúja az Eh-nak és a VF-nek, amiben a járulékos veszteség szerepét töltöttem be.
Miklós, akiből remek miniszterelnök is válhatna, mert a képességei megvannak hozzá, bevezette ezt a remek jutalmat, ami egyenlő táp lesz mindenkinek. Kivéve a VF-et, mert a már most is eléggé kérdéses arányokat az EH oldalára tolta. Mindeközben megmagyarázta, miért lesz ez jó, miért egyenlő táp az ő meglátása szerint, miért is örüljünk neki. Ha ezt még benyelem, akkor előbb vagy utóbb, de jön a következő, kétszínűen jutalomként beharangozott nerf. Kijelentette ugyan, hogy a VF gyűlölt dolog általa, de csak azért, mert ő nem szereti, nem lehetne korrektebb módon kiírtani az évekkel ezelőtt azt választó játékosokat?
Pár napja egyébként álmomban sem tudtam elképzelni, hogy valaha is írni fogok ebbe a topickba. Szerettem ezt a játékot, a szövetségem, ami nagyszerű tagokból tevődött össze. Tökéletes csapat, jó fej emberek, rengeteg mindent elértünk közösen. Alig hiányzott már valami ahhoz, hogy a szövetségünk épületei teljesen felépüljenek-már ami felépíthető teljesen-, de ezt már nélkülem fogják befejezni, ellenére annak, hogy évekkel ezelőtt amikor átvettem az irányítást egy szinte teljesen halott, 200K LE kúttal rendelkező szövetség felett, ezt a célt tűztem ki, ehhez képest indulatoktól fűtötten, a többieket önző módon magukra hagyva feladom.
Szerettem a riválisaim nagy részét is, hiába ütöttünk egymásra akár 10-10 alkalommal is naponta(míg végül az én kínzóm telt meg ), nem volt harag, vagy ellenérzés, néhányukkal nagyon jó beszélgetéseket is folytattunk.
Igyekeztem finoman bánni a nálam gyengébbekkel, nem támadtam, csak amíg a kínzóm megtelt, és igyekeztem az erőben hozzám közelebb állókat kiválasztani. Sok esetben itt a fórumon igyekeztem is szót emelni az érdekükben, mert nem sok mindenki foglalkozik velük, hogy nem feltétlen élvezik, ha óránként nullára ütik őket.
Szerettem ide a fórumra járni, mert mint korábban egy hozzászólásomban megemlítettem, szinte kivétel nélkül teljes mértékben értelmes és jó fej emberek vannak, nézeteltéréseink, vitáink ellenére. És persze Utolsó Lovag

Hosszú éveken keresztül kitartóan építgettem a karakteremet, a saját elképzelésem szerint, hatékonyan. A tulajdonságösszegem egy, a szintemen lévő építőkarakterénél alig volt több, mégis felvettem a versenyt sok kiemelkedő karakterrel, ellenfelem érdemben nem sok akadt. A karakterem agyhalott volt, mégis a kétszer annyi IQ-t birtokló játékosokat is vertem, a kimagasló kritvari csodákra képes. Most a sajátos fejlesztési irányok lehetőségét akarják elvenni, vagy nulla rutinnal bevállalok egy esélytelen versenyt a többéves tapasztalattal rendelkezők ellen, brutális ár megfizetése mellett EH-sként, és fejlesztem a sablonos, de bevált formát, vagy kitartok a VF mellett, és csendben nézem karakterem hosszútávú hanyatlását. Vagy választom ezt, a harmadik lehetőséget. Holnap reggelig még kitart a CSP amit levadászok, utána befejezem a játékot, ami nekem több volt, mint játék, az életem része volt.

Köszönöm, hogy közösségetek tagja lehettem!
Pontszám: 9.36
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
675. hozzászólás - 2014.11.28. 07:28:43 (Válasz Zoole #674 hozzászólására.)
Nem akartam írni fórumra amíg a karim nem kapom vissza, de Zoole neked adnék egy tanácsot, ha még nem késő:
Első javaslatom, hogy nézd meg 2013.07.~23-a körül ebben a topicban írt utolsó hsz-em, hogy én miért töröltem. Én is szeret(t)em a játékot, meg segítettem akinek tudtam, többen indultak el a Végzeturak sötét útján az én támogatásommal és volt aki túlnőtt, amire igen büszke vagyok
Azért írom ezeket és javaslom, hogy olvasd el az akkori búcsúm, mert hasonlónak érzem a helyzeted az enyémhez. Úgy gondolom aki ennyire szereti a lilát az nem tudja elfelejteni. Letenni le lehet, mert sokan megtesszük, de nem én jöttem vissza elsőként és nem is utolsóként.
Lehet, hogy most törlésre van szükséged és majd visszatérsz, annak ellenére, hogy most mit gondolsz, meg az is lehet, hogy nem.

Ami a tanácsom lenne: NE legye az életed része. Kezeld játékként, szórakozásként. Nekem 16 hónap kellett ehhez, az életem mást irányt vett közben. Amíg nem voltam itt, nem hiányzott a VU, jó döntésnek tartottam a törlést és nem bántam az előtte itt töltött időt, pénzt. Aztán kb. 2 hete belémvágott, hogy játszanék és éreztem, hogy már nem fanatikusan, nem eköré szervezem az életem, csak szórakoznék egy kicsit és ez tetszett legjobban mindig is.
A maximalizmus volt a végzetem, de letettem.
Tedd le a VF-EH problémát. Kezeled lehetőségnek, hogy egyik vagy másik úton jársz vagy térkifodítgatsz. Mindhárom útnak van előnye és hátránya. Ha VF-es akarsz lenni, legyél, az EH-ra váltok úgyis ott hagynak szintben, ami előnyt ők szereznek hozzád képest azt úgysem veled szemben fogják kihasználni, mert addigra nem lesznek ott.
A karakterem agyhalott volt, mégis a kétszer annyi IQ-t birtokló játékosokat is vertem, a kimagasló kritvari csodákra képes.
Ha erre képes voltál és egy szerinted nulla kariból képes voltál jó karit építeni kitartással türelemmel és elszántsággal, akkor a VF-EH ügy semmi neked. Ha szereted a játékot és társaid, akkor szard le ezt a dilemmát és játszd ahogy jól esik. Ha pihenőre van szükséged, pihenj. De számíts rá, hogy ilyen szintű kötődést ilyen pirinyó(nak tűnő) problémával nem lehet (vagy nem érdemes?) elvágni.
Holnap reggelig még kitart a CSP amit levadászok, utána befejezem a játékot, ami nekem több volt, mint játék, az életem része volt.
Én határozottan töröltem anno, ezek alapján szerintem te nem vagy (annyira) határozott. Akkor pedig gondold meg!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
676. hozzászólás - 2014.11.28. 08:11:53 (Válasz Quellon #675 hozzászólására.)
Akkor jól láttalak pár napja a fórumon. Üdv újra itt, jó hírek ezek, holnap iszunk rá egyet! (engem V2n találsz egyelőre)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.86
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
677. hozzászólás - 2014.11.28. 08:51:32 (Válasz Quellon #675 hozzászólására.)
Köszönöm a tanácsodat, a korábbi hozzászólásod is elolvastam.
Sok mindenben igazad lehet, de ha egyszer valamit eldöntök, az végleges.
Lehet, hogy ideig-óráig boldogulnék a várható körülmények között is, de a nerfek áradatának sosem lesz vége, nem akarom ezt az érzést, amit a fétissel okoztak többször átélni, ha a maradás mellett döntöttem volna. Egy játék, ha maximalista vagy, igen sok feszültséget okoz, de ha ezt tetézik még ilyenekkel is, akkor az már minden, csak nem szórakozás. Az, hogy mennyire volt életem része, tükrözi némiképp az is, hogy minden nap 4:50-kor keltem, hogy 6:20-ig, mikor elindulok dolgozni, megteljen a kínzó, levadásszam amit kell, és intézzem a többi nap kezdeti rutint. Minden nap úgy intéztem, hogy az epikust is ki tudjam ütni, pedig már igencsak nehéz dolgom volt vele. Most ezek hiányában rámszakad egy csomó szabadidő, amit fogalmam sincs, most mire fogok fordítani, szerettem itt lenni de majd kialakul úgyis, hogy fog menni tovább az élet VU nélkül. A szövitársaim fognak nagyon hiányozni, de facebookon megtalálnak. A karakteremet néhány perce töröltem, és ez így is marad.

ZooleK
2008-2014.
Pontszám: 8.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
678. hozzászólás - 2014.12.21. 21:58:37
V3 - Koarc

V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.22
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
679. hozzászólás - 2014.12.22. 19:30:24 (Válasz Zoole #677 hozzászólására.)
Zoole utolsó baráti pacsiiiii


Alatvalóim öröm hírrrrr

Én itt leszek a végéig
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 3.70
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
680. hozzászólás - 2015.01.04. 16:29:16 (Válasz Alendaar #678 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2014.12.21. 21:58:37
V3 - Koarc



v3 - taspi
Pontszám: 7.13
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője