Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Törölt karakterek
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
281. hozzászólás - 2010.10.27. 19:34:33 (Válasz Let. #276 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.10.27. 19:13:35
Gondolom komolyan gondoljátok hogy ilyen nincs is és még igazoljátok is egymást? <széles mosoly>

Let



Én csak annyit szeretnék majd hogy bemutassák nekem a "nyertest" a VU talin, viszem majd a haverokat hagy nevessenek ők is
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.47
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
282. hozzászólás - 2010.10.27. 19:37:24 (Válasz Darksol #277 hozzászólására.)
Üdv!

Köszönöm a bókot, de nem szükséges, nem az innen kapott elismerésből táplálkozom. Hogy őszinte legyek nehéz megítélni hogy ha ilyet látok az komoly, vagy az emberek csak önmaguk karikatúráit alakítják. A gyalog galoppot egyébként én is szeretem. A megértése sajnos elmaradt, de próbálkozok.

Azért kíváncsi lennék hányan hagyták abba mostanában az emblematikus körből. V3-on ahol én vagyok két tucat átvételről tudok az előző három hónapban és fele ennyi törlésről a jelentősebb játékosok sorából.

További jó elmélkedést a kérdésben
Let

Én csak annyit szeretnék majd hogy bemutassák nekem a "nyertest" a VU talin, viszem majd a haverokat hagy nevessenek ők is


Örülök hogy támogatás kell neked ahhoz, hogy nevess valamin, ettől gondolom úgy érzed az álláspontod erősödik. Én egyedül is tudok nevetni.

Ettől függetlenül valahogy nem jó hogy ennyi törlés van szerintem.
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.27. 19:41:20-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.01
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
283. hozzászólás - 2010.10.27. 19:49:47
V3-ról én cca. egy hét alatt töröltem, őszintén szólva azon csodálkozom, hogy ott egyáltalán játszik még valaki.

Én nem látom annyira kritikusnak a helyzetet, páran kicsit megfáradtak és más szórakozás után néznek, de majd jön helyettük más. Én pl. biztosan maradok. Megvárom az utolsó légióst.
Pontszám: 6.05
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
284. hozzászólás - 2010.10.27. 19:52:15 (Válasz Darksol #283 hozzászólására.)
Nem tudom mi folyik a top környékén V3-on, de szerintem 50. szint körül - ahol én is vagyok - egészen játszható. Gondolok itt az aktív játékosokra, potenciális célpontokra.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.24
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
285. hozzászólás - 2010.10.27. 19:56:00 (Válasz Darksol #283 hozzászólására.)
V3-on mindenki olyan fejlesztésre vár, amikor a karaktert át lehet vinni a másik világba. De mivel erre még pár év csilliót kell várni, ezért megy minden a régiben...

Sztem is teljesen korrekt, jelenleg nincs más cél csak megnyerni a Lady Lónyál egyik kategóriáját...4 hónap után, most portyáztam "előbe" eddig, csak kihívás volt...most is csak, amiatt, mert kéne egy sztázisburok.

Hmm...akkor nem csak pénzbeli licitek mentek eddig Barry-ért...felajánlom a büdös zokni gyűjteményem, ami legalább egy mosást megér...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.05
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
286. hozzászólás - 2010.10.27. 20:01:29 (Válasz Viszok009 #285 hozzászólására.)
Hát a Lédi Lónyál az nekem is tetszett elsőre, de a második napon tisztán körvonalazódni látszott, hogy keresnivalóm nincs egyik kategória aranyezüstbronzjában sem. Mi a répát képzeltem?
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.24
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
287. hozzászólás - 2010.10.27. 20:17:50
Annyira vicces mindenki, igaza van pár oldallal korábbról valakinek, tiszta standup. Én a monitoromra tekintve vigyorgok a hozzászólásokon.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.48
népszerűBüdös ZokniFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
288. hozzászólás - 2010.10.27. 20:34:51 (Válasz Viszok009 #285 hozzászólására.)
Hé hé hé!!!
Engem el nem adol
Pontszám: 9.07
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
289. hozzászólás - 2010.10.27. 20:36:19 (Válasz Almási Viktor #281 hozzászólására.)
Ram szamithatsz cimbora.

Let: majd a kov eletedben ha mazlid van es erted a viccet visszaterunk majd ezekre a dolgokra ok ?
Pontszám: 6.05
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
290. hozzászólás - 2010.10.27. 21:09:57
Ez annyira érthetetlen számomra.
Jeriko törölt, Endyr abbahagyta, most Barrique bejelenti hogy abbahagyja. és mi jön le néhány embernek? nem az hogy valami van a játékkal ami miatt a top karakterek sorban hagyják abba, hanem hogy huhh egy Légiós abbahagyja, és jön a másik figurázása.
Mindenkinek megvan a véleménye a többi játékosról, de szerintem ez nem az a topik, ahol ilyennek helye van...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 7.14
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
291. hozzászólás - 2010.10.27. 21:16:24 (Válasz Tony Ramirez #290 hozzászólására.)
Talán azért, mert az általad kritizáltaknak nincs baja a játékkal, vagy legalábbis nem ennyire komoly.
Fent említettek törlése csak azt támasztja alá, amit eddig is tudtunk (és amit a törlők/átadók is elismernek) hogy a szint-topban a játék igen időigényes, költséges és unalmas. Nem kell senkit megvédened Tony (vagy, aki írt az acc mögül ) mert ez nem volt támadás.
A topik meg annyira értelmetlen (erre is találsz fentebb utalást eleget) hogy kibírja ezt a kis játékos offot...
Pontszám: 5.25
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
292. hozzászólás - 2010.10.27. 21:34:39 (Válasz Darksol #291 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2010.10.27. 21:16:24

a szint-topban a játék igen időigényes, költséges és unalmas.
unalmas helyett inkább egyhangú, de teljesen egyetértek

Idézet: Darksol - 2010.10.27. 21:16:24
Tony (vagy, aki írt az acc mögül)

rajtam kivül ki más tudna még ilyet irni. az én stilusom összetéveszthetetlen, sajnálom de a személyes varázsom teszi, vagy de. de valamelyik biztos igaz


Idézet: Darksol - 2010.10.27. 21:16:24
A topik meg annyira értelmetlen (erre is találsz fentebb utalást eleget) hogy kibírja ezt a kis játékos offot...

sajnos elég sok off van igen pedig szerintem mindenki megérdemli, aki itt szerepel hogy legyen a neve feltüntetve valahol. legyen az 5. szintű vagy 100. és ne egy teljesen offtopikban tengődjön a neve. habár ez a hsz sem való ide, szval most saját magam ellen beszéltem (megint)
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.92
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
293. hozzászólás - 2010.10.27. 21:48:25
OFF: de nem kötelező szingulárissal előretopperkedni. Barrique-nál nincs élő játékos, nem?
ON: természetesen sajnálom, hogy Barrique töröl...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.56
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
294. hozzászólás - 2010.10.27. 21:54:06 (Válasz Agatity #293 hozzászólására.)
Idézet: Agatity - 2010.10.27. 21:48:25
Barrique-nál nincs élő játékos, nem?


ezt hogy érted?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.92
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
295. hozzászólás - 2010.10.27. 21:56:09 (Válasz Tony Ramirez #294 hozzászólására.)
Ööö, lehet, hogy most keverek valamit, de nincs nagyon körülötte igazi játékos, akit üthetne, csak KH, nem?
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.56
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
296. hozzászólás - 2010.10.27. 21:57:19 (Válasz Agatity #295 hozzászólására.)
ezt nem tudom, de az biztos hogy nagyon szellős a dolog főleg TLO nélkül
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.92
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
297. hozzászólás - 2010.10.27. 22:00:20 (Válasz Tony Ramirez #296 hozzászólására.)
Váltson hordát és lesz egy csomó zafír, amit üthet.
Pontszám: 7.74
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
298. hozzászólás - 2010.10.27. 22:06:40 (Válasz D4vid #297 hozzászólására.)
én meg szerzek román állampolgárságot, és lesz egy csomó magyar akit szidhatok igy is van mondjuk pl ott a főnököm, meg a postás, és a főnököm, meg a gázos, meg ....
de nem offolok többet mert kénytelen elszek seggberugni saját magam
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.92
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
299. hozzászólás - 2010.10.27. 23:59:50
Kell valaki, aki kitapossa az utat előttünk.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.48
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
300. hozzászólás - 2010.10.28. 01:25:39 (Válasz Wuher #289 hozzászólására.)
Üdv!

Nem tudom, nekem sajnálatos hogy olyanok mennek el akik a fórumon színvonalat képviseltek. Félreértés ne essék, a legtöbb gyakori hozzászóló hiányát észrevenném és sokukat hiányolnám. A cinizmus valóban soha nem lesz az én humorom, ilyenkor értem én a viccet csak nem szeretem. Egyébként azt hiszem most remélhetjük hogy a játékos marad, csak a karakter tulajdonosa változik meg. Ez van akinek rossz, van akinek jó hír.

v3-on egyébként jó pár top karakter más kezekbe került és ahogyan én látom már ingatag lábon áll néhány szövetség aktivitás tekintetében (már ha az építőket nem számítjuk). Szvsz a játék alacsonyabb szinten is igencsak monotonná válhat bármely világon, alacsony szintű pókoktól kezdve közepes szintűeken át a "nagyokig".

Néhány akikről majdnem biztosan tudható hogy más kezekben vannak
Kistoth
Lady Hammerstrike
Büyük
Impopo
Rene

Aztán ott vannak még a törlések (lásd Birka havi statja), a meg nem erősített cserék, az építő karakterré avanzsálások, úgyhogy azért rendesen van változás a top 200-ban.
Igazából nem tudom miért van ez, de el nem bagatellizálnám a dolgot. Én úgy gondolom hogy ez a topic azért is van, hogy jelenségekre, irányvonalakra felhívja a figyelmet.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.16
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője