Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Törölt karakterek
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
221. hozzászólás - 2010.09.27. 15:13:48 (Válasz Kocos #220 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.09.27. 13:45:21
... hasznos lenne egy olyan fukcio, amivel meg lehet talalni a nevet valtott karaktert a regi neve alapjan ...
Amíg elkészül, lehetne egy topicot nyitni itt neki.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.47
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
222. hozzászólás - 2010.10.10. 20:14:30
Roger Hooker v1 75.szint Békeidők Hírmondói

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 633 sebzést okoztál, és 4036 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 136598 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 1540 életpontot.

Beginner támadása. Vagyis a bot támadása, mert ember nem tudott volna így betámadni. Az ép-m 7-8% környékén volt, amire ittam 1 italt és egyből epic. Külön ablakban ittam és támadtam, a 2 kattintás között 1 sec se volt. Egyszer már vitt ma 30000-et, az még ok. Bár tp-met rejti a relik így nem vágom honnan tudta, hogy 1,5 hét után most vadászom, mert máskor se vagyok 15% felett, de nem is támad amikor 15% felé megyek. De ez a mostani támadás egyszerűen emberileg lehetetlen. Főleg, hogy másokat is ugyanilyen hirtelen betud támadni.

Eddig élveztem a játékot, de scriptek ellen nem akarok játszani. Se időm se pénzem erre.
Pontszám: 8.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
223. hozzászólás - 2010.10.10. 20:20:32 (Válasz Roger1984 #222 hozzászólására.)
Több helyen, nagyon világosan le lett írva, hogyan lehetséges ez bármiféle csalás vagy script nélkül. LanMaffia tán még előadást is tart neked, ha szépen megkéred - és ha még nem unja:)
A hozzászólást Crimson módosította 2010.10.10. 20:20:53-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 4.55
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
224. hozzászólás - 2010.10.10. 20:28:28 (Válasz Crimson #223 hozzászólására.)
Crimson, több helyen le lett írva, hogy ez így szar ahogy van.
Jelen példában védve van a TP-je az arcnak, elvileg még sejteni se lehet, hogy vadászik. (Hacsak 8 órás cikluson át nem csúszik a vadászata...)
Majd 7-8%-on ital + másik ablakból epik. Hetek óta rá se néz, felüt vagy 6-7 szintet "megérzésből" pont abban a 2 mp-ben amikor üthetne

Term sok mindent elhiszek, de ha tényleg ezek a körülmények, akkor az új AF képességnek nem 60. szinttől kéne működnie, hanem relikben, vagy italban őskőért kéne lennie ennek a hatásnak...
Pontszám: 5.33
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
225. hozzászólás - 2010.10.10. 20:32:59 (Válasz Roger1984 #222 hozzászólására.)
Ez a topic amúgy azoknak van, akik tényleg törölnek. Lenyugszol és meggondolod magad.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.02
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
226. hozzászólás - 2010.10.10. 20:36:34 (Válasz Birka #224 hozzászólására.)
LM biztos téged is szívesen korrepetál:)

Módosítás: És természetesen igazad van, az hogy a portya ma ezt jelenti a játékban, gyalázat.
A hozzászólást Crimson módosította 2010.10.10. 20:41:31-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.38
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
227. hozzászólás - 2010.10.10. 20:39:30
Nem fogom meggondolni magam, mert ez már régóta érlelődött bennem. Ezért is nem vadásztam minden nap, csak manaépítés.

Begginer írta:
Annyit még elárulok, hogy nem frissítéssel, hanem ctrl-c - ctrl-v kombinációval támadok, ez gyorsabb, mint ha frissítést használnék (abban igazad van, hogy azzal valószínű, hogy nem tudtalak volna megtámadni).

Ez mekkora kamu már... Pont én voltam neki kivágva ugye? Ekkora madárnak ne nézzen már!
Pontszám: 4.08
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
228. hozzászólás - 2010.10.10. 20:46:36 (Válasz Roger1984 #227 hozzászólására.)
Ma már vitt tőled nem? Kémkedett, aztán egy idő után rádpróbált újra sorozatban. Kémkedésnél látszik, hogy nem költöd el a LE-t, vagyis még van nálad dögivel. Bár ebbe belecsúsztam a héten, vártam várakoztam, csorgott a nyálam erre a kiszemelt egyén ellandragórozta a jussomat.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.27
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
229. hozzászólás - 2010.10.10. 20:50:48
1 hónapja semmit nem növeltem, top 10 után vagyok nem sokkal landránál. Most is van még igen sok csp-m, ami már kárba fog menni(remélem támad még a semmiért).

PottomPanna erre a kérdésemre csak te válaszolj, a te válaszodra vagyok kíváncsi: mennyi a valószínűsége, hogy pont abban a fél secben voltam neki kijelölve? Főleg, hogy akármikor ihatok italt és leüttethetem magam.
Pontszám: 5.73
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
230. hozzászólás - 2010.10.10. 20:53:13 (Válasz PottomPanna #228 hozzászólására.)
Annak idején én is manuálisan horgásztam, de csak mert hülye vagyok a scriptekhez, a Wordnél bonyolultabb dolgoktól félek :-P
Szegény Tyrantosokat abajgattam elég sokat, de egy idő után olyan dörzsöltekké váltak, hogy 4-5 alkalomból csak egyszer sikerült megcsípni őket, a többiben gyorsabbak volta a scri... mutatóujjamnál:)
Gyorsan meg is untam ezt a portyának csúfolt izét. Csoda hogy Begginer még bírja idővel meg idegekkel.
A hozzászólást Crimson módosította 2010.10.10. 20:54:24-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.63
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
231. hozzászólás - 2010.10.10. 20:55:25 (Válasz Roger1984 #227 hozzászólására.)
Ha már előveszed a levelemet akkor illene az egészet bemásolni.

A teljes levél:

"Címzett:
Roger Hooker
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 20:26:21
eszem ágában nincs magyarázkodni, ugyanis nincs miért, mindössze leírtam, hogy hogyan tudtalak megtámadni, egyébként ha egész este téged néztelek volna már hamarabb elkaphattalak volna.
Annyit még elárulok, hogy nem frissítéssel, hanem ctrl-c - ctrl-v kombinációval támadok, ez gyorsabb, mint ha frissítést használnék (abban igazad van, hogy azzal valószínű, hogy nem tudtalak volna megtámadni).
Ezzel a magam részéről lezártam a dolgot, ha kifogással akarsz élni azt természetesen megteheted, írj Baraty-nak majd ő megvizsgálja a dolgot, a magam részéről állok elébe bármi nemű átvilágításnak"


Ezzel tényleg lezártam a dolgot, ha valaki kíváncsi még valamire annak megírom szívesen pm-ben




Pontszám: 5.45
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
232. hozzászólás - 2010.10.10. 20:57:53
Azt megnézni, hogy valaki vadászik vagy sem nagyon egyszerű. Nem kell hozzá TP-t sem nézni. Amikor vadászol gondolom te is kikapcsolod a gyorsabb gyógyulást. Elég ezt nézni és látja, hogy lassabban gyógyulsz tehát vadászol. Innentől kezdve csak rád koncentrál és folyamatosan próbálkozik. Hiába iszol italt ő már egyből tud ütni. Ha valakinek sok ideje van a játékra akkor ezt simán tudja csinálni.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.19
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
233. hozzászólás - 2010.10.10. 21:01:55 (Válasz Meszy86 #232 hozzászólására.)
Szóval akkor 1,5 órán keresztül másodpercenként kétszer megpróbál engem ütni? Azzal a gond, hogy ma nem csak engem támadott és vitt nagy mennyiségű le-t, így mást is néznie kell.
Pontszám: 5.73
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
234. hozzászólás - 2010.10.10. 21:05:39
Begginer csaló, nah és? Ezt eddig is tudta Mindenki, de ez nem nagy kunszt azok után hogy Miklós a játékosok 99%-át lecsalózta, illetve köztudott, hogy minden portyás csaló, témáról ennyit...

Meszy:

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én még életemben nem használtam azt a ép gyorsítót vagy mit, sőt azt sem tudom mire van az.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.10.10. 21:05:54-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.81
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
235. hozzászólás - 2010.10.10. 21:10:08 (Válasz Viszok009 #234 hozzászólására.)
Nem is kell tudni, mert ha nem pipálsz, lassabban gyógyulsz vadászat alatt. Vagyis akkor csinálod ha nem csinálod. Beállításoknál van.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.36
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
236. hozzászólás - 2010.10.10. 21:11:42 (Válasz Meszy86 #232 hozzászólására.)
Meszy mi ez az ép gyorsítás kapcsolgatás? Van épeszű ember, aki nem manaregenen hagyja alapból?
Pontszám: 5.43
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
237. hozzászólás - 2010.10.10. 21:15:31 (Válasz Birka #236 hozzászólására.)
Kicsit elírtam. Arra gondoltam, hogy neki is alapból a gyorsabb VP reg van beállítva. Amúgy érdemes átállítani, lehet hogy kevesebb ideig vagy 15% alatt, de nem látszik, hogy vadászol vagy sem.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
238. hozzászólás - 2010.10.10. 21:18:04
Egy kérdés: Ennyi LE-t miért nem lehet elkölteni? Ráadásul 7-8%-on voltál, 14.5-ig még lazán vadászhattál volna, elköltöd (ebből már bőven éehet tult vagy pláne szakit növelni) és Beginner koppan. Az egész játék során 2-szer buktam nagyobb mennyiséget (70 és 130k), mind a kétszer ugyanaz az illető rabolt le (már nem játszik isten nyugosztalja a játékost ), de mindkétszer én voltam a hülye. Azóta ilyen gond nincs, a nagyját elköltöm előtte (turbóváltás 5 percenként (vagy 10), bőven belefér.
Pontszám: 7.06
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
239. hozzászólás - 2010.10.11. 00:16:46 (Válasz Craslorg #238 hozzászólására.)
Landragórra szánta, írta is.

Ez egyébként csúnya nagy cumi, részvétem, Roger... Ismerek olyat, aki képes folyamatosan nyomni a támadást akár órákig is, ha zsákmányt szagol, ez nem kivitelezhetetlen manuálisan sem. Kérdés, hogy a Hegylakó hogyan talált el pont abban a pár másodpercben, ha elvileg nincs látható nyoma annak, hogy vadászol? (ha a körülmények,amiket leírtál ,valóban helytállóak)
Arra a LE-re már ihatsz hideg vizet sajna, így nem sok értelme van most ezen füstölögni. Ha rendszert csinál belőle, az gáz,akkor akár gyanús is lehet, de addig lehet hogy el kell fogadnod, hogy most az egyszer így jártál. Mákolhatott is, vagy épp bármi más. Ez nem egy tisztázható kérdés ebben a játékban. Szerintem kérdezd meg Baratyot, ahogy Beginner is javasolta, de érdemi válaszra ne számíts. Az a lényeg, hogy Beginner körül +/-10 szinttel nem biztonságos játszani.

Vigyázat,az élőhalottak veszélyesek...

Egyébként ez miért nem a panaszok fórumán van kitárgyalva?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
240. hozzászólás - 2010.10.11. 09:05:51 (Válasz Birka #236 hozzászólására.)
Van, pl. ha vadászok, adott napi manakonsti már megvolt és esetleg közben térkapus küldit tudom csinálni 10-15 percenként, nem kell rá őskövet (vagy CSP-t) áldozni, plusz a vadászat célja egy újabb dög elfogása vagy esetleg kalandos küldi és arra gyűjtöm a kalandokat, amit párhuzamosan csinálhatok, stb... Sok lehetőség van arra, hogy ne akarjuk manaregenben hagyni.
Pontszám: 7.62
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője