Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Törölt karakterek
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
181. hozzászólás - 2010.09.22. 07:56:38
Amúgy nem teljesen mindegy?
Visszajött színesíteni a LE diff táblát.
Egyébként meg eggyel több ok sokaknak a parára
Már megérte!

Kéretik ráfogni a ronyóvasakra, éles kanyar következik..
A hozzászólást altair módosította 2010.09.22. 07:57:08-kor
Pontszám: 7.64
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
182. hozzászólás - 2010.09.22. 08:02:35 (Válasz masterv #173 hozzászólására.)
Szerintem nem, azaz a "gyermeteg beszólogatásnál" nincs itt többről szó. Sír a szád, de te sem tudod miért. Amúgy nem én lennék itt a jópofa, hanem te az általad megkreált összeesküvés elméletekkel. Amivel nincs is semmi gond, Pokrócozás Királya, mert ilyen bohócoknak is kell itt lennie. Másképpen unatkoznánk.

Nos a konkrét problémáról meg az a véleményem, hogy nem probléma. Szabályok szerint vissza lehet hozni karaktert. Ez a karakter részt is vehet ugyanúgy az eseményeken, ahogy a többiek. Pont. Innen meg mindenki akinek nem tetszik nyaljon sót.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
183. hozzászólás - 2010.09.22. 08:07:15 (Válasz Tpe71 #178 hozzászólására.)
Idézet: Tpe71 - 2010.09.21. 21:41:06
Viszont Begginer szerint nem emiatt állíttatta vissza a karakterét.


Az nem erv, hogy joval az esemeny bejelentese elott visszaalitatta magat? Vagy sunyi modon gondolatolvasast/tavolbalatast fejlesztett amig torolve volt?
Pontszám: 9.30
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
184. hozzászólás - 2010.09.22. 08:20:11
Áááááh.. dehogy.

Egyszerűen csak ha vki meg tud vmit csinálni és még jól is és van rá lehetősége
akkor az tuti bunda sumák.
Tiszta szocreál
Azok a qrva ürgék a gáton, azok is biztos a kapitalisták bérencei
Tessék őket egyesével kergetni, mert akkor sok ember kell hozzá!
Pontszám: 5.43
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
185. hozzászólás - 2010.09.22. 08:38:37 (Válasz masterv #173 hozzászólására.)
"Aztán lássuk mit szólsz a konkrét problémához, amit peddzegetünk itt..."

Konkrét probléma, LOL. Nem kéne neked is egy kis szünetet tartani? ;D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.11
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
186. hozzászólás - 2010.09.22. 08:55:31
Huhúú. visszajött a Terminátor a présgép alól, most már tuti nem fog tudni a zafír horda veszteni
Megyek is a nyerő oldalra, máshol sajnos nincs már esély
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.47
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
187. hozzászólás - 2010.09.22. 09:02:35 (Válasz Ösvényjáró #182 hozzászólására.)
Idézet: Ösvényjáró - 2010.09.22. 08:02:35
Innen meg mindenki akinek nem tetszik nyaljon sót.


Inkább szarjon sünt, az mókásabb
Pontszám: 4.79
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
188. hozzászólás - 2010.09.22. 09:09:54 (Válasz Kocos #183 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.09.22. 08:07:15
Idézet: Tpe71 - 2010.09.21. 21:41:06
Viszont Begginer szerint nem emiatt állíttatta vissza a karakterét.

Az nem erv, hogy joval az esemeny bejelentese elott visszaalitatta magat? Vagy sunyi modon gondolatolvasast/tavolbalatast fejlesztett amig torolve volt?


Mint olvashattad, én egyik oldalon sem állok (Igyekszem a Svájci nézőpontot képviselni. ), a legjobb érv az idő lesz, és őszintén remélem, hogy maradni fog.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.96
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
189. hozzászólás - 2010.09.22. 17:01:03 (Válasz Ösvényjáró #182 hozzászólására.)
Még mindig nem érted, ugye? A tiedtől eltérő önálló vélemény még nem sírás. Tudom, nehéz elfogadni, hogy másképp is lehet látni a világot, mint ahogyan te teszed, de hidd el, meg lehet tanulni. Nekem is eltartott egy ideig.De kivitelezhető!
A beszólogatás viszont nem pálya. A kutya nem kérdezett, erre vidám kis személyes odamondásokkal örvendeztetsz meg minket(engem). Isteni szerencse,hogy ezen nagyon jól szórakozom.Ha te ezt élvezed,akkor örvendeztessük tovább egymást, folytasd, kérlek...
(Pokrócozás Királya... Egész jól hangzik... Felveszem aláírásnak! )
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 4.99
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
190. hozzászólás - 2010.09.23. 16:11:03 (Válasz masterv #189 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2010.09.22. 17:01:03
A tiedtől eltérő önálló vélemény még nem sírás. Tudom, nehéz elfogadni, hogy másképp is lehet látni a világot, mint ahogyan te teszed, de hidd el, meg lehet tanulni. Nekem is eltartott egy ideig.


Na ez az, ami a postjaidból egyáltalán nem jön le. Szerintem te egy nagyon szűk látókörű, rossz természetű emberke vagy és rád férne még további kis empátia/tolerancia tanulás... IRL nem vagy te véletlenül rendőr?
Pontszám: 6.78
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
191. hozzászólás - 2010.09.23. 16:24:53 (Válasz LanMaffia #167 hozzászólására.)
Valaki kerítse elő Byzont, hátha visszajön az eventre...
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5.52
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
192. hozzászólás - 2010.09.23. 16:37:17 (Válasz Darksol #190 hozzászólására.)
Mert a rendőrök csúnyák és gonoszak?
Egyébként ha visszaolvasol, láthatod, hogy ezt már párszor írtam: az vagyok.
Empátia? Az meg mi? Jah, hogy együttérzés másokkal! Oké, mivel hülye rendőr vagyok, utána kellett néznem. No, tehát empátia: nem tudom meddig olvastál vissza a postjaimban, de ha elég sokáig megteszed, talán észlelheted, hogy pontosan együttérzés az, ami rávett sokszor a beleszólásra bizonyos témáknál. Együttérzés a gyengékkel,vagy épp azokkal, akiket lekiabáltak-hurrogtak a saját véleményük miatt. Ennél több empátiát azt hiszem nehezen lehet elvárni akárkitől is. Tolerancia? (Hopp, ezt a kifejezést pont ismerem...) Csak azokkal szemben akik velem is azok, illetve bizonyították, hogy érdemesek rá. A beszólok-mert-az-húdebaró arcok nem ebbe a kategóriába tartoznak. Vagy szerinted ölbe tett kézzel kell figyelni azt, hogy valaki beszól? Mert ha igen, láthatod: azzal is próbálkoztam már... Viszont nyitott is vagyok: Ösvényjárónak is felajánlottam, hogy beszéljük meg a gondolatainkat egy sör mellett a Lángban, mégsem élt vele. Pedig embert nem eszek...
És a végére a nap kérdése: ki vagy te ahhoz,hogy kritizálj egy ismeretlent,akivel útjaitok még nem is keresztezték egymást? Talán éppen te vagy a szűk látókörű,rossz természetű mert a munkám említéséből és 1-2 elcsípett postból szociológiai-pszichológiai szakvéleményt állítasz fel, nem gondolod?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.72
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
193. hozzászólás - 2010.09.23. 16:41:37 (Válasz masterv #192 hozzászólására.)
Nem futottunk össze, pedig ott voltam a Lángban. Fájó szívvel vettem tudomásul az elmaradt csevejt, de ígérem bepótoljuk. Ha pokrócot hozol magaddal viszont, akkor nem vállalom.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.10
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
194. hozzászólás - 2010.09.23. 16:46:39 (Válasz Ösvényjáró #193 hozzászólására.)
Meg sem fordult a fejemben!
(Hülyeség on) Maximum a kijáratnál,záráskor,ha szarul sikerülne a beszélgetés! (Hülyeség off)
De az ajánlat még most is aktív, rajtad áll, hogy élsz-e vele.És az utóbbi hozzászólás fényében Darksolnak is felajánlom. Nem hiszem el, hogy ennyire másnak látszom a postjaimból, mint amilyen vagyok...
A hozzászólást masterv módosította 2010.09.23. 16:47:51-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 3.15
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
195. hozzászólás - 2010.09.23. 17:27:40 (Válasz masterv #194 hozzászólására.)
És ezekre jön a következő mondat:

NE OFFOLJUK SZÉT A TOPIKOT!!! Ott van a PM.


Bocs a caps lock-ért, de nekem is írtak már ilyet...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.09.23. 17:28:04-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.30
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
196. hozzászólás - 2010.09.23. 17:54:26
A topiknak - mint valaki oly találóan rámutatott - semmi értelme, a törlések nem véglegesek, kár elsiratni a népeket. Ebből kifolyólag az offolása nem csak hogy nem bűn, hanem egyenesen áldásos, legalább valami színt, értelmet visz bele.
Ennek szellemében:

Masterv: én a talikon a barátaimmal szoktam sörözni. Ebből kifolyólag csekély az esélye, hogy együtt sörözzünk.
Pontszám: 5.81
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
197. hozzászólás - 2010.09.23. 18:12:02 (Válasz masterv #192 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2010.09.23. 16:37:17

És a végére a nap kérdése: ki vagy te ahhoz,hogy kritizálj egy ismeretlent,akivel útjaitok még nem is keresztezték egymást?


Hát ezen piszkosul jót röhögtem.
Ha jól olvasom épp te kezdtél engem cseszegetni (Lanmaffiával egyetemben), hogy mekkora galád dolog volt visszajönnöm és azt pofátlanságnak tartod, hogy részt veszek az event-ben, a kollégáim mindössze erre reagáltak

És egy klasszikust idézve én is feltennék neked egy kérdést:

Idézet: masterv - 2010.09.23. 16:37:17
ki vagy te ahhoz,hogy kritizálj egy ismeretlent,akivel útjaitok még nem is keresztezték egymást?




Pontszám: 8.24
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
198. hozzászólás - 2010.09.23. 18:34:52
Van itt olyan ember, aki komolyan ezt hiszi, hogy egy karakter visszatérése dönti el ezt az eseményt? Minden tiszteletem Beggié, de ezt azért az Ő karakteréből sem nézném ki. Amikor a zafír horda átvette a vezetést, akkor a 10 topp LE betöltőből 6 Tyrantos volt ám. Egyébként meg mi van azokkal, akik ugyan nem töröltek, de már vagy fél éve nem is játszottak, csak benézegettek néha és full CSP-n álltak az esemény előtt. Akkor most rájuk is mutogatni kéne, hogy ez bizony így nem tisztességes, mert nekik ott a max CSP-jük, és csak az esemény miatt játszanak... ilyet pedig többen írtak fórumon.

Hogy a topichoz hű legyek, úgy egy éve töröltem V3-ról, ahol kb. 2 percig játszottam, amíg megírtam egy PM-et.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.36
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
199. hozzászólás - 2010.09.23. 19:22:40 (Válasz pityu #198 hozzászólására.)
Szerintem is felháborító, hogy Begginer visszajött. Én akartam megnyerni egyedül az egész szervert, erre ő visszajön és full csp-vel megfordítja az állást. Szerintem ez felháborító és megengedhetettlen. Úgyhogy ultimátumot ajánlok Beginek, ha holnap délig nem töröl, akkor én fogok és sose íratom vissza a karakterem. Sőt, még a v1-et resetelem is, és akkor oda minden eddig megszerzett LE-je és kezdheti elölről az egészet!

Tehát Begi! 16 és fél órád van, hogy törölj, mert tönkretetted a v1-en az egész eventet, vagy én teszem meg! Válassz!

A hozzászólást Rodriguez módosította 2010.09.23. 19:23:37-kor
Pontszám: 6.34
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Törölt karakterek
200. hozzászólás - 2010.09.23. 19:48:46
Yasmina is visszajött
Pontszám: 6.04
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője